ליגת האלופות 2004/5 - גומלין שמינית הגמר

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏4/3/05.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלו יהיו ה8 בשלב הבא: תזכרו טוב טוב איפה ראיתם את זה לראשונה

מילאן
    יובה
    צ'לסי
    פורטו
    ליון
    ליברפול
    באיירן
    פ.ס.וו

2. Makaay#10 Member

לא יודע לגבי השאר, אני לא בטוח שאתה צודק בבאיירן, ואני די בטוח שמילאן לא תעלה, אתה תראה דווקא אני רוצה שהם יעלו אבל יש לי הרגשה שמנצ'סטר תפתיע, והיא מסוגלת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/3/05
  3. Barcik Member

הסגל המלא של בארסה: ואלדז, חורקרה, דאמיה, אולגוור, בלטי, פויול, נבארו, סילביניו, ג'יו, ג'רארד, אלברטיני, דקו, שאבי, אינייסטה, ג'יולי, רונאלדיניו, מקסי לופז, אטו.
    18 שחקנים אלו יצאו מחר ללונדון.

חסרונו של מארקז זו מכה גדולה מאוד לבארסה. פרט לעובדה שזה יפגע באופן משמעותי במשחק ההגנה, זה גם יצריך את שאבי ודקו לפעול יותר בכיסוי על למפארד ושותפיו, ולכן עלול למנוע מהם להוציא לפועל התקפות מתרפצות מסוכנות. חבל מאוד. טוב שלפחות ג'יולי חזר בזמן. מי יפתח בהרכב, אלברטיני או ג'רארד? אישית, אני עדיין מעדיף את האיטלקי. במרבה תמימותי אני מאמין שאי-שם מתחת לשכבות הזקנה מסתתר אותו קשר אחורי מדהים של פעם, שמסוגל עדיין ללת משחק ראוי לרמות הגבוהות ביותר. מג'רארד, אני לא יכול לצפות לזה כי אני יודע בדיוק מה הוא יתן - עוד משחק סופר-בינוני, בלי פעולה טובה או רעה אחת.

צ'לסי לא ילחצו. מוריניו מאמן סבלני, והוא בטח לא יעז לתקוף עם הרבה שחקנים כאשר מנגד אורבים ג'יולי, רונאלדיניו ואטו. יש לו 90 דקות לכבוש שער, פעולה שדורשת שניות ספורות בלבד.
    עכשיו אני כבר בטוח שרייקארד יבחר בשיטת המשחק שניצחה את סראגוסה וסביליה. אל תצפו מחר להחזקת הכדור הרגילה של בארסה, ב- 60+. מחר, הכדור יתחלק שווה בשווה בין הקבוצות (שכן גם צ'לסי אינה מרבה להחזיק בו). בלטי וג'יו ימעטו מאוד לעלות, כאשר רובן ודאף משחקים עליהם, וגם שאבי ודקו יהיו עסוקים בהרבה משימות הגנתיות. זאת אומרת, אנחנו שוב נראה את שלישיית ההתקפה הבארסאית עובדת כחוליית קומנדו בשטח אויב, שתנסה בחילופי מסירות מהירות ותנועה בלי כדור לעקוץ את הגנת צ'לסי.

4. Fuck Gleizer Member

מהפה שלך לאלוהים!!!!!!!!!
    שונא אולי את הגרמנים בכדורגל שוב כן...אבל אוהד באיירן בארץ זה משהוא שאני מכבד אוהדים טובים נותנים הרבה כבוד וזה יפהhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

בקשר לנושא...
    מנצ'סטר תעלה אים זה יהיה הפתעה בישבילכם אז...

לארסנל אין תכלים בהגנה לשמור על שאר נקי אפילו עים חיסרונו של מאקיי באיירן לא יתקשו...
    ליון ברמן...ליון יעלו אחרי מישחק קשה וברמן יהיו קרובים...
    צ'לסי יפרקו את בארסה הם הרבה יותר טובים
    פ.ס.וו יעלו אני מקווה
    יובה יעלו
    אינטר
    הנבלות מימרסיסייד יעלו גם

5. marvid Member

צ'לסי לא תעלה,מסיבה פשוטה מאוד:בונקרים לא מנצחים.
    בארסה תכבוש במחצית הראשונה,שער אחד,שיכריע את המשחק.

6. Makaay#10 Member

דווקא צ'לסי תעבור את ברצלונה, חכה ותראה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    לא שאני רוצה שצ'לסי תעלה, ממש לא יפריע לי שברצלונה תעלה על חשבון צ'לסי..., כי צ'לסי יותר מסוכנת מבארסה. ובכל זאת גם את ברצלונה לא הייתי רוצה לראות נגד באיירן בשלב רבע הגמר, או כל שלב אחר...

7. Fuck Gleizer Member

אוי נו איך אני שונא תאלה שחושבים שהם נביאים
    ואיזה דקה הוא יכבוש? ומי יכבוש? ומי יבשל?

