מאור בוזגלו-עד לאן הוא יכול להגיע?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י מ.ח.א, ‏31/10/07.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא אומר שאי אפשר להתייעץ עם ההורים, זה בהחלט לגיטימי ואף יותר מכך, תמיד צריך שיהיה לך משהו שמכיר אותך היטב ואתה יכול להתייעץ איתו. אבל הצורה שבוזגלו האב עושה זאת קצת מוגזמת. אני אתן לך דוגמא לכך: כל אב רוצה שבנו יצליח, ועל מנת להצליח צריך לשחק כמה שיותר. אז האב יכול לייעץ לבנו לעבור לקבוצה אחרת, או אולי להמליץ לו לחכות להזדמנות וביינתיים להוכיח למאמן שהוא טועה. מהי שיטת האב בוזגלו? ללכת למאמן ולצעוק עליו על כך שהוא לא נותן לו לשחק.
    אנחנו מדברים כאן על מקרה יוצא דופן, לא עוד הורה שמייעץ מידי פעם לבנו על המשך הקריירה, זה בהחלט לגיטימי. אם מאור נזרק מקבוצות כמו ליון ויובנטוס רק בגלל שזה לא היה נראה לאביו אז תסכים איתי שיש כאן קצת יותר מבעיה.

חסרות דוגמאות להורים שייעצו לבן שלהם מבלי שבכל מועדון שהוא יהיה בו הוא הסתכסך עם הבעלים / מאמנים? יש דרכים לעשות כל דבר, אצל האב בוזגלו לא ממש בוחר בדרכים לגיטימיות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/10/07
  2. אלסנדרו דל פיירו Member

ישנם הרבה שחקנים עם פוטנציאל מבוזבז שבגלל חוסר ''התעניינות או התערבות'' של ההורים הם נמצאים מחוץ לכדורגל היום וחבל.(לדוגמא שי בירוק,ערן לוי והיד עוד נטויה ורק במכבי חיפה עוד לא דיברתי על שאר הקבוצות)הרבה ניפחו את הענין של אבא שלו.חבר'ה זה לגיטימי מאוד ואולי גם מצויין בתקופה של היום עם כל אלו שמשחדים תמאמן (מהילדים ועד הנוער).אבא של מאור עשה ועושה בשכל שהוא עומד מאחורי הילד.
    יש לילד פוטנציאל ולאבא יש פה לפעמים זה גם שילוב מנצח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/07
  3. Melixon 15 Member

אני חושב שכל ההתעסקות הזאת פתאום במאור בוזגלו ממש מוגזמת..
    בשבוע הספקתי לקרוא עליו כתבה ענקית בידיעות, לראות אותו במועדון ספורט, לראות את הכתבה הגדולה שצ'רלטון עשו על המשפחה
    לראות אותו ואז בוזי מקבלים במה גם באחד על אחד..
    בקיצור, אני יודע את האילן יוחסין של כל המשפחה בעל פה

חלאס!

צריך לפרגן לו, אני לא אומר שלא צריך..
    אבל די, פתאום שהוא מבקיע כמה שערים אז מתחילים להגיד שהוא יגיע לריאל ובארסה וכל החרא זה.. זה ממש לא רציני
    הילד סך כל משחק בסכנין, ומציג יכולת טובה יחסית לליגה העלובה שלנו
    בוזי אבא שלו, יוצא בהצהרות מגוחכות שמאור בעצמו מובך ויודע שאינו יכול לעמוד בהן, והתקשורת משכנעת אותו שהוא גדול השחקנים בכדורגל הישראלי

הילד הזה עוד לא עשה כלום, להוביל קבוצה כמו סכנין זה בודאי כלום, למה תמיד חייבים להגזים..
    אני גם חושב שהוא ממש מוכשר, אבל ההגזמה הפראית הזאת שהוא סופר-סטאר יכולה רק לפגוע בו
    תראו מה עשו למשל לבניון בנבחרת.. שמו עליו כל כך הרבה על הגב וזה פשוט לא עובד

4. יא יא פטי Member

לדעתי הוא פלופ
    יהיה שחקן ברמה של מכנס,רונן חרזי וכו
    אם יצא לאירופה יחזור תוך חצי שנה או לא ישחק בכלל

5. BJ_LF Member

אם הוא ישקיע ויתאמן טוב יכול להגיע לכל קבוצה בעולם

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשרון יש לו, כמו לצעירים רבים אחרים. קבלת החלטות, יחסי ציבור, מקצוענות, מזל - הם אלה שיקבעו להיכן הוא יגיע.

7. שגיא Guest

אח מאור בוזגלו. באופן הזוי, דווקא בגלל שהוא לא משחק בקבוצה אותה אני אוהד, הוא הפך להיות אחד השחקנים האהובים עלי ביותר. מפעם לפעם כאשר אני שומע אותו מדבר ומתראיין (אחד על אחד עם דני ענבר למשל) הוא רק מקבל אצלי יותר נקודות. התדמית שיצרו לו היא לא כזו ומדובר בילד די חמוד למען האמת.

