לרשום ביומנים, הגמר הגדול: 17.5, ברצלונה - ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏23/4/06.

1. Robin Member

בעיקר כי רוב הכרטיסים האלה שהולכים ל"צרפתים" הולכים לאיביי ולאוהדים אנגלים. נניח שהאוהדים של ארסנל ובארסה שווים ברמת העידוד שלהם (מה שלא נכון אבל נגיד ש, לצורך הדיון). מסך כל הכרטיסים שבארסה מקבלים (21,000) רק 8,000 מחולקים לסתם אוהדים (חברים במועדון) בהגרלה, 3,500 הולכים לקבוצות אוהדים של בארסה, 6,000 הולכים לסוכנות התיירות הראשית של בארסה וכל השאר הולכים לספונסורים, שחקנים וכו'. זאת אומרת שרק חצי ממה שבארסה מקבלת הולך ישר לאוהדים שלה. אני מניח שאלה שיש להם כסף לשלם לסוכנות התיירות (שדרשה מחיר מופקע עבור הכרטיסים כמובן) הם לא שרים משהו והספונסורים וכו' בטח ובטח שלא. חוץ מזה, ה-1\3 האחרון של הכרטיסים (1\3 לבארסה ו-1\3 לארסנל) הולך לאופ"א, לספונסורים של אופ"א, להתאחדות הצרפתית ולהגרלה שאופ"א ערכה לכרטיסים באתר שלהם. מי שהולך לקנות את הכרטיסים האלה מספסרים, איביי וכו' אלה יהיו האנגלים.

לא שאמרתי שיהיה לזה השפעה על המשחק אבל ברור שישמעו את האוהדים של ארסנל קצת (הרבה) יותר משל בארסה.

2. Yeste Member

גאון, להזכירך : זה משחק גמר, ותאמין לי שבמשחק הגמר גם האוהדים הכי שקטים של ברצלונה יעודדו אותה כמו שצריך. שכחת שברצלונה זכתה רק בגביע אירופה אחד בכול ההיסטוריה שלך? נראה לך שבמשחק כ"כ חשוב הקהל שלה ישב בשקט כאילו זה אלאבס בקמאפ נואו ?!?!
    חוץ מזה, המחמאות שלכם לקהל של ארסנל מוגזמות. אני יודע טוב מאד שהאוהדים של הצרפתים לא נחשבים לאיכותיים ביותר באנגליה בכול מה שקשור ליכולת לעידוד.
    לגבי הקהל הצרפתי (הצרפתים האמיתיים)- נראה לך שהם יבואו למשחק הזה בכדי לחטוף כאב גרון בשביל הנרי, פירס \ רונלדיניו או ג'יולי ? די די כבר.........

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, ותקנו אותי אם אני טועה, אבל כאשר מדברים על ספונסרים לא מתכוונים ש (למשל) 5000 כרטיסים הולכים לעובדי חברת סופרשל (עוד דוגמא), אלה שאת 5000 הכרטיסים הללו רכשה אותה החברה והיא מחלקת אותם בכל מני תנעים שיעזרו לה לקדם את המכירות של המוצרים שלה. ככה שאתם כותבים שאנשי הספונסרים לא בדיוק יעשו רעש אתם טועים, כי זה בעצם אותם אוהדים שכדי לזכות בכרטיס הזה היו למשל צריכים לרכוש טלוויזיה סמסונג או למלא את העגלה בסופר במעל ל-2000 שקל.

4. Robin Member

לא, אתה טועה. אולי איזה 10 כרטיסים מאלה הולכים למבצע נגיד קנו במבה וטוסו לפריס לגמר ליגת האלופות. השאר הולך לאלה שיש להם קשרים.
    יסטה, תחשוב מה שאתה רוצה אבל אז תראה שאתה טועה בגמר. כמו שאמרתי מספר האוהדים הצרפתים יהיה מאוד קטן כי רובם יעדיפו להרוויח $1000 מאשר ללכת לגמר ואם היית קורא את מה שאמרתי אז היית רואה שלא אמרתי שכל הצרפתים יבואו וישירו ויעודדו את ארסנל. אז מה אם ברצלונה זכתה רק בגביע אירופה אחד? פתאום האוהדים שלה ילמדו איך לעודד? תעשה לי טובה...

