ליגת האלופות: רביעי: ניצחונות מינמליים לביתיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏15/2/10.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה ראית, אבל הברך המקרית של דה סילבסטרי היתה הרבה פחות ברוטאלית מהדריכה המכוונת של ואן בומל במונטוליבו, והמרפק של גובי היה לא יותר ברוטאלי מהכניסה של קלוזה. זה היה משחק פיזי ונוקשה, כאשר הסגנון של פיורנטינה, כיאה למשחק חוץ מול קבוצה עדיפה, היה מבוקר וסגור יותר. השופט עשה אי צדק בכך שבטעותיו השפיעה על תוצאת המשחק.
    אין לי בעיה לנהל דיון על הצד האסתטי של המשחק, אבל בהודעה האחרונה אתה כבר יותר ממסכים איתי שאין מקום לדבר על צדק במה שהשופט והקוון עשו. האם אני טועה?

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אמיר ע, ברמת העיקרון וההיגיון הבריא אתה צודק. (בקשר להאנסון, זה במידה והוא כזה שולט במשחקים, כי לא יצא לי לראות אותו יותר מדי פרט לאותו משחק).

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/10
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אמיר, אתמול הוא לא שלט במשחק וביצע המון טעויות. ראיתי שהערת על הביקורת של אוהדי ארסנל לגבי הוצאת הכדור המהירה, בסדר גמור, אבל הוא שגה בהמון החלטות קטנות לשני הצדדים מפתיחת המשחק עד לסיומו.

אם הוא צריך או לא צריך להיות במונדיאל, זה כבר אני מסכים איתך שזה לא על פי טעות אחת מתוקשרת או משחק אחד או שניים לא טובים. אגב, גם הנציג הארגנטינאי למונדיאל שגה בצורה קשה (פעמיים) השבוע ועדיין הוא שופט ראוי לדעתי (רק מחזק את הסכמתי למה שאתה כתבת).

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

העובדות:

*באיירן מינכן מגיעה למשחק ביתי בהרכב מלא, ללא פציעות ולאחר 12 ניצחונות רצופים שבהם הבקיעה כמעט 40 שערים. מקום ראשון (או שני) בגרמניה.

*פיורנטינה מגיעה לאחר שצברה נקודה אחת בחמשת המשחקים האחרונים, איבדה את הכוכב הגדול שלה עד להודעה החדשה, איבדה את הקפטן שלה לג'נואה, כששחקן ההגנה הכי טוב שלה עבר ניתוח בדיוק לפני יומיים. הם יוצאים למשחק חוץ בשלב הנוקאאוט במינכן מול 69,000 צופים. הקבוצה במקום ה-11 בסרייה A.

דנידין כאן מצפה שפיורנטינה תבוא, תתכופף, וגם תספק וזלין לבווארים הגאים. לא יודע איזו מין שיטה זאת ומה לעזאזל נסגר עם הליגה הגרמנית בשנים האחרונות שכנראה גרמה לכמה טיפוסים לשכוח לחלוטין איך משוחק כדורגל ברמות הגבוהות (רמז: נהוג להשאיר יותר משחקן וחצי בהגנה כשיוצאים להתקפה, להפסיד 7-4 זה לא לגיטימי ולתקל שחקנים זאת נורמה - לא ברוטאליות). אני מעריך שדנידין מצפה ששחקני פיורנטינה פשוט יתחילו לפנות כל אחד בתורו את הדרך לרובן שצריך לעשות סלאלום עד לשער של פריי ולבחור פינה. אם זה מה שעושה לך את זה, שחק פלייסטיישן מול עצמך. אולי שם זה יעבוד. אם דנידין באמת "בעד" הגרמניות, הוא צריך להודות לפיורנטינה שלימדה אותה מול מה היא צריכה להתמודד אם היא תרצה ללכת רחוק במפעל הזה. האנגליות ישחקו לא פחות אגרסיבי ושחקנים כמו פויול, פיקה, ראמוס ודיארה יעדיפו לשבור לרובן את הרגל לפני שיתנו לו לעבור אותם בקלות.

לכמה הזדמנויות ממשיות הגיעה באיירן? 4? 5? לכמה הזדמנויות ממשיות הגיעה פיורנטינה? 2? אין ספק! הצדק נעשה! תגיד מה אתה מסתלבט? באיירן בקושי יצרה מצבים, ועוד פעם, לא יודע לאיזה תרבות כדורגל התרגלת, אבל לא נהוג לתת נקודות על החזקת כדור.

נ.ב.
    באדשטויבר קיבל בעיטה בראש? אתה רציני? עכשיו אתה גם משקר?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/2/10
  5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא עקבתי אחרי המשחק אתמול בצורה שמאפשרת לי להעביר חוות דעת על השיפוט של האנסון. כמובן שהכל ברמת העיקרון והתיאוריה, לא המעשי. אני לא יודע אם הוא שופט טוב או לא, ראוי או לא.

6. Dimitar Berbatov Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    כתבתי כאן לפני המשחק על תמיכתי בפיורנטינה ובאנדרדוגיותה דווקא בשל הכדורגל התוסס שהציגה בשלב הבתים. כן, אני מוכרח להודות שציפיתי לכדורגל מעט יותר טכני וטוב עם חלק התקפי כה מוכשר אבל אסור לשכוח שבאיירן בכושר מדהים (לטעמי ביחד עם יונייטד בכושר הטוב באירופה) ובאילינז ארינה אפשר להבין את גישת המשחק של הויולה. הזכרתם כאן את המשחק האיטלקי הטיפוסי ואת הגישה הזו, אני לא מסכים. כאילו חסרות קבוצות שישחקו אגרסיבי והגנתי בשביל להעביר את ההכרעה הביתה. יונייטד אהובתי עשתה זאת לא מעט ולא רק קבוצות איטלקיות. לא יפה ולא כיפי לצופה שהגיע אחרי יום עבודה מפרך כדי לראות כדורגל אירופאי יפה, אבל לגיטימי לחלוטין.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/10
  7. Campeon Member

למה אופא לא לומדים? כשכבר פעם שנייה במשחקי ליגת האלופות, יש שערוריית שיפוט של אותו שופט ידוע לשמצה, למה לא עושים עם זה כלום סעמק?
    זה הורס את כל הכיף מלראות משחקי כדורגל
    אוברבו הרסת.

