ליגת האלופות 06/07: סיבובי המוקדמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י SeRgInHo, ‏23/6/06.

  1. SeRgInHo

    SeRgInHo Member

    הצטרף ב:
    ‏25/10/05
    הודעות:
    10,621
    לייקים שהתקבלו:
    16
    [​IMG]


    סיבוב ראשון

    1.אלבאסני(אלבניה) - אקראנאס(ליטא)
    2. TFMK(אסטוניה) - חפנרפורדור(איסלנד)
    3.מטאלורג(לטביה) - אקטובה(קזחסטן)
    4.מיפא(פינלנד) - TNS(וויילס)
    5.קורק סיטי(אירלנד) - אפולון(קפריסין)
    6.סיוני(גרוזיה) - באקו(אייזרבג'אן)
    7.דיודלאנז'(לוכסמבורג) - רבוטניצ'קי(מקדוניה)
    8.שחטיור(בלארוס) - שירוקי ברייג(בוסניה והרצגבינה)
    9.בירקירקרה(מאלטה) - B-36(איי פארו)
    10.לינפילד(צ' אירלנד) - גוריצה(סלובניה)
    11.פיוניק(ארמניה) - שריף(מולדובה)

    הסיבוב השני

    1.המנצחת במפגש מס' 10 - סטיווה בוקרסט(רומניה)
    2.המנצחת במפגש מס' 3 - דינמו קייב(אוקראינה)
    3. לבסקי(בולגריה) - המנצחת במפגש מס' 6
    4.פנרבחצ'ה - המנצחת במפגש מס' 9
    5.המנצחת במפגש מס' 11 - ספרטק מוסקבה(רוסיה)
    6.המנצחת במפגש מס' 1 - דינמו זגרב(קרואטיה)
    7.המנצחת במפגש מס' 5 - הכוכב האדום(סרביה ומונטנגרו)
    8.הארטס(סקוטלנד) - המנצחת במפגש מס' 8
    9.קופנהגן(דנמרק) - המנצחת במפגש מס' 4
    10.המנצחת במפגש מס' 2 - לגיה ורשה(פולין)
    11.דברצן(הונגריה) - המנצחת במפגש מס' 7
    12.מלאדה(צ'כיה) - ולרנגה(נורבגיה)
    13.ציריך(שוויץ) - זלצבורג(אוסטריה)
    14.דיורגארדן(שבדיה) - רוז'מברוג(סלובקיה)
     
  2. Alvaro Recoba

    Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏12/6/03
    הודעות:
    12,566
    לייקים שהתקבלו:
    0
    רק שחטיור-הארטס יכול להיות משחק מעניין יחסית בסיבוב השני. לא ברור לי איך לאוקראינה יש נציגות בסיבובים כאלה נמוכים... חשבתי שהם בדירוג דומה לשלנו.
     
  3. SeRgInHo

    SeRgInHo Member

    הצטרף ב:
    ‏25/10/05
    הודעות:
    10,621
    לייקים שהתקבלו:
    16
    זאת שחטיור של בלארוס! שחטיור סליגורסק ליתר דיוק.
    שחטיור מאוקראינה תהיה בסיבוב השלישי וגם תהיה מדורגת.
     
  4. rivaldo

    rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏30/7/02
    הודעות:
    16,925
    לייקים שהתקבלו:
    1,101
    מין:
    זכר
    גם אני בהתחלה נבהלתי כשראיתי שחטיור , אבל אז ראיתי בלארוס אז נרגעתי.

    גם אלופת אוקראינה אם אני לא טועה וגם תשחק בסיבוב הראשון זה היה לא הגיוני
     
  5. Alvaro Recoba

    Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏12/6/03
    הודעות:
    12,566
    לייקים שהתקבלו:
    0
    וואי איזה מזל. לא שמתי לב. בשחטיור סוליגורסק משחק מקסים ציגלקו האגדי לא? [​IMG]
     
  6. Ljungberg 8

    Ljungberg 8 Member

    הצטרף ב:
    ‏14/4/04
    הודעות:
    1,154
    לייקים שהתקבלו:
    0
    באיזה סיבוב מכבי חיפה מתחילה?
    זה לא היה סיבוב שני שנה שעברה?
     
