לקראת עונת 2004/05- ציפיות ותחזיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏11/8/04.

1. KirkH Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx Yeah, Yeah, so i´m late, so what are you going to do about it? I´m in Colombia so i get to do what ever i want

1. מי לדעתך תהיה האלופה? - If it won´t happend this time, it won´t happen in Romans era, so as a fan, i go with CHELSEA

2. מי יהיו שלוש הקבוצות שירדו ליגה? I think that Everton would go down this year, i don´t know if they´ll be last in the end of the season, but as their team looks like this time around, they don´t stand a chense.
    Norwich, Palace, Portsmouth and Blackburn would fight for the right to join them in the championchip next season, if i have to choose so i go with both new comers, Norwich and Palace

3. מי תהיה הקבוצה המפתיעה של העונה? I say Fulham, no they won´t get to the 4th place, but for Colman´s team a 6-8 finish is still a great thing. and if you consider the teams they´ll have to beat for this place, it looks even better

4. מי תהיה הקבוצה המאכזבת של העונה? Newcastle they got all the right players in all the wrong places. i don´t see them finish above the 7th place. not what Sir Bobby would have wanted for his last season but he won´t remmber it anyway, so it dosen´t matter

5. מי יהיה מלך השערים לדעתך? RVN, it´s hard not to score this much when your the best diver in the world and you kick all penalty shots

6. מי יהיה השחקן המצטיין והשחקן המאכזב של העונה? the BPA always goes to a player of the champs so i´ll go with Duff

7. מי יהיה הרכש המוצלח והמאכזב השנה? the best signing would be Liverpool´s Cisse, give him a month and no one would talk about Owen, the worst signing would be Alan Smith who would get all the paapers shit for ManU suckie season

8. המנג'רים הזרים החדשים (מוריניו, בניטז, סאנטיני)- יהיו הצלחה או כישלון? Santini would finish in the 10-12 for Spurs it´s not that bad http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx so i don´t know how to put it...
    both others would be a succses.

9. פרמיירשיפ 2004/05- חלשה יותר, חזקה יותר או נשארה באותה רמה? will talk about level after a moth or two...

10. מה יעלה בגורלם של השחקנים הישראלים באנגליה? Who the hell care, it´s the English league

11. מה הציפיות האישיות שלך מהקבוצה האהודה עליך? Be the best team in London - wich means finish in the top of the table

Have a good one. see you soon

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/04
  2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי, הנה שלי:
    1. אלופה - אני מאוד לא רוצה שזה יקרה, אבל צ'לסי תיקח, ולדעתי אף בהפרש גבוה מהצפוי. למה? שתי מילים - ז'וזה מוריניו. הבן אדם הזה קשוח והולך להרביץ משמעת גם בגדולי הכוכבים, הוא מאמן ענק וידוע שקבלן הצלחות, גם בהתראות קצרות.

2. יורדות - די סגור על נוריץ' ופאלאס בעלות הסגלים הבינוניים, איתם תרד ווסט ברום, סוטון שנחלשת מעונה לעונה, והעזיבה של סטראכאן רק תגביר את זה, או פולהאם.

3. הקבוצה המפתיעה - אני מקווה שזו תהיה טוטנהאם, אבל לדעתי הקבוצה של בניטז תתגבש הרבה יותר מהר ממה שמצפים.

4. יונייטד. הם נראו רע מול שתי יריבותיהן, הם לא התחזקו בכלל, הנסיגה הקלה אך יציבה שמתחילה אצל גיגס וסקולס (הגיל מתחיל לעשות את שלו), היעדר רכש משמעותי ונכון לטעמי (פרגי ממשיך בהחתמות דהויות ותמוהות), חוסר יצירתיות ולחץ אטומי לדעתי לא רק ישאירו את מנצ'סטר מאחורי צ'לסי וארסנל, אלא גם ימשיכו את היכולת הלא מרשימה מעונה ויובילו להחלטות קשות באולד טראפורד בפגרה.

5. מלך השערים יהיה לדעתי סיסה. הבן אדם כבר מתחיל לסמן את עצמו כמטרה מרכזית ברחבה של אנפילד.

6. מצטיין - למפארד. אם צ'לסקי אכן תיקח אליפות והוא ימשיך להיות בורג מרכזי במכונה של אברמוביץ', אף אחד לא יוכל לקחת ממנו את התואר.
    מאכזב - שירר. למה? כי הסכסוכים שלו עם רובסון עברו כל גבול.

