ליגת הקונפרנס- הדיון הרשמי לעונת 2004/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י NewcastleFan, ‏2/8/04.

1. Rudess Member

יצא לי לראות אתמול משחק של ליגת הקונפרנס בטלויזיה בין אלדרשוט לבין ווקינג, משחק נחמד מאד, כבר במחצית אלדרשוט הובילה 3:0, זה נגמר 4:0.

מיותר לציין , שהרמה בליגת הקונפרנס יותר טובה מליגת העלק הישראלית.

2. NewcastleFan Member

אם אתם מעוניינים אני יכול לעשות סיכום עונה עד עכשיו של ליגת הקונפרנס.בקצרה - בארנט ועוד 21.כפי שכתבתי בתחילת העונה(ראה עמוד ראשון בנושא זה) בארנט לקחה את הליגה הזאת בהליכה.

אם אתם מעוניינים בסיכום עד כאן+סיפורים מצחיקים ומענינים אז אני אכתוב.מפניי שאני עוקב אחריי הליגה הזאת.

3. MUFC - 1878 Member

מעוניינים+

ואפשר לדעת באיזה דרך אתם עוקבים אחרי הליגות הנמוכות יותר? יש שידורים של המישחקים האלה?

4. Hammers Fan Member

רודס ו-JJ חיים באנגליה.

וכן, כולנו נשמח לקרוא סיכום של העונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx .

5. spurs Member

אני עוקב דרך האתר נון ליג דיילי ואני רוצה לנסוע למשחק של הקבוצה הכי גרוע באנגליה hillcrest
    וכן מעוניין אני בסיכום עונה

6. MUFC - 1878 Member

אני לא מדבר על עידכון תוצאות...דרך לצפות במישחק ישיר יש?

7. NewcastleFan Member

אין לך ממש סיכויי לקלוט שידורים בארץ של הקונפרנס.השידורים הם בערוצים מקומים זוטרים.

לעצם העניין.בארנט שלטה לאורך כל העונה בליגה.בסה"כ המאזן שלה עד כה: 37 משחקים,25 נצחונות.6 תיקו ו6 הפסדים.עם התקפה קטלנית של 85 כיבושים(יותר מ 2 שערים למשחק).החלוץ המצויין שלה ג'וליאנו גראזיולי,אנגלי ממוצא איטלקי שעבר כלכך הרבה ליגות כבע עבורה 25 שערים.עוד שחקנים מצטיינים הם הקשר ההתקפי ממוצא ניגרי - איסמאיל יעקובו(אין קשר לאייגיביני) שנותן עונה פנטסטית וסקאוטרים של הסיטי וסאות'האמפטון כבר עקבו אחריו.
    בכל מקרה בארנט רחוקה 18 נק' מהמקום השני כאשר רק מקום אחד עולה לקוקה קולה ליג 2(הליגה הרביעית באנגליה שהיא כביכול המקצוענית האחרונה).מיותר לציין שבארנט הוא מעודון מקצועני ואין את העניין של שחקן שהולך לעבודה אחריי האימון.כאן מתרכזים רק בכדורגל וזאת הסיבה לפער בין שאר הקבוצות.
    רוב המועדונים בקונפרנס הם חצי מקצוענים(חוץ מקארלייל ואקסטר).
    הפתעת העונה היא השנייה בטבלה אולדרשוט הנמצאת בהאמפשיר(קרובה ללונדון דרומית מערבית לבירה) שלא היו לה ציפיות רבות ואף חשבו שתלחם על הירידה אך כרגע היא במקום השני(62 נק') מקדימה בנקודה את קארלייל הגדולה.למה גדולה? מפניי שהתקציב של קארלייל(נמצאת בצפון אנגליה,קרובה ל LAKE DISTRICT המפורסם) הוא הגדול בליגה בנוסף לכך היא מקצוענית לחלוטין.האוהדים היו בטוחים שיעלו ליגה אך זה לא ייקרה.כתוצאה מהאכזבה הם רצו את ראשו של המאמן למרות המאזן הטוב בליגה אחריי בארנט.אבל הוא נכשל בכך שלא העלה את קארלייל ובמשחק לפניי שבועיים אוהדי קארלייל התנכלו לו כל המשחק ואף השליכו עליו בקבוק מיים מלא.ארועים שנדירים באנגליה אך לא בקונפרנס.אחריי ששמעתי את שם המחנה האוהדים הזה לא התפאלתי - ULTRAS Carlisle הם נקראים.לא נורא.

