ליגת העל, מח' 25: בטדי קשה יותר מפיראוס? הפועל חיפה נגד הפועל ב"ש. האלופה שוב בין איטליה לריינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏9/3/24.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב אלכס, לא מדבר על השער. נטו על ההתנהלות והפרובוקציות כולל כמובן ההצגה.
    בחיים צריך להיות חכם ולא צודק.
    יוספי צדק מבחינתו שעשה מה שעשה והתגרה כמה פעמים בבאריירו כי זה הוציא ממנו תגובה ובזכות ההצגה שלו הוא גם סחט אדום.
    אבל האם זה חכם לעשות את זה מול הקבוצה שאתה רוצה לחזור אליה? האם זה חכם לעשות אקט שיראה בפני הקהל של אותה קבוצה כמעשה מלוכלך?
    אם יוספי רוצה להישאר בהפועל חיפה עם המטרות שלהם ועם משחקים מול סמי עופר ריק אז זה משהו אחד, אם הוא רוצה לחזור אלינו בקיץ אז זה משהו אחר כי זה מייצר דם רע עם הקהל שלנו וזה לטעמי יוביל אחרי המשחק מולו בפלייאוף למחשבה של הקבוצה שאם לפני הייתה התלבטות אם להחזיר בגלל המון סימני שאלה, אז להחזיר אחרי הפיצוץ שהולך להיות בטרנר זה להחזיר שחקנים עם מטענים ורעש סביבו בקיץ ושוב אני לא רואה את זה קורה.

לכבוש שער זה משהו אחד ואף אחד לא מדבר על זה, פרובוקציות מכוערות זה משהו אחר.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יוספי לא צריך את הפועל באר שבע, באר שבע צריכה אותו יותר. אם הוא יתקדם יש לו מספיק לאן, הכי טוב מבחינתו זה להמשיך עוד עונה בהפועל חיפה ולסיים את החוזה בבאר שבע.

אחלה יוספי, דאג לניצחון של הקבוצה שלו, מגיע לו להמשיך באותו קו התקדמות.

הרצליה ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שאני דוחף את האף, הייתי שמח לראות על איזו פרובוקציה מלוכלכת מדובר.

אבל באופן כללי על נושא המושאלים - זה שטויות בעיניי. אוהדי באר שבע צריכים להעריך את המקצועיות של יוספי שגם מול הקבוצה ממנה הוא מושאל הוא עושה מה שצריך (בגדר החוק) כדי לנצח.

הייתי מצפה משני אנשים בוגרים כמו בריירו ויוספי גם להתחבק באימון פתיחה (אם וכאשר).

עכשיו אולי המשפט הבא קצת יסתור את מה שכתבתי על הנושא, אבל אני בכלל חושב ששחקן מושאל לא אמור לשחק מול קבוצת האם וזה צריך להיות מעוגן בחוק. אבל זו דעתי כמובן.

שי אוהב/ת את זה.
  4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאן הוא כבר יגיע עם הפועל חיפה? אם כץ ירכוש אותו הוא ידרוש בתמורה להשקעה הכספית שיוציא עבורו התחייבות בחוזה לכמה שנים ואז יוספי ילך למסלול של חאתם ועוד לא מעט שהעבירו את יתרת הקרירה בקבוצה שרוב הזמן מתבוססת בבינוניות.

אני רציתי שיוספי יקבל הזדמנות נוספת אצלנו בקיץ כי הוא ישראלי שנתן עונה טובה בשוק ישראלי דל וכי הכרטיס שייך לנו פלוס הוא שחקן בית.
    אבל האופי הוא אותו אופי, הראש הוא אותו ראש, ואחרי אתמול רק התחזקה אצלי ההרגשה שהוא לא יוכל לבלוט בקבוצה בסגנון אחר ועם ציפיות גדולות יותר, הוא חייב להיות הכוכב, זה שיכול לבעוט מכל מצב, זה שהכדור חייב לעבור דרכו בכל התקפה, זה שהוא באנקר בהרכב, והוא לא מספיק טוב לעשות את התפקיד הזה אצלנו ויהיה מקסימום שחקן רוטציה אצלנו וזה יוביל שוב לאנטי של הקהל אליו.

