ל"ג בעומר שני?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏24/5/06.

 1. בית"רי מלידה

  בית"רי מלידה Member

  הצטרף ב:
  ‏3/1/04
  הודעות:
  9,191
  לייקים שהתקבלו:
  1
 2. Gerrard

  Gerrard Member

  הצטרף ב:
  ‏24/12/04
  הודעות:
  1,990
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אני רוצה להיכנס רגע לעניין גאיידמק.

  מה לעזעזל הבעיה של המדינה הזו? יש לנו פה יותר מדי משקיעים ויותר מדי כסף ,שאנחנו עושים דברים כאלה נגד אנשים כמו גאיידמק?
  זה פשוט לא נתפס, עד שבא לפה מישהו שעושה עבודת קודש בכל הענפים, הוא למעשה מחייה את הספורט הישראלי, שלא לדבר על התרומות האדירות שלו לכל אירגון ולכל אותם אנשים שהיו נואשים לכסף הזה על מנת לצאת לניתוחים מיוחדים ולטיפולים מיוחדים בחו"ל וניצלו בעצם בעזרת גאיידמק ולא בעזרת המדינה האטומה הזו.אז אנחנו פשוט מבריחים אותו?
  איזה אינטרס יש לו להלבין פה כסף? ויודע מה גם אם כן יש יוצאים מהכלל, אם נפעל רק לפי הספר נהיה מדינ חסרת נשמה.
  איך לעזעזל אפשר להתנהג לבן אדם שכזה בצורה שכזו, הוא הרי לא פראייר, ברור לכולנו שבנקודה מסויימת הוא ישאל את עצמו מה הוא צריך את כל החרא הזה יתפוס את הרגליים שלו ופשוט יעוף מפה.
  זו זכות שהוא נמצא בקרבנו ותורם לנו כל כך הרבה.

  ההתנהגות של המשטרה והמדינה פה פשוט מרחיקה משקיעים ואנשים בעלי הון שיכלו לתת למדינה הזו הרבה, אנחנו מתנהגים כמו בואש ומבריחים את כולם.

  ואני שואל אותך בית"רי מה לעזעזל משובש פה? איך אפשר להיות כל כך אטום ומפגר ולהתנהג בצורה שכזו לאחד המשקיעים הגודלים ביותר שהיו כאן?
  איך אפשר להפנות ככה את הגב לזה שהציל ילדים כי משרד הבריאות האטום כל כך לא דאג לעשות את זה? איך אפשר להפנו את הגב לזה שמקפיץ את המונה של ימי ההתרמות לילדים בכל פעם מחדש? איך אפשר להפנות ככה את גב לזה שהעלה את הספורט הישראלי מהקאנטים בכוחות עצמו ועשה פה משהו בכל הכלום הזה שהיה פה?
   
  נערך לאחרונה ב: ‏24/5/06
 3. בית"רי מלידה

  בית"רי מלידה Member

  הצטרף ב:
  ‏3/1/04
  הודעות:
  9,191
  לייקים שהתקבלו:
  1
  ארקדי גר בישראל מ 1970. עד לפני חצי שנה הוא היה אזרח ישר, אבל מאז שהוא קנה את בית"ר - הוא יעד של היאחב"ל בפ"ת. למה? נו באמת...

  את אנשי האצ"ל ( אלו שכן גוייסו לצה"ל ) סימנו בשתי סדרות מיוחדות של מספרים אישייים, סידרה שהתחילה ב 89 ( היותר "מסוכנים" ) ו 98 ( הפחות "מסוכנים" ), אז אנחנו כבר רגילים.

  המשטרע הזו גרועה, ומושחתת - עיין ערך "ועדת זיילר" ומכתבי האזהרה בפרשת פארינייאן / לוי.

   
 4. burning soil

  burning soil Member

  הצטרף ב:
  ‏15/11/02
  הודעות:
  5,216
  לייקים שהתקבלו:
  0
  נדמה לי שארקאדי חשוב כבר הרבה זמן בפרשת הלבנת ההון, למה לדעתכם ולדימיר גויסינסקי
  עזב את הבועל בכדורסל ואת הארץ בזמנו? גם הוא חשוד באותה פרשה.

