ליגת האלופות 2004/5 - גומלין שמינית הגמר

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏4/3/05.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסיין שחקן מוציין
    חצי אירופה עוקבת אחריו
    גם יובה רוצה אותה למרכז השדה שלה במקום טאקינרדי ובלסי

2. yakirmaimon Member

אכן זה נכון. ליון באמת יכולה להוות השנה את הקבוצה שתעשה את עליית המדרגה, כבר כמה שנים שליון מחזיקה קבוצה טובה אבל לא מצליחה לעלות שלב, והשנה הרבה אנשים מסמנים אותם כהפתעה החדשה של ליגת האלופות, במיוחד לאחר הניצחון המדהים בברמן, שהותיר הרבה אנשים פעורי פה..!!!

ארסנל- באיירן: לדעתי הקרב הזה נגמר עוד לפני שהמשחק הראשון במינכן התחיל, ותעקבו אחר הודעותיי ותראו שכבר לפני הבעתי את דעתי בעניין, באיירן עולה ובגדול!!!

צ'לסי-בארסה : בארסה פייבוריטית לעלות, כי בארסה תצליח לגנוב את שער החוץ ובמקרה כזה צ'לסי יצטרכו שני שערים בשביל להגיע להארכה, ושלוש בשביל לעלות (נשמע קשה ביותר)..!!!!!

יובה-ריאל : זהו המפגש הכי פתוח לגומלין, הכול יכול להיות, ריאל פייבוריטית.!!!! השאלה הגדולה היא המערך שקאפלו ייפתח איתו, והכול תלוי בנדבד אם הוא יחזור יובה תהיה במערך המסורתי שלה אם לא ייפתח המערך האהוב עליי של ה- 4:3:3, שיוכל להפר את השקט שנוצר בהגנת ריאל בזמן האחרון, המערך הזה לדעתי יכול לנצח ובגדול את המשחק לטובת יובה..!!!

מילאן-מנצ'סטר יונייטד : ואם אפשר לומר שאיזה קרב נגמר במשחק הראשון על בדוק, אז זה המשחק הזה, מילאן עלתה, ושאף אחד לא יחשוב שמילאן תבוא שאננית, מילאן תנצח גם את הגומלין, הקבוצה הזו תמיד נמצאת בפוקוס..!!

אינטר-פורטו : לא הייתי ממהר לסגור את המשחק הזה, פורטו יכולה להוציא הפתעה ענקית בסן סירו..!!!

3. Yeste Member

חחח אתה הורג אותי!
    אתה לא קצת סותר את עצמך?

לפני הגומלין אמרת עד כמה צ'לסי קבוצה יותר טובה ועד כמה מוריניו גאון וש"אין סיכוי לבארסה "וכ"ו וכ"ו . ודווקא עכשיו,אחרי שצלסי כבשו שער חוץ בקאפ נואו והפסידו רק בהפרש של שער אחד אתה אומר עד כמה "בארסה פייבורטים לעלות" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

4. yakirmaimon Member

איי כרגיל יסטה אוהב לדבר. תעשה קצת חשבון בית עם עצמך, ותבין מה אני אומר. זה שהמשחק פתוח בין קבוצות לא אומר שאין פייבוריטית, יש הבדל בין השניים, הבדל גדול..!!
    בקשר לבארסה- צ'לסי : הייתי בטוח שצ'לסי לא יפסידו בקאמפ נואו, אבל לאחר ההפסד שלהם בקאמפ נואו, גם אם הוא בהפרש מינימלי, בארסה לטעמי פייבוריטית לעלות..!!!

5. super_m6 Member

אני כאוהד באיירן מינכן מאוד מקווה שאנחנו נעלה - ואני כמעט בטוח שנעלה

אני רוצה להביע פרשנות לגביי הגומלין בין מילאן ומנצ'סטר שיערך בשלישי .

טוב אז ככה - מילאן ניצחה , כולם אומרים שמילאן עולה , כולם טוענים בצדק אבל - כשמדובר במנצ'סטר - אסור להספיד אותה כשהיא משחקת מול קבוצה איטלקית .

אני גם הייתי נותן 100 אחוז למילאן אבל כשאני רואה את הדברים שמנצ'סטר עשתה באיטליה בשנים האחרונות ( בעקר ליובה ) אני עדיין יכול לתת להם סיכוי .

במשהו אחד אני בטוח - במשחק הזה יהיו הרבה שערים ! - תזכרו ותשאירו מקום להפתעה ......

ואני במפגש הזה ניטרלי - אני אוהד את באיירן מינכן

שוב מילאן פייבוריטית אבל יש משהו במנצ'סטר שאומר שיש למה לחכות .

גם לאור הסטטיסטיקות של מנצ'סטר בבית מול קבוצות גדולות ( סטטיסטיקה גרועה )

הם הפסידו שם למילאן , לבאיירן מינכן לפניי 3 שנים , תיקו עם לברקוזן , תיקו עם פורטו וכו'

אני חושב שפרגוסון ידע איך לצאת עם שערים מהסן סירו של מילאן .

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ייסטה, אני מסכים עם מה שאמרת. למרות זאת, אני לא בטוח שזאת תיהיה הפתעה.
    ליון כבר שנה שנייה מגיעה לשלבים המאוחרים בליגת האלופות, ולוקחת כבר שלוש שנים ברציפות את ליגת האורנג'.