אבל שוב, כל הדיבורים המקצועיים כבר לא רלוונטיים לדעתי, ברגע שאתה עושה פרובוקציה מכוערת, מתגרה בשחקן כדי להוציא ממנו תגובה ועושה הצגה כדי שיקבל אדום (לא הייתה שם איזה כניסה פראית לרגל או פגיעה קשה) אז אתה מייצר אנטי אצל הקהל שלנו ובצדק, יש הבדל בין לכבוש שער לבין לעשות תרגילים מכוערים ופרובוקציות שרוב האנשים יראו בהם כחוסר כבוד ויריקה בפנים למועדון שגידל אותו.
    אבל שוב, בוא נחכה לטרנר, אולי יקראו לו לבוא לדרומי ויעודדו אותו כמו במשחק הקודם בטרנר, אולי רק אני רואה את האקט כחוסר כבוד למועדון ולקהל ואחד שיביא לתגובה כלפיו כשיבוא לטרנר.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא התגרה בבאריירו כל המשחק, לאחר מכן נתנו לנו חוץ והתווכח עם באריירו על הכדור ודחף אותו בלי קשר למשחק, ואז המשיך להתגרות בו גם כשהכדור לא היה באזור, וכשבאריירו נתן לו איזה ליטוף או דחיפה או מכה קטנה מאחור כתגובה להתגרויות הוא עשה הצגה כאילו הוא עכשיו נפצע בלחימה בעזה כדי שיוציאו לבאריירו את הכרטיס האדום.
    לדעתי הוא טעה ויצא טיפש כשעשה את הפרובוקציות ואת ההצגה, לדעתי זה יעלה לו בהזדמנות שהיה אמור לקבל במועדון גדול ואולי גזר על עצמו עוד שנים בבינוניות של הפועל חיפה, אבל שוב אולי אני טועה, נחכה למשחק בטרנר לראות האם אני צודק ובמבט על התמונה הגדולה הוא יותר הפסיד אתמול מהרוויח.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כצפוי, צרצרים.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה כנראה טועה.
    אם הוא ימשיך בקו ההתקדמות הוא ימצא את עצמו במכבי חיפה או מכבי ת"א, שזה הפרס הגדול, להגיע לבאר שבע סתם יחסום אותו מלהגיע לגדולות באמת בליגה.
    לא חושב שצריך לבעור לו יותר מדי לחזור לבאר שבע.

8. alexshw Member

בהנחה ויחזור כאילו שהקהל יזכור את המשחק הזה, אם הוא ירשים. יבקיע ויבשל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רק עכשיו ראיתי את החלק הזה בתקציר, אתמול מהיציע לא הצלחתי להבין בכלל על איזו פרובוקציה מדובר, מהתקציר גם לא ברור, אתה מדבר על כמה דקות לפני שהוא זרק את הכדור למגרש מאיזור החוץ במקום לתת לשחקנים שלנו?

10. גלצ Member

יוספי נפרד בצורה לא מכובדת מבאר שבע בזמנו?

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה אצל חלקים בקהל אנטי כי החזיק מעצמו כוכב ובפועל לא עמד מאחורי זה. דווקא ארגון האוהדים היה מחובר אליו וחלק מהשינוי אצלו קרה בגלל היחס הטוב שקיבל מהם.
    בגלל זה היה מכעיס לראות אותו אתמול מתגרה בבאריירו ועושה פרובוקציה כדי להוציא ממנו אדום. תוכיח את עצמך מקצועית כמו בשער שכבשת ולא בתרגילים מלוכלכים.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילה ברשותכם על מוחמד קמארה.

נשבר הזין מכל הצבועים. שחקן שאין לו בעיה לחיות פה בשקט ולהתפרנס פה, אבל יש לו בעיה לכבד את אלו שבזכותם זה המצב.

הכעס שלי הוא כלפי הפועל חיפה, עבור בעלי המקצוע והשחקנים.

באותו רגע בחדר ההלבשה הוא היה צריך לקבל הוראה לעוף הביתה ולא לחזור למתחם האימונים (מה גם שהוא סגור בקלוז׳ כבר).

שחקני הפועל חיפה לא היו צריכים להסכים לעלות איתו לדשא ועוד לפני זה הצוות המקצועי היה צריך להעיף אותו לאלף עזאזל.

אם הוא כבר ימשיך לקבל דקות העונה, כולי תקווה שמישהו ישבור/יקרע לו עצם/גיד/רצועה בגוף במהלך משחק/אימון.

13. גלצ Member

תמיד היינו מתרפסים ומכילים כאלה , מה שכאמור לא מועיל ולא מרשים אף אחד

14. italiano Member

לא כל שחקן קשוח שמשחק חזק הוא שחקן מלוכלך. להגיד שבריירו שחקן מלוכלך זה טמטום שקשה בכלל להגיב עליו.

אולי בחיפ'לה רגילים לשטיח אדום שפורסים לכבודם ברוב משחקי הליגה וכשפוגשים שחקן קשוח מתחילים להתבכיין.

15. italiano Member

הוא חתם לקראת העונה בטורקיה לא?
    בטח פוחד להפסיד את החוזה כמו שקרה ליחזקאל וקארצב שתמכו בישראל.

מקווה שהפועל חיפה תהווה דוגמא ותשלח אותו ליציע עד סוף העונה.