ליגת העל + ליגת לאומית: משחקי שישי שבת

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏17/10/08.

1. כחול לנצח! Member

http://img101.imageshack.us/img101/5304/allsv2.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/10/08
  2. כחול לנצח! Member

הפועל חיפה - קרית אתא: יש צורך בהמלצה? ההימור: 1 באנקר!

מכבי הרצליה - הפועל ר"ג: אחרי שהשמיטה נקודות ראשונות במחזור הקודם עם 2:2 ביתי מול ב"ש, ר"ג מגיעה להרצליה הפעם עם הרכב חזק ועם כל התותחים שחוזרים כמו סוארז, קובי חסן שהחלים לחלוטים וג'ורג' דאטורו. מנגד הרצליה זו קבוצה עם פוטנציאל לא רע שהתחזקה עם שחקנים לגיטימיים של ליגת העל כמו מסודי ואלי ביטון. הבעיה היא שלחמן מאמן אותה ולכן אני הולך כאן בכל הכח על האורדונים. ההימור: 2.

הפועל עכו - הפועל ירושלים: אחרי פתיחת עונה שכללה שני הפסדים, עכו מתחילה להראות מה היא יודעת והיא ניצחה את שלושת משחקיה האחרונים ללא ספיגה. ירושלים היא קבוצה אידיאלית להמשיך מולה את המומנטום ולא רואה סיבה שעכו לא תנצח גם את החניכים של לופא. ההימור: 1

3. Villarreal Member

^
    סחטיין.
    אני מתלבט אם לסמן נצחון של חיפה או X,סכנין חוזרת לדוחא אבל אין לדעת איך האווירה תשפיע על המשחק,חיפה קבוצה הרבה יותר טובה אבל עדיין יש פה סיכון.
    מכבי פתח תקווה תקח את המשחק כי היא בכושר יותר טוב וגם מארחת את המשחק.
    בני יהודה זה הימור קשה אבל אני אלך על ניצחון ביתי,אלירן עטר חוזר מפציעה ואני מאמין שהוא יפתח במקום חמד המחמיצן והנאחס של בני יהודה ישבר.
    אני לוקח גם ניצחון ביתי בקופסא בגלל הכושר הנוכחי של שתי הקבוצות,נתניה במומנטום מצוין ולא נראה לי שזה יפסק דווקא בבית מול הפועל תל אביב שהייתה חלשה מול אשדוד.

4. shlomydavid מנהלים

סחתיין אסף, כל הכבוד על התפיסות !