ליגת העל מחזור 7:: ב"ש מנצחת את ק"ש, חיפה מנצחת את מ. ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/16.

1. yakov_y YNWA

אנדר/אובר 2 - מאמנים מפוטרים עד למחזור הבא ?
    אני מהמר על 2 והאשם היחידי במצב של בני יהודה זה רק אברמוב, עוד בקיץ זה היה ברור לי עוד לפני שבנו את הסגל.
    בקשר למכבי פתח תקוה, אשכרה זאת הקבוצה שהושפלה בטרנר, בכל מקרה, הם נהדרים וזה לא מקרי.

2. Drama2 הסמל מעל הכל

קרנבל.

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מה הסיפור עם דנינו? למה הוא שיחק רק משחק אחד העונה?

ובנתיים אני רואה בטוויטר שאוהדים מתלוננים על זה שהחנייה בסמי עופר בתשלום. בדר"כ החניון הזה חינמי, לא?

4. Drama2 הסמל מעל הכל

נפצע, חזר, מתיחה קלה שוב. לא רוצים לסכן אותו, אמור לחזור להרכב בהדרגתיות.

Nave אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

מתי יש לנו את בני-יהודה לעזאזל? אולי ככה ננצח, האקמול שלנו בעונה שעברה, וברצינות: הקבוצה של בנאדו נראית נורא.
    מילא התקשורת שצריכה לכתוב ולעורר עניין והיא כביכול מנפחת או יוצרים משברים, אבל בקבוצה הזו יש המון לחץ מבפנים, אברמוב או מקרוביו, האוהדים, לא יודע מי. בנאדו נכשל בינתיים אבל אני חושב שהטעות הייתה לוותר על גלבאן, אין לבני-יהודה אף מנייה בטוחה מקדימה חוץ ממרשיץ' שהצליחו להוציא לו את החשק לשחק, וגם ככה זו לא קבוצה שתרוץ לאליפות. נראה לי שבנאדו יפוטר בקרוב. ומכבי פ"ת? לא כל יום היא כובשת ארבעה שערים, כנראה המשחק הכי נוח שיכלה לבקש אחרי הסבל שעברה בטרנר.

לגבי הפועל ת"א - אנטי כדורגל, למרות מערך התקפי(חוץ מהביזיון ששיימן מגן ימין וככה הוא מסורס התקפית ושיש שבחיים לא נתן פס קדימה), למרות יריבה לא אגרסיבית שנותנת לשחק כדורגל, למרות אווירה של בית קברות במגרש. לא יודע אם המילה 'מאוכזב' מתאימה כאן, אבל חבל. צריך לבדוק כמה פעמים השחקנים מסרו אחורה, יא ראבאק, אפילו לא מנסים לכדרר ולעשות שכונה כמו בדרך-כלל, בומבה למשל מפתיע אותי. מפחדים לקחת סיכונים. מחצית קשה לצפייה, לעזאזל, ואני לא מצפה לשינוי. צריך לשלוח לאלטמן פרחים על בעיטה למסגרת ושוינפלד נראה לי רוצה לפרוש.

6. Butragueño מנהלים

מה אלי כהן רואה שאנחנו לא שמסביר למה פלקושצ'נקו נמצא על הספסל? השחקן הכי יצרתי והכי רב גוני שיש לו.

הזרים לא במשחק, ממן חלש.

7. hbs7 Member

ראוליטו, קיבלתם את הפועל חיפה.
    קבוצה מביכה אף יותר מבני יהודה.
    נתנו בזכות נס רביעייה לבית"ר וחשבו שהם קבוצה. עוד עונה שלמרות סגל סבבה הם יהיו הבדיחה של הליגה ובסוף ישרדו.

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

למרבית מאמני ליגת העל אין מושג אמיתי, אבל אלי כהן של הפועל חיפה הוא מקרה מיוחד. מת עליו.
    אין לו מושג מה הוא עושה, הוא זורק שחקנים למגרש, אומר להם לעמוד באיזה מערך מוכר, וזהו. זה מורה מחליף לספורט, אפילו בלי תעודה מוינגייט.
    גם רואים את זה בשפת הגוף - הוא מזיע יותר מיוסי מזרחי, נע בחוסר נוחות, מקלל מלא לעצמו ותמיד, אבל תמיד, מודבק לו פרצוף של שוקיסט א-לה חנון גמור בשבוע הראשון בצבא אחרי שקיבל שיבוץ לגולני.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/16
    Maccabi Diamond, oranfu, AmitHBS ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

הפועל במשחק בינוני,אפילו בינוני מינוס ועדיין זה מספיק כדי לנצח את הסרדינים. מנגה אמנם שחקן מוכשר אבל לא אינטיליגנטי במיוחד.
    לא אהבתי בהפועל את הפאניקה בדקות האחרונות ואם היתה עומדת מולה יריבה עם יותר חדות הפועל היתה מאבדת את הניצחון.
    בסופו של דבר מה שסופרים בסוף זה את הנקודות ואחרי הטראומה בדרבי הפועל אוספת 6 נקודות חשובות שמחזירות אותה לחיים.

10. Butragueño מנהלים

להפועל תל אביב אין הרבה מה להיות שמחים מהניצחון הזה, מלבד ה-3 נקודות כמובן. משחק רע שלהם. אלטמן ומנגה סוג של קיצוניים שכל התקפה רק מחפשים ללכת לבד ומה שיהיה יהיה. התל אביבים שיחקו היום נגד קבוצה אימפוטנטית שאין לה שום מנוע ואף מוביל משחק. הכל כל כך מקרי (אגב, ב-2 הקבוצות).