7. רכש מוצלח - רובי ואן פרסי. שילמו עליו סכום לא מפוצץ, והבן אדם יכול להפוך לאחד הקשרים היצירתיים בפרמיירשיפ. זה או הוא, או רובן. רכש מאכזב? קלייברט. סופו של כל בלון להתפוצץ, בטח אם הוא מנופח כמו הציפיות שבונים מקלייברט.

8. הצלחה כבירה למאמנים החדשים. מוריניו בין הטובים בעולם כיום ומקצוען אמיתי, יישאר לדעתי זמן ארוך בברידג', אלא אם האגו יעלה לו גבוה מדי והוא יתחיל להסתכסך עם יותר מדי אנשים.
    ראפא בניטז ביצע החלטות כואבות עד כה וויתר על אוון יקיר האוהדים ועל מרפי הותיק, אבל הוא פועל שקט, ויכול להגיע להרבה.
    כולם נהנים לקטול את טוטנהאם, אבל סנטיני וארנסן לדעתי עושים עבודה חיובית מאוד עד כה. טפו טפו טפו, השינוי יכול להגיע, עוד העונה. רק שיגלו סבלנות.

9. שאלה מכשילה. אני חושב שהרמה תישאר אותה רמה ברמת העקרון, מה שכן, היא נראית צבעונית בהרבה מזו של עונה שעברה.

10. הישראלים? שירת הברבור של ברקוביץ' כבר החלה, בן חיים יהיה שחקן ספסל.

11. קודם כל, לחזור להציג את הכדורגל היפה שאפיין אותנו במשך כל כך הרבה שנים ומאז ימי כריסטיאן גרוס החלו להתפוגג, שהשחקנים יתחברו והסגל יהיה עמוק יותר. מקום בין 8 הראשונות, עם הצלחה באחד הגביעים תספיק לי.

3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. האלופה - אני לא נוהג להמר על הקבוצות שלי, אבל אני צופה שצ'לסי וארסנל ילכו ראש בראש עד קו הסיום.
    בעזרת הנסיון של רוב השחקנים מהעונה שעברה, הקשיחות של מוריניו והתחושה שהעונה זו העונה שלנו, אני מאמין שצ'לסי לא תפול בסביבות חג המולד כמו בעונות האחרונות, אבל אני אהיה פסימי במקצת ולא אהמר על אליפות בהליכה.

2. היורדות - רק עולה אחת תרד השנה, וזו תהיה קריסטל פאלאס.
    את קריסטל פאלאס "ילוו" בדרך לליגת המשנה קבוצת הפאר של מנצ'סטר, הלא היא הסיטי ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ) והיורדת השלישית תהיה אברטון, שמתדרדרת בכל עונה.

3. אני חושב שנוריץ' ו-וו.ב.א יפתיעו העונה, כשהפתעה מבחינתן תיחשב למקומות 17-14.
    אולי אחת מהן אף תשתחל לסביבות המקום ה-10.
    והעונה בפינת "הקבוצה הבינונית שנאבק על מקום באירופה" - בלקבורן.
    כן כן, למרות הציפיות הנמוכות מהקבוצה השנה, יש לי הרגשה שאיווד פארק יראה הרבה רגעים יפים השנה.

4. הקבוצה המאכזבת של שנה תהיה בירמינגהאם.
    רכש גדול בקיץ, שמות גדולים, פנטזיות על אירופה ובסוף כישלון.
    אני צופה לבירמינגהאם עונה שהמאפיין העיקרי בה יהיה חוסר יציבות.
    2 קבוצות שיאכזבו את אוהדיהן: טוטנהאם וניוקאסל.
    טוטנהאם תמשיך לשעמם במרכז הטבלה, וניוקאסל תגיע לגביע אופ"א, למרות שהאוהדים של שתי הקבוצות מצפים לשינוי מסויים השנה.
    כמו כן, אני חושב שסאות'המפון תאכזב ולא תשחזר את העונה היפה מלפני שתי עונות.

5. מלך השערים יהיה גם השנה ההולנדי בעל פני הסוס, רוד ואן ניסטלרוי.
    כרגיל, כל השערים שלו יהיו מרחבת ה-5, מפנדלים ושערים מעמדת נבדל, אך זה יספיק לו כדי לזכות בנעל הזהב.

