מגן הקהילה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Arsenal Dude, ‏2/8/03.

1. Arsenal Dude Member

יאלה חברה ב10 לחודש זה קורה ארסנל מנצ'סטר לראות את למן בהופעת בכורה רשמית ראשונה ואת כל הקניות של מנצ'סטר.

אז בואו ותביאו את דעתכם מי תנצח( ארסנל כמובן)
    כמה כמה יגמר?(10-0)
    מי יהיה שחקן המשחק?(הנרי)

ועוד דברים שקשורים למשחק הכי לא מעניין עונה האנגלית אאא שכחתי