ליגת האלופות 06/07: סיבובי המוקדמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י SeRgInHo, ‏23/6/06.

1. Ampelmann Member

להלן טבלת משחקי הערב והשעות לפי שעון ישראל:
    מכבי חיפה - ליברפול 22:05
    פנרבחצ'ה - דינמו קייב 19:00
    רבוטניצקי סקופיה - ליל 19:00
    רוזומברוק - צסק"א מוסקבה 19:00
    לגיה ורשה - שחטר דונייצק 19:30
    קייבו - לבסקי סופיה 20:30
    מלאדה בולסלאב - גלאטסראיי 20:30
    ספרטק מוסקבה - סלובן ליברץ' 21:15
    אייאקס - פ.צ. קופנהאגן 21:30
    אוסאסונה - המבורג 21:30
    סטיאוה בוקרשט - סטנדרד ליאז' 21:30
    א.א.ק. אתונה - הארטס 21:45
    כוכב אדום בלגרד - מילאן 21:45
    ולנסיה - זלצבורג 21:45

המשחק המרכזי (לכל מי שלא מעוניין דווקא בשידור של חיפה בערוץ 10) יהיה המפגש המעניין בין אוסאסונה, המפתיעה מהליגה הספרדית מול המבורג, השגרירה המתחזקת מצפון גרמניה.
    קבוצה נוספת שנכנסת מוקדם מהצפוי לטורניר היא AC Milan, שהודחה, כזכור, מהגביע בעקבות פרשיית השחיתות באיטליה אך הוחזרה אל מוקדמות הטורניר בעזרת עקיפה נוסח ליברפול מאמש.

אתמול בערב רואיין המאמן הגרמני, תומאס דול, אשר נראה רגוע מתמיד בהבטיחו כי המבורג "תעלה למשחק בבטחון". דול סירב לחשוף האן גואררו יהיה כשיר וישותף במשחק. מאמנה של אוסאסונה, זיגאנה, דווקא נשמע יותר סקפטי כשטען "הסיכויים שווים בהחלט- 50:50".
    http://www.hsv.de/uploads/pics/Doll_knowing_grin_02.Xxx
    דול. רגוע.

55,000 המקומות ב-AOL ארנה אמורים להיות תפוסים לרגל המאורע, שאף עתיד להוות את הפתיחה הרשמית לעונה המאה-ועשרים של המועדון מצפון גרמניה.

ההרכבים הצפויים:

2. Spanish Weapon Member

אני חייב לציין שכל הקבוצות שמארחות היום , נמצאת בעמדת המתארחות בטבלת המשחקים שהעתקת.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מועתק מההולנדי:
    רשמתי גם על הנחיתה וכו', אבל זה קצת לא רלוונטי לרשום את זה עכשיו שלוש שעות לפני הפתיחה. בהצלחה.

4. Raulito Madridista

על המשחק של מכבי חיפה נגד ליברפול באנפילד הגבתי כבר בפורום הישראלי, אז אדבר על מספר משחקים אחרים מעניינים:

פנרבחצ'ה נגד דינמו קייב זה משחק לא רע. אם מישהו יכריע את ההתמודדות הייתה מהמר על אלכס, שחקן ההתקפה הנפלא של פנרבחצ'ה. התורכים צריכים תוצאה טובה בחוץ, לא קל לשחק באוקראינה שקר שם, בכל מקרה זה לא תירוץ. אני מאמין שהם יעשו את העבודה וישיגו תוצאה טובה שזה הפסד מינמלי עם שערי חוץ או תיקו.

אייקס תתארח היום בקופנהגאן. ווסלי סניידר נתן גול גדול בטורניר אמסטרדם, הוא והונטלאר אלה שיעשו את העבודה עבור אייקס אמסטרדם לדעתי. אני מאמין שאייקס תעבור בסופו של דבר ותנצח בהפרש מזערי למרות שהמשחק בחוץ.

קייבו האיטלקית תנסה לעשות הפתעה נגד סופיה הבולגרית. אני מאחל לקייבו בהצלחה בפעם הראשונה שלה במפעל, אני מקווה שהיא תעלה לשלב הבתים על חשבון הבולגרים שאני לא מחזיק מהם יותר מדיי, לא עוברים את המוקדמות כמעט אף פעם. המשחק הראשון בבולגריה וזה ייתן לאיטלקים אפשרות לתקן.

אוססונה נגד המבורג זה המשחק המרכזי של היום לדעתי, הכוונה המשחק הכי צמוד. אוססונה היא קבוצה אפורה בליגה הספרדית, שהצליחה להגיע למקום הרביעי בליגה הספרדית. ראול גארסיה הוא השחקן שייצטרך לסדר את הקישור שלה ולסדר למילוסביץ הסרבי מצבי הבקעה. להמבורג יש גם שחקנים נפלאים שואן דר והארט הוא אחד מהם. אני מאמין שהמבורג תעלה בסופו של דבר בגלל הניסיון שלה בליגת האלופות ובמפעלים אירופים בעבר. בכל מקרה, המשחק הוא בגרמניה והמבורג תנצח לפי דעתי, בהפרש של שער או שניים. בספרד אני מאמין שייגמר בתיקו.

על מילאן הגבתי כבר בדיון שלה. אני בטוח שהיא תנצח(בכל מקום ראשון דבר אחר, המשחק בסאן סירו או לא!!!?). אינזאגי ייתן את התון בהתקפה לצד ג'ילארדינו, למילאן יש קישור חזק שייארגן לה מספיק מצבים. לפי מה שהבנתי מאלדיני ונסטה לא משחקים, אולי זה אומר שנראה את הכוכב האדום מבקיעים? ...

