ליגת העל, מח' 23: ב"ש תשבור את הרצף השלילי מול מכבי ת"א ותצטרף למאבק אליפות? האלופה באשדוד.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏24/2/24.

1. VAR Member

שניים בשמאל, אחד בעקב ימין, אחד בראש.

כוכב נולד!

Milevskiy אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

יפה מאוד. גם טוב שנחו מחצית שלמה.

3. DRORIKO Member

@Raulito @Mahranlala
    רציתי לרשום לכם את זה אתמול אבל לא היה לי כח אז אני ארשום את זה עכשיו. כל עוד יש את הפועל פתח תקווה ומס אשדוד אתם יכולים להוריד קצת את מפלס החרדה(בלי קשר לזה שאני מאמין שיוסי כן יחבר את הקבוצה בהמשך העונה).

4. Milevskiy Member

ערב על הכיפאק. לפני המשחק קיוויתי שפיירו יגרד צמד בשביל להניע את עצמו קצת כי יצא קצת מהקצב בליגה, רביעייה במחצית זה באמת מעבר לכל חלומותיי. מת עליו, עם כל ההחמצות ועם כל החולשות, אתגעגע אליו מאוד ביום שיעזוב. אם הוא היה עושה את הדברים טוב יותר הוא לא היה מגיע לפה מלכתחילה ומשחק באחת מהליגות הבכירות, באמת אחת הרכישות הכי טובות בתולדות המועדון.

oranfu, alexshw, לירן ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאני חושב על משחק באיצטדיון הי"א אני מתחיל מיד להזיע. מגרש קטן שתמיד מרגיש כאילו השחקנים יסבלו מהתקפת קלאוסטרופוביה קלאסית. ככה הרגשתי גם מפתיחת השריקה. חששתי גם כי הלחץ היה עלינו. מכבי ת"א ניצחה את באר שבע ואנחנו היינו צריכים הערב ניצחון בשביל לחזור למקום הראשון בגלל הפרש שערים.

כבר ציינתי את זה במהלך המשחק. עד ההרחקה המוצדקת של הנטי ההרגשה הכללית אצלי היתה חיובית. פיירו כבר היה צריך לרשום מאחורי שמו שלושער. אשדוד לא נראתה בעניינים. ההרחקה גמרה את המשחק ועד החצי כבשנו רביעייה והפכנו את החצי השני לשיעמום.

@Milevskiy
    לא יודע אם באמת אתגעגע אליו מתי שיעזוב, אבל ברור שפיירו תורם בדרכו להצלחת הקבוצה. לא משנה איך חלוץ מבקיע, אם הוא שם כדור בשער הוא תורם וזה בעצם הדבר הכי חשוב.

oranfu, גלצ ו-Milevskiy אוהבים את זה.
  6. Mahranlala Member

הפועל בסמי עופר מחזור 26 תקבל גם חמישיה. בסוף זה יוכרע במפגשים הישירים בין הקבוצות האלה. לאשדוד הפסדנו 2-0 בחוץ וניצחנו 1-3 בבית בניצחון היחיד שלנו בסיבוב הזה. את הפ"ת ניצחנו 4-1 בסיבוב הראשון בבית, שבוע הבא משחק העונה מולם.

7. גלצ Member

דגו באמירה כל כך מדויקת על פיירו: "בגלל שהוא חלוץ זר מזלזלים בו. אם הוא היה חלוץ ישראלי כולם היו מהללים אותו"

Milevskiy, alexshw ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

יש לקבל ממכבי חיפה חמישיה ויש לקבל רביעיה מפיירו. כשראיתי שהוא שם רביעיה הייתי בשוק אבל אז כשראיתי מי היריבה לא הייתי מופתע. יצא לי פה ושם לראות את אשדוד העונה. זאת קבוצה ברמה של ליגה לאומית. מה שקרה עם רב"ש זה כמו שהאבא עוזב את הבית ומשאיר את הילדים לבד. מאמין שבסופו של דבר אתם תשארו, גם כי הסגל שלכם מוכשר יותר משל אשדוד ומלאבס, גם כי יש לכם מאמן טוב וגם כי יש לכם קהל אדיר(ואת ההשפעה שלו ראינו לא פעם ולא פעמיים, כולל בעונה שעברה).

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מתפרץ לדיון לא קשור.
    ראיתי הילוכים חוזרים עכשיו, ואני חושב שהסיבה הלא רשמית אבל לגמרי מוצדקת היא דחיפה של בריירו שעברה מתחת לרדאר ולא קשורה לכדורגל. היה חייב לראות כרטיס שם.
    בכלל שחקן שעושה לא מעט מהלכים מלוכלכים.

