מגיע להם

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏7/11/05.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

האירופאים המחורבנים האלה תמיד ידעו במשך השנים להגיד לנו שאנחנו צריכים להתייחס כראוי לאוכלוסיה הפלשתינאית, שאנחנו צריכים לשאוף להידברות ולשלום כי יש פרטנר וכו' וכו'. ככה האירופאים היו אדישים, נתנו לאוכלוסיה מוסלמית לשצוף להם את המדינות כמו נחילי ארבה, מתרבים כמו שפנים והופכים שכונה שכונה לעניה, מפחידה ומסוכנת, בערים היפות והמפותחות ביבשת וגם בערים קטנות ונידחות. הם ניסו להגביל את הרעלות וכו', ולא הצליחו, הם מנסים להתמודד עם זה שבמסגדים באירופה יש הטפות לטרור, ובאוניברסיטאות שם מתחבאים תאים של ארגוני טרור, לא מצליחים ופעם בכמה זמן מקבלים פיגוע ענק ורצחני בפנים (לונדון, מדריד ואני מניח שיש עוד על הכוונת). בזמן האחרון יש בצרפת מהומות שהתחילו בפרבר קטן ליד פריס, נפוצו לכל רחבי צרפת וגם לבלגיה. אם אני לא טועה כל המהומות התחילו מזה שנער מוסלמי נהרג במהלך מרדף של שוטרים אחריו (לא ירו בו, הוא נפל מגדר או משהו, לא זוכר במדויק את הסיפור). המוסלמים פשוט שורפים להם את הרחובות והלילה גם נרצח אדם.
    http://wmh.walla.co.il/archive/182242-5.Xxx

האירופאים מתעוררים מהשינה ומגלים פתאום שכמויות המוסלמים שחיים אצלם עכשיו כאזרחים הן פשוט אדירות, במיליונים רבים של אנשים. הם פתאום רואים את מה שלנו הישראלים ברור כבר מזמן- איפה בעולם שיש מוסלמים, יש בלגאן. כנראה שגם באירופה עכשיו המספרים (שמכפילים את עצמם כמו שרק המוסלמים יודעים) הגיעו אל מעבר למאסה הקריטית והאש ברחובות כמו שאומרים.
    יהיה מעניין לראות מה יהיה שם, שר הפנים הצרפתי נראה די נחוש להכנס במתפרעים באמא שלהם, מה שמצד אחד נשמע טוב, אבל מצד שני ילבה את האש. אני חושב שבסופו של דבר אם הבעיה תתגלגל הם יצטרכו למצוא פיתרון משמעותי ודרמטי ביותר, ואני לא רוצה להשתמש במונח המפורש. נראה אם עכשיו החארות האלה יחפשו פרטנר, אני בטוח שלא. אבל מגיע להם.

נ.ב. יהיה בכלל חגיגה שם אם טורקיה תיכנס לאיחוד...

מה דעתכם?

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/05
  2. Gaizka Mendieta Member

כל יום שעובר בצרפת עכשיו אפשר להגיד - ברכה!@!@!@!@

ככל שיהיו יותר ימים כאלה יותר טוב...

[ושנשיא אירן ישרף יחד עם צרפת]

3. Ampelmann Member

איזה מן פתרון הם יוכלו למצוא? רוב המתפרעים הם 'דור שני' ככה שמדובר באזרחים, מה שהופך את הסיפור ליותר קשה.

4. Gaizka Mendieta Member

אבל עכשיו הם כבר לא ידברו על מוסלמים כאילו מגיע להם יותר מישראל ודברים כאלה

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שזה יהיה חוקי או הומני, אתה יכול להוציא את שתי המילים האלה מהלקסיקון. כבר היו מנהיגים שקמו בעיתות משבר לאומי והתקינו "תקנות לשעת חירום".

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/05
  6. Ampelmann Member

לופז- אם חשבת שבאמת יסתכלו עלינו עכשיו בעין יפה, אתה טועה טעות מרה. גם אחרי השואה עוד היינו לאויב הגדול באירופה. ההבדל היחיד הוא שכרגע המוסלמים קברו את כל המהגרים עמוק יותר מתחתינו. הערך שלהם ירד, שלנו נשאר גרוע.

גל- 'תקנות חירום' נגד אזרחים נרשמו לאחרונה, למיטב ידיעתי, לפני 63 שנים (בהנחה שאנחנו בוחנים רק מדינות דמוקרטיות). בצרפת אולי ישברו עצמות, יגרשו את מי שהחוק מותיר ויגרעו עוד מהיחס העלוב כלפי מהגרים (משהו דומה למה שקורה בארץ בעצם), אבל לא יכניסו אף אחד למחנות השמדה וגם רעיון הטרנספר ההמוני ישאר נחלתם של ימנים קיצונים בלבד.

7. אדם ברקוביץ Member

ת-ע-נ-ו-ג !

8. אלי מתחן Member

כנראה שדמוקרטיה היא צורת שילטון בעייתית, כי היא מגבילה את השילטון. עובדתית נראה שהאיסלאם הוא סרטן, וסרטן צריך לעקור.

9. Gaizka Mendieta Member

לך "תעקור" מילארד מוסלמים

10. אלי מתחן Member

כל מוסלמי שנמצא מתפרע בצרפת, ישר עם כל הרכוש שלו לשלוח אותו לאלג'יריה. זה נקרא מיליארד מוסלמים?

11. M_T_A Member

מגיע להם. לא שזה יעזור להם להפסיק להיות צבועים ומתחסדים אבל מגיע להם.

12. city Member

עם כל מה שקורה בצרפת, אנחנו צריכים לקוות שלא נגיע למצב הזה בישראל בעוד כמה שנים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

הצרפתים נענשים על הטעויות שהם עשו בכך שהכניסו מיליוני מוסלמים פנאטים למדינה שלהם, אצלנו כבר יש מיליוני מוסלמים אבל המדינה צריכה להביא אותם למצב שהם מעורבים בחברה ולהוריד את רמת הקיצוניות והדתיות שלהם כדי שלא נגיע למצב כמו בצרפת. יהיה מעניין לראות איך הצרפתים יתמודדו עם המצב, ביחוד אחרי היחס שלהם למהגרים המוסלמים בעבר.

13. burning soil Member

לא יודע אם גילויי האלימות של המוסלמים באירופה וברחבי העולם מועילים במיוחד.
    לצערי מדינות העולם יבינו בשלב מסוים שלמוסלמים יש כח(נפט),הם רבים במספרם,ובכל
    זמן שירצו הם ירעידו איזו בירה אירופית,למעשה עשוי להיווצר מצב
    שההרתעה המוסלמית תמנע מאבק נכון בבעיה האמיתית.

14. Gaizka Mendieta Member

אני מדבר איתך בעולם..אם תרצה ואם לא יש יותר ממילארד מוסלמים

15. אלי מתחן Member

חס וחלילה אני טוען להשמיד את כולם, אנחנו לא נאצים ואסור שדבר כזה יחזור.
    האמת אני מאמין שכל מדינה בעולם צריכה להיות חד לאומית חוץ ממדינות כמו ארה"ב, זה מה שיפתור את הבעיות עם המוסלמים בעולם, הם כמו סרטן בכל מדינה שזה הם נמצאים.