לאלי כהן יש שחקן אחד שיכול לשנות משחק, וזה פלקושצ'נקו. אם חיפה ובית"ר נתנו ל-2 הילדים להיות הבאנקרים בקבוצה, למה אתה כל כך מפחד? אם הקבוצה תרד ליגה, זה לא יהיה בגלל שסמכת על הילד.

11. Raulito Madridista

תנו לי 2:0 עלוב כזה כל שבוע עד שהספינה תתייצב, לא הייתי אומר שהדרבי מאחורינו כי פגשנו קבוצות מאוד חלשות.
    עומרי אלטמן כוכב במונחים של הפועל, שלושה שערים עם הבינוניות הזו שמקיפה אותו חוץ משוינפלד ושחקנים שלא רוצים לעשות תנועה קדימה ומפחדים למסור שלא אחורה - זה המון. הגול שלו בכדור חופשי הכריע, זה גול מכלום מה שנקרא. מה שיפה בילד זה שהוא לעולם לא מראה חוסר ביטחון.
    איך כתב אוהד הפועל ב'שדים' - 'ישראל זגורי נכנס מהספסל. בטוח שהשנה היא 2016? כן, לא טעיתי. חה חה חה'.
    אתה רוצה להחמיא להרוש על ההצלות בסיום אבל רואה שכל הצלה כפולה נבעה אחרי שההדיפה הראשונה שלו הייתה מרושלת. אתה רוצה להחמיא לורטה על ההתעופפות וההצלה עם הנגיחה - אבל אז אתה רואה בהילוך החוזר שהוא זה שהרחיק בצורה מרושלת.
    מנגה לא שחקן מוכשר, יש לו מהירות וזהו. אהה, והוא מנסה, ואם כולם היו משקיעים כמוהו(קולט אותו במחצית עוזר שם בצד ימין ומשתלט על כדור שהוגבהה לרחבה שלנו - זה יפה). בכל-מקרה הייתי רוצה לראות את עמאשה במקומו.
    הקפטן ניקוליץ' עם עוד יום שוטטות הוחלף במחצית ע"י רייכרט, ככה צריך. לא שלוזון מאמן גדול אבל הוא מנסה.
    בשבוע הבא: מארחים את הפועל כפר-סבא בבית. אפשר וצריך לשאוף לנצח גם במצבינו אנו.

אין ספק שהפועל חיפה שערורייה, המאמן מספסל לי את מקסים כאילו יש לו את דה-ברוינה ודויד סילבה. מרחם על לאלא, כמה הייתי רוצה אותו בהפועל היום גם בגילו המופלג ולמרות שתמיד היה מחמיצן.

12. DRORIKO Member

ברנובסקי שואל את לוזון על השכר של השחקנים ומה הוא עונה לו? "אנחנו באים לכדורגל מאהבה, גם כשהיינו ילדים היינו משחקים כדורגל בלי שכר ונהנינו" הוא אמיתי? כשאתה ילד יש לך את ההורים שלך שמפרנסים אותך, זה די שונה מכשאתה צריך לפרנס את עצמך,ואצל חלק מהשחקנים גם את האשה והילדים

13. Butragueño מנהלים

רצף המשחקים הקל של הפועל תל אביב (אשקלון, ה. חיפה, כפר סבא ואשדוד) יכולים להריץ אותה חזק לתת לה תחושה שקרית שהכל בסדר. זה סה"כ מגיע לה אחרי רצף המשחקים של פתיחת העונה.

14. Love Is Red Member

עומרי אלטמן מרשים אותי לטובה אם הוא ימשיך ככה הוא יכול להתאים ךנו במקום בוזגלו לדעתי האישית.

15. Raulito Madridista

חד וחלק זה לא בסדר שהשחקנים לא מקבלים משכורות וזו לא פעם ראשונה ואגב גם לא פעם אחרונה. לוזון קצת התפלסף, נסלח לו.
    לגבי לוח המשחקים - בזמן שחבר שלי אוהד בית"ר, לא מהפורום כמובן, אמר לי 'איזו חגיגה' כשהוא מתייחס ללוח המשחקים שלנו בפתיחת העונה, ממש לו"ז אטרקטיבי - אני היבעתי חשש. נכון שעדיף לשחק נגד מכבי חיפה במחזור הראשון כשהיא לא מחוברת ופגשנו את באר-שבע במעבר הזה בין מוקדמות ליגת האלופות לבין הליגה וזה לא קל, ועדיין - הייתי מעדיף פתיחה הרבה יותר מאוזנת, הפועל כן צירפה שחקנים חדשים והייתה סוג של קבוצה בבנייה. הייתי מעדיף לפתוח עם אשקלון או הפועל חיפה כדי שהשחקנים יוכלו לצבור ביטחון. כמובן שכל זה לא מוריד מהאחריות על גוטמן האידיוט וחדל האישים או על טעויות אנוש פאתטיות של השחקנים שחלקם לא יודע לעצור כדור או לא עושים תנועה.

עומרי אלטמן משחק טוב במשך חודש. בעונה שעברה אני חושב שצריך להיות הוגן ולומר שהוא סבל משתי פציעות וכל הקבוצה הייתה חרא. אני אוהב את הישירות במשחק שלו ושהוא לא מפחד. מצד שני גם אם ברור שבקבוצה כמו באר-שבע(תיאורטית) יהיה מוקף בשחקנים טובים יותר ויקבל הרבה כדורים באיזור המסוכן - הוא לא מתאים לשאיפות שלכם. אולי רק אם יבקיע העונה 15 שערים, וזה לא יקרה.