10. wings Member

פיירו בתקופה טובה וכל הכבוד. גם בצמד המשחקים מול גנט הוא היה טוב. סחתיין על היום. אמנם כבש שערים יפים ולא כולם קלים, אבל באופן כללי אני חושב שחלוץ נמדד יותר בנקודות שהוא מביא ופחות במשחקים כאלה שהיינו מביסים את אשדוד עם כל חלוץ בסגל.

טוב לראות את קורנו חוזר לעניינים וגם את ההתקדמות של קינדה. שני שחקנים שההתקפה שלנו מאוד תלויה בהם.

11. alexshw Member

נו זה בערך הנתון הראשון לטובתו. רבים משעריו אלה שמעלים ליתרון ובכללי הקבוצה לא מפסידה כשהוא כובש. לרוב מנצחת. שעריו אחראים על רוב הפער מב"ש אשתקד.

wings ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  12. yedidel Member

וואלה לא מכחיש שכיף לי לצחוק על החסרונות של פיירו עם חברים אוהדי חיפה

אבל וואלה חלוץ שמעלה אתכם פלייאוף האלופות, פעמיים במשחק עונה שנה שעברה, ומוליך את טבלת מלך השערים? אז למי אכפת אם הוא מגושם או לא.

נראה שבגלל שלפני 20 שנה תפסתם יעקובו מעכשיו כל דבר מתחת לא נחשב

de Middenweg, alexshw ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  13. alexshw Member

אין עוררין שמשחקו לא יפה לעין. גם אני יותר מתחבר לחלוץ כמו ניקיטה בשיאו. אבל פיירו נותן תפוקה ודינדה נותן. הקבוצה רצה טוב, באופן כללי. חשבתי בתחילת העונה שללא חזיזה וללא אצילי, זה לא יעבוד. זה באמת בהתחלה נראה רע מאוד, אבל מצאו את הנוסחא וכל הכבוד לדגו פה.
    אני נהנה, אפילו כשהכדורגל פחות טוב ואפילו כשצריך לסבול. הקבוצה מאוד מלוכדת וחדר הלבשה ממש טוב. לדעתי בשנים האלה, כולל בכר כמובן, זה החדר ההלבשה הכי חיובי וכיפי שהיה אי פעם.
    בכללי אם המועדון מעמיד אוהדים על טעותם, זה סימן מצוין. רע מאוד כשהאוהדים יודעים יותר טוב מהמועדון.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני רואה אותו המון, בכל זאת הוא משחק במכבי חיפה ולא בסכנין.
    ואני טוען מה שטענתי לגבי דין דוד, שברמת הליגה הנוכחית מדובר בחלוצי ליגה טובים, ובמקום לבכות על שני חלוצים שכובשים ולהתמקד ברע הייתי מתמקד בטוב ויש הרבה.
    אותו הדבר טענתי בזמנו לגבי בן שהר שהקהל שלנו היה עושה את אותו הדבר (וממליך את החלוץ התורן שרכשנו שבסוף היה מסיים כמו כל השאר כשהוא רואה את הגב של שהר).
    הציפייה הזאת לראות את ההכי טוב שאפשר, את היעקובו הבא, את הזהבי הבא, את הנואקמה הבא, אין לה בסיס ואחיזה במציאות. אם זה היה כל כך קל הם היו מגיעים לישראל פעם בשנתיים ולא פעם בעשרים או שלושים שנה.
    אז בליגה הנוכחית בזמן שהמקסימום שלנו יש זה רותם חטואל, אתם צריכים להעריך את דין דוד ופיירו, בטח כשיש להם חלק לא קטן בתארים שלקחתם ובהצלחות באירופה.

15. wings Member

אני לא חושב שזה מדויק. מדבר רק על עצמי. אם הייתי רוצה לראות שחקן ברמה של נוואקמה בכלל עמדה אז הייתי בא בטענות לכל שחקן בהרכב. מוחמד מאבד יותר מדי. חלייאלה מאבד את הראש, החורים של סק, וכו'. אבל אני מעריך את האיכויות שלהם והם שחקנים מצוינים להרכב מכבי חיפה.

פיירו ודוד בלא מעט משחקים נראים כשחקנים שלא מספיק טובים להרכב במכבי חיפה. לאחרונה זה נראה יותר טוב אין ספק. אבל הביקורת שהיתה לי לפחות עליהם זה בגלל שאני מעדיף לראות שחקן כמו דוניו בהרכב שלנו. הוא רחוק מיעקובו אבל יש לו הרבה יותר כדורגל ברגליים. ובכלל אני משוחד כי אני מעריך יותר שחקנים טכניים. למה שיחררו את דוניו אין לי מושג. לא חושב שמאז הבאנו חלוץ יותר טוב ממנו.

אני חושב שגם הביקורת היתה חריפה יותר כשהם שיחקו יחד. זה היה נראה רע. לא היתה הנעת כדור. הם אף פעם לא שיתפו פעולה. לא מסרו אחד לשני. כשרק אחד מהם על המגרש אז זה עובד יותר טוב.