למה אתם אוהדים את הקבוצה שלכם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י spurs229, ‏6/8/06.

1. DYNAMO KIEV Member

אני אוהד את דינמו קייב ביגלל שכול המישפחה שלי שרופה אליהם בעיקר אבא שלי , נדבקתי מהם במחקלת דינמו קייב .
    ואת אינטר אין לי הסבר פשוט היתאבתי בקבוצה ממבט ראשון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. shakhtar donetsk Member

אני אוהד את שחטיור , ביגלל שאני מדונייצק . חייתי שם שנים רבות ואלכתי להרבה מאוד משחקים .
    גם השנה הייתי בלא מאט משחקים .

אינטר - אני אוהד אותם עוד מגיל קטן ביגלל השינאה שלי למילאן ...

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

וזאת סיבה מספקת? לא חשוב מה זה אינטר, מי זה אינטר.
    2 המילנזיות, אגב, משחקות באותו האיצטדיון והשחקנים חוצים את הכביש חופשי.

4. Dublin Member

בעיקרון אני לא אוהד של קבוצה ספציפית, אני בעיקר חובב. אפשר להגיד שאני אוהד את הנבחרת האירית.
    הקבוצה המועדפת עליי היא טוטנהאם בעיקר בגלל רובי קין, שחשף אותי אליה.

5. T0XiN Member

זה החל מהתערבות על המשחק באיירן מינכן - מילאן במפגש שלפני שנתיים (לא מהעונה שעברה).
    ראיתי את הגול של באלאק ומשם התאהבתי...
    מעולם לא אהדתי שום קבוצה בצורה אמיתית בילדותי ולאחר נתק של ארבע שנים מכדורגל המשחק הראשון שראיתי היה באיירן - מילאן ובזה זה נגמר אני עם באיירן עד יומי האחרון.
    למה באיירן?
    כי יש לי קשר מאוד גדול לתרבות הגרמנית ואני עבדתי בעבר עם גרמנים באינטרנט אז זה יתחבר לי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/08
  6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא- הכול התחיל שאהדתי פעם מילאן. כל המשפחה שלי חוץ מאמא שלי, סבים וסבתות שלי ודודה שלי אוהדים מילאן, ככה שאנחנו היינו 5 אוהדי מילאן בבית(כמובן שזה היה שהייתי ילד, בערך בן 10). ראינו משחק רומא-מילאן. כבר במחצית היו כמה התקפות נהדרות של רומא, כאשר קיבו היה הבולט שבהם עם כמה הרמות ובעיטות לשער. פשוט התחלתי להתאהב במשחק, בשחקנים: מונטלה, קיבו, אמרסון, פאנוצ'י ואפילו בפליצולי(השוער אז, היום בלוקומטיב מוסקבה). מאז אני אוהד רומא. כמובן שתמיד יש יריבויות עם המשפחה, בעיקר במשחקים אבל זה מהדברים שבונים את הכדורגל, היריבויות והמשחקים נגד קבוצות שחבר שלך או בנאדם קרוב אליך אוהד.

7. A. Arshavin Member

האמת שכמו כל צעיר בלי מושג, אהדתי עד גיל9\10 את מנצ'סטר יונייטד, אין מה לעשות, מודה.
    לאחר שהתחלתי להתעמק בכדורגל, ולפתח דעה עצמאית ולא ללכת עם הקבוצה שכל אחד אוהד, עברתי לארסנל, הסיבה?

http://www.soccer.si/wallpapers/Thierry_Henry.Xxx

8. Puyol5 Member

שאתה אוהד כמו שאני אביעד קיסוס..

:aaarse:

9. Giallorossi Member

אני לא זוכר למה אני אוהד את רומא, אין לי אף אחד במשפחה שאוהד את רומא.
    יכול להיות שזה בגלל שפעם הביאו לי חולצה של רומא מאיטליה, אבל אני לא בטוח.
    כל מה שאני זוכר זה שהתחלתי לאהוד אותה בתקופה של יורו 00 (עונה לפני האליפות), מתי שהתחלתי לאהוד את איטליה.
    בכל מקרה מאז התעניינתי ברומא עד כמה שילד בן 7 יכול להתעניין, ועם הזמן זה פשוט התגבר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בארץ אני אוהד של מכבי בגלל המשפחה מצד אימא, אבל עד העונה הזאת לא הייתי ממש הולך למשחקים.
    דווקא העונה הייתי ברוב המשחקים שהיו עד עכשיו.

