מבזק האיצטדיונים * ספטמבר 2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י kfiros, ‏21/9/07.

1. kfiros Member

לא, למרות ההישג של מעבר ה100,000 מקומות לראשונה באירופה, הוא עדיין לא ממוצב כאיצטדיון הגדול בעולם.

בשביל זה יש לו עוד שלושה איצטדיונים לעבור- אסטדי אזטסה (114,000) שבמכסיקו, סאלטלייק סטאדיום (125,000) ואת האיצטדיון האולימפי בפיונגיאנג (150,000).

2. Mehmet Member

סחתיין על ההשקעה, מחכה לבאות...

3. אלי אוחנה ג'וניור Member

שאני יבין משהו, הקאמפ-נואו הולך לההרס ולהיבנות מחדש או פשוט להוסיף עוד יציעים ושיפוצים?

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/07
  4. xavi6 Member

להרוס? על גופתנו המתה. שיפוץ "קליל". שיעשו את זה פשוט, שיסמל וייצג את העם הקטלוני, את מהות ברצלונה ושלא ינסו לעשות לי חיקוים ענקיים. לא רוצה את זה, יותר מידי ציבעוני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/9/07
  5. beitar4ever Member

הנושא הזה יכול לעזור הרבה מאוד, ובקשר לאיצטדיונים, הכי אהבתי את האיצטדיון של אברטון ממש יפה מבפנים ומבחוץ.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/9/07
  6. kfiros Member

אני מסכים שיש קצת הגזמה עם כל הנוצות האלה. אבל כל הצבעים המוזרים והציפוי ההגזמתי לא בהכרח ישארו גם בתכנון הסופי.

שימו לב שזה רק קונספט ראשוני

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/07
  7. Becks Member

האיצטדיון החדש של בארסה נראה לא יפה, אני לא חושב שזה מתאים לספרדים אבל נחכה ונראה.

לגבי האיצדטדיונים הגדולים בעולם זכור לי שבברזיל יש איצטדיון עם 200,000 מקומות ישיבה, תקנו אותי אם אני טועה כי אני לא בטוח בכלל (וכמובן שאני לא רוצה לבלבל).

בסה"כ תודה רבה על העידכונים ואני מרוצה שמעדכנים את הנושא ומשקיעים בו, תודה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

8. kfiros Member

זהו, בעיקרון המרקאנה שהתכולה שלו בתחילת המאה הקודמת עמדה על 200-250K צופים למשחק. כאשר נכנסו הסטנדרטים המודרניים זה ירד ל115,000 תכולה רשמית. כיום האיצטדיון מכיל 70,000 מקומות זמינים עד לסיום השיפוצים (יש עליו במבזק אגב)

9. אבוקדו =] Member

טוב האיצטדיון של ברסה, אחד המכוערים.

10. xavi6 Member

אל תיסחף. לא לטעמך נחמד, אבל מכוער? מיבחינת חיצוניות הוא הכי מרשים שיש, רק צבעים פשוטים יותר ולא כזה ציבעוני-והוא היפה בעולם. לדעתי הוא יותר מיד ציבעונ, אבל הוא רחוק ממכוער.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/9/07
  11. c_web Member

ממש קרקס נואו קאמפ.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

12. Cosmic Weed Member

כל עונה הם מנסים לעשות את מדי החוץ המכוערים ביותר והם מצליחים לדעתי לפחות אז עכשיו הם עוברים לאיצטדיון.

13. mhfc-1913 Member

אחלה השקעה אחי

כל הכבוד לנתניה כבר בונים תאיצטדיון החדש יפה

אני מקווה שלאיצטדיון החדש של מכבי חיפה הנכדים שלי יגיעו

14. kfiros Member

עדכון מנתניה:

הקבלן המבצע הודיע כי הבנייה לא תסתיים לפני שנת 2009 ומכבי נתניה שלפי התכנונים המוקדמים היתה אמורה לחנוכו לקראת העונה הבאה תאלץ למצוא לעצמה בית אחר. מראשי מכבי נתניה נמסר כי מצפים להמשך המשחקים בקופסא בתחילת העונה הבאה לאור התחייבות ראש העיר מרים פיינברג שכל עוד האיצטדיון החדש לא בנוי, תוכל הקבוצה להמשיך ולקיים את משחקיה הביתיים בקופסא. בינתיים, קיים מכשול רציני לאור העובדה ששטח הקופסא היה אמור להפוך לאתר בנייה כבר העונה וביצוע העבודות נדחו בשנה לאור הלחץ שהופעל ע"י מכבי נתניהף לכן הסבירות שמכבי נתניה תמשיך לשחק בקופסא במחצית העונה הבאה אינו גדול במיוחד. החלופות המסתמנות : הרצליה ווינטר.

15. RubberSoul Member

חלק מהתכנון הוא להריסת הפלאו-בלאוגרנה של הכדורסל והיד ובנייה של חדש.

אגב,בקבוצה עצמה של ברצלונה יש כבר אדריכל(צ'אבי) ומהנד(ר)ס...