עוד אכזבה היא אקסטר סיטי.אך הבעלים שלה(שהוא הודי) גרם למשבר כספי עמוק והקבוצה הייתה קרובה לפירוק ושיחרור מאסיבי של הכוכבים גרם לכך שבמקום שתלחם בצמרת היא הייתה קבוצת מרכז טבלה.האוהדים במחאה על מצב הקבוצה זרקו על היו"ר ההודי שלהם קארי(כן התבלין ההודי הזה) וכך הביעו את מחאתם על מה שעולל לקבוצה.סיפורים כאלו רק בקונפרנס. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

בשר התותחים של הליגה - לי אר. אם. איי תרד לליגה המחוזית שלה אחריי שהשכילה להשיג 15 נק' עד כה.אפילו ההגנה של ניוקאסל יותר טובה מההגנה של לי(84 כדורים נחתו ברשתו של השוער שלה) בנוסף לכך ההתקפה הגרועה בליגה.זאת התוצאה.

סיפור חביב הוא סיפורה של הרפורד שבאה למשחק חוץ בבארנט.היו"ר שלה הכריז שאם הם יינצחו בגיהינום של הליגה - האנדרהיל של בארנט אז הוא יישאיר את כל הקבוצה לסוף שבוע בלונדון.לא סתם סוף שבוע.גן עדן במלון 5 כוכבים העונה לשם "גרוסבנור האוס" - אחד מבתיי המלון היוקרתיים בלונדון.הרפורד נצחה 1-0 ונסעה כמובטח למלון.

מפאת חוסר זמן אמשיך את הסיכום בסופהשבוע.מקווה שנהנתם עד כה.

8. MUFC - 1878 Member

אהבתי מאוד רק חבל שקצר מידי...מצפה להמשךhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

שאלה...באנגליה יש תחוק הזה של אישור עבודה איך מצליחים להביא אישור עבודה לשחקן ניגרי בליגה חצי מיקצוענית? יש סיבה אני משאר הגיונית אז מהי אים אתה יודע...

חוץ מזה אקסטר עשו אלינו קופה לא קטנה ועונה הבאה הם בטח יהיו חזק על העלייה

9. NewcastleFan Member

מהסיבה הפשוטה שהוא נולד בניגריה אך עבר בגיל צעיר לאנגליה וקיבל אזרחות בריטית.תקביל את זה לשולה אמאובי.כידוע למי שיש אזרחות בריטית אין צורך באשרת עבודה.

10. spurs Member

לא הבנתי את השיטה שלהם :יש כמה ליגות מחוזיות ומכל אחד עולה אחת אבל מהקונפרנס יורדות רק שתיים
    מאיסטמיין עולה אחת מיוניבונד עולה אחת והליגה הדרונמית והצפונית עולה אחת על כל אחת מהם אם אתה יכול להסביר איך זה פועל

11. NewcastleFan Member

מיותר לציין שבארנט סיימה את העונה במקום הראשון ועלתה לקוקה קולה ליג 2.
    מה שמעניין הוא שנחתם חוזה עם רשת המרכולים SAINSBRUYS כמה שמוגדר "הסכם מימון חסר תקדים לקבוצה בליגה הרביעית" מה שכבר מסמן שבארנט תהיה אחת הפייבוריטיות לעליה בשנה הבאה.האם אנו חוזים במקרה ווימבלדון 2? נחכה ונראה בעוד מספר שנים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/5/05
  12. קינג לדלי Member

לאחר עונה אחת בקונפרנס קרלייל האהובה מהצפון הרחוק עולה בחזרה לליגה המקצוענית אחרי נצחון 1-0 על סטיבניג בורו בגמר משער של פיטר מרפי ומצטרפת לבארנט שעלתה מהמקום הראשון.