ליגת האלופות 11/12:: כי ורונה, טורינו וסאמפ' הן...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏13/7/11.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב נו, גם דקות הירואיות שאין דברים כאלה מצידו של רפאל לא מספיקות. וארזה עם רגל וחצי בגמר. טרליצי משווה (איפה הוא ואיפה ברצאלי) ועכשיו ורונה צריכה 2 שערים ברבע שעה כדי להדיח את וארזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/6/12
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהרגע שבו נספג השער (בערך דקה 76') ועד עכשיו, אוהדי ורונה בשירה אדירה ורפטטיבית של מה שנשמע כמו גרסה ורונזית של GOD SAVE THE QUEEN. לא הפסיקו לרגע. לא כדי להתלהב בהתקפות של הקבוצה שלהם, לא בקריאות "או!" אחרי החמצות - כלום. מחזה ווקאלי (סתירה? אפשר להגיד ככה?) מרהיב. בשריקת הסיום חלק מהאוהדים בטריבונה מחאו כפיים לשחקנים שלהם למרות ההדחה, אבל הקורבה בשלה והשירה המשיכה, כולם עם צעיפים למעלה. מדהים. באמת חבל שהקהל הזה לא יהיה בסרייה A בעונה הבאה.

3. cazzo Il Capocuoco

יום רביעי המשחק הראשון במאראסי, יום שבת המשחק המכריע בוארזה. ב21:45.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתירה זו בטח לא. וכן, זה בהחלט אפשרי כי מחזה הוא אירוע ומפגן שלאוזן יש חלק בו. כשאנו חוזים (את העתיד למשל) אין אנו משתמשים בעיניים. ובכלל, בטח בתקופתינו, אין כללים, אנחנו, האנשים שמשתמשים בשפה, אנו שמעצבים אותה.

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתאר לעצמי שכולנו בעד סמפדוריה, או שמא קיים מישהו שתומך בווארזה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/6/12
  6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שאתם מבינים את הקונטקסט. ורונה עם רגל וחצי בחוץ, אז האוהדים מפנימים ופוצחים בשירה אדירה שהתחילה קצת אחרי ספיגת השער ולא הפסיקה גם אחרי שהמשחק הסתיים. בסה"כ יותר מ-20 דקות רצופות של אותה מנגינה שחזרה על עצמה פעם אחר פעם.

הקטע הנ"ל צולם אחרי שהסתיים המשחק. ניתן להבחין בשחקני וארזה חוגגים ובשחקנים אקראיים של ורונה שכובים אבלים על הדשא. לצפות, לחזות, לשמוע ולהקשיב - ולבכות על זה שהקהל הזה לא יהיה בסרייה A.

7. cazzo Il Capocuoco

צריך להראות את זה לשדרנים של סקיי איטליה עם רגשי הנחיתות שלהם (אחרי שוולברהמפטון ירדו ליגה במיוחד, היו כאלה שאמרו שבאיטליה אין כזאת תרבות ספורטיבית).

בכל זאת, אני תמיד אעדיף את סמפדוריה על הלאס.

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/12
  8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

סמפדוריה מתקרבת לליגה הבכירה לאחר ניצחון 3-2 ביתי על וארזה.

9. cazzo Il Capocuoco

הדבר היחידי שאני יכול להגיד שיש בי צער רב, כי נרדמתי מרוב עייפות במחצית השנייה.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

דניאלה סבסטיאני, נשיאה של פסקארה, מבטיח שתוך 24 שעות יוכרז מאמנה החדש של הקבוצה. היום המועדון נפגש עם ג'ובאני סטרופה, מאמן הפרימברה של מילאן בעונה שעברה וכעת מאמן את סוד-טירול מהליגה השלישית. בעברו שיחק סטרופה תחת זמאן בפוג'ה ודוגל ב 4-3-3 שאפיין את פסקארה של זמאן העונה. סבסטיאני הודה כי נפגש כבר עם פרארה והיום מתכוון להיפגש עם מאמן נוסף שכרגע זהותו אינה ידועה.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם הייתי אוהד סאמפדוריה הייתי די עצבני על רומרו, שיפסיד את המשחק המכריע על העלייה בשביל משחק ידידות של נבחרתו. אני מקווה שאני לא מנאחס, אבל השוער המחליף בסדר גמור ככה שאולי לא מדובר במכה מקצועית, אבל על העיקרון הייתי מתעצבן.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כעת יש אישור רשמי, ג'ובאני סטרופה הוא מאמנה החדש של פסקארה.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://cdn.corrieredellosport.it/images/78/C_3_Media_1497378_immagine_oleft.Xxx
    ויצ'נצה היא הנושרת הרביעית ללגה פרו לאחר מותחן נגד אמפולי.
    המשחק הראשון, שנערך ביום ראשון בביתה של ויצ'נצה, הסתיים בתיקו נטול שערים שנותן לאדומים מקדמה קטנה לקראת הגומלין בעקבות העובדה שאמפולי כשלה להבקיע שערי חוץ.
    היום בגומלין, המחצית הראשונה הסתיימה גם כן ללא שערים, אולם בחצי השני מיקלה פאולוצ'י כבש צמד שקירב את אמפולי לירידה. אולם אמפולי לא אמרה נואש והשוותה בתווך של דקה משערים של מצ'דלידזה וטבאנו. במצב הזה ויצ'נצה היא השורדת לאור יתרונה ביחסי שערי החוץ, אך מקארונה חולל מהפך בדקה ה 94 והשאיר את אמפולי בליגה ממש בשניות האחרונות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/6/12
  14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

סמפדוריה שבה לסריה A לאחר עונת היעדרות

http://cdn.corrieredellosport.it/images/14/C_3_Media_1473814_immagine_oleft.Xxx

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אולי ציפו מסאמפדוריה להרשים יותר בדרך חזרה לליגה הבכירה, אבל התוצאה הושגה. ראיתי בעיקר משחקים החצי השני של העונה, בו להבנתי הציגה סאמפ' יכולת טובה יותר מבחצי הראשון, אבל ממה שראיתי לא ממש נהניתי מהכדורגל שהציגה הקבוצה. אבל שוב, העיקר התוצאה והעיקר שהדרבי המעניין של העיר חוזר, כמו גם מוכפלים מספר המשחקים שייערכו באחד מהאצטדיונים האהובים עלי באיטליה במסגרת הליגה הבכירה.