ליגת האלופות: רומא וריאל בחצי אחרי דרמות ענק. ליברפול ובאיירן גם יהיו שם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏3/4/18.

1. alexshw Member

פפ כבר מסורתית מנסה להמציא את הגלגל ברגע הכי לא מתאים באלופות, הפעם לאפורט מגן.

2. oranfu Member

משחק ענק!

קלופ מאמן על, גמר את סיטי גם התקפית כשהם למעשה לא באמת הגיעו לכלום (רק כמה חצאי מצבים). בפנטזיות שלי המועדון יגבה אותו עם רכש של שחקנים טובים.

טרנט אחרי כמה משחקים פחות טובים הראה היום כמה שהפוטנציאל שלו ענק כשהתמודד מעולה מול סאנה.

חדשות מצוינות גם שהנדרסון מוצהב לגומלין.

רק נתפלל שסלאח יהיה בסדר.

3. yonmu Member

אפשר להגיד בלי להסתכן יותר מדי ששלב רבע הגמר נגמר עוד לפני הגומלין. באיירן מינכן, ריאל מדריד, ברצלונה, ליברפול.
    עצם העובדה שליברפול הקטנה (כלכלית) נמצאת עם השלישייה הזאת אומר הכל על קלופ. המאמן עם הכי הרבה ערך מוסף באירופה. שווה יותר מעוד 100מ' יורו לרכש. מה שהוא וסימאונה עושים בעונות האחרונות עם קבוצות נחותות-תקציבית פשוט מדהים.

מה שקצת מאכזב זה שנראה שאנחנו תקועים באותה 'אליטה' ישנה. ניימאר לא הופך לרונאלדו ודיבאלה לא הופך למסי. שניהם מודחים בלי לתת פייט ואותו רונאלדו של ריאל מדריד עם אותו מסי של ברצלונה ממשיכים להשאיר את כולם מאחורה. גם מליארד יורו מקטאר ואבו דאבי לא שווים את מה ששני החייזרים האלה נותנים. אז כן, נספר לנכדים שראינו אותם משחקים וזה מדהים (בטח מה שרונאלדו עשה אתמול), אבל בא לי קצת יותר גיוון.

- אגב, מקווה שהניצחון של ליברפול על סיטי יגרום לדיוני ה'ליגה X חזקה מליגה Y' להפסיק להתנפח אחרי כל משחק צ'מפיונז. קבוצות נראות אחרת לגמרי במפעל נוקאאוט, בין אם זה ריאל שמשעממת בליגה והמנון הצ'מפיונז זה הסטרואידים שלה ובין אם זה יובנטוס שמפחידה את כל איטליה ואז קייליני ודיבאלה מחרבנים במכנסיים כשהם רואים את רונאלדו. אלה אנקדוטות חסרות משמעות, ומי שבאמת רוצה לדעת איזה ליגה חזקה יותר צריך לצפות שבוע אחרי שבוע בבנוונטו מול ורונה, אספניול מול אלאבס וסאות'המפטון מול ווסטהאם.

4. DRORIKO Member

מסכים איתך לגבי הסיפא, והאמת שחשבתי על זה בעצמי ביומיים האחרונים. אין ספק שמשחק נוק אאוט שונה בתכלית ממשחק ליגה, אפילו אם זה משחק עונה. אנרגיות אחרות, עצמות אחרות. לא סתם מייחסים כזאת חשיבות למסורת והנסיון. לא מסכים ספציפית לגבי יובה, אתמול(ובגמר) היא פקששה נגד ריאל אבל נתנה משחקים גדולים נגד אותה ריאל עם אותו רונאלדו וכמובן נגד בארסה שנה שעברה.

לגבי מסי ורונאלדו, זה מזכיר את פדרר ונדאל שגם בגילם שולטים ללא עוררין בענף שלהם. בכל מקרה אין לי בעיה שה"אליטה הישנה" ממשיכה לשלוט, הבעיה שלי זה מה יקרה כששני הנפילים האלה ירדו מהבמה. השניים האלה ממש מחזיקים על הגב את הכדורגל העולמי. 90 אחוז מהדיבור ברחוב וברשתות החברתיות זה על השניים האלה, ואם לא יקומו להם יורשים אז לדעתי הפרישה/דעיכה שלהם תפגע קשות בענף. גם מבחינת העניין אבל גם מבחינה כלכלית, בטח כשבינות לחרכים עולים ענפים חדשים שמאיימים על הענף(למשל הגיימינג שהולך וצובר תאוצה אצל הדור הצעיר).