6. השחקן המצטיין, כמו שכבר אמרו לפניי, תלוי בזהות האלופה.
    צ'לסי תיקח - ואני מאמין שלאמפרד יהיה המצטיין, ארסנל - והתואר יילך להנרי.

7. הרכש המוצלח - דידייה דרוגבה.
    השור הצרפתי יהפוך לאחד החלוצים הטובים בעולם ויהיה השחקן המרכזי בחוד של צ'לסי העונה, כשהוא מעפיל על קז'מן, גודיונסן ומוטו.
    הרכש המאכזב - קלייברט.
    אף פעם לא תפסתי ממנו שחקן ברמה עולמית, והוא יהיה חלק גדול מהצעידה במקום של ניוקאסל העונה.

8. מוריניו יצליח להפוך את צ'לסי למתמודדת רצינית על כל התארים, ובאמת שקשה להכשל עם סגל שכזה.
    רפא בניטז לא יוליך את ליברפול מעבר למקום ה-3, אך לדעתי הוא יצליח לשנות את שיטת המשחק השבלונית והמשעממת של ליברפול בעידן הוייה.
    בניטז יהפוך את ליברפול לקבוצה שכיף לראות וקבוצה בעלת שמחת חיים, ובכך בעצם יעשה שינוי מנטלי גדול מתקופת הוייה האפור עד כאב.
    ובקשר לסנטיני? הוא לא יעשה משהו מיוחד בטוטנהאם, מקום באמצע הטבלה והגעה לשלבים המאוחרים של גביע הליגה ייחשבו כעונה סולידית למדי.

9. פריימירשיפ 2004/2005 - ללא ספק חזקה יותר.
    ליברפול מתעוררת, מקבץ גדול של קבוצות קטנות שרק מחכות להפתיע, ואת טל בן חיים.

10. אם ברקוביץ' יהיה נחמד לחבריו לקבוצה, ינהג בכבוד למאמנו, לאוהדים, לתקשורת ויציג משחק מעולה - הוא יפתח בהרכב ויהיה אחד משחקני העונה באנגליה.
    אבל אם הגיהנום לא יקפא - ברקוביץ' ישב כמה משחקים על הספסל, ייבקש לעזוב ובסופו של דבר ייסמן עוד וי במספר האיצטדיונים שהוא לא ירצה לחזור אליהם בעתיד.
    טל בן חיים צפוי לזכות לדקות מועטות, אך אולי בעזרת מכת פציעות בבולטון הוא יקבל מקום בהרכב, ואם זה יקרה - אני מאמין ביכולת שלו לשמור על המקום הזה.

11. מה הציפיות שלי מצ'לסי העונה? לשמח אותי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/8/04
  4. ArsenalFan Member

סביב ואן פרסי אין ציפיות יוצאות דופן לעומת החתמות אחרות של ארסן ונגר. בכל מקרה, הוא שחקן מוכשר שגם יכול להיות השחקן היחיד בקבוצה שמסוגל לתפקד כחלוץ מטרה, אבל הוא בסך הכל בן 20 והוא לא עומד להיות שחקן מפתח בקבוצה. זו שנת התאקלמות, שנה שבה הוא אמור לקבל חפיפה אישית מדניס ברגקאמפ, וההזדמנויות שלו לא יהיו רבות. לפחות להערכתי. בכל מקרה, המקום שלו ברוטציה היום הוא המקום של קאנו, ואפקטיבי יותר מקאנו אני בטוח שהוא יהיה!

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ציפיות רבות?
    יש כבר אנשים בפורום שהחליפו את הכינוי לואן פרסי.
    להחליף את הכינוי מויירה לואן פרסי זה לא ציפיה מואן פרסי?
    וזה בלי להתייחס למה שבני אמר בקיץ על ההחתמה.
    לא יודע מה הדעה שלך ומה הציפיות שלך, אבל רבים מאוהדי ארסנל(גם בפורום) מצפים ממנו להרבה.
    הצצה מהירה לערוץ 53, ולמשחק של ארסנל מול אברטון, הראה דו שיח ארוך בזמן המשחק(ואחריו) על העובדה שואן פרסי לא שיחק, ושמדובר על שחקן חשוב, שלאוהדי ארסנל ולונגר יש ציפיות מאוד גבוהות ממנו.

