ליגת העל, מח' סיום הליגה הסדירה: חיפה נגד ת"א, ב"ש נגד אשדוד, סכנין רוצה להבטיח פליי אוף עליון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/3/24.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

"יש חוק והוא ברור אבל אני לא מקבל אותו אז צריך חוק אחר".

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי זה החוק, כתוב בחוקה במפורש שאם שחקן הגנה בועט על היד של שחקן הגנה אחר זה לא אדום. נתנו 2 אסמכתות לזה בעמודים קודמים, ואין שום קשר ל"תנועה טבעית" של היד (שזה באמת הגדרה לא ברורה מספיק). כאילו יש קשר מסוים כי אני מניח שאם פאסי בועט כדור ואז קנצפולסקי תופס אותו ב2 ידיים זה כן פנדל. אבל זה לא המקרה.

ועוד משהו מהחוקה:
    a player is falling and the ball hits their supporting arm, which is between their body and the ground?

This is not handball (unless the ball goes directly into the opponents’ goal or the player scores immediately afterwards, in which case a direct free kick is awarded to the other team).

אז אם לא הולכים עם החוקה אלא עם הרגש, אז גם אנחנו קופחנו כי מה שכתבתי קרה בדיוק לסק במחצית הראשונה באחד על אחד של אייבינדר.

3. G.B7 ירוק עולה

אם אתה מצטט אותי אז לפחות תשלים את המשפט, ואל תנסה להגחיך את מה שאני אומר עם חצי משפט שלא מדייק בכלל את ההודעה שלי.
    יש חוק הוא ברור ועדיין אפשר לפרש אותו כפנדל!!.
    לא סתם קראו לו ל-VAR.

בלי שום קשר ברגע שיד כל כך ברורה לא זוכה לשריקה יש פה בעיה יסודית מאוד בחוקים, לא מקרה גבולי בשום צורה.
    יש הרבה חוקים בחיים שלנו (מעבר לכדורגל) זה שהם קיימים לא אומר שהם מוצדקים או נכונים או משרתים את המטרה ואותי לימדו שאם משהו מקולקל צריך לתקן אותו.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסביר, איך אפשר לפרש אותו כפנדל?
    תקרא מה שכתבתי הודעה מעליך, אין קשר ל"תנועה טבעית של היד".

גם באופן הסתכלות לא על מה החוק אלא על מה הוגן, אני לא חושב שזה צריך להיות פנדל. קנצפולסקי לא עשה שום דבר מכוון ושום דבר שנתן לו או להפועל יתרון, ובגלל זה גם החוק אומר מה שהוא אומר.

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מי שחושב ש'אפשר לפרש את זה כפנדל במסגרת החוק' לא קרא את החוק.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואתה מתחרה?
    אנחנו יותר קרובים אליכם מבחינת נקודות מאשר המרחק שלכם ממכבי...

7. Sturridge Member

בזכות הורדת שתי נקודות מחוץ למגרש.
    עד לפני שני מחזורים חיפה הייתה גם מקום ראשון, לא צריך לגנוב דעת.

גם כל הפואנטה זה שהפציעות פוגעות בריצה לאליפות אז ככה זה נראה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

מתחרה עד שהתחילו כל הדברים הלא ספורטיביים. בלי 8 שחקני סגל באופן קבוע אתם גם לא מסיימים 3.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שומע הרבה תירוצים והרבה בכי.
    שנה שעברה אחרי המשחק מולכם בפלייאוף בטרנר הורידו לנו נקודות ופירקו לנו תקבוצה עם הרחקות של שחקני מפתח כשהפער ירד ל-4 (פחות מהיום) ולא זוכר שאז מישהו אצלכם דיבר שהאליפות שלכם לא ספורטיבית…

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז תבנו סגל טוב יותר או תחזקו את מערך הכושר הגופני ומערך הרפואה.
    אתם ומכבי עם תקציבי העתק וההתחזקות המסיבית בינואר האחרונים שיכולים לבכות על פציעות או סגל קצר.

11. Sturridge Member

נכון, יש סגל רחב ולכן למרות כמות הפציעות החריגה חיפה הגיעה שני מחזורים לפלייאוף במקום הראשון ולא בפער דו ספרתי.

לא מבין את הלוגיקה המטופשת שאם יש סגל רחב אז אי אפשר להתלונן על פציעות שמקטינות את אותו סגל רחב.

לחזק את מערך הרפואה אנחנו כותבים פה כבר שנים, ברור שזו הבעיה המרכזית של המועדון.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

אני מסביר את הסיבות למה מכבי חיפה התרחקה מהמקום הראשון.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז שוב אני כותב, אם אתם שנים מדברים על חיזוק מערך הרפואה וכלום לא קורה ויש קבוע פציעות שפוגעות בכם אז הבעיה היא אצלכם.

בדיוק כמו שאצלנו כבר מספר חלונות בינואר כשאנחנו קרובים למקום הראשון וצריכים את השחקן שובר שיווין בהתקפה, באופן קבוע מביאים שחקן התקפה זול בלחץ בסוף החלון רק כדי להביא ולא מתוך רעב או נכונות אמיתית ללכת עד הסוף, אז אני אאשים אחרים שאנחנו לא זוכים באליפות? או שאני אכתוב שקודם כל אנחנו לא ממקסמים את עצמנו ולא עושים הכל מהבחינה שלנו כדי לזכות באליפות עוד לפני גורמים חיצונים.

לשמוע את דגו טוען אחרי ריינה שחיפה הפסידו בגלל שהיה דיון בבית הדין באותו היום זה מגוחך ותירוץ עלוב.

14. Raulito Madridista

למה להביא את שחקן שובר השיוויון הזה בינואר? קשה להצליח. חנן ממן זה פוקס או יותר נכון שחקן שטבעי שאחרי חצי עונה תבוא הירידה. נדיר להביא לכאן ראדה פריצה. הפועל באר שבע שכן יש לה כסף - לא מצליחה להשיג שחקני התקפה מספיק מוכשרים בקיץ.

כל התלונות על זה שלא נשרק למכבי חיפה פנדל הן מביכות, גם כי להפועל תל אביב היה איזה מצב גבולי די דומה ואני לא אמרתי מילה. אנחנו הקבוצה הכי גרועה בליגה, לא בעטתם לשער, נו באמת. גם לכם וגם למסאיי דגו או החבר'ה ברדיו חיפה או לא יודע מה.

15. oranfu Member

סליחה, כנראה דמיינתי שגם לנו הורידו נקודות ושלחו שחקנים ליציע.