  אבל האמת שלא אכפת לי כל עוד גאידמק משקיע בספורט זה מבורך ורק שימשיך כך, עד לפניי
  חצי שנה באו בטענות לכל אנשי העסקים השונים שהם לא נכנסים מספיק לספורט. אז הנה
  עכשיו כשמישהו נכנס באופן רציני מתקילים אותו וחבל. אם הוא יימצא אשם באופן ודאי זה
  כבר משהו אחר, הוא לא יהיה רחוק מפיליפ סולומון ושות'.
   
 5. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏11/3/04
  הודעות:
  9,149
  לייקים שהתקבלו:
  381
  איזה שטויות שניכם מדברים!

  Gerrard, אז מה שאתה אומר זה שאם בא מישהו עם המון כסף, כנראה לא חוקי (אבל עזוב את זה), ותורם לכל מני מטרות שונות, אז זה בסדר שהוא יעבור על החוק וילבין כספים? אתה מקשיב לעצמך? אז אולי גם נבקש את רוזנשטיין בחזרה מארה"ב, אחרי הכל יש לו הרבה כסף ואם הוא יבטיח שהוא יתרום כסף רב לכל מני מטרות צדקה, זה בסדר שהוא ינהל בתי קזינו בלתי חוקיים, יסחר בסמים וינסה לחסל מאפיונרים אחרים, הרי "הוא יוצא מן הכלל".

  פשוט בא לי לבכות מההודעה שלך, אין לי מושג איך הגעת לרעיון ודיעה כזו, יש אומנם הרבה בעיות במשטרה, אבל לעצור פושעים, בלי קשר לכמה כסף יש להם בבנק, זה לא שום חולי! אין שום סיבה שפושע לא יהיה בכלא רק כי יש לו הרבה כסף.

  בעניין הבית"רי כבר דבר שאומר לא יעזור לכן אני אוותר בעניין הזה.
   
 6. בית"רי מלידה

  בית"רי מלידה Member

  הצטרף ב:
  ‏3/1/04
  הודעות:
  9,191
  לייקים שהתקבלו:
  1
  אמר השוטר, הפרקליט, השופט, וגם הסוהר....בטח הוא פולני... [​IMG]

  במדינת הגמדים של דניס לא שמעו עדיין על כך ש "אדם הוא זכאי כל עוד לא הוכח בבית משפט אחרת "....אבל דניס קורא רק את פסקי בית המשפט של התישקורת, ומאמין לכל מילה שכתובה שם...דניס הוא ישראלי מצוי: תמים, טיפש, ולא מכיר את החוק.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏24/5/06
 7. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏11/3/04
  הודעות:
  9,149
  לייקים שהתקבלו:
  381
  אמרתי כנראה, בית"רי, משום שדבר לא הוכח, מה אתה רוצה? האשמתי אותו? סה"כ אני תוהה איך זה שבצרפת הוא מבוקש על סחר בלתי-חוקי בנשק (בטח סתם עלילה אכזרית) ואחרי ביקור בישראל כבר יש חשד כבד להלבנת כספים. לא אשם ולא כלום, אמרתי שיש אפשרות סבירה מאד שהכסף שלו לא חוקי. יש גם אפשרות שהונו חוקי לחלוטין.

  ואל תיתן לי עצות בנושא הזה כי אני זוכר טוב מאד איך קראת להשליך את שמעון פרס לכלא אחרי החשד לתרומות לא חוקיות (ואז אחרי שהובהר לך שאתה סותר את עצמך, אז אתה התחלת לחרטט שטויות ולשקר לגבי מה שאמרת).

  ואני אקבל את המילה "טיפש" כמחמאה, מאדם שבטוח שעיתונאים ממעריב מנסים יומם וליל לחסלו ולהשתלט על העולם.
   
 8. Gerrard

  Gerrard Member

  הצטרף ב:
  ‏24/12/04
  הודעות:
  1,990
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אם אני מקשיב לעצמי???? [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  נמאס לי כבר מהביקורת הילדותית והטיפשית שלך, אתה מחפש את הדברים הקטננים והמפגרים להפיל עליהם ויוצא עוד יותר טיפש.
  אתה משווה את גאיידמק לרוזנשטיין??? תגיד לי אתה בסדר?

  עשית ממנו פושע שעשה את ההון שלו מעסקאות סמים ופשע על חשבון המדינה שלנו!. הבן אדם הרויח את הונו בכבוד, כמו כל אוליגרך רוסי אחר, הוא ניצל את קשריו בעת נפילת בריה"מ ועם הזכויות שהוא קיבל על מאגרי הנשק הוא עשה את כל הכסף הזה!!!\

  הבן אדם הוא אזרח ישראל עוד לפני שאתה נולדת.
  הוא אומנם הרגיז לא מעט את הצרפתים,אבל לנו הוא לא עשה כלום, הוא לא הרוויח שקל מהמילארדים שלו פה הכל נקי או שחור מחו"ל ולנו זה לא משנה.