10. Giallorossi Member

אתה מודע לכך שההודעה שהגבת אלייה נכתבה ע"י מישהו שלא כותב פה כבר שנה וחצי?

11. xavi6 Member

:aaarofl:

למה התחלתי לאהוב את ברסה? כי הייתי ילד אומלל בן 4 שאהב את הצבעים כחול אדום, וראה משחק, ראה שהקבוצה עם הכחול אדום הפסידו 4-0, ומפה והלאה עקבתי רק אחריהם, ונהפכתי לאוהד רציני יותר עם השנים.

12. שער 7 Member

למה אני התחלתי לאהוד כדורגל? שאלה מצויינת.
    עד גיל 7, בערך כמו כולם, לא ידעתי מה זה כדורגל. האמת שגם לא עניינו אותי כל כך דברים אחרים (בינינו, במה כבר אפשר להתעניין בגיל 7?). דוד שלי היה רואה משחקים של הפועל תל אביב בשנות ה- 50
    וה- 60, והחליט שהגיע הזמן להדביק אותנו ב"מחלה". אח שלי היה עם הדוד בבלומפילד במשחק האליפות הבלתי נשכח של 1986, ומאותו רגע אח שלי התאהב בקבוצה. אח"כ אני ואחותי הקטנה נהפכנו לאוהדי הפועל שרופים (זה קרה ב- 1992, כשהפועל חזרה מהליגה הארצית וכשהתחלתי להתעניין לראשונה בכדורגל) ומשם גם הילדים של אחי (בני 2 ו- 4, מדהים החינוך שהם קיבלו) נהפכו לאוהדי הפועל. אבל האירוניה היא שאבא שלי, אחותי הגדולה ועוד אח הם אוהדי מכבי חיפה. כך נוצרו להם 2 מחנות שונים בבית. יש לי עוד אח בכור שכרגע עושה עסקים בלאס-וגאס, אוהד שרוף מילדות של מכבי נתניה ומדי פעם מתעדכן בתוצאות באינטרנט.
    לגבי מילאן, התעניינתי בקבוצה הזו מאז ששמעתי על קבוצת הפלא של רייקארד-ואן באסטן-בובאן-מאלדיני, האהדה הלכה והתעצמה ב- 1994 בזכייה בצ'מפיונס והגיעה לשיא במשחק שעד היום אני קורא לו "משחק הבלבול" : מילאן - הפועל תל אביב בסן סירו. תחושה מדהימה ששתי הקבוצות שאתה אוהד משחקות זו מול זו. מדהימה, אך גם מבלבלת. לא אכפת לך מי תנצח, אתה רק מקווה שיהיה כדורגל טוב ואווירה ביציעים.

גם לכם קרה ששתי קבוצות שאתם אוהדים נפגשו ביניהן?

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/08
  13. Puyol5 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

אני עדיין לא רגיל ל2008..

14. David Seaman Member

ראיתי את מונדיאל 98 כילד, התאהבתי בברגקאמפ וביררתי איפה הוא משחק, התחלתי לראות קצת משחקים, בהתחלה סתם הייתי מתעניין לפעמים בתוצאות אבל כשגדלתי נהייתי אוהד שרוף.

15. אדום עולה בבלומפילד Member

הפועל ת"א

הייתי עד גיל 9 אוהד בית"ר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx והשחקן האהוב עלי היה פישונט
    שהוא עבר בקיץ 99 להפועל עברתי ביחד איתו ומאז נשארתי אוהד של הקבוצה.

מילאן

שהייתי בן 7 אבא שלי נסע לאיטליה והביא לי ולאחי צעיפים של קבוצות כדורגל.
    לי הוא הביא של מילאן ולאחי של אינטר.
    אחי הספיק לעבור מאז ליובנטוס כשהבין עם איזה קבוצה הוא נתקע...
    אני לעומתו שמרתי אמונים לקבוצה שלי.

מלבד מילאן והפועל שאלה קבוצות שאני באמת אוהד,
    יש כמה קבוצות שרכשתי אליהם סימפטיה במהלך השנים.
    למשל ריאל מדריד(שנאתי את ריבאלדו), ארסנל(בגלל תיירי הנרי) ופנאתיניקוס(בגלל הקהל)