ליגת העל מחזור 7:: ב"ש מנצחת את ק"ש, חיפה מנצחת את מ. ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/16.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מקבל את הביטוי כשדסה "נמצא באיזור", הוא מגן לא חלוץ, כשהקבוצה היריבה תוקפת הוא חייב להיות באיזור, זה הבסיס לתפקיד מגן שאמור "להגן".
    אם דסה לא נמצא באיזור, כמו אתמול, אז אפשר לקרוא לזה בהרבה תירוצים, חוסר ריכוז, ריחוף, אבל במציאות זה הבנה לקויה של המשחק מבחינה הגנתית. ואני באמת חושב שאתה מקל איתו. יש לו מקרים שהוא מעיף כדורים בצורה חסרת אחריות (כמו הכדור אתמול שנגח לאמצע ושסידר לעטר עוד מצב לגול), וזה בעייתי מאוד לרמות של קבוצה כמו מכבי תל אביב וזה כבר לדעתי ליקוי הגנתי...

orimor2212 אוהב/ת את זה.
  2. סיונרה Member

נתחיל בזה שמגן הוא לא סופרמן, בשביל זה משחקים עם שחקנים שיגבו אותו. ברור לכולם שמגן שעולה לא בהכרח יספיק לחזור בזמן.
    אני לא מגן עליו, הוא כבר מספיק מבוגר כדי שחוסר ריכוז יהפוך מבעיה מינורית למשהו שצריך לקחת בחשבון אצל השחקן.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הלכתי לראות את הגול. דסה לא עושה שום דבר נוראי שגורם להפיל עליו את האשמה בגול, מי שלא נמצא שם זה השחקן שמשחק על האגף השמאלי ושמו בניון. זה גול של אפס משמעת טקטית ועמידה לא נכונה של ההגנה כולה.

4. oranfu Member

אני חושב שמכבי ת"א מניעה כדור במרכז המגרש יותר טוב מכל השנים האחרונות. הם עושים כדור עומק והוצאה החוצה (לא יודע אם מבינים אותי) טוב מאוד, הם נעים טוב לשטח מת. אמנם הקל עליהם אתמול ששיחקנו עם 2 שחקני חלק קדמי שלא עושים הגנה ויש לנו בלמים חלשים מאוד, אבל בכל זאת היה אפשר לראות שהם טובים בדברים האלה.
    הם מייצרים לא מעט חצאי מצבים, הם גורמים בעיות להגנה.

אבל מבחינה הגנתית הם כמעט לא קיימים. זה לא רק שחקני ההגנה. החלק הקדמי שלהם לא עובדים הגנתית. ורמוט עם כושר ל20 דקות, קהת מבוזבז באגף, מנחם בעוד אגף ועטר שלא שיחק חצי שנה ועדיין היה ניתן לראות שכשאנחנו יוצאים קדימה אנחנו מביכים אותם.
    לשחקנים שלנו היה חופש פעולה מפתיע בין החצי לרחבה שלהם.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בניון לא היה שם ולכן אלברמן הלך לכסות אותו, דסה כן היה שם ובחר לעזוב את האגף וללכת לאמצע ובכך השאיר את מוסא לבד.
    סיונרה חושב שזה חוסר ריכוז, אני חושב שזאת החלטה לא נכונה שמגיעה מהבנה לקויה של משחק ההגנה, בדיוק כמו הנגיחה שלו לאמצע שסידרה מצב לעטר, הבסיס למשחק הגנה זה שלא מרחיקים כדור לאמצע.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

דסה שחקן טיפש ולזה אין תרופה. בהגנה, בהתקפה, בחדר ההלבשה. טיפש. לטעמי הוא פשוט מחמם לייני את המקום עד שיחזור, שחקן למכבי לא יצא ממנו.