  "הפושע" הזה עשה את מה שההתאחדות, משרד האוצר,משרד הבריאות,משרד הרווחה לא עשו כי הם חבורה של אנשים אנוכיים וחסרי נשמה!

  הוא ולא אחר לקח ונתן לכדורגל הישראלי דחיפה שלא נראיתה כמותה מעולם, אפילו הכדורסל קיבל צבע חדש בזכותו.
  ועכשיו אתה בא ואומר לי שהוא פושע על סמך כל הכסף שיש לו? לא רק שאתה מעליב אותו אתה מרחיק אותו עוד צעד מכיוון ישראל.

  ועכשיו, למה לעזעזל המשטרה שלנו מתייחסת ככה לאחד האנשים המועילים ביותר שהיו פה?
  למה עד השנה האחרונה כלום לא נעשה לו למרות שיש לו כמה מיליארדים טובים כבר כמה שנים טובות?, האם זו היציאה לתקשורת שהפחידה את המשטרה והפויטיקאים מכניסתו של גאידדמק לזירה הפוליטית?,למה מי צריך "אוליגרך רוסי" שנכנס לפוליטיקה לא כדי לקבל את ההטבות והכסף כמו כל שאר הפוליטיקאים כיוו שכבר לא חסר לו, אלא כדי לעזור לציבור?
  ולמה לעזעזל רק אצלנו דברים כאלה קורים, איך זה שאברמוביץ' שהיה הרבה אבל הרבה יותר מלוכלך מגאיידמק לא עבר סדרת חקירות משפילות שכאלה באנגליה? הרי הוא משתייך למעגל של גאיידמק ואני בטוח שהוא הרבה פחות תמים מגאיידמק, ותראה מה האוא הצליח לעשות באנגליה אני חושב שמספיק לומר את המילה צ'לסי.


  על כל פנים, אתה פשוט מחליא אותי, איך אתה מעז לקרוא לאדם שכזה פושע? לא רק שלא הוכח נגדו שום דבר והוא עובר מספיק התעלעלויות מהשלטונות, גם אין לו שום אינטרס לפשוע פה על אדמתינו, אתה באמת מאמין שבית"ר מהווה לגאיידמק מכבסת כסף? הוא משקיע בה כל כך הרבה ונותן למענה את הנשמה, אם הוא רצה להלבין כסף הוא יכל לעשות זאת בלי כל הסיבוכים שכרוכים בקניית קבוצת כדורגל ובנייתה המחודשת.
  אבל אין חדש תחת השמש הלוהטת של ישראל, המשטרה ואנשים כמוך בקרוב מאוד יבריחו את מר גאיידמק ושוב נאבד את אחת התקוות היחידות שנשארו לנו פה, הכדורגל יחזור להיות מדבר, הכדורסל גיהנום וזהו.
  אבל העיקר? העיקר זה שתפסנו את גאיידמק מלבין 2 שקל בפיצוחי עפולה במכונת המשחקים.   
 9. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏11/3/04
  הודעות:
  9,149
  לייקים שהתקבלו:
  381
  1. לא קראתי לגאידמק פושע, העליתי אפשרות שהוא כזה לאור צו המעצר שיצא נגדו בצרפת והחקירות הבלתי פוסקות בארץ. תרצה או לא, אם אדם נחשד ע"י המשטרה בביצוע פשע, יכול להיות שהוא פושע. אתה לא מסכים?
  2. אם כבר היחיד שמאשים פה אנשים הוא אתה, אתה כבר יודע שאברמוביץ' יותר גרוע מגאידמק ("היה הרבה אבל הרבה יותר מלוכלך מגאידמק"), איך אתה יודע בדיוק? כי ארקדי השתקע בישראל ואברמוביץ' לא?
  3. המשטרה לא חוקרת את גאידמק על פשעים שביצע בצרפת אלא על פשעים שביצע בישראל, לכן יש אפשרות שהוא ביצע פשעים בישראל, מה לא ברור בדיוק?
  4. בהודעה הקודמת שלך אתה טענת ש"גם אם הוא הלבין כספים" אז צריך להעלים עין, כי הוא תורם למטרות צדקה. אז נניח (ואני לא מאשים אותו לרגע, נניח) שהוא הלבין כספים, למה אדם שתורם כספים חסין מהחוק בדיוק? אתה נותן לגיטימציה לפשע בגלל תרומה לכדורגל?
  5. אם ארקדי חף מפשע, אין לו סיבה לברוח. מה שכן, הסיפור העצוב פה כרגע זה הדיעה שלך, לפיה מותר להיות פושע אם אתה תורם מספיק מהכסף שכספת לך בסמים\פרוקטשן\זנות וכו' (שוב - לא מאשים את ארקדי, אבל אתה אמרת שגם אם הוא פשע אז אסור לשפוט אותו).
  6. לגבי הדימוי לרוזנשטיין, אני שואל אותך, אם הבחור מבטיח שבכל שנה הוא תורם 100 מליון דולר למטרות צדקה, ולוקח לחסותו קבוצת כדורגל, אז מותר לו להיות פושע בלי שהמשטרה תחקור אותו לפחות?

  נ.ב אין לי עניין אישי לריב איתך, סה"כ אני מבקש שתקרא את ההודעה שלך ותחשוב עליה, במדינה מתוקנת אין דבר כזה, אזרח אחד שמותר לו לעשות כל מה שהוא רוצה, ומורם מעל כל שאר האזרחים. כמו כן גם ראיתי הודעה שלך שקוראת למחוק את איראן, בקיצור תחשוב על מה שאתה רושם לרגע כי פשוט אין בזה טיפת היגיון אלא רגש נטו. חוץ מזה תראה מי שותף לדעתך - הבית"רי מלידה שכבר מזמן בטוח שמערכת "מעריב" היא מרכז הרוע של העולם.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏25/5/06
 10. Gerrard

  Gerrard Member

  הצטרף ב:
  ‏24/12/04
  הודעות:
  1,990
  לייקים שהתקבלו:
  0
  1. הצרפתים יכולים ללכת ל... אין לי כוח להכינס לסיפור שלהם אבל הם ממש ממש מפגרים בסיפור הזה עם גאיידמק.
  בנוגע לחקירות הבלתי פוסקות נגדו פה, הן פשוט בושה לשמה, אפשר לחשוב שהוא עוד סוחר סמים מלוכלךשנפתח נגדו תיק משטרתי שמתנהל בפומבי ככה. למה לעזעזל זה נעשה ככה בהתעלעלות שכזו כלפי גאיידמק?
  אם צריך לקרוא למישהו פושע אז נקרא למשטרת ישראל פושע אחד גדול.
  חוץ מזה אני לא רוצה לקרוא למישהו פושע עד שהוכח אחרת.

  2. לא, כי שמעתי על מעללותיו ברוסיה, הסיבה היחידה שהוא יושב בכיסא הכבוד בסטמפורד ברידג' ולא בתא המעצר של פוטין כמו חודורקובסקי היא בגלל שהוא תורם לקמפיניים של פוטין "מעט" כסף ומשחד אלפי אנשים בשלטון רק בגלל זה מתעלמים ממנו ומההון שלו. הבן אדם מולכלך כמו...

  3. קודם כל לא ברור למה החקריה נעשית בצורה מבזה שכזו.
  שנית, הטענות המועלות נגדו פשוט מגוחכות, המשטרה כבר נפלה פעם אחת בטימטומה כשגילתה שגאיידמק מחזיק פה רק מיליון דולר, ולא מאות מיליונים מולבנים כפי שהם חשבו וקיוו שיהיו לו פה.

  4. בעיקרון זה היה משפט די מפגר טוב מאוד מפגר שלי. אין תגובה

  5.
  http://fpli.premierleague.com/
  תירשם ובדחיפות יא אנגלי עצלן!

  6. מצטער שלא הספקתי להגיב על הכל אני מוכרח לזוז לעבודה אני אשיב על הכל מאוחר יותר

  יום טוב לכולנו
   
  נערך לאחרונה ב: ‏25/5/06
 11. נדב מיכאלי

  נדב מיכאלי Member

  הצטרף ב:
  ‏22/8/04
  הודעות:
  6,334
  לייקים שהתקבלו:
  0
  סתם נטפלים לארקדי.
  התחילו לחקור אותו רק ברגע שהוא נכנס לבית"ר,כניראה שזה מפריע לאנשים פה
  שילכו לקיבינימט ושלא יקחו לנו את ארקדי.
  ארקדי אני אוהב אותך !
   