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/18
  5. סמואל אטו Member

היה ברור שליברפול זו הקריפטונייט של סיטי.
    לדעתי כל הגרלה אחרת וסיטי הייתה מתקשה הרבה פחות, וליברפול הרבה יותר.

6. oranfu Member

היינו עוברים את סביליה, רומא ויובה דיי בקלילות. מי שרוצה מוזמן לחלוק עליי אבל אין לי יותר מדי ספק.

סיטי מפלצתית אבל יכול להיות באמת שאנחנו הקבוצה שהכי קשה לה נגדה (וזה עדיין לא אומר שזה גמור).

7. DRORIKO Member

על סמך מה אתה קובע שהייתם עוברים אותנו בקלילות. קודם כל הדחנו את טוטנהאם שלפי מה שאני רואה בליגה הם ברמה שלכם. דבר שני, לטעמי היינו מתמודדים עם ההתקפה שלכם טוב יותר מאשר נגד רונאלדו ועוזריו. מוחמד סלאח למשל זה שחקן שכבר הסתדרנו איתו יפה במפגשי עבר. יכול להיות שהייתם עוברים אותנו, אני לא פוסל (ויכול להיות גם שלא) אבל לפסוק בבטחון שהייתם מנפנפים אותנו נשמע לי שחצני ומנותק.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגמרי. זה לרוב עניין של מאצ' אפ - בין אם טקטי, טכני, פיזי או מנטלי. אנשים חייבים להפסיק עם הסקת מסקנות מוזרה שחורצת לטובה או לרעה את דינן של ליגות שלמות ואומות כדורגל על סמך מפגש כזה או אחר. התבוסה של יובה לא הופכת את הליגה האיטלקית ל"מאוד חלשה" כפי שראוליטו טען והיא בטח לא חלשה מזאת של העונה שעברה או לפני 3 שנים, אז יובה ניפנפה קבוצות כמו בארסה וריאל בדרך לגמרים. אם ליברפול הייתה מפרקת קבוצה שמטיילת בליגה האיטלקית/ספרדית/גרמנית/צרפתית כמו שסיטי מטיילת בליגה האנגלית, כל אנגלופיל ואחותו היו רצים להצביע על כך שמדובר בהוכחה חותכת לעליונותה של הפרמיירליג. בפועל, זה נטו עניין של מאצ' אפ. בגלל זה ליברפול קורעת את סיטי פחות מחודש אחרי שלא יכלה על יונייטד שהיא קבוצה ב-3 רמות פחות טובה מהיריבה העירונית שלה. דרך אגב, העונה היא העונה השישית ברציפות שבה לקבוצות אנגליות אין יתרון על האיטלקיות במפגשים הפנימיים ביניהן (אני חושב שזה משהו כמו 2 עונות עם מאזן שווה ו-4 עונות עם יתרון לאיטלקיות). אני יכול לעשות את הדבר הקל והכמעט מתבקש ולטעון שזה מעיד חד משמעית שכבר כמה עונות שהליגה האיטלקית טובה מאנגלית - בפועל, יש פה בעיקר קטע של מיס מאצ' טקטי במפגשים נקודתיים שהאנגליות כשלו בו מאוד בשנים האחרונות. פורצה ברייטון, בקיצור.

סיטי הרשימה יותר לאורך העונה, אבל באמת שעדיף את ליברפול בחצי על פני המועדון הכי חסר נשמה במפעל.

