לרשום ביומנים, הגמר הגדול: 17.5, ברצלונה - ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏23/4/06.

1. Barcik Member

אתה כ"כ עונה שעברה. לבארסה העונה הייתה בדיוק קריסה אחת - פיגור 0-3 תוך חצי שעה מול סראגוסה בגביע. אז, פויול לא שיחק. מאז שהחל עידן פויול-את-מארקז בקטלוניה, ההתפרקויות המנטליות בהגנה תמו.

2. FelaKaT Member

באיירן, ריאל, יובה, אינטר, דפורטיבו ואייאקס אלה בטוח לא אסקולי ודומיהם...
    בכלל, מילאן זאת הקבוצה השנייה בטיבה ויופיה אחרי ריאל של דל בוסקה בעשור האחרון.

3. W.Rooney Member

מילאן מצליחה להתמודד עם קבוצות ברמתה, וגם עם קבוצות מעליה. קאקה אמר בראיון לפני מס' חודשים, שכשמילאן איבדה את התואר לליברפול, הוא לא ידע מה לעשות אם עצמו. הוא כ"כ רצה תואר ראשון. אני מאמין שעם יכולת טובה שלו בגומלין, וכמובן של שבצ'נקו בחוד, מילאן יכולה לעשות דברים שלא ראינו ממנה עד עכשיו במפעל.

4. Ampelmann Member

וארבעת (אולי חמשת, עם גאטוסו) המופלאים האלה יחלימו להם פתאום בסביבות יום שלישי בערב ויעברו מבחן כשירות באורח מפליא עד יום רביעי. ובאותו פן מדהים- זה אפילו יהיה קצת צפוי...

5. Meishar84 Member

מילאן יעלו בהרכב הכי חזק שיעמוד לרשותם ,אני חושב ששבצ'נקו לא שיחק בשבת כי אנצ'לוטי שמר אותו ליום רביעי , הם חייבים לעלות לשחק התקפי ולא פחדני כמו שידידנו אנצ'לוטי נוהג כבדרך כלל...
    המשחק הזה יותר תלוי במילאן עם דגש על מילאן , ולא בבארסה ....
    המשחק האשון היה צריך להגמר בנצחון של +2 למילאן , אבל מה לעשות שפיפו היה חולה וג'ילרדינו לחוץ באופן קבוע באלופות (אבל איזה תפוקה בליגה , ללקק את האצבעות) ...
    אני מאוד רוצה לראות בגמר את מילאן מול ארסנל ולא את בארסה הלוזרית
    למילאן מגיע יותר מבארסה , הופעות מאוד מרשימות
    כנ"ל ארסנל , קטלו כל אריה אירופאי ...

לגבי ארסנל ,הכול תלוי בשחקן אחד
    הנרי
    בלעדיו לשום מקום הם לא היו מגיעים

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתחיל ממילאן,אם כבר עדיף לה לשחק ב4-3-3 ולא ב3-4-3(אם אתה רוצה שהיא תשחק עם שלושה חלוצים+4 קשרים משמע 3-4-3).
    הרבעייה האחורית של נטסה את קלאדזה באמצע ואולי סרג'יניו וקאפו במידה ויהיה כשיר,כדי שיוסיפו עומק להתקפה או אולי מאלדיני(מה מצבו באמת?) במקום סרג'יניו. בקישור פירלו מאחורה סידורף וגאטוזו מצטרפים כרגיל שבצ'נקו הוא זה שצריך לרדת קצת אחורה ולשחק כמעין חלוץ שני/מאחורי החלוצים.אני במקום אנצ'לוטי,הייתי מעדיף את קאקא.

ובקשר לארסנל,לדעתי היא תעלה.
    ריאל מדריד הגדולה?נו באמת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/06
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבצ'נקו פתח בשבת.

8. ManUtd Fan Member

בקשר למשחק של בארסה-מילאן. הפעם אני מצפה למשחק טוב מאוד, כי אני מצפה ממילאן שתתחיל לתקוף מהדקה הראשונה עד לשריקת הסיום, ואם היא תתקוף, תתקוף, ותתקוף (כמובן, בלי להזניח את ההגנה), היא תשיג את השער שלה. בכל אופן, קשה מאוד לנצח את בארסה בקאמפ נואו, זה אחד המגרשים הביתיים שקשה מאוד לנצח בו. בכל אופן, מילאן בהחלט יכולה לעשות זאת, אבל הם צריכים את שבצ'נקו כשיר, כי בלעדיו, ההתקפה של מילאן לא אותו דבר, אבל מיקום אחד נדיר של אינזאגי וזה גול, והוא אלוף במצבים כאלה. כל השחקנים הבאים בספק: קאקה, שבצ'נקו, קאפו, נסטה ואמברוסיני. יהיה להם קשה מאוד ללא כל השחקנים האלה. נעבור לבארסה, לה יש ייתרון כמובן. הקבוצה לא שיחקה נגד סביליה בגלל שהמגרש הוצף, והשופט החליט לדחות את המשחק כמובן. בכך, בארסה לא סיכנו את השחקנים שלהם, וזה יצא להם לטובה (גם לסביליה). חבל שמסי עדיין לא כשיר, אני מת כבר לראות אותו משחק. בכל אופן, בארסה פייובריטית, אבל אסור להם לתת לזה להשפיע.