 12. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏11/3/04
  הודעות:
  9,149
  לייקים שהתקבלו:
  381
  נשבע לך, נדב, כשראיתי את השם שלך ב"תגובה אחרונה", הייתי בטוח שאתה תהיה אחד הקולות השפויים, שתתהה מאין בא הרעיון של הקונספרציה העולמית כנגד בית"ר, שלא תקבע כמו הבית"רי שהמשטרה "סתם נטפלת אליו" מבלי שאתה יודע דבר על החקירה (מה אם הוא באמת אשם?)... ממש אכזבת אותי, אני חייב לציין.

  בא לכאן אוליגרך, קונה קבוצת כדורגל וקבוצת כדורסל, תורם כמה מליונים למטרות שונות, קונה לחיילים מונדיאל, והנה כבר בפורום יש אנשים שקוראים לתת לו חסינות נגד החוק ואפילו היה אחד שאמר שהוא היה ברצינות מצביע לו בבחירות. כנראה שהמדינה הזאת באמת מידרדרת, כפי שאמרתי לבוריס.
   
 13. FelaKaT

  FelaKaT Member

  הצטרף ב:
  ‏9/2/06
  הודעות:
  4,277
  לייקים שהתקבלו:
  404
  לפני שארקדי נכנס לבית"ר הוא נחקר בסה"כ פעם אחת-מאז שהוא נכנס לבית"ר הוא נחקר פי 4. אתה יכול לקרוא לזה צירוף מקרים, אני לא.
  אני יכול להביא לך אין ספור מקרים שבהם אנשים שהיו בבית"ר או בית"ר עצמה הופלו לרעה ככה שכבר קשה להעלים עין.

  וכן, אני הייתי מצביע לארקדי במידה והוא היה מתמודד בבחירות האחרונות, הוא היה מועמד הרבה יותר ראוי מעמיר פרץ, אהוד אולמרט ובנימין נתניהו.
   
 14. בית"רי מלידה

  בית"רי מלידה Member

  הצטרף ב:
  ‏3/1/04
  הודעות:
  9,191
  לייקים שהתקבלו:
  1
  בא לכאן ב 1970!

  אני מבין מדבריך שבגלל שהוא קנה את בית"ר והבועל כדורסל - אז צריך לחקור...

  למה שלא יחקרו גם את שרי אריסון? היא קנתה כאן בנק!

   
 15. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏11/3/04
  הודעות:
  9,149
  לייקים שהתקבלו:
  381
  בית"רי, תן לי ציטוט אחד, רק ציטוט אחד שלי, שממנו משתמע כי אני רוצה שארקדי יחקר בגלל שהוא קנה את בית"ר והפועל ירושלים כדורסל. אין כזה, אני מעולם לא אמרתי שהוא פושע, אני סה"כ נגד השטויות האלה, שהמשטרה חוקרת את ארקדי בלי סיבה, רק משום שהוא רכש את בית"ר, או שאפילו מותר לו לבצע פשעים כי הוא עשיר. זה הכל, לא אמרתי שהוא אשם, לא אמרתי שהוא חרא. סה"כ הוא הבעלים של הקבוצה שלי ואני מרוצה ממה שהוא עושה, בגלל זה הוא צריך להיות חסין מהחוק וראש ממשלה?

  עזוב רגע את זה שאין קשר בין הדברים (כלומר אני יכול להגיד על אותו משקל : "לפני שארקדי התחיל לשתות פפסי מקס הוא נחקר בסה"כ פעם אחת-לאחר שהוא התחיל לשתות פפסי מקס הוא נחקר פי 4. אתה יכול לקרוא לזה צירוף מקרים, אני לא"), אתה באמת חושב שיש קונספרציה ממשלתית נגד ארקדי בגלל שהוא נכנס לבית"ר? אתה מבין כמה מגוחך זה נשמע?

  עם כל הכבוד לאפליות השונות שבית"ר סבלה מהן (אתה מתכוון למקרים כמו של טרטיאק?), יש קבוצות שסובלות מאפליות לא פחות (בעיקר ערביות) ועדיין אני לא רואה את הבעלים שלהם נחקרים יומם וליל.

  אה, זה היית אתה שאמרת את זה?

  אין לי מה להגיד על הציטוט האחרון. אני פשוט מרגיש עצוב כשאני שומע את זה.
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!