אפשר תמיד לנחש אבל להגיד בכזה ביטחון זה טיפשי...אל תעלב כן חח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

חוץ מזה מה הקשר בונקרים? הם שחטו אותכם מחצית ראשונה כשהם היו ב11 שחקנים
    אז אל תבלבלו תשכל אוהדי ברסה...קבוצה במחישחק חוץ שמובילה 1-0 לא תשחק התקפי וזה ברור ומובן

צ'לסי יעלו ויעלו בסטייל לצערי

8. Kiko Member

אם אתה כ"כ בטוח בעצמך לך תמלא ווינר. בסכום הימור של 500 שקל.

9. yakirmaimon Member

חחחחחחחח אהבתי ...!!
    תכלס אף אחד פה לא נביא כולם כאן יכולים להביע דעה ואני אישית מתחיל כבר להתרגש לפני שני הערבים הגדולים שמצפים לנו, אלו המשחקים המכריעים אנשים תכניסו לראש הולך להיות חם אש.

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכיף אם בקנדה היה ווינר

11. cazzo Il Capocuoco

אני רואה שמר אובפמי ממש אופטימי לגבי קבוצתו...

12. Kiko Member

אין סיבה שלא, אינטר היא אחת הבאנקרים לעלות לגמר, במיוחד אחרי התיקו עם השער חוץ שהם השיגו

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיכאל, צ'לסי שחטו את ברצלונה מחצית ראשונה במשחק הקודם? טוב...

פרט נחמד: לפני חמש שנים בגביע אופ"א ליון פגשה את וורדר ברמן. במשחק הראשון היא ניצחה 0-3 ובגומלין הובסה 0-4. ההבדל הוא שאז כל קבוצה ניצחה במגרשה הביתי, ועכשיו ברמן צריכה את ה 0-4 שלה להשיג בסטאד ז'רלאן.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדרכו של מוריניו, צ'לסי בהחלט שחטה את בארסה במחצית הראשונה.

ולקראת המשחק מחר, רונאלדיניו כבר מחמם את האווירה:
    רונאלדיניו לא הסתפק בדברים אלה, והוסיף את דעתו לגבי שאר המועדונים האנגלים:
    נחמד, חיוך שובה, שחקן גדול, ולמרות זאת - טיפש.
    א) בונקרים מנצחים, והרבה.
    ב) אני עדיין מחכה להתגשמות הנבואה שלך על הרביעייה שפטר צ'ך יוציא מהרשת בקאמפ נואו.
    תלוי איך המשחק יתפתח. יהיה לא נכון להגיד שצ'לסי לא מרבה להחזיק בכדור, מכיוון שבמשחקים רבים השנה צ'לסי התבססה על החזקת כדור בקישור האחורי, משיכת היריבה ללחוץ קרוב לקו המגרש במקום ברחבה, ואז כדור של לאמפרד שמשאיר את אחד מ-3 החלוצים/קיצוניים במצב טוב מול השוער/מצב של אחד על אחד מול שחקן הגנה (ובמקרה ששחקן ההגנה יהיה אולגר...).
    רובן לא צפוי לפתוח, וג'ואי קול לא יטריד גם את נג'ואן גרייב באגף.
    ובדיוק בגלל זה התאכזבתי כשגיליתי שלמרות הכל, ג'יולי כשיר למשחק. אינייסטה הרבה פחות מסוכן ממנו בכל הקשור להתקפות מתפרצות, וג'יולי עשה לא מעט צרות להגנה של צ'לסי בחצי הגמר בשנה שעברה (אך נא לא לשכוח שעל ההגנה של צ'לסי פיקד הסלע הרך בעולם).

15. Fuck Gleizer Member

כמו שאדר אמר אז כן, בדרכו של מוריניו צ'לסי שחטו את ברסה מחצית ראשונה

תשמע לבוא למישחק בקאמפ נו לעיניי הקהל המדהים שיש לברסה אחרי כול הדיבורים על המישחק ולהבקיע שער חוץ זה מצויין חוץ מזה אני בטוח ב100 אחוז שאים לא ההרחקה של דרוגבה צ'לסי היו סוגרים תסיפור עוד במישחק החוץ...

מנצ'סטר מילאן...וואי איזה מישחק הולך ליהיות...אני אופטימי לגבי הסיכויים שלנו אבל גם מציאותי 90 אחוז שמילאן עולה אבל למשהוא אני מאמין ב10 אחוז שלנו...

אני מקווה שהרצון של קפטן קינו להניף תגביע ינצח...

אזהרה :aaaoffto:

בלי קשר...אים אנחנו נעלה הבטחתי לרוץ מיסביב למ.א.ש במשך חצי שעה! עים בוקסר...ומחר יהיה גשם...ולהזמין את אנטון לבירה חחhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    בכול מקרה תאמינו לי שאני מיתפלל שאני יצתרך לעשות את זה...איך אני מקווה שנעלה...בהפסד ליפני שבועיים ישר אחרי המישחק תפסתי מונית לבית ספר היה לי טיול לחרמון...זה הרס לי את כול המצב רוח...נקווה שאני יפוצה מחרhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx