ליגת האלופות - רבע גמר I

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏9/4/19.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשמסתכלים על כמות הכשרון והכלים הכלכליים הדי מוגבלים ביחס לקבוצות האחרות, כל אוהד רציני תתן כבוד לאייאקס. אגב הגנתית דה ליכט יכול בקלות לשחק בכל קבוצה אירופאית.

2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים גם שב2019, עשור וחצי כמעט מאז שהפציעו לחיינו, כריסטיאנו ומסי ממשיכים לתת את הטון בטופ של הכדורגל האירופי. מעורר השראה.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי ליברפול יפגשו את כריסטיאנו ג׳ורדן רונאלדו בגמר שוב.

4. alexshw Member

מאמין בשחזור גמר 2015.

5. גלצ Member

ריאל הודחה אלכס 0-:

6. Jefecito Member

יובנטוס ברצלונה..

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

7. גלצ Member

צודק

8. itzik.miro Member

איאקס קבוצה אדירה.
    כדורגל סוחף, ים כישרון והרבה תעוזה.

אני פשוט מאוהב בואן דה ביק - שחקן שיש לו הכל. מבחינתי הוא השחקן הכי טוב של איאקס - אנרגייזר

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

de Middenweg ו-גלצ אוהבים את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נורא נחמד שאתה מציין את ואן דה בייק. לפני כחצי עונה סוכנו אמר בתקשורת שאם השחקן מוחלף מדי משחק הוא ישחק בקרוב בקבוצה אחרת. האוהדים לא תמכו בצד של השחקן ואחרי תקופה קצרה דוני בעצמו אמר שאין לו תכניות לעזוב. טן האח התחיל יותר להאמין בקשר והנה עכשיו מישהו אפילו טוען שהוא השחקן הכי חשוב באייאקס.

דעתי קצת שונה. ואן דה בייק תורם הרבה, אבל דה ליכט ופרנקי דה יונג יותר חשובים. באינטרנט אוהדי אייאקס לא ממש מתלהבים מדוני. הוא מקבל ביקורת רצופה על זה שהוא מרבה להחמיץ. ההחטאה הערב בחצי הראשון קצת מאפיינת אותו למרות שהכדור באמת היה קרוב לקורת השער. אני מעריך שנראה אותו גם בעונה הבאה באייאקס.

אגב משהו אחר. ציפיתי לראות הערב את מויסה קן. איפה הוא היה?

10. DRORIKO Member

רק עכשיו אני מתחיל להפנים כמה שאיאקס זאת קבוצה אדירה. כדורגל שלא מהעולם הזה. מצד שני זאת גם נקודת זכות להגנה של יובה שהצליחה לשמור אותה על כמות מצבים מינימלית, ועוד בלי קייליני.

11. DRORIKO Member

כמה הזוי מה שאיאקס עושה השנה? הליגה ההולנדית נמצאת נכון להרגע במקום ה-12 של דירוג הליגות! מתחת לליגה האוסטרית!

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מינימה? הם שיחקו פיפא סטריט ברחבה של יובה.

13. DRORIKO Member

במרכז המגרש היא עשתה מה שהיא רוצה. ברחבה שלנו היא נעצרה.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  14. itzik.miro Member

קן היה על הספסל. לפחות לי היה ברור שכל עוד אנחנו לא בפיגור הוא לא ייכנס לשחק.

לגבי ואן דה ביק - לא יודע מה היה לפני, עקבתי אחרי איאקס באופן די מינמאלי בעונה הקודמת אבל השנה בכל משחק של איאקס שראיתי, התרשמתי מאוד מדה ביק. קשר בן 21 שמבשל, כובש ומאיים על השער בצורה כזו, נמצא בכל מקום על המגרש ותמיד זמין לקבל כדור בתוך או מחוץ לרחבה זה דבר שלא רואים כל יום.

החמצות? יש שחקן שלא מחמיץ? המספרים שלו טובים מאוד בכל פרמטר של קשר בקבוצת צמרת, בדקתי נתונים ומכל הקשרים המרכזיים/התקפיים ב-8 הקבוצות האחרונות בצ'מפיונס הוא המבשל השני בטיבו והכובש הראשון בטיבו, אם אתה אומר שלא מתלהבים ממנו אז הייתי שמח אם יובה תעשה צעד לפני כולם ותחתים אותו במחיר טוב, חוויה של כדורגלן.

לגבי דה יונג ודה ליכט - שניי שחקנים מצויינים אבל אם תסתכל על השער של יובנטוס אתמול אתה תראה שהראשון "שכח" לרוץ עם רונאלדו לרחבה והשני נצמד לבנטנקור שיכולת הנגיחה שלו פחות טובה משלי מאשר לרונאלדו. הם עשו טעוית של טירונים. זה לא אומר עליהם יותר מדי אבל זו בהחלט נקודה שהמאמן שלכם צריך לקחת.

אגב, זה טן האח או טן האג, כי שמעתי קולות לכאן או לכאן ואני בטוח שאתה תוכל לפתור לי את הנושא.

נ.ב שים לב שכתבתי הכי חשוב, לא הכי טוב וזה שונה. למשל ביובנטוס ברור לכולם שהכי טוב זה רונאלדו אבל גם ברור שפיאניץ' הוא בערך השחקן היחיד שלא בר החלפה בסגל.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏11/4/19
    de Middenweg אוהב/ת את זה.
  15. Raulito Madridista

אייאקס לדעתי "הסינדרלה" הראשונה שכדורגל התקפי שובה עין מאפיין אותה מאז מונאקו מודל 2004 עם מוריינטס וג'ולי, זו שהעיפה את ריאל מדריד וצ'לסי ונכנעה בעצמה לסינדרלה אחרת עם כדורגל אחר לגמריי. אני חושב שאם במשחק נגד ריאל אפשר היה לציין את טאדיץ' קצת מעל כולם אז אתמול פשוט לא. כולם טובים: כולם רצים בטירוף, מוסרים ונעים לעומק, כולם נותנים שואו, כולם חכמים, כולם מהירים ומכדררים. הלוןאי והקבוצה הזו תשמור על כל הנכסים שלה חוץ מדה יונג.

וברור שלא קל מולה אבל גם בהתחשב בזה ובעובדה שזה משחק חוץ קשה - הכדורגל של יובה מרגיז, זה קצת גרוע מדי וקצת אתלטיקו מדיי. ונכון שהייתה הגנת בטון וכולם היו רגועים חוץ מקאנסלו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.