בקשר למשחק השני, ויאריאל-ארסנל. אני לא רואה שום סיכוי שויאריאל תצליח לעבור את ארסנל, למרות שאני רוצה, אבל אני לא אהיה ממש מאוכזב, כי יהיה כיף לראות גמר גמר, ולא איזה גמר עלוב, כמו מילאן-ויאריאל, או בארסה-ויאריאל. בכל אופן, עדיין אני רוצה את ויאריאל בשלב הבא, אבל אני לא חושב שיש להם סיכויים לעבור את ארסנל. ההגנה של ארסנל חזקה מאוד, יהיה לויאריאל קשה מאוד לעבור אותו. מעניין איך ריקלמה יהיה במשחק הזה, כי ויאריאל זקוקים לו במיטבו. כמו שאמרתי, לויאריאל יהיה קשה מאוד לפצח את ההגנה, לכן ויאריאל צריכה להיות ממש במיטבה במשחק הזה. הנתון שהיא לא כובשת הרבה, וגם שארסנל לא ספגה בתשעת המשחקים האחרונים בליגת האלופות, רק מחזק לי את הדיעה שויאריאל לא תעלה לגמר הזה. בכל אופן, אני מקווה שזה יספק לנו מפגש מאוד מעניין ומשחק מותח.

9. Inferno Member

כנ"ל. לדעתי אלופת אירופה נמצאת בגומלין של יום רביעי. מי שתעלה לגמר, תהיה אלופת אירופה. אני בטוח בזה.

http://img122.imageshack.us/img122/1527/sumatrantiger6qy.Xxx
    מילאן - יום רביעי, על הדשא בקאמפ נואו - זה להיות או לחדול!

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני דווקא מאמין בארסנל. ואני שוב לא מבין אתכם,מה הקביעה הכל כך חד משמעית הזאת שמנצחת בין בארסה למילאן תזכה. במשחק אחד הכל יכול להיות וראינו את זה פעם אחר פעם. בטח ובטח שניצבית קבוצה כמו ארסנל.

11. EL Capitan Member

ארז צודק. ארסנל בהחלט מסוגלת לנצח את בארסה בגמר. למרות שכבר אמרתי מזמן, שאני מאמין בבארסה שתלך עד הסוף ולא משנה מול מי, אבל לארסנל יהיו סיכויים לא רעים בכלל, והיא בהחלט יכולה להניף את הגביע. יהיה מעניין מאד לראות איך יראה ויתפתח הגמר, כשארסנל תהיה עם ה4-5-1 שלה באירופה, מול בארסה, עם הקבוצה הטובה ביותר בהיסטוריה שלה. בארסה תהיה פייבוריטית, זה ברור, אבל הסיכויים יהיו כמעט שווים (אני מתחיל לדבר כאילו מחר הגמר, ולא הגומלין של החצי, אבל אני אומר את זה בגלל מה שאמרו כאן).

על כל שאר השטויות, שנכתבו כאן, אני לא יגיב, כי פשוט נמאס.

12. SeRgInHo Member

נכון, אבל אני לא מאמין שברסה תשמוט את ההזדמנות הזאת. לא תהיה להם עוד אחת כזאת.

13. Arsenal fan Member

אני רק יעדכן ויגיד שאצלנו סנדרוס נפצע והוא לא יצא לספרד. קמפבל שחוזר מפציעה, יפתח על חשבונו.
    לינק.

הסגל המלא: להמן, אלמוניה, אבואה, דיורו, קמפבל, טורה, פלאמיני, קלישי, פרדי, פירס, ז'ילברטו, חלב, רייס, פברגאס, סונג, דיאבי, הנרי, ואן-פרסי, וולקוט.

קלישי גם הוא חוזר מפציעה, אבל הוא יהיה על הספסל. פלאמיני יאייש את עמדת המגן השמאלי.

ואפשר לחשוב שארסנל מגיעה כול יום לגמר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

14. SeRgInHo Member

ברסה ב-10 רמות מעל זה דבר ראשון. דבר שני הוא שאני אישית לא מאמין שברסה תיתן עוד עונה כזאת בלי הפסד חוץ(והפסד בכלל)ובכלל יש את ההרגשה שאם ברסה לא תיקח השנה אז היא לא תיקח עוד הרבה מאד זמן.
    דבר שלישי, אם ברסה רוצה להיות בין הקבוצות הגדולות בהסטוריה, היא חייבת את הגביע הזה, וכמו שאמרתי, הזדמנות כמו שיש לה השנה, לא תחזור.

15. Arsenal fan Member

אבל כמו שהסבירו לך פה, זה יום נתון. 90 דקות. ביג-דיל, ארסנל יכולה לקחת את הגביע, היא בהחלט יכולה לנצח את ברצלונה ביום נתון. אלא אם כן הנרי יקרע את הרצועה. אבל קודם צריך לעבור את מיסטר בונקר.
    וגם לארסנל.