ליגת העל חוזרת! - בית"ר והפועל נפרדות בתיקו מאופס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏21/8/09.

1. הפועל_23 Member

לא נראה לי שנגיע גם ל300 האלה.
    בכלל כל הפתיחת עונה שלנו בליגת העל אחרי 20 שנה, פשוט התחרבשה ברגע שבשבת האחרונה נכנסנו דרך שערי וינטר וגילינו איפה נבלה כל העונה, שאנחנו עומדים לארח כל העונה במתקן החייזרי הסגול צהוב והמכוער הזה ולא בבית האמיתי האדום והאהוב שלנו.
    נהרס כל הכיף והאוהדים פשוט בדיכאון ובאדישות. (וכן, היכולת והפציעות של שחקני מפתח לא תורמות)
    בשביל לשנות את המצב, אנחנו צריכים באופן דחוף להתחיל לנצח. כי ככה זה בכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/09
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוד מעליב לאוהדי הפועל ר"ג שהקופסא(בית שימוש אחד גדול) מאושרת והמכתש לא, אבל בכדורגל שלנו שום דבר לא ברור.
    יהיו לנו העונה עוד הרבה משחקים כמו מכבי פ"ת - הפועל ר"ג, למזלנו אנחנו מדינת עולם שלישית אז לא יצלמו את המשחקים האלו ולא נצטרך לראות את השיעמום.

3. Igi Member

אם יש פה אוהדי הפועל ר"ג... יש מצב שהכניסה למשחק היום בחינם ליציע שלהם(עם חולצה אדומה נגיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx)?

4. קטלוני Member

גם אצלנו הישאם כיוואן,אמיר אבוניל ואחמד דיאב מתאמצים לא לאכול או לשתות אבל ביום של המשחק פשוט חייבים כדי לא להתייבש.

5. oFiRzZz Member

הבית שימוש שאני הכי אוהב בעולם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    וכן , אוהדי הפועל חיפה צפויים להגיע בהמוניהם .. בכל זאת , הרבה זמן הם לא חוו את ליגת העלאק שלנו ..

בנוגע למשחק , אני מצפה למשחק עם הרבה התקפות , משחק התקפי ופתוח ,
    בדיוק כמו אבירם גם אני מחכה ל'הר הגעש מתפרץ' ..
    כמה זמן חכיתי לרגע הזה , שהמנוי יחורר לא רק בגביע הטווטו אלא ב1 על הפועל חיפה ..

יאללה נתניה !

6. הפועל_23 Member

אחי, המשחק באורווה.
    וגם במשחקי בית של ר"ג תשכח מזה העונה, זה כבר לא ליגה ארצית או לאומית.

7. shai2246 Member

אחי, אתה יודע מה עם גיא שוסט?
    הוא עדיין בהפועל רמת גן?
    אם לא,אתה יודע איפה?

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הבנתי שהמכתש לא מאושר מהסיבה שהפועל רמת גן (ובצדק יש לומר) לא מוכנה לשים עליו איזה כמה מיליוני דולרים לשיפוץ אם גם ככה תוך שנה גג תצטרך להיות מפונית ממנו ותיזרק לכלבים...לדעתי גם אם זה אומר ויתור על המכתש, הפועל רמת גן חייבת להתעקש על מגרש חלופי גם אם זה אומר לשחק כמה שנים בוינטר בזמן שברמת אפעל יבנו להם מגרש שיהיה בית שלהם. אז מה אם זה יהיה בקצה של העיר, לפחות יהיה להם מגרש משלהם ולא יפנו אותם כל שני וחמישי, זה עדיף על כלום וחוץ מזה עדיף שהמגרש יהיה ממוקם במקום טוב בשכונת אפעל כפר אז"ר תל השומר וקרית אונו ולא במקומות גרועים.

9. Beitar Member

לא ייאמן. יומיים למשחק (בית"ר-הפועל ת"א) ועדיין לא ידוע באיזה שעה הוא ייערך. איזו התנהלות שכונתית של ההתאחדות. כבר התרגלנו לשלומיאליות של האנשים שעומדים בראשה, אבל כזה דבר לא זכור לי בזמן האחרון.

10. איגור .פ. Member

עצוב אבל אין התרגשות מזה שהליגה נפתחת.

משהו מבחינת אוהדים ,מזל שבמחזור הזה יש בית"ר י-ם הפועל ת"א שיציל את ממוצע האוהדים במגרשים.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תדאג אני בטוח שתדע מתי תהיה שעת המשחק ביום המשחק, משמע שני, בין השעות 12:00-17:00.

12. Igi Member

כן אני יודע, רציתי להגיע לאורווה היום, אתה יודע אולי כמה תעלה כניסה?

13. איגור .פ. Member

אם נדע בין השעות האלו זה עצוב ,ואחרי דברים כאלו של ההתאחדות ללוזון יש את החוצפה להגיד שאנחנו הליגה ה6 בטיבה באירופה.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ללוזון אין חוצפה, זו הסיבה שהוא אמר את זה. לדעתו אנחנו קצת מאחורי הליגה האנגלית.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא אוהד חיפה? מה לך ולחפש באורווה? עדיף ללכת לעשות סיור ביציעי הבטון של האיצטדיון שנבנה.