מגיע להם

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏7/11/05.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

המצב בצרפת הוא בכלל קטסטרופלי, כמו שנאמר בפניי איינספור פעמים, צרפת בדרך להיות המדינה המוסלמית הראשונה באירופה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    לצערי הרב איך שהמוסלמים מתרבים, זה היום בגדר בלתי אפשרי למנוע את התפשטות האיסלם בצרפת, אני חושב שזה מגיע לשירק וכל הלייצנים שיושבים שם בממשלה, אני קורא למהפכה בשלטון בצרפת!

בגרמניה יש זעם נגד הרוסים, בכמה עיירות בגרמניה קמו קבוצות נגד רוסים, הם תופסים אותם בסימטאות חשוכות, לא מענים אותם, אפילו בקושי מרביצים להם, לוקחים להם את הפלאפון והורסים אותו, כסמל לשנאה שלהם נגד השפה הרוסית, או שרשראות וכו, אומנם זה לא אלימות פיזית חזקה, אבל אלימות, מוזר משהו, בכל אופן תופעה שמתשפטת בגרמניה.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שחושב שעד כה האירופאים לא סבלו מהמהגרים טועה.
    אלא שהטיפול בנושא כמעט בלתי אפשרי - סילוק שלהם ייחשב כגזענות וישר האו"ם יקום נגדם, ובלי זה הם רואים איך המדינות שלהם מאבדות את הצוויון שלהם.
    רק חבל לי לראות שאנשים פרימיטיביים הורסים את היבשת הכי יפה שיש. פשוט עצוב.

3. sagigol Member

כמו שנאמר כל כלב באג'י יומו

israel highway's be alert

עוד 2 ימים זה קורה....

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

האם האלימות מתפשטת לגרמניה?
    בברמן ובברלין נשרפו 6 מכוניות בלילה האחרון, הגרמנים בינתיים חסריי אונים ולא יודעים מה עומד מאחוריי היארועים האלו.
    גם אני כמו גל לא הייתי מתנגד שגם הגרמנים יכירו מקרוב את הצד ה"יפה" של המוסלמים, ואת זה אני אומר למרות שאני גר בגרמניה!

5. אלי מתחן Member

בצרפת יש בערך 4 מיליון ערבים, והיא המדינה הכי "מוסלמית" באירופה אם אני לא טועה. ככה שזה רחוק מהשתלטות. אני רק מחכה שלה-פן יזכה בבחירות ויתחיל לפעול כמו שצריך.

6. Gooner Member

לה פן?!?חלאת המין האנושי.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אין לך מושג מה אתה מדבר:
    א. צרפת בכלל לא רחוקה משילטון מוסלמי, כיום חצי מצרפת היא או מוסלמים או מעורבים שחלקם הגדול תומכים בהם.
    ב. איך אתה יכול להגיד לה פאן לשלטון, מדובר באחד שלא יותר טוב מכל החלאות אדם האלו שמאמינים ב"גזע הטהור" כבר עדיף את שיראק הליצן!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/11/05
  8. Engel Del Madrid Member

כל יום שעובר שם אני מחייך יותר מי יתן וכמה שיותר שוטרים צרפתיים ומוסלמים יהרגו אחד את השני.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכל נוצרי לותיקן? מבחינה דמוקרטית אין שום הבדל בין אזרח מוסלמי לנוצרי

10. אלי מתחן Member

אמרתי את זה בהודעה הראשונה שלי, הדמוקרטיה לא הוכיחה את עצמה, היא נכתבה בלי להתייחס לדת האיסלאמית ולעובדה שמיליוני מוסלמים ינסו להרוס כל עיקרון דמוקרטי וחופשי שיהיה קיים בעולם.
    עדיין צרפת ברובה נוצרים וככה גם כל אירופה, העניין הוא הריבוי הגדול שחובה לעצור אותו לפני שיהיה מאוחר מדי.

11. Ampelmann Member

מאז שנת 2004 האו"ם הפך רשמית לגוף חסר שיניים.
    ארה"ב הוכיחה שהיא מנתבת העולם וכל ההצבעות בקרב חבר האומות המאוחדות זכו לצפצוף מחריש אוזניים של מטוסי קרב ותובלה בדרכם אל עיראק.

Joe Cool
    ואיך בדיוק תקבע, ידידי, באילו מדינות יהיה לאום אחד ולאן ישלחו המהגרים?
    אגב, נזכיר שוב, שרוב המהגרים הם דור שני ולכן אי אפשר לשלוח אותם חזרה לשומקום (בהנחה שאין להם אזרחות אלג'יראיות וכו'). אם בכל זאת תנסה להמציא דרכים לקביעת "מיהו מהגר", אני אאלץ להזכיר לך בנימוס מיהו האחרון שניסה לקבוע שייכות לאומית כלשהי.

ביום בו תראה את לה-פן בשלטון, תאלץ גם אתה, ידידי, לראות את גבה של ארץ הבגט...

הציטוט הזה הוא נסיון להרוס כל עיקרון דמוקרטי וחופשי שהיה קיים בעולם...

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/05
  12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אמפלמן, לא הייתי יכול לנסח תשובה יותר טובה, כל מילה פנינה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל אדם אטאיסט, אבל חושב שאמונה זה דבר טוב. לעומת זאת לדת, תהיה אשר תהיה תמיד התנגדתי.
    פעם מישהו אמר: "דת, מפרידה בין אנשים. אמונה, מחברת בינהם".
    בכל מקרה זה ממש לא צירוף מקרים האיסלם הזה. אני לא אדם גזען, אבל זו פשוט המציאות. בכל מקום בו יש מוסלמים יש צרות. אני רק מנסה לחשוב על המלחמות האחרונות. יוגוסלביה... האלבנים והמקדונים הם מוסלמים. הצ'צ'נים ברוסיה הם מוסלמים ודוגמאות לא חסרות. כמה שזה נשמע רע, אבל כמו שמישהו אמר פה, צריך לעקור את האיסלם.

14. אלי מתחן Member

מה לעשות זה נוגד את הדמוקרטיה, אבל עובדתית, האיסלאם עושה נזק בכל מקום שהוא נמצא בו.

15. cazzo Il Capocuoco

האיסלאם איבד מהמשמעות שלו כבר מזמן,עם כל הפנאטיות והקיצוניות הזאת וחבל.מנצלים בשם 'אללה' דת שהופכת לאלימות וטרור מדת שהייתה לה כוונה טובה.למזלנו יהודים ונוצריים קיצונים אין הרבה כמה מוסלמים קיצוניים.