אלעד, יש לי הרבה מה לומר על מסי/רונאלדו, אבל אין לי כוח למלחמה שתפתח פה. אני אגיד בקצרה שטענתי שהוא גדול הכדורגלים, לא הכדורגלן הכי טוב - ושאני מגדיר כגדול הכדורגלנים פשוט את מי שאני רואה כ-MVP הכי מובהק וזה רונאלדו. הוא הרבה פחות כישרוני ממסי ומראדונה, אבל מעוות גורלות לטובתו והקבוצה שלו ברמה חסרת תקדים גם מבחינת עקביות וגם מבחינת אימפקט. שלושער ברבע נגד באיירן, שלושער בחצי נגד אתלטיקו, צמד בגמר נגד יובנטוס זה רצף שאני לא יודע אפילו איך אפשר לכמת מבחינת הגדולה שלו. אני חושב שפלאטיני ב-84' זה הדבר היחיד שדומה לזה בכדורגל ה(יחסית) מודרני. והוא לא מפסיק.

אלעד אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

זה מוחמד סלאח במוד אחר לגמרי ממה שהכרתם באיטליה.

בעיקרון לא ממש הסתדרתם עם המהירות של טוטנהאם מקדימה(והפיזיות), אז הליברפול של השלב הזה לוחצת יותר טוב והרבה יותר מהירה ביציאות שלה קדימה.

אתם מאוד איטיים מהקישור ואחורה, לדעתי יובה הייתה הגרלה קלה עד סבירה לליברפול.
    ניצחתם את טוטנהאם אבל בעיקר ניצחתם את הנעורים, הנאיביות והעדר המסורת של טוטנהאם.

ליברפול זה סיפור אחר, בטח אנפילד.

מאוד הפתיעה אותי הגישה וההרכב של פפ למשחק הזה.
    הוא גם הגיב מאוד מאוד מאוחר ובזבז לגמרי מחצית שלמה עם ההרכב הדפוק הזה וכשאין לו אגפים.
    ב-3-0 ובדקה ה57 זה היה כבר כמו כוסות רוח למת ולא נסיון להציל.

Civil ו-לירן אוהבים את זה.
  10. טל. Member

גם ריאל גם באירן וגם בארסה - מדלגות בקלילות מעל ליברפול/ הסיטי.
    בקלילות.

rex_grossman אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

בסיידר.
    אני מקווה שנזכה לראות את זה כבר בשלב הבא.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגמרי. הם מועדון פלסטיק בקטע אחר, וגם גווארדיולה לא מצליח לעזור בקטע הזה. גם פ.ס.ז׳ בבעיה דומה.

המועדון היחידי שהצליח עם המון כסף להיות פקטור אמיתי בליגת האלופות הוא צ׳לסי (אם כי גם היא - ומסיבות אחרות - לא רלבנטית כבר זמן רב שם).

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אף קבוצה לא תדלג בקלילות מעל ליברפול, די כבר עם ההגזמות.

14. סיונרה Member

לא ראיתי את המשחק, כך שלא אוכל להגיב על מה שקרה, אבל קלופ הוא אשכרה המייצג את החברה הטובים בכדורגל העולמי, האנטיתזה לראיולה ושאר הנוכלים שהפכו את המשחק לציני נוראי. מדהים איך למרות היחס ששחקנים מקבלים ממנו, ע"ע לוברן, הם ממשיכים לנטוש את הקבוצות שלו כשמגיעה הצעה קוסמת, גם אם זה באמצע העונה ויש להם חוזה ל-5 שנים וגם אם זה יומיים לפני גמר הצ'מפיונס.
    אני מניח שזה יכול לשגע אוהדים של הקבוצה שלהם, שהיו רוצים מאמן שלא שולח את השחקן הכי טוב שלהם לקבוצה אחרת רק כי "הוא לא רצה להיות פה", או שמחתים בלם טיפה טוב יותר מהבלם המאכזב שלהם רק כדי לגלות שגם הוא לא איזה להיט גדול, אבל מצד שני אתה מקבל תצוגות כמו אתמול שמכפות על כל העצבים שאתה מקבל לאורך העונה. אני באמת לא יודע מה עדיף.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הכוונה לואן דייק, אתה טועה בגדול. קשה לי לתת שמות - או לפחות הרבה שמות - שמספקים אימפקט כזה משמעותי להגנה שלהם כיום.

לגבי עצבים, לאוהדי ליברפול אין הרבה סיבות לכעוס על מה שקורה עם הקבוצה שלהם על המגרש. ההפך הוא הנכון.