ולנסיה תעשה היום את העבודה בחוץ. אני מהמר על ויאה שייכבוש.

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/06
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

דינמו קייב הולכת לעשות את התוצאה המפתיע במשחק הראשון של מוק' הצ'מפיונס כאשר היא מוליכה 3-1 על אלופת טורקיה , פנרבחצ'ה (לא שאני מזלזל בקייב , פשוט התוצאה קצת מפתיעה).

אלה עם כן תבוא איזה מכבי חיפה/זלצבורג/הכוכב האדום ותגנוב את ההצגה

6. Spanish Weapon Member

לפי איך שזה נראה , בניגוד לשנה שעברה שבה לא הייתה אפילו נציגה אחת מבריה"מ לשעבר, השנה יכולות להיות ארבעה :

שחטיור,קייב וצ'סקא מוסקבה שניצחו היום במשחקיהן (כולן בבית) ואולי גם ספרטק מוסקבה שמשחקת ברגעים אלה בצ'כיה מול סלובן ליברץ.

7. Quique_Flores Member

אני לא מאמין, אבל אני פשוט מקווה ל-0-0, ולנסיה נלחצת על ידי זלצבורג

ורק דיברתי, 1-0 זלצבורג, נגמר

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/06
  8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קורה פה ??

ליברפול מנצחת בקושי 2-1 את מכבי חיפה.
    מילאן מנצחת 1-0 קטן בסאן סירו את הכוכב האדום
    ולנסיה מפסידה בזלצבורג
    בנפיקה מסיימת בתיקו אחת בוינה מול אוסטריה וינה

מה קורה לכדורגל האירופאי ? האם הם עוד עייפים מהמונדיאל

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול מאוד להיות.כולה חודש עבר מאז,והם חזרו לאימונים לפני.כמה מנוחה כבר הייתה להם?שבועיים וחצי?

10. נדב מיכאלי Member

סביר להניח שהעייפות משפיעה על הקבוצות הגדולות.
    יש לקבוצות הגדולות המון שחקנים בינלאומיים ששיחקו עד לפני חודש במונדיאל והם עדיין לא בכושר.

11. cazzo Il Capocuoco

מה אתם רוצים מאיתנו?מילאן הועזקה ממש בסוף לשחק בליגת האלופות,הסרבים עוד בכושר משחק יותר טוב ועדיין פירלו משחק מעולה.

12. SkiMan Member

משחק ראשון לעונה, יהיה בסדר.

13. XabiAlonso Member

איזה הפסד ביתי כואב להארטס נגד אא"ק אתונה.....
    הובילו כבר 1-0 ונשארו ב-10 שחקנים.
    דקה 89 אתונה הישוו ובדקה ה-90 אתונה כבשה את שער הניצחון למעשה מגול עצמי של שחקן הארטס...
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

14. אני אוהב אותך בית"ר! Member

הארטס היא קבוצה מדהימה עם שחקנים מעולים, אתונה קבוצה מגעילה עם שחקנים מגעילים, וכמובן, כמו כל הקבוצות היווניות-קהל מגעיל...חבל...

15. Raulito Madridista

אל תשתמשו במונדיאל כתירוץ לקבוצות הגדולות שפישלו אתמול במוקדמות ליגת האלופות. המונדיאל חבריי, נגמר לפני חודש, לשחקנים היה מספיק זמן לנוח ולחזור לכושר. שחקנים גדולים לא צריכים הרבה אימונים בשביל לחזור לכושר ולהיות ביכולת הטובה שלהם. כמו שגם בקבוצות גדולות החיבור צריך להיות מהיר יותר. ישנם קבוצות בליגת האלופות שהליגה אצלהם כבר התחילה, וזה היתרון ככל הנראה, אולי עד הגדולות, שיש את החיבור כבר כמה חודשים.

מילאן השיגה תוצאה של 1-0 על הכוכב האדום בבית. טוב מאוד עכבורה שהיא לא ספגה ללא שחקני ההגנה המעולים שלה, אלסנדרו נסטה ופאולו מאלדיני. אני אמרתי בדיון של מילאן שאינזאגי ייתן היום גול. האם זה סיפתח ונקבל ממנו את אותה יכולת עוצרת נשימה של 03\2002 כאשר כבש עשרה שערים במפעל? לך תדע. אינזאגי אחראי לזכייה של מילאן בגמר האלופות באותה עונה. הוא כבש את השער בדקה ה-93 נגד אייקס אמסטרדם בסאן סירו ובלעדיו מילאן הייתה עפה הביתה. הוא כבש נגד באיירן מינכן צמד, נגד לה קורוניה, לאנס, גם בשלב הבתים השני....
    אגב, יכול להיות ש1-0 העונה של מילאן יהיה תוצאה שחוזרת על עצמה יותר פעמים מהעבר.

הפתיע אותי ההפסד של פנרבחצ'ה. השער האחרון שכבשה קייב היה נפלא. אני עדיין חושב שהתורכים יכולים לעבור את האוקראינים אבל הם ייצטרכו מזל. גם חסר להם שחקן מפתח בהגנה, אולי זה יכביד עליהם.

ההפסד של ולנסיה לא קריטי, הקבוצה הסתמכה בשנה שעברה בעיקר על דויד ויאה שכמעט גמר כפיצ'יצי בליגה הספרדית. הוא לא שיחק וולנסיה כרגע לא כבשה. אני בטוח שמוריינטס יתחיל לכבוש שייקבל דקות, סימאו אולי יגיע, ויסנטה יחזור מפציעה, לא כל השערים יובקעו על ידי ולנסיה. אני בטוח שהם יימחצו אותם במאסטייה.