6. Rudess Member

1. מי לדעתך תהיה האלופה? ארסנל כמובן . הקבוצה מס' 1 באנגליה .
    2. מי יהיו שלוש הקבוצות שירדו ליגה?פאלאס,אברטון,ווסט ברומיץ' אלביון
    3. מי תהיה הקבוצה המפתיעה של העונה? טוטנהאם
    4. מי תהיה הקבוצה המאכזבת של העונה? ליברפול (כרגיל, לא?)
    5. מי יהיה מלך השערים לדעתך? טיירי הנרי כמובן
    6. מי יהיה השחקן המצטיין והשחקן המאכזב של העונה? המצטיין: הנרי, המאכזב: דרוגבה.
    7. מי יהיה הרכש המוצלח והמאכזב השנה? רכש מוצלח: קזמן, רכש מאכזב: דרוגבה.
    8. המנג'רים הזרים החדשים (מוריניו, בניטז, סאנטיני)- יהיו הצלחה או כישלון? רק סנטיני יביא קבלות השנה ויצעיד את טוטנהם לצמרת. מוריניו המשעמם השבלוני יסיים במקום השני, ובניטז 5-6.
    9. פרמיירשיפ 2004/05- חלשה יותר, חזקה יותר או נשארה באותה רמה? כרגיל, ארסנל ברמה אחת מעל כל הליגה. אין מה לעשות, ארסנל עוד הולכת לשלוט שנים רבות באנגליה.
    10. מה יעלה בגורלם של השחקנים הישראלים באנגליה? טל בן חיים לדעתי יעשה התקדמות גדולה השנה. ברקוביץ' כבר עשה את שלו
    11. מה הציפיות האישיות שלך מהקבוצה האהודה עליך? ארסנל השנה כמובן לוקחת אליפות, גביע אנגלי, וזוכה סוף סוף בליגת האלופות (הגיע הזמן).

7. robson Member

1: מנצ'סטר יוניטד, למרות אולי שזה לא נראה כך כרגע יש ליוניטד סגל טוב חזק ורעב שייקח את האליפות.
    2: נוריץ', ווסט ברומיץ' וקריסטל פאלאס, אני לא רואה איך העולות הסימפטיות הללו {חוץ מהפאלאס...} שורדות את הפרמייר שיפ.
    3: בירמינגהאם, סטיב ברוס עושה שם עבודה מעולה ואני מאמין שהם יסיימו במקום החמישי.
    4: לשימחתי הרבה ליברפול, אתם תראו שהבלון הנפוח הזה ליברפול יתפוצץ לבניטז בפנים.
    5: אם רוד ון ניסטלרוי יחזור מהר מהפציעה שלו ולא ייפצע שוב אז הוא.
    6: מצטיין גיגס בשירת הברבור שלו, מאכזב ג'יבריל סיסה אחרי כל הרעש והצילצולים שעשו סביבו.
    7: הרכש המוצלח יהי סמית{הוא כבר פורע שטרות ראשונים} המאכזב יהיה קז'מן שהוא סתם שחקן, אתם תווכחו בעצמכם.
    8: אכזבה. בטח ובטח שמוריניו.
    9: נשארה הליגה החזקה ביותר באירופה.
    10: כלום.
    11: כמו בכל שנה אליפות למרות שהיוניטד כרגע בתקופת מעבר מ"תינוקות פרגי" לקבוצה החדשה שפרגוסון בונה.

8. Rudess Member

ROBSON
    לך ולכל אוהדי היונייטד כתב ניסים סרוסי את השיר: "אשליות" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

היונייטד תיקח אליפות באנגליה, כמו שמכבי כפר-שניצל תיקח אליפות בישראל.
    עזוב אותך מהיונייטד, הם צריכים לעשות שם רה-ארגון ולרענן את כל הקבוצה, ולהתחיל מראש הפירמידה, מעמדת המנג'ר.
    אתה באמת חושב שלואן-איכסלרוי יש סיכוי למלכות השערים (הכל תלוי בכמות הפנדלים והאופסיידים שהיונייטד יקבלו השנה).

לפחות אני מסכים איתך בקטע של ליברפול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx וגם בקטע של סמית', הוא הולך לקחת את התפקיד של סקולס.