ליגת כדורגל החופים - נתניה היא האלופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ACBenb, ‏8/6/07.

1. Dimitar Berbatov Member

איציק זוהר פשוט מדהים. כל בעיטה נכנסת. אבל תכל'ס אם לא השופטים ב"ש מוציאים לפחות תיקו הם גם לדעתי היו יותר טובים. ובכלל ראש העין לא כאלה טובים, אם לא זוהר אין להם סיכוי.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל בעיטה נכנסת ? ראית את הפנדל שהוא בעט לשמיים ?

3. Dimitar Berbatov Member

זה כי מלובני ניחס אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

4. Ofek7 Member

אחחח כדורגל חופים...
    יש מצב שאני אראה את עצמי משחק בעתיד במקצוע הזה שהוא אחד הקשים בספורט אבל גם אחד המהנים ביותר... בפעם הראשונה שיחקתי בצרפת בחופש הגדול עם חבר'ה שהכרנו על שערים קטנים בגובה של איזה חצי מטר והייתי ממש טוב, החבר'ה שם זוכרים אותי בעיקר בזכות זה...

סוף סוף יש למה לחכות לסוף שבוע מבחינת הכדורגל, כל הכבוד לעיריית נתניה ולכל האחראים על קיום הליגה הזאת... לא חסר כלום בליגה הזאת: שערים, מהלכים יפים של כדורגל, דרמה (כמו בשבוע שעבר בין תל אביב לראש העין) ובעיקר הכי חשוב: שמש, ים ובנותתתת...

אחרי שפתח תקווה ניצחה את ראשון 4:8 ואחרי שאיציק זוהר נתן חמישייה לבאר שבע ב-5:7 של ראש העין, יורפקאר תל אביב מנצחת את הכח ירושלים 2:5 כשערן לוי הוא המצטיין במשחק עם שלושער יפהפה באמת, כל שער יותר יפה מקודמו... סוף סוף ערן לוי מתחיל להתעסק בכדורגל ולא בשטויות כמו בעבר. ערן לוי שיחק עם אחי בנוער של מכבי חיפה ואבא שלי אומר שאם לא היו לו בעיות בראש ובהתנהגות הוא היה מהטובים בארץ ותאמינו לי, אבא שלי מבין בכדורגל...

עכשיו אגאדיר נתניה פוגשת את הקבוצה שכבשה את המקום הראשון במחזור הקודם, בני כפר קאסם...

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/07
  5. Gustavo Boccoli Member

ערן לוי באמת מוכשר בטירוף. או לפחות היה. הוא נחשב לאחד הכישרונות עד לפני כמה שנים, היה כובש במחלקת הנוער של מכבי חיפה קרוב ל30 שערים בעונה, וגם כשהוא עלה לבוגרים הוא קיבל דקות לא מועטות (בערך בגיל 19), יש מצב גם כבש איזה גול או שניים. אבל אחרי זה הוא התחיל לעשות בעיות, השמין בצורה מפחידה, ומבחינת משמעת הוא תמיד היה מין שחקן פרובלמטי כזה. עבר אחרי זה הרבה קבוצות, ליגה לאומית וגם ליגת על (היה אפילו איזה חודשיים במכבי ת''א עד שנזרק), אבל זהו בסה''כ. ביזבוז גדול לדעתי, באמת היה יכול להיות שחקן טוב מאוד.

6. Ofek7 Member

אגאדיר נתניה מנצחת 2:5 את בני כפר קאסם והיא שומרת על מאזן מושלם אחרי שני משחקים ביחס שערים של 5:9. אבי קנפו וצחי אילוז כבשו צמדים לזכות נתניה, שנמצאת שנייה רק לראש העין.

טבלת הליגה לאחר שני מחזורים:
    1.מ.ז. ראש העין 9:13 6 נק'
    2.אגאדיר נתניה 5:9 6 נק'
    3.יורופקאר תל אביב 7:9 3 נק'
    4.בני כפר קאסם 8:7 3 נק'
    5.פתח תקווה בולס 7:11 3 נק'
    6.עירוני ראשל"צ 11:7 3 נק'
    7. אס"א באר שבע 12:8 0 נק'
    8. הכח ירושלים 9:5 0 נק'

7. mr.shmactics Member

חברה שימו לב לשי ניסים מביתר ירושלים. גול רביעי שלו כבר בשבועיים האלו,שחקן פנטסטי
    ממחלקת הנוער של בית"ר הבטחה גדולה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/07
  8. ReL Member

הייתי במשחק של נתניה , הפעם באמת שבקושי שיחקו באוויר כל הזמן מנסים להעביר על החול חושבים זה דשא. היה משחק די יבש אבל צחי אילוז פשוט תותח במשחק הזה והוא לקח אותנו לניצחון.

היה הפעם הרבה יותר קהל , לפחות במשחק של נתניה היו איזה 1800

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

דווקא לפי ONE איציק זוהר הוביל אותנו לניחון עם חמישער.
    האם יש אמת בדבר ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אם נשים לב כמות השערים שנכבשה המחזור הזה גבוהה בהרבה מיתר המשחקים, ולפחות לגבי שני המשחקים הראשונים ניתן לראות כי חלק מהשחקנים הבינו שאתה לא משחק על דשא, ואי אפשר להניע את הכדור. בשני המשחקים האחרונים היה משחק פחות קצבי ועם מספר שערים מועט יותר, אך עדיין שיפור מבמחזור הקודם.

מי שמרשים אותי שבוע לאחר שבוע מלבד ערן לוי ואיציק זהר הוא דווקא בחלק ההגנתי, שוער תל אביב, אם אינני טועה שמו בוכמן. ללא ספק אחד השוערים היותר טובים שם בטורניר. הוא משחק בקבוצה כלשהי?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/6/07
  11. Engonga Member

מישהו יודע עם בן חמו(שוער ראשל"צ לשעבר?) השוער שעמד מול אנגליה משחק בקבוצה כלשהי בליגה?

12. Don Joan Roman Member

גם בוכמן וגם בן חמו פרשו ממשחק פעיל ככל הידוע לי.

13. פול סקולס Member

הוא נראה לי שאל על אחת הקבוצות בליגת החופים..

14. TariboWest Member

בן חמו פעיל, הוא שיחק העונה בראשון ונצרת עלית מעוניינת בו לקראת העונה הבאה.

15. תומר22 Member

ערן לוי מצא כנראה את ייעודו. סוף סוף הוא יכול לשחק כמו שהוא רוצה, בלי להתאמן קשה מדי או לרוץ הרבה במגרש.