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/06
  5. EL Capitan Member

רובין, והצרפתים ילמדו תוך שנייה את הרפטואר שירים של ארסנל?

6. George Best Member

צודק, הקהל של ארסנל הוא לא מהטובים באנגליה, כינוי ה"ספרייה" אולי מסביר משהו.
    קהל לא רע, אבל לא מתקרב לקהל של היונייטד ליברפול ווסטהאם טוטנהאם לידס ועוד ועוד קבוצות.
    הטיעון שלארסנל יהיה יתרון ביתיות הוא מגוחך לחלוטין, כפי שיסטה אמר, ממש מעניין את הצרפתים מי תנצח, הקהל לא יכריע פה את המשחק, וגם הטיעון שלארסנל יתרון פסיכולוגי כפי שאמר תום הוא שגוי.

7. EL Capitan Member

ואסור לשכוח, כמובן, שבארסה הפכה (קרוב לודאי) לקבוצה האהודה ביותר באירופה בזכות סגנון המשחק שלה ובעיקר בזכות איש אחד, רונאלדיניו. גם רוב האוהדים הנטראליים יעדיפו להיות בצד של בארסה.

8. Robin Member

תגיד אתה בכלל קורא מה שאני אומר?

"ואם היית קורא את מה שאמרתי אז היית רואה שלא אמרתי שכל הצרפתים יבואו וישירו ויעודדו את ארסנל."

עוד פעם, כמה מ-10,000 הכרטיסים שניתנו להתאחדות הצרפתית ומה-11,000 שהוגרלו באתר של אופ"א נראה לך שישארו בידיים של מי שקיבלו אותם ולא ימכרו? בקשר לנייטרלים זה שטויות.

9. M_T_A Member

תעשה אתה טובה... מתי בפעם האחרונה ראית משחק של בארסה שהיה בו על מה לשחק?
    כשהאוהדים של בארסה רוצים הם יודעים לעודד טוב מאוד והם אחד הקהלים הטובים באירופה.
    בסטמפורד ברידג' שמעו רק אותם.
    חוץ מזה ממתי קהל מכריע משחק כמו גמר ליגת אלופות? במיוחד שזה לא במגרש הביתי של אחת מהקבוצות וזה 2 קבוצות שהגיעו עד לשלב הזה לקהל אין שום חשיבות.
    ובמיוחד הצרפתים שלא מכירים את השירים של ארסנל אז גם אם הם יעודדו אותם אף אחד לא כ"כ ידע מזה...

10. Robin Member

ראיתי את המשחק של בארסה בברנבאו ואת שני חצאי הגמר נגד מילאן ואת שמינית הגמר מול צ'לסי ובכלל את רוב משחקי בארסה העונה כי הם שודרו בערוץ הספורט. הקהל של בארסה הוא לא "בין הטובים באירופה" תעשה לי טובה. אני לפחות מוכן להודות שהקהל של ארסנל לא בין הטובים באירופה.

עכשיו נראה לי שאתה וחבריך אוהדי בארסה עוורים.

"לא שאמרתי שיהיה לזה השפעה על המשחק אבל ברור שישמעו את האוהדים של ארסנל קצת (הרבה) יותר משל בארסה."

"ואם היית קורא את מה שאמרתי אז היית רואה שלא אמרתי שכל הצרפתים יבואו וישירו ויעודדו את ארסנל."

סה"כ לא יהיו כל כך הרבה צרפתים באצטדיון במילא ככה שזה לא משנה.