ליגת העל, מח' 23: ב"ש תשבור את הרצף השלילי מול מכבי ת"א ותצטרף למאבק אליפות? האלופה באשדוד.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏24/2/24.

1. alexshw Member

איפה ראית טכניקה אצל דוניו? אין לו יסודות כדורגל כלשהם. זה באמת כל הכבוד לבכר שהצליח להפיק ממנו משהו. ושוב לקח כמה חודשים שהוא יעשה פעולת כדורגל.

Sir Alex Ferguson ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  2. wings Member

אין לי מושג על מה אתה מדבר. הוא דה ברויינה בהשוואה לפיירו.

3. alexshw Member

לפיירו יש חוזקות מובהקות בפיזיות ונוכחות ומשחק עם הגב. לדוניו אין כלום חוץ מקצת מהירות.

Sir Alex Ferguson ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  4. wings Member

פיזיות זה לא טכניקה וגם לא אינטליגנציה. שני דברים שהוא ודוד לוקים בהם. כנראה שכחת מי זה דוניו. תראה את התקצירים של חדרה מאז שהוא הצטרף ותגיד לי אם הוא לא מראה שם טכניקה ואינטליגנציה. אפילו הבישול שלו בשבוע שעבר מראה שהוא שחקן שחושב ולא ישר בועט באחד על אחד.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת חושב שאנחנו לא צריכים להגזים. פיירו ודין דוד מביאים את הסחורה. לליגה הישראלית זה בסדר הרי אין שום צמד שכזה בקבוצות אחרות. בטח לא מבחינת המספרים שהם מביאים.

בכלל, עוד לא לקחנו שום תואר, אבל כולם עוד זוכרים את ההרגשה הכללית בקיץ. אני האחרון שאומר עכשיו שיש לנו עוד צלחת אליפות, אבל בוא ניתן טיפה כבוד לכל המערכת. דגו עושה לעת עתה עבודה מרשימה. הצעירים כמו חלאיילי ופיינגולד הפכו לחלק מאד חשוב בקבוצה. ההגנה בראשות שוער שלא רצינו בשער מצליח בצורה בלתי רגילה. כמה משחקים כיוף כבר סיים ללא ספיגות? הצלחה באירופה? ללא ביתיות אנחנו עדיין פעילים.

בקיצור, אין לנו כרגע שום סיבה להתלונן. אני באמת מוכן לסבול את ההחטאות של פיירו או הנבדלים של דינדה אם נמשיך ככה. על הנייר יש למכבי ת"א את החלוץ הכי טוב בליגה ותראה באיזה כושר הוא...תמיד יש מה לשפר, אבל לפני כמה חודשים אף אוהד ירוק לא היה במצב רוח טוב.

EsheD ו-לירן אוהבים את זה.
  6. wings Member

אין לי טענות לכיוף אבל הוא כרגע שוער שנהנה מהגנה חזקה. בדרבי הוא עשה כמה טעויות מביכות לא הסתיימו בשער אז לא שמו לב. מה שכן יש לו אחלה משחק רגל. מוקדם לדעתי לדעת אם הוא בינגו.

Sir Alex Ferguson ו-גלצ אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

חדרה שנותנים לה אינספור שטחים ושמתגוננת רוב הזמן והוא יכול לקבל הרבה יותר כדורים. המשחק במכבי חיפה מורכב אינספור מונים.

לניצן הייתה אותה הגנה ואתה רואה שאיתו היא מבולבלת לגמרי. הגנה בנויה על הבנה בין שחקניה. שוער צריך גם להשרות שקט, להראות ביטחון ולנהל את ההגנה.

8. wings Member

אז אתה אומר שיותר קשה להיות חלוץ במכבי חיפה מאשר בחדרה? כאחד ששיחק כדורגל כל החיים אני יכול להגיד לך שיש שני דברים חשובים. כל השאר זה מינורי. אחד זה עם מי אתה משחק. השני מול מי אתה משחק. לפיירו ודוד יש יתרון בקריטריון הראשון.

9. alexshw Member

תמיד יותר קשה להיות חלוץ בקבוצה גדולה מאשר בקבוצה קטנה.

גלצ אוהב/ת את זה.
  10. wings Member

מבחינת ציפיות ולחץ. תאמין לי שפיירו לא היה כובש שער אחד היום אם היית מחליף אותו עם החלוץ של אשדוד. מבחינתי אפשר לסיים בכך שנסכים לא להסכים.

11. Raulito Madridista

ברור שיש קבוצות חלשות יותר, ויש הבדל בין להתבזות בסמי עופר נגד מכבי חיפה שזה 'צפוי' לבין לעשות את זה במשחק בית ואני נשמתי לרווחה כשראיתי את מ.ס אשדוד. אבל הלחץ עלינו הוא הרבה-הרבה-הרבה-הרבה יותר גבוה מאשר על שתיהן (אשדוד צריכה להחליף מאמן אבל ניחא). בשנה שעברה הייתי בטוח שעם חיים סילבס נטייל בפלייאוף התחתון, נחבר כמה ניצחונות מהירים ויאללה לים - וואלה זה לא קרה. הפועל תחת יוסי אבוקסיס לא התקדמה במילימטר וברור שגם אם השחקנים שלנו שקרנים וזה לא המקצוע שלהם - גם ליוסי יש אחריות. אנחנו נפסיד בסמי כמובן. הפועל לא יורדת לגליץ' ולא נלחמת. בשנה שעברה בלי 'הייפ' של עומרי אלטמן ומאוויס צ'יבוטה (חוסה רודריגס הרי כבר איננו) וגם עם אדי גוטליב בעונה איומה ובן ביטון - הפועל הייתה קבוצה פחות גרועה. אנחנו מתחילים משחק בפיגור....

12. DRORIKO Member

שוב זה ההימור שלי. הפועל פתח תקווה ואשדוד ירדו ליגה. הפועל לא תרד, הקהל ישאיר אותה. כנ"ל בית"ר אגב.

13. Sturridge Member

יחסית לעובדה שהתחלנו עם פאקינג איתמר ניצן אני ממש בסדר עם כיוף.
    מסכים שהוא לא הודף מספיק טוב וגם יכול להשתפר ביציאות לכדורי גובה, מקווה שעובדים איתו על זה ואם נראה גרף שיפור מינימלי אז זה בסדר.

גם ג’וש לא היה שוער מושלם (חוץ מבפנדלים, אגדה).

wings ו-גלצ אוהבים את זה.