בהצלחה להם, באמת קבוצה שאני מסמפט.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב הפסידו לפני זמן קצר לקאן 1-0 בחוץ
    אבל למרות שהייתה להם הצלחה יחסית בשנים האחרונות הם אף פעם לא שיכנעו בצ'מפיונז כמו השנה
    השנה הם סיימו כראש בית לפני מנצ'סטר ודרסו בחוץ את אלופת גרמניה
    לא זכורים לי הישגים כאלה לליון

8. Bensh Member

תוריד את השער של אטו מאיפשהו ושים לב לקשר העין בינו לבין מקסי לפני ה"הבעיטה" של מקסי.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אפשרי
    זאת הייתה בעיטה בלי רגש
    הוא ניסה לבעוט בכוח
    אף אחד לא מסוגל לבעוט בעוצמה ולדייק כל כך למסירה בין מגינים

10. Real_Madrid Member

לפי דעתי המפגש של יובה נגד ריאל הוא הכי פתוח....
    ריאל באה אם יתרון מהברנבאו וגם רוב השחקנים שהיו פצועים במשחקים נגד לה-קורוניה ובטיס יחזרו. לפי דעתי קאפלו בבעיה לא פשוטה כי יובה בלי נדבד זה קבוצה שונא לחלוטין . מאז הפציעה הקודמת שלו אנחנו רואים שהיא מגמגת בליגה ואפילו איבדה את ההובלה . לפי דעתי לריאל יש בעיה בהגנה כי סלגדו ניפצע במפגש הקודם והוא יעדר כחודש, ומחליפו ראול ברבו הוא שמאלי בכלל ולא מתאים לאגף הזה . ואם יובה תשחק 4:3:3 אז ראול ברבו יצטרך לעצור את דל-פיירו וזה יהיה מעניין. לפי דעתי ריאל פייבוריטית כי כל משחק היא מכניסה לפחות גול אחד וגם ההגנה של די יציבה לאחרונה .

11. Makaay#10 Member

שום דבר לא סגור בין באיירן לארסנל לצערי, אתמול הנרי מפגין כושר נהדר וכובש שלושער,
    ונותן לבאיירן קצת חומר למחשבה, ובנוסף פצצה משום מקום, דקה לסיום המשחק בין ברמן לבאיירן רוי מקאי נפצע וייעדר מהמשחק נגד ארסנל וכביכול נגד שאלקה......עכשיו נשאר לקוות לתוצאה טובה מול ארסנל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שפיזארו וגררו יספיקו לביג ברודר להוציא תוצאה טובה נגד ארסנל, סול קמפבל
    לא חוזר עדיין, פירס בחוץ...לארסנל ישנם יותר חיסורים מאשר לחברה של הקייזר.

13. Yeste Member

אני לא רואה שום סיכוי שארסנל תצליח לעבור את הגמרנים.
    באיירן קבוצה יותר טובה מארסנל,על הנייר,כמעט בכול פרמטר. ההגנה של באיירן היא אחת הטובות כרגע באירופה לדעתי. לוסיו הברזילאי הוא לדעתי אחד הבלמים הטובים היום בעולם והשילוב שלו עם דמיצליס,עוד בלם ארגנטיני צעיר ,פשוט מושלם. בקישור אני לא חושב שויירה שחקן פחות טוב מבלאק. ממש קשה למדוד מי יותר טוב מבינהם,אבל כרגע בלאק נמצא בכושר יותר טוב,ובכלל השנה ויירה ירד בכושר בצורה דרסטית. אולי בעמדת המגן השמאלי יש יתרון לארסנל,למרות שאני ממש לא מחזיק מאשלי קול,הוא אחד השחקנים הכי אובר רייטד שאני מכיר,התקשרות האנגלית ניפחה אותו מעל לכול פרופורציות, לא היה לו חלק מינמלי בהצלחה של ארסנל בשנה שעברה(49 משחקי ליגה ללא הפסד). הבעיה שזו העמדה הכי בעיתית ,אם אפשר לקרוא לזה כך,בבאיירן. בהתקפה. הנרי לבד לא מסוגל לסחוב את ארסנל לבדו,ברקאפ בעונה בינונית ורייס מחוץ לעניינים בגלל דברים שלא קשורים לכדורגל ובעקפין קשורים להנרי,האנטי -ספרדים. האגו שלו בסופו של דבר פוגע בארסנל ולא רק ברייס. השילוב בין מקאיי לפיזרו מדהים ועם כ"כ הרבה אופציות התקפיות,קשה להאמין שבאיירן לא תגנוב איזה שער או 2 שערי חוץ.

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

רפאל מארקז נפצע אתמול במשחק של בצרלונה מול אוסאסונה ויעדר במפגש מול צ'לסי, חסרון גדול מאוד של הקשר המקסיקני .
    ג'ולי לעומתו שנפצע לפני שבוע בנומנסיה כשיר , וישחק בלונדון מול צ'לסי.

15. yakirmaimon Member

ג'ולי כשיר, ולפי הכושר של הזמן האחרון זה טוב לצ'לסי, ג'ולי פתח את העונה מצויין ומאז הפציעה הטורדנית שהייתה לו נעלם, ולא נראה לי שהוא יצליח להתעלות במשחק הזה מול הגנת צ'לסי החזקה..!!
    מארקז אכן חיסרון גדול לבארסה, אין ספק שחל שיפור עצום בשחקן הזה ממשחק למשחק, והוא מתפתח לשחקן טוב ביותר וחשוב במערך הקטלוני..!!!

יובה-ריאל : הספקולציות לגבי ההרכב והמערך אשר עתיד לפתוח קאפלו קרובות לסיום. מכיוון שנדבד ייעדר כמעט במאת האחוזים ההרכב עתיד להיות זהה לזה שפתח ביום שבת באולימפיקו במערך של 4:3:3...!!!