ליגת האלופות 06/07: באיירן- ריאל, ליברפול-בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏15/12/06.

1. Arsenal F.C Member

הגרלה נוחה לארסנל.

לגבי שאר המשחקים, אני הולך על ליברפול. בגלל בניטז, בגלל שההכרעה באנפילד.

קשה לי להאמין שתיהיה הפתעה במשחקיהן של שתי האנגליות האחרות.
    בכול מקרה, יש עוד פול זמן עד אז.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אהה נכון, שכחתי שבארסה תארח את המשחק הראשון... יפה מאוד, זה הופך את המאצ' אפה הזה להרבה יותר מעניין.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://mediadb.kicker.de/news/1000/1100/9000/artikel/568861/280x210_s9qHkMoLNA.Xxx
    התמונה של פליקס מגאת' בקיקר אומרת הכל

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. מ.ח.א Member

פורטו-צ'לסי
    צ'לסי עולה בודאות

סלטיק-מילאן
    מילאן לא בתקופה טובה
    אבל עד פברואר יש זמן
    אני חושב שמילאן

אינדהובן-ארסנל
    לא ממש משחק מרתק
    אני חושב שאינדהובן מסוגלת להפתיע

ליל-מנצ'סטר יוניטד
    יוניטד בודאות

רומא-ליון
    המשחק הכי התקפי בשמינית גמר
    אנחנו הולכים להנות מן כמות יפה של שערים בשני המפגשים האלה
    יש לי הרגשה שליון תעפיל

ברצלונה-ליברפול
    מקוה שלא ישימו את זה ואת ליון באותו יום
    אני חושב שברצלונה תעלה בודאות

ריאל מדריד-באירן מינכן
    כרגע ריאל היא קבוצה חזקה ואני חושב שהם יתחזקו עוד יותר לקאת פברואר
    ריאל עולה לרבע גמר

אינטר-ולנסיה
    ולנסיה יכולה להשתפר עד פברואר
    אבל אינטר ביום טוב עדיין מסוגלת להדיח אותה

ההימור שלי הוא:
    צ'לסי , מילאן , אינדהובן , מנצ'סטר , ליון , בארסה , ריאל מדריד , אינטר

5. Engel Del Madrid Member

הגרלה טובה מאוד. הייתי מעדיף את מילאן למרות שלה יש שחקן שיכול לנצח אותנו לבדו בדיוק כמו הנרי בברנבאו. לפי דעתי...

אינטר, ריאל, סלטיק, ברצלונה, רומא, ארסנל, מנצ'סטר וצ'לסי ברבע גמר.

ב"ה נעבוררררררר את הקללה הזו שנקראת שמינית גמר!

6. The-Gunner Member

אני יכול לומר בביטחון שיש לנו סיבה לחייך. מלכתחילה לא רציתי לקבל קבוצה גדולה שתקשה מאוד על ההעפלה לשלב הבא, ואמרתי שאני רוצה לקבל את ליל, סלטיק או PSV. אז קיבלנו את ההולנדים, קבוצה נחמדה מאוד, מציגה כדורגל נאה, מובילה את הליגה בהולנד, אבל זו לא אותה קבוצה של לפני שלוש שנים בצ'מפיונס, עם חוס הידניק. זה לא שאני מזלזל בה או משהו, אבל עם כל הכבוד - התותחנים תלויים אך ורק בעצמם. זו לא ברצלונה או ריאל, זו קבוצה שעל הנייר חלשה מארסנל, אם התותחנים יציגו יכולת סבירה, ויתנו לנצל את המצבים - אין סיבה שהם לא יעלו. המשחקים ישוחקו רק בסוף פברואר, יש עוד הרבה זמן. אני מאמין שעד אז, ארסנל תחזור לדרך המלך, ולא נסבול שם עדיין מאנמיות בהתקפה, הנרי יחזור להפציץ (למרות שעד עכשיו הוא מבקיע, אבל אני מצפה ממנו ליותר) והקבוצה עצמה תמשיך להציג יכולת גבוהה אבל הפעם עם ניצול מצבים גבוה. עכשיו כשאני חושב על זה, ההולנדים הם הגרלה יותר נוחה מאשר הסקוטים - לכו תדעו מה נקאמורה וחבריו היו עושים לתותחנים בגלאזגו, כי ראינו מה עשו לשדים העלובים.

צ'לסקי ומנצ'סטר כמו תמיד קיבלו הגרלה נוחה. צ'לסקי לא תתקשה יותר מדי מול פורטו מיודענו, ומנצ'סטר קיבלה את הקבוצה שכולם רצו לקבל - ליל. אבל לכו תדעו, אולי ליל תפתיע ותהיה לבנפיקה 2. אבל זה עם שיא האופטימיות. אחרי ששלושת האנגליות קיבלו הגרלות נוחות על הנייר, ליברפול תאלץ להתמודד עם אלופת אירופה. בואו נגיד את זה ככה, לא משנה מי תעוף - אנחנו נהיה שמחים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

וחוץ מזה, צפויים לנו הרבה מפגשים מעניינים, פשוט ללקק את האצבעות.
    ולנסיה - אינטר, באיירן - ריאל, חבל שצריך לחכות עד לסוף פברואר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

7. איגור .פ. Member

טוב דעות לאחר ההגרלה

פורטו - צ'לסי בראש העייניים יעמוד זוז'ה מוריניו ,אני הולך כאן על 2 נצחונות של צ'לסי והעפלה לשלב רבע הגמר בקלילות,כי אני מאמין שצ'לסי עד אז תשתפר ,תכנס לכושר עוד יותר טוב, לעכומת הכדורגל הפורטוגלי שנמצא בירידה.

סלטיק - מילאן ,להסתכל לפי היכולות כיום ילכו כולם על סלטיק,אני מבין את אלו שהולכים לסלטיק אבל התחושה אומרת שמילאן עוברת ומודחת ברבע הגמר.

פ.ס.וו איינדהובן - ארסנל זה משחק שכולם יפנו את העיניים לכיוון ארסנל ויהמרו עליה,צפו להפתעה במשחק זה ,אני מאמין שאיינדהובן תעבור.

ליל - מנצ'סטר יונייטד ,זה משחק הכי קל בשלב שמינית הגמר, מפני שמנצ'סטר יונייטד נראת די טובה העונה,נראת בדרך לאליפות, אני מאמין שהיונייטד תחזור לכושרה מתחילת העונה ותגיע בכושר שיא בחודש פברואר כך שאני צופה כאן ל2 משחקים קלילים שבהם היונייטד תנצח.

רומא - ליון -טוב כאחד שמאמין שליון מגיע לגמר העונה ,אז אני די בטוח שליון משחק אחד תסיים בתיקו והשני תנצח בקיצר ליון אצלי מועמדת מס' 1 להגיע לגמר העונה ,כך שליון עוברת.

ברצלונה - ליברפול - משחק בין 2 אלופות אירופה אחרונות ,ליברפול 05 ,ברצלונה 06 ,משחק שאני מצפה לקרב קשה ,להרבה שערים ולבסוף העפלה של ברצלונה לשלב הבא.
    למרות שהמשחק הזה יכול לסדר הפתעה אם הרצלונה תודח,בקיצר אם ברצלונה מודחת זה הפתעה גדולה.

ריאל מדריד - באיירן מינכן -ריאל עוברת ,ריאל אחת הפייבורטיות לזכיה העונה לטעמי ,באיירן בירידה לעומת השנים הגדולות שלה,כך שהמשחק הזה יהיה משחק גדול ולבסוף ריאל עוברת.

אינטר - ולנסיה- אינטר ולנסיה משחק מאוד קשה ,אינטר צריכה להתחזק לפחות ב2 שחקנים כדי לעבור,אך יחד עם זאת כיידוע אינטר בעונה שעברה התקשתה מול קבוצה ספרדית,אז אני הולך עם ולנסיה .

8. mr . angel Member

מפעם לפעם זה רק יותר ברור שהגרלה הזאת היא לא הגרלה בעצם אלא משחק מכור מראש .
    מעניין שכמעט אין מפגשים בין שתי גדולות רק באיירן ריאל ובארסה ליברפול .
    הם ניסו לסדר את זה ככה כמה שאפשר .
    העיקר לשמור את "הגדולות" ואת "השמות" בכיס שימשיכו הלאה כמה שניתן .
    הרי זה = כסף .
    וזה העניין כאן .
    אז - שלא יעבדו עליכם .
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/gives.Xxx
    בעצם אני רואה עכשיו שהיה את הקאץ' שאי אפשר מפגש מאותה מדינה אז אני חוזר בי .
    ושקבוצה אנגלית תיקח כבר את הגביע הזה .

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/06
  9. Jose Mourinho Member

:aaarofl:
    נו גאון, בוא נשמע איפה אינטר צריכה להתחזק. בלי להשתחצן, אינטר פייבורטית גדולה למשחק הזה. אם כבר אז ולנסיה צריכה להתחזק עם כל הפציעות שלה והיכולת הבינונית עד כה העונה.

ההימור שלי:
    צ'לסי, סלטיק, ארסנל, יונייטד, ליון, בארסה, ריאל, אינטר

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/12/06
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סופית זה המשפט הכי מטומטם שנאמר שתולדות אייסוקר. צ'לסי הכי קל....?

לפני שנתיים קיבלנו את ברצלונה... עברנו אותם קיבלנו את באיירן... עברנו קיבלנן את ליברפול... עפנו.

עונה שעברה קיבלנו את ברצלונה שוב.. ועפנו.

זה נוח...?

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

וגם יונייטד לא מקבלת הגרלות קלות כל פעם. מילאן ב2005, ריאל ב2003, באיירן ב2001...

12. The-Gunner Member

לא התכוונתי ספציפי בליגת האלופות, התכוונתי באופן כללי.

ולירן, בנוגע למה שאמרת, מה אתה מצפה לקבל בשלבים הסופיים של ליגת האלופות? את א.א.ק אתונה? מן הסתם שקבוצה חזקה תעמוד מנגד.
    אני מדבר באופן כללי על הגרלות נוחות. למשל בשלב הבתים, מנצ'סטר עם סלטיק, בנפיקה וקפונהאגן. הגרלה ממש קשה. אני לא אומר שתמיד הן מקבלות הגרלות קלות (למשל השנה, צ'לסקי הייתה בבית קשה), אבל ישנה מגמה כזאת.

לא צריך להיתפס לקטנות.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני ממש לא נתפס לקטנות פשוט הדבר האחרון שאתה יכול להגיד על צ'לסי זה שהיא מקבלת הגרלות נוחות. אין ספק שהמכה הכי קשה זה לקבל את ברצלונה בשמינית, יש 7 אופציות אחרות... שנתיים רצוף קיבלנו את בארסה... זה התסברות של 1 ל-64...

14. The-Gunner Member

בסדר, תסכים איתי שאין קבוצה שמקבלת כל הזמן קבוצות חלשות, ואין קבוצה שמקבלת כל הזמן קבוצות חזקות. מה שאני אומר זה שצ'לסי והיונייטד אלו קבוצות עם מגמה לקבל הגרלות נוחות. לא רק בצ'מפיונס.
    קשה להתייחס לצ'לסי, כי הנציגות שלה בליגת האלופות דלה מאד לעומת מנצ'סטר (אברמוביץ'.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ). אבל היונייטד קבוצה שבד"כ מקבלת הגרלות קלות. ישנם מקרים יוצאי דופן, אבל בתמונה הכללית, היא מקבלת קבוצות חלשות בד"כ.
    גם לצ'לסי לא חסר. נגיד את זה ככה, צ'לסי ומנצ'סטר היו מקבלות בסיבוב השלישי של הגביע האנגלי את ליברפול?

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בחייאת גאנר... זה לא קרה? זה קרה גם קרה.
    עזוב אותך.. אל תערבב פה בשר וחלב ועל צ'לסי עם הניסיון המועט שלה שאירופה אתה לא יכול להגיד בשום אופן ולא משנה איך תסובב את זה שיש לה מגמה של הגרלות קלות. אין חיה כזאת.