מבחינת יכולת מקצועית. אני חושב שאין ספק בכלל שהוא יכול להגיע לרמות הכי גבוהות. והכי גבוהות זה אומר לעבור את בן חיים ובניון, משמע להיות שחקן מפתח באחת הקבוצות הגדולות. נכון, לבניון היו יחסי ציבור הרבה יותר חיוביים אבל גם הוא (כמו מאור אגב) ירד ליגה בגיל 18 כבר. בניון עשה את זה בקבוצת נעוריו, מאור בעוד אחת משרשרת הקבוצות בהן עבר ויעבור כנראה. בתום אותה עונה בניון עבר למכבי חיפה. בוזגלו גם כן חזר בתום אותה עונה למכבי חיפה. אולם תוך חודשיים והרבה בלאגנים עבר לשחק, די במפתיע יש לומר, בבני סכנין. בדיעבד מתברר שהמעבר הזה עשה לו רק טוב. רוני לוי לא נתן לו את הקרדיט לו הוא ראוי ובוזגלו החל לפרוח אצל אלישע לוי. אין לי ספק שהוא כבר עכשיו יכול לשחק בחו"ל, אבל מכיוון שהילד עדיין לא בן 20 בכלל, אני מעריך שיש לו לפחות עוד שנה לתת לצבא, מה שאומר שכנראה גם בסיום העונה הזו הוא עדיין ישאר בביצה המקומית. ואם הוא אכן ישאר בה, אני חושב שלא יהיה לו מנוס אלא לעבור לקבוצה גדולה. וקבוצה גדולה זה אומר, לצערי, מלבד מכבי חיפה, בית"ר ירושלים. מאור התבטא לא פעם שהוא לא פוסל חזרה לחיפה ושהוא מאוד אוהב את המועדון הזה, אבל כידוע לנו, אבא בוז'י מכתיב לא מעט מהקריירה של הבן.

כשרון גדול. על זה אין ספק בכלל. אני רק יכול להצטער שאני לא רואה אותו בירוק.

8. בנצי הכריש Member

בלי אבא שלו הוא לא היה מגיע לכלום, כישרון ענק שלדעתי עוד 5שנים הוא עדיין ישאר בארץ ולא בקבוצה גדולה.

9. אלי אוחנה ג'וניור Member

מאור בוזגלו שחקן כישרוני אך אני לא חושב שהוא אחד השחקנים הכישרוניים שצמחו כאן.
    יש לו עוד הרבה יסודות לשפר, הרבה ניסיון לצבור והרבה אופי בשביל להגיע לאירופה.
    אף-אחד לא חושב על אפשרות שבשלב מסויים הוא יקרוס, ייפול ולא יצליח, מה שקרה אצל שלומי ארבייטמן (שנחשב בזמנו לחלוץ העתיד של הנבחרת), למאור מליקסון (יוס בניון הבא...) ולעוד.

1)האם מה שאבא של מאור אמר נראה לכם ריאלי?

זה נורמלי לחלוטין שאביו של השחקן יירצה בהצלחתו הבינ"ל אך איני רואה את מאור מצליח יותר ממה שיוסי בניון הצליח באירופה. יוסי בעיניי יותר כישרוני ויותר טוב ממאור, עם כל הכבוד למאור (ויש כבוד) הוא לא אחד הכישרונות הגדולים שראיתי.

2)נראה לכם שמאור יכול להצליח בקבוצות בסגנון ליברפול ?

תלוי מה יקרה בליברפול עד שהוא ייצא לשם. האם המאמן יאמין בו וייתן לו חולצת הרכב במהרה, האם קונים אותו בשביל לחזק את הספסל, מערך ליברפול אשר ייפתח במשחקים וכו'...

3)עד לאן אתם חושבים שמאור יכול להגיע?

קבוצת אמצע טבלה בליגה הספרדית.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/07
  10. A. Arshavin Member

זאת אומרת כמו רביבו?(שכזכור שיחק בסלטה ויגו), זאת יופי של קריירה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/11/07
  11. אלי אוחנה ג'וניור Member

אמרתי שזה לא הישג?
    הישג יפה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/07
  12. בית"רי מלידה Member

13. roi17 Member

אם בית"ר תיקח אותו היא באמת תהיה הקבוצ הכי מדהימה שיש.

14. danim Member

1)האם מה שאבא של מאור אמר נראה לכם ריאלי?
    עדיף שאבא שלו ישתוק כי הוא עוד יערוס אותו.
    2)נראה לכם שמאור יכול להצליח בקבוצות בסגנון ליברפול ?
    כן שחקן ענק יהיה אחד הטוביםם
    3)עד לאן אתם חושבים שמאור יכול להגיע?
    מאור יכול להגיע רחוק מאוד מאוד

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאור בזוגלו ממשיך ביכולת הנפלאה שלו מתחילת העונה, והוא לטעמי כרגע השחקן הכי טוב בליגה, דרור קשטן חייב לתת לו זימון למשחקי הנבחרת שנשארו.