ליגת האלופות 06/07: באיירן- ריאל, ליברפול-בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏15/12/06.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אוי אוי אוי הנה התחילו לבכות.

למה למה לדבר ללא שום אמת בדברים.. למה להמציא עובדות שלא קיימות...

עונה שעברה באותו שלב, ליברפול קיבלה את בנפיקה שהדיחה אותה, ארסנל את ריאל מדריד, צ'לסי את ברצלונה. מה זה קל... קלי קלות...

לפני 2 עונות, ארסנל קיבלה את באיירן מינכן, צ'לסי את ברצלונה, מנצ'סטר את מילאן. עוד פעם , באמת... קלי קלות.

בקיצור.... תבדוק דברים לפני ש... יוצאים כל מיני דברים שקריים מהמקלדת שלך.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/06
  2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא כן חושב שזו מקריות. הרי איטליה וצרפת שלחו שלוש נציגות כל אחת לשלב הבתים, ככה שהגיוני שבבית אחד יפלו אחת צרפתייה ואחת איטלקיה, במיוחד אם ישנו חוק שקבוצה לא יכולה לפגוש קבוצה שבאה מאותה המדינה, ככה שזה מצריך פריסה של לפחות שלוש בתים, כאשר יש רק שמונה.

ואני דווקא אהבתי מאוד את ההגרלה הזאת, לא יודע למה. אלופת אירופה של השנה האחרונה תפגוש את אלופת אירופה של לפני שנתיים. ג'וזה מוריניו, המאמן הפורטוגלי השחצן, יתמודד מול הקבוצה שאיתה הוא ביסס את מעמדו כאחד המאמנים הטובים בעולם, כאשר מצידם הם מחכים לו בקוצר רוח ולא כדי להרעיף עליו אהבה. ליון תפגוש את רומא למשחק, שלדעתי, הוא המשחק המרכזי האמיתי של המחזור הזה. באיירן מינכן תפגוש את ריאל מדריד וכבר אחת מהן לא תמשיך איתנו. מנצ'סטר יונייטד צריכה לעבור את ליל, אחרת זה יהיה כשלון חרוץ. מילאן תפגוש את סלטיק למשחק שהולך להיות נורא מעניין, כי סלטיק קבוצה מצויינת ומילאן קבוצה במשבר. אינטר תתמודד מול ולנסיה וזה גם מסוג המשחקים שקשה מאוד לחזות מה יקרה. וארסנל תפגוש את פ.ס.וו איינדהובן, למשחק שהיא צריכה לעבור.

לא יודע למה, אני נורא אהבתי את ההגרלה הזאת. לשמחתי, המשחקים האלה יערכו אחרי שאני אסיים את הטירונות והקורס, ככה שיש סיכוי שאני אוכל לראות את כולם.

3. Barcik Member

אני אוהב את ההגרלה הזו משום שהיא מבטיחה סינון טוב של הזבל בשמינית הגמר והמשך דרך מצויין מרבע הגמר ומעלה.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

תגדיר זבל... ריאל, בארסה ולנסיה (הגרלות קשות) או מנגד מילאן מנצ'סטר ארסנל (הגרלות סבירות)?

5. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

בקשר להגרלות:

צ'לסי - פורטו - בפורטו מתרגשים, בצ'לסי לא סופים אותם, אז כולם חושבים לעצמם - יש לי הרגשה שפורטו תפתיע כי צ'לסי מזלזלים בהם - אבל לא, ממש לא....צ'לסי עוברת את הפורטוגזים בקלות...

סלטיק - מילאן - סלטיק הולכת להיות ההפתעה היחידה שתעלה לרבע.
    סלטיק כבר כמעט בטוח לקחה את אליפות סקוטלנד, וכמו שמילאן נראית, גם עד סוף פבואר היא לא תהיה רביעית בליגה אם תמשיך להתרכז באירופה.
    מילאן תתרכז בליגה וסלטיק יעברו אותם - לא בשיא הקלילות, אבל יעברו.

פ.ס.וו - ארסנל - אני חושב שארסנל לוקחת אבל לא בקלות.
    פ.ס.וו עד פבוראר כבר תיקח כמעט סופית את אליפות הולנד, ארסנל גם תפתח פערים בליגה, והשתיים יתרכזו רק באירופה.
    וביננו - ארסנל טובה יותר, לא תביס את פ.ס.וו אבל תנצח - והכדורגל ההולנד יגיד שלום לאירופה אחרי שאייקס תודח לברמן ופיינורד לטוטנהאם.

ליל - מנצ'סטר יונייטד - ליל, לא הולכת להפסיד הפסד קליל.
    זה תמיד קורה לקבוצות הקטנות באירופה, אף קבוצה לא מזלזלת בהם, כולם פוחדים מהם ובסוף מביסים אותם.
    למנצ'סטר לא תהיה בעיה מולם, ובטח שלא כשהם השנה רוצים יותר מכל סוף סוף לעלות שלב.

ברצלונה - ליברפול - אולי זה משחק גדול לפי השמות, אולי ליברפול עשתה בינתיים קאמבק גדול יותר משל בארסה באירופה, אבל הכל שטויות.
    אז נכון שבשנים האחרונות הזוכה הודחה בשמינית (03/04, מילאן הודחה ללה קורוניה, 04/05, פורטו הודחה לאינטר, 05/06 ליברפול הודחה לבנפיקה) אבל שוב, הכל שטויות.
    כי בארסה שונה מכולם, בארסה של השנה היא כמו בארסה של שנה שעברה וחוץ מצ'לסי וליון, אף קבוצה לא יכולה לעצור אותם.

ריאל מדריד - באיירן מינכן - ריאל עוברת אבל לא בקלות.
    שתי הקבוצות נמצאות בליגה כשהם יודעות שהם יכולות להגיע להישגים טובים יותר, וככה זה יהיה.
    שתי הקבוצות יגיעו למשחק במצב שבו אין פייבוריטית, מכאן ההימור מגיע מצורת המשחק.
    השנה ריאל משחקת הרבה יותר יפה, וגם, זאת השנה השלישית שהיא מקבלת הגרלה קשה אחרי ארסנל ויובנטוס ואת כל העצבים היא תוציא על באיירן.

רומא - ליון - רומא כבר מזמן לא עלתה לשמינית, וכרגע היא קבוצה עם פחות נסיון.
    כרגע אין סיבה שליון לא תעלה לפחות לחצי הגמר, ולמרות שמגיע לרומא לעלות לשמינית, ליון לוקחת.

אינטר - ולנסיה - אינטר לוקחת בקלות.
    הליגה צריכה להיא הרבה יותר חשובה לולנסיה, ואינטר כבר כנראה תיקח את אליפות איטליה ומבחינתי היא מועמדת מספר 1 לזכות השנה בליגת האלופות, אינטר עוברת בקלות בבית אבל לא בחוץ

לסיכום: צ'לסי, סלטיק, ארסנל, מנצ'סטר יונייטד, ברצלונה, ריאל מדריד, ליון ואינטר עולות לשמינית.

6. אלי 10 Member

מתי יהיו משחקים בליגת אלופות וגביע אואפה?

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלופות:
    20-21 בפבואר

אופ"א:
    22 בפבואר

8. green ape 06 Member

אני יגיד מה דעתי על כל משחק"

צ'לסי - פורטו - במשחק הזה אני חושב שלצ'לסי לא צריכים להיות יותר מידי בעיות, אבל חשוב ליזכור שפורטו קבוצה לא פריירית היא תילחם עד הסוף, והיא הוכיחה את זה לפני 4 שנים כשזכתה בגביע האלופות כשאף אחד לא האמין בהם, אבל צ'לסי בזמן האחרון בכושר נהדר לכן היא מגיעה בלי שום ספק פייבוריטית.

סלטיק - מילאן - סלטיק במשחקים האחרונים בשלב הבתים היראתה כדורגל טוב, אחרי הניצחונות בסיבוב השני בעיקר על מנצ'סטר, קבוצה מאוד חזקה ומסוקנת בבית, יהיה למילאן מאוד מאוד קשה ביגלל היכולת הרעה שהם מציגים מתכילת העונה לכן סלטיק מגיע פייבוריטית.

פ.ס.וו - ארסנל - שני הקבוצות לא משו העונה לא בליגה ולא בליגת האלופות, אבל כשזה מגיע אלהם למשחק גורלי הם יודעות להתאפס על כל הבעיות אבל עדיין ארסנל לדעתי פייבוריטית.

ליל - מנצ'סטר יונייטד -ליל העונה קבוצה בינונית אבל למרות זאת עלתה לשלב שמינית הגמר לאומת זאת מנצ'סטר קבוצה מאוד יציבה, חזקה ומסוכנת העונה, יותר מצליחה בליגה ובליגת האלופות מליל היא גם מועמדת לזכייה בליגת האלופות ולכן היא מגיעה פייבוריטית!

ברצלונה - ליברפול - ברסה העונה קבוצה לא יציבה, פתחה את העונה לא מרשים אבל עם הזמן הישתפרה, גם ליברפול צולעת העונה גם בליגה וגם בליגת האלופות, ברסה כמובן תבוא במטרה אחת לנצח ולהמשיך לישמור על התואר וליברפול תבוא לקלקל להם, ברסה פייבוריטית.

ריאל מדריד - באיירן מינכן - שני הקבוצות לא בעונה טובה, ריאל במצב קצת יותר טוב מבאריין הביכולת העונה, אבל עדיין שני קבוצות שוות בערך, לדעתי אין פייבוריטית.

רומא - ליון -זה יהיה המשחק הכי טוב מכל משחקי שמינית הגמר, שני קבוצות מצויינות, יכולת שיא העונה, ליון כבר הבטיחה את האליפות בליגה הצרפתיתי, רומא עדיין נילחמת על התואר, שני הקבוצות מגיעות לאחר ניצחונות רבים בליגה ובאירופה, גם פה אני חושב שאין פייבוריטית.

אינטר - ולנסיה - אינטר מגיעה לאחר כושר שיא בליגה שלא ראינו הרבה שנים ללא ספק מועמדת מס' 1 לאליפות בליגה האיטלקית, בכושר די טוב באירופה, לאומת זאת ולנסיה עם פתיחת עונה לא טובה נימצאת בין אמצע הטבלה לצמרת (שהמקום שלה זה 1-3) לכן אינטר מגיעה פייבוריטית ללא ספק!!..

מקווה שמשחקים יהיה טוב עם הרבה גולים ומותח!

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

זבל (זכר) (שם עצם) - ליל, איינדהובן, סלטיק (עם כל הכבוד ויש כבוד), פורטו. לא הייתי שולל מראש גם את ליברפול ורומא בחבורה.

בוריס, תפסיק להיות צודק, או לפחות תן לי להגיב ראשון מדי פעם שגם אתה תוכל להסכים איתי.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/06
  10. Gravesen Member

אינדהובן - ארסנל: אני מאמין שבסופו של דבר ארסנל תמצח את המפגש הכפול הזה אך בכל אופן, המנצחת כאן עוף בשלב שלאחר מכן.

ליל - יוניטד: הגרלה קלה לכאורה למנצ'סטר יונייטד שצפוייה להשלים מעבר חלק לרבע הגמר ולנשור בו.

ריאל - באירן: ה-משחק לטעמי שהנפיקה לנו ההגרלה הזאת. ריאל בנתה קבוצה טובה מאד השנה ולנו תהיה הזדמנות לראות את הרכש החדש שלה הצרפתי-ארגנטינאי בפעולה מול באיירן האפורה שתנסה לשחק יעיל ולהעיף את הבאסקים. אני צופה ניצחון לריאל שתלך השנה רחוק מאד בצ'מפיונס.

סלטיק - מילאן: בכושר הנוכחי, מילאן עפה כבר בשמינית הגמר. סלטיק הראתה יכולת טובה מאד בשל הבתים ועד כה היא משכנעת גם בליגה הסקוטית. אם מילאן לא תתחזק באופן משמעותי עד פברואר - היא יכולה למצוא את עצמה בחוץ.

ברצלונה-ליברפול: הגרלה קלה לטעמי לברצלונה שלא מורה להתקשות מול ליברפול של השנה שעלתה מאחד הבתים הקלים והמשעממים בתולדות המפעל.

רומא - ליון: שתי קבוצות שנראות מצויין עד עכשיו, יצא לי לראות את רומא מנצחת את פלארמו השבוע 4-0 ולהבין איזה קבוצה טובה בנו שם השנה אך אם יש צדק בעולם, ליון תנצח ותעפיל אל רבע הגמר.

אינטר - ולנסיה: אינטר בנתה השנה קבוצה מצויינת ואני מרגיש שלא מספיק סופרים אותה בדרך עד הגביע עצמו אפילו, לא מאמין שיהיו לה בעיות לעבור את ולנסיה.

פורטו - צ'לסי: הגרלה לא קלה לצ'לסי אך אני מאמין שבסופו של דבר האוליגרכים הכחולים יגיעו לרבע הגמר. אסור לזלזל בפורטו שבנתה קבוצה מוכשרת וווינרית.

11. דולב נגר1 Member

איידובן-ארסנל-ארסנל תנצח אותה איידובן לא אותה קבוצה כמו בשנתיים האחרונות

ליל-מנצ'סטר יונייטד-ליל לא קבוצה שתאיים על מנצ'סטר ייגמר בסיכום 5-1

מילאן-סלטיק-על הנייר מילאן קבוצה יותר טוב בליגת האלופות היא יותר טובה מאשר הליגה והיא היא חוזרת לעצמה,סלטיק קבוצה מצויינת הגנתית והתקפית מילאן צריכה להיזהר מהבועט החופשי נאקמורה שבא מרג'ינה שתי גולים מבעיטות חופשיות מול מנצ'סטר אבל בסופו של דבר מילאן תעלה בניצון רגיל בלי הרבה שערים.

ריאל מדריד-באיירן מינכן-שתי קבוצות לא ממש טובות השנה ריאל מפסידה 3-0 ובאיירן מפסידה 4-2 לאכן פשוט לא הקבוצות שציפינו לראות אני לא חוזה פה תוצאה כלשהי אולי ייגמר בפנדלים.

צ'לסי-פורטו-עם כל העוצמה של צ'לסי לצ'לסי יהיה יחסית קשה בפורטוגל אבל בסופו של דבר תעלה שלב.

רומא-ליון-הולך להיות משחק התקפי למרות שליון מועמדת להיות בגמר השנה ושהיא ממש טובה השנה לא נראה לי שקבוצה שמסיימת 0-0 עם מונאקו זו קבוצה מספיק טובה תעוף ברבע גמר או בחצי גמר,לסיכום תעבור את רומא במשחק סביר.

אינטר-ולנסיה-ולנסיה בתקופה רעה אינטר פשוט טובה אבל כשמדובר בקבוצות גדולות כגון באיירן מינכן היא לא מספיק טובה פתחה את שלב הבתים בהפסד לספורטינג ליסבון זה לא תוצאה שאני מצפה מקבוצה עם שחקני הספסל וההרכב הראשון הטובים ביותר בעולם ועם כל הכסף שמשקיעים שם זה לא יספיק לאינטר תעבור את ולנסיה ותעוף ברבע.

ואחרון חביב-ברצלונה-ליברפול-המפגש בין אלופת אירופה הנוכחית לזאת של שנה שעברה מפגש קשה לברסה באנפילד ומפגש קשה לליברפול בקאמפ אבל בסופו של דבר ליברפול עם כל הצער תודח וברצלונה תמשיך בליגת האלופות

12. XabiAlonso Member

באיירן כנראה תעבור את ריאל...
    איך שריאל נראית עכשיו עם הסגל המקוצר שלה ובאיירן עם הסגל המנוסה והעמוק שלה, בנוסף לעובדה שהגומלין ישוחק באליאנז ארינה, יעשו לבאיירן את העבודה...
    הלוואי ואתבדה.

13. Moussa Sanogo Member

תאמינו או לא, לטעמי המפגש הכפול בין באיירן לריאל, צפוי להיות הרבה יותר מרגש, מעניין ומותח מאשר מפגש האלופות האחרונות.
    החלק הפחות חזק של באיירן לדעתי, הוא ההגנה, ואילו אצל המדרידאים, הקישור פחות טוב.
    מתכון מושלם למשחק לוהט.
    גם הקרב בין ליון לרומא, צפוי להיות מהמם!
    בקיצור, הגרלה ממש מרגשת.