8. Raulito Madridista

איך שראיתי את השופט המפורסם מחצי הגמר של שנה שעברה, כל-כך כעסתי. אני מצדיק במאה אחוז את שגיא כהן – אם אחרי המחדל המדהים משנה שעברה, הטיפש הזה ממשיך לענוד את המשרוקית – משהו רקוב בממלכה של ליגת האלופות. ולא פלא שהוא שגה פעמיים – קודם כל באי-נתינת היתרון למריו גומז והצבעה על הנקודה הלבנה, וכמובן שגם בשער של קלוסה. חייבים להודות שהכנסתו של הגרמני שינתה לגמריי את המשחק של באיירן, וההתקפה נראיתה הרבה יותר טוב. אנימאוד שמח שהוא כבש שער חשוב כזה בעונה לא מוצלחת מבחינתו. גם לאוליץ הנמרץ מאוד מגיעות מחמאות. רובן לטעמי היה הטוב ביותר בשורות באיירן, הוא סיפק מסירה אדירה למולר ועשה מספר מהלכים נהדרים באגף. ריברי היה חלש לעומת זאת. הרבה איבודי כדור שלו, הוא בקושי נע ולא עזר להגנה. פיורנטינה עמדה יפה מאוד במשך דקות ארוכות וגם יצאה למתפרצות לא רעות, אבל היה חסר לה קצת יותר עוצמה בבעיטות לשער. היא השיגה תוצאה לא רעה במינכן למרות ההפסד, אבל ידוע כי באיירן משחקת הרבה יותר טוב מול קבוצות שבאות לתקוף אותה, וברור כי בגומלין תיהיה מגמה שונה. בסגנון של מתפרצות, הרבה יותר קל יהיה להעיף כדורים לרובן וריברי(השיטה של הכדורים האלכסוניים לקיצוניים לא עבדה כל-כך אתמול). בכל-מקרה, המפגש הזה לא סגור.

במשחק השני אתמול פשוט חזינו בתצוגת שוערות עלובה, אין מילה אחרת להגדיר את המופע של פביאנסקי. איזה שער אומלל הוא ספק מהצד, אוהדי ארסנל התגעגעו אפילו לאלמונייה הבינוני. קמפבל הצליח להשוות במיקום טוב ברחבה, אבל אז שוב פביאנסקי הרס. ברור שקמפבל הכניס אותו למצב לא פשוט, אבל למה לגעת ביד?; וההגנה של ארסנל הייתה חייבה להיות יותר זריזה, מפוקסת וחדה, בחידוש המשחר המהיר של פורטו. שחקני ארסנל פשוט ספגו שערים בגנון, שערים של יורמים. אני מאמין שארסנל תצליח לעבור בגומלין, אבל תלוי במכת הפציעות.

9. 亚历山大帕托 Member

שער הנצחון של פורטו פשוט שערורייתי. אין לי מושג על מה אתם מדברים כשאתם מאשימים את ההגנה "התמימה" של ארסנל - השריקה לכדור חופשי שגויה, אי פסילת השער עוד יותר.

1. קמפבל לא מסר אחורה, הוא ליווה את הכדור ושפשף אותו בטעות. לא היתה שום השפעה על התנועה שלו, לא היה אף שחקן יריב שנצמד אליו, השוער כבר היה עם הידיים למטה על מנת לאסוף את הכדור. אמנם היו מקרים מעולם, בסדר, תנהג לפי החוק היבש בלי להפעיל את הראש, אבל (!)...

2. ...השופט דרש את הכדור, נתן אותו ישר לשחקן פורטו לפני שהשוער הספיק להתמקם, עשה צעד כדי לזוז ממסלול המסירה, חסם את קמפבל בגופו, ובכך מנע מארסנל כל אפשרות להגן. ממתי השופט משפיע בצורה כזאת על כדור חופשי?! זה היה בזיון מוחלט ואף קבוצה, בין אם זו מכבי חיפה או צ'לסי, לא היתה יכולה לעשות שום דבר במקרה כזה.

http://i45.tinypic.com/2vdivdj.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/2/10
  10. avdz7 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    באיירן איכזבה (כן, לאור התקופה הנהדרת שלהם ציפו ממנה להרבה יותר), פיורנטינה נלחמה על תיקו מוצדק שהיה משרת אותה טוב (וביחס להרכב החסר אז בכלל, שאפו) עד שבא השופט הליצן והרס.
    איך לא בעטו אותו אחרי התצוגה בבריג' בשנה השעברה, רק ה' יודע...

11. Jose Mourinho Member

אתה מחפש בעיטה לראש? תראה את מה שוויין רוני עשה לבונרה בסן-סירו עם דריכה+ברכית היישר אל הגולגולת תוך התעלמות מוחלטת של השופט. יחי ההבדל הקטן ממה שקרה למגן של באיירן.

אחרי הכל, אני מאמין שפיורנטינה תהיה הנציגה היחידה של איטליה ברבע הגמר אלא אם רונאלדיניו יחליט אחרת. באיירן הולכת להגיע להר געש סגול בפירנצה מול 11 שחקנים שיעלו למגרש כמו אריות.