ליגת האלופות 06/07: באיירן- ריאל, ליברפול-בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏15/12/06.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אוי אילן, אתה מנסה לרמוז שארסנל מקופחת ע"י המגרילים? אולי גם הכדור שלה הוא בטמפרטורה שלה מהשאר?
    להזכיר לך שיונייטד קיבלה הגרלה בדמות אסטון וילה בגביע?

2. Barcik Member

אני מרוצה. קבוצה נחותה מאוד, ומול כל בונקר בעולם בארסה מגיעה לפחות לכמה הזדמנויות. מקווה שידעו לנצל אותן, משתי סיבות:
    א) כמו בעונה שעברה, קבוצות מפחדות לתקוף את ברצלונה. במידה ומסי ואטו יחזרו במהרה לכושר, כוח ההרתעה של בארסה יעבוד במלואו. בעונה שעברה, עצם היתרון הספיק בגומלין מול צ'לסי ומילאן, ואני בטח לא רואה את ליברפול מפגינה יותר נועזות.
    ב) המשחק מול ריאל מדריד לא פחות חשוב. צריך לגמור את זה במשחק הראשון.

http://www.youtube.com/watch?v=srui70ZzPC8

3. The-Gunner Member

קאריק (מה השם?), אתה אמרת את זה, לא אני. אף פעם לא אמרתי שארסנל מקופחת בהגרלות שלה, ולא אמרתי שיש איזשהי מגמה לרעת ארסנל ולטובת צ'לסי ויונייטד, אבל בגדול, הן מקבלות בד"כ הגרלות נוחות. יש מקרים כאלה ויש כאלה.

אנחנו סתם טוחנים פה מים, אתם לא תשכנעו אותי ואני לא אתכם.

4. VaN Member

בדיוק בשנה שעברה מנצ'סטר קיבלה את ליברפול בFA CUP.
    ולירן לפי החישובים שלי הייתי הולך על משהו בסגנון של 1 ל49, לא הבנתי למה 64.

5. Raulito Madridista

בגדול: לדעתי משחקי שמינית הגמר חלשים מאוד, יכל להיות הרבה יותר מעניין.

על המפגש של ריאל מדריד נגד באיירן מינכן:

ההגרלה שקיבלנו היא הגרלה בינונית מאוד, לא ההגרלה הכי קלה אבל לא הכי קשה, אם היינו מקבלים את צ'לסי לדוגמא אני בטוח שלא היינו עוברים, ואני בספק גם אם היינו עוברים את מנצ'סטר יונייטד. מצד שני, יכלנו לקבל הגרלות קלות יותר מבאיירן מינכן, לדוגמת ליברפול שבאיירן קבוצה יותר טובה ממנה, ואולי גם ממילאן הנוכחית, אבל אני מאמין שעד המשחקים באלופות המצב של מילאן יישתפר בהרבה, הם יהיו בין 4 הראשונות ויהיו קבוצה יותר טובה בהרבה.

אני דיי חושב שנעבור את באיירן מינכן, אני לא רואה אותם מתחזקים בחורף, ההגנה שלהם סופגת כל משחק, הם מאבדים נקודות שטותיות בבית והם בפורמה לא טובה בכלל. זו הפעם הרביעית שאנחנו מקבלים אותו בנוק-אווט בשנים האחרונות, בדר"כ פעם מנצחים ופעם לא עולים, פעם קודמת בעונת קיירוש ניצחנו, מקווה שגם הפעם, יש לנו הזדמנות נדירה לחזור לרבע הגמר.

אני דיי מודאג ממשחק ההתקפה של באיירן, לטעמי למרות הסגל הלא הכי מרשים שלהם, ההתקפה שלהם מסוכנת מאוד. פיזארו עם היותו חלוץ אפור מבקיע העונה מספר לא קטן של שערים, מקאיי עושה רושם משפיע יותר ולוקח אחריות ללא באלאק, ושוושטיינגר מסוכן מאוד,באיירן גם קבוצה טובה במצבים נייחים. המגנים של באיירן מעולים, בעיקר להאם, שכל פעם שהוא מצטרף להתקפה קורה משהו טוב, אני לא חושב שרוביניו או קשר שלנו יצליח להסתדר איתו.

אני בונה על זה שקאפלו מאמן יותר טוב ויותר מנוסה, ושיש לנו היתרון בסגל. סביר להניח שפודולסקי ייכנס לכושר עד למפגש נגדינו וחייבים לשמור אותו כמו שצריך.
    אני עדיין חושב שהם יכולים לעבור אותנו גם, שנה שעברה צהלנו מארסנל ואכלנו אותה.

http://www.realmadrid.com/addon/img/e6be56288bayern1p.Xxx

המשחק הראשון ייערך בסנטיאגו ברנבאו בתאריך ה-21 בפבואר והגומלין שבועיים לאחר מכן במינכן, ב6\7 במרץ.

תגובה מפורטת על שאר המשחקים - בהמשך.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

צודק טעות שלי.

7. George Best Member

בהחלט המשפט הכי מפגר ששמעתי באייסוקר, וזה גם נותן פייט ראוי לאיזה ליצן שכתב פה שהשדים האדומים זה הכינוי של ליברפול, והוא עוד התווכח על כך.

אילן,
    צ'לסי מקבלת את בארסה פעמיים בשמינית שנה אחרי שנה, השנה הם שובצו בבית המוות יחד עם בארסה וברמן, על איזו הגרלה קלה אתה מדבר?!

יונייטד?אולי נדבר על ליברפול בחוץ בסיבוב השני של הגביע האנגלי אשתקד?או אסטון וילה השנה?או ריאל ב2003?די די, אי אפשר לסבול כאלו משפטים.

ככה זה אוהדי ארסנל, תמיד בוכים שהיונייטד נהנת מיחס של שופטים, מהגרלות ומענארף אני יודע מה.בכיינים מעוררי רחמים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/06
  8. N כמוני Member

סך הכל אני מרוצה.
    צ'לסי סופסוף קבלו הגרלה נוחה אחרי שבשנים עברו סבלו מחוסר מזל בהגרלות.
    בנוגע לולנסיה,אני חושב שהם מסוגלים לעבור את אינטר מכיוון שאז אולי מכת הפציעות הנוראית הזאת תהיה מאחוריהם.
    אני לא מבין למה ערוץ הספורט עשה מליברפול-בארסה כזה משחק מעניין.ליברפול השנה היא קבוצה מאוד בינונית,שבארסה תעבור בקלות.
    המשחק המעניין ביותר הוא בין באיירן לריאל.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

פורסם לוח המשחקים.
    ביום שלישי ה20 לפברואר:
    ריאל-באיירן
    סלטיק-מילאן
    איינדהובן-ארסנל
    ליל-יונייטד
    יום רביעי למחרת:
    בארסה-ליברפול
    אינטר-ולנסיה
    רומא-ליון
    פורטו-צ'לסי

המשמעות: אם בארסה-ליברפול זה באנקר שישודר, ערוץ הספורט ייאלץ לוותר על אינטר או רומא. מצד שני-יותר סיכויים לשידור של יונייטד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. W.Rooney Member

לא האמנתי שיש סיכוי שנראה את יונייטד בספורט 5 או 5+ בשמינית הגמר, אבל לאור שיבוץ לוח המשחקים בצורה הנ"ל, הגיוני מאוד שהמשחקים שישודרו ב-20 לפברואר יהיו ריאל - באיירן וליל - יונייטד.

11. Jose Mourinho Member

או על שתיהן, בגלל שיש לי הרגשה שיעדיפו לשדר את צ'לסי.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא נראה לי. ההימור שלי הוא שאינטר תשודר ורומא תידחק לאינטרנט.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא לא נראה לי. נראה לי שיוותרו על צ'לסי (לצערי) לטובת אינטר-ולנסיה. ואז הגומלין יקבע בטח ע"פ התוצאות.

14. נדב מיכאלי Member

למה דווקא בארסה מול ליברפול?
    2 הקבוצות שלי בעולם.
    לא יודע בעד מי להיות וזה מבאס.

15. מ.ח.א Member

השידורים הכי מעניינים שספורט5+ וספורט5 צריכים לשדר הם:
    יום שלישי:
    ריאל-באיירן
    סלטיק-מילאן
    יום רביעי:
    רומא-ליון
    בארסה-ליברפול