  7. נדב מיכאלי

    נדב מיכאלי Member

    הצטרף ב:
    ‏22/8/04
    הודעות:
    6,334
    לייקים שהתקבלו:
    0
    מפגש 11 בסיבוב השני מעניין : דברצן נגד דיודלאנז'(לוכסמבורג)/ רבוטניצ'קי(מקדוניה)
    מעניין בגלל שבדברצן ההונגרית משחק תאמש שאנדור אקס בית"ר.
    בקיץ שעבר הוא הפסיד בסיבוב השלישי למנצ'סטר יונייטד.הלוואי שהפםע יעלה לליגת האלופות.
     
  8. SeRgInHo

    SeRgInHo Member

    הצטרף ב:
    ‏25/10/05
    הודעות:
    10,621
    לייקים שהתקבלו:
    16
    שנה שעברה היא התחילה בסיבוב השני, השנה בשלישי והיא לא תהיה מדורגת.
     
  9. Melixon 15

    Melixon 15 Member

    הצטרף ב:
    ‏18/4/05
    הודעות:
    2,789
    לייקים שהתקבלו:
    0
    מתי צריכה להיות הגרלת גביע אופ"א? שבוע מהיום?
     
  10. amnon_t

    amnon_t Member

    הצטרף ב:
    ‏26/6/06
    הודעות:
    22
    לייקים שהתקבלו:
    0
  11. dani12

    dani12 Member

    הצטרף ב:
    ‏24/9/05
    הודעות:
    647
    לייקים שהתקבלו:
    0
    מצטרף לשאלה
    עריכה:מצאתי את זה 28.07.2006 הגרלת מוקדמות גביע אופא סיבוב שני 14:30 שעון ישראל ב-ניון.
    חובה בכל ביתhttp://www.uefa.com/uefa/Keytopics/kind=64/newsId=425702.html
     
    נערך לאחרונה ב: ‏6/7/06
  12. שלוס

    שלוס Member

    הצטרף ב:
    ‏11/7/06
    הודעות:
    113
    לייקים שהתקבלו:
    0
    איך קבוצה נורבגית[ולרנגה] מתחילה מסיבוב 2?
    נדמה לי שולרנגה היא אלופה
    למה זה ככה?
     
  13. dani12

    dani12 Member

    הצטרף ב:
    ‏24/9/05
    הודעות:
    647
    לייקים שהתקבלו:
    0
    סיבוב המוקדמות הראשון הושלם ואלו הקבוצות שהעפילו :
    1.אלבאסני(אלבניה) -אקראנאס(ליטא)
    2. TFMK(אסטוניה) - חפנרפורדור(איסלנד)
    3.מטאלורג(לטביה) - אקטובה(קזחסטן)
    4.מיפא(פינלנד) - TNS(וויילס)
    5.קורק סיטי(אירלנד) - אפולון(קפריסין)
    6.סיוני(גרוזיה) - באקו(אייזרבג'אן)
    7.דיודלאנז'(לוכסמבורג) - רבוטניצ'קי(מקדוניה)
    8.שחטיור(בלארוס) - שירוקי ברייג(בוסניה והרצגבינה)
    9.בירקירקרה(מאלטה) - B-36(איי פארו)
    10.לינפילד(צ' אירלנד) - גוריצה(סלובניה)
    11.פיוניק(ארמניה) - שריף(מולדובה)
     
    נערך לאחרונה ב: ‏20/7/06
  14. reda

    reda Member

    הצטרף ב:
    ‏23/9/02
    הודעות:
    1,413
    לייקים שהתקבלו:
    1
    איך פנרבחצ'ה משחקת בסיבוב השני?! היא הרי הייתה בצ'מפיונס השנה לא?
     
  15. שלוס

    שלוס Member

    הצטרף ב:
    ‏11/7/06
    הודעות:
    113
    לייקים שהתקבלו:
    0
    תראו מזה אנחנו מהללים פה את קפריסין בלי הפסקה וזאתי בכלל לא עוברת קבוצה זוטרה מאירלנד.
    הפתעה אני חושב
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!