ליגת האלופות, שלב בתים - מח' 2

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏2/10/23.

1. k_700 Member

המערך הזה של פסז׳ מצחיק. אמבפה לא באמת 10 הוא עוד חלוץ זה הרבה יותר 442 עם קולו מואני(איזה מזל שלא הלכנו עליו) ודמבלה בכנפיים.
    הלחץ של ניוקאסל מצוין.
    אוגרטה זה לא פאלהינה. אתה לא תזרוק זין כזה בוטה במרכז השדה והוא ״יתחפש לאלוהים״ ויציל אותך מעצמך.

2. wings Member

אין לי מושג למה אני רואה את הכוכב במקום ניוקאסל - פריז. בינתיים לא קורה שם כלום. יאנג בויז לא מתרגשים מהמעמד.

3. wings Member

העברתי בדיוק בזמן. זה לא עבר את הקו?!

עדכון: עבר. 2-0. אין נבדל.

4. k_700 Member

לא מבין מה בדקו בכלל שלוש דקות.
    לא היה נבדל, ראו את זה גם בלי שום קו והכדור עבר בוודאות את קו השער.
    ניוקאסל טובה בהרבה.

דן ברן מעלים את דמבלה. איזה בידור.

5. Rushie Member

לא היה נבדל והכדור עבר את הקו אבל בתחילת המהלך הייתה נגיעת יד ברורה של לאסלס. השער הזה לא היה צריך להיות מאושר.

VAR אוהב/ת את זה.
  6. VAR Member

גם אני לא הבנתי מה מתעכבים שעה על הנבדל. היו שם איזה אלף נגיעות יד לפני כן, תתמקדו במי נגע ראשון.

7. wings Member

סיכום מחצית בבלגרד. 1-0 לכוכב שלא עשתה הרבה אבל הצליחה להבקיע במתפרצת עם הרבה מזל (היה נראה נבדל אבל לא הראו קווים) מבעיטה של בוקארי שהפכה בלי כוונה לבישול. בינתיים המזל בצד של בכר. יאנג בויז נראים ששווים פה לפחות נקודה ויכולים להפוך את זה בחצי השני אם הכוכב לא ישתפרו. בינתיים גלזר המצטיין של הכוכב עם כמה הצלות טובות וגם יציאה טובה לכדור קרן לא פשוט. שימשיך ככה.

8. Rushie Member

אני מניח שהבדיקה של הנבדל ספציפית הייתה די זריזה, יש להם את המערכת האוטומטית.
    שאר הזמן הלך על בדיקה של כל ה200 נגיעות שקדמו לזה. הם לקחו את הזמן ובכל זאת הצליחו לקבל את ההחלטה הלא נכונה. לאסלס היה שם עם היד לחלוטין מחוץ לטווח הגוף.

9. MaxAaRons Member

אהההה אני עכשיו הבנתי למה ניוקאסל קבוצה טובה...
    הם משחקים עם 3 בקישור, ואין להם 4231 עם בלוף כמו פרננדס שעושה הגנה כמו קשר 10' בפארמה אלף תשע מאות תשעים וארבע...
    מתברר שזו הנוסחה לשלוט במשחקים ולספוג מעט.

יש להם גם צמד בלמים שעולה לכר הדשא לעבוד.
    ולא צמד קוקסינלים מתחלף בהגנה כל פעם ,בייחוד ליצה עם התספורת של הטווינק מפורנהאב שבניוקאסל הוא גם לא בלם רביעי.

הייטק !

10. k_700 Member

אבל מה עם קולו מואני? הוא יצליח לעבור קונוס מתישהו? הבטחת לי חלוץ של 40 שערים.....כל הקיץ חפרת לי איך הלכנו על הויילן ולא על המכונת שערים הזאת...לא נעים שנראה כמו גירסה פחות מוכשרת ממארסיאל אבל גם צפוי.

11. VAR Member

לואיס אנריקה תמיד היה ותמיד יהיה מאמן בצים. שום זכייה עם הסגל הכי מוכשר אי פעם לא תשנה את זה.

בכלל לPSG תמיד יהיו או אגוזים או שיניים. כשיש סגל שאפשר לשחק איתו כדורגל מביאים ליצן לאמן אותו. וכשמביאים סרטנים מצפים ממאמן רציני שימצוץ להם.

12. k_700 Member

מאוד מנופח הסגל של פסז׳ מהקיץ.
    יותר מדי קשרים, יותר מדי שחקנים שלא שווים את הערך שלהם(באיזה עולם אוגרטה באמת שווה 65 מליון אירו?). אלוהים יודע איך חשבו שגם אפשר לשחק עם אמבפה, דמבלה, ראמוס וקולו מואני על אותו מגרש עם כדור אחד.
    ממש מפתיע שנראה עלוב.

גם לשים על ילד בן 17 את כל כובד המשקולת בעולם שהוא יבוא למשחק חוץ מול ניוקאסל וישלוט בקישור שמורכב מברונו וטונאלי עם שחקני התקפה שבכלל לא יעזרו להגנה. ממש מפתיע שהקונספציה קורסת.

13. wings Member

קולו מואני צריך לקבל הרחקה לצמיתות בבצגרש כדורגל רק על זה שהוא לא מסר לאמבפה בסוף באותו גמר מפורסם.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. wings Member

מעניין שויטיניה לא פתח. שיבוא ליונייטד.

15. wings Member

איזו הגנה של פריז חח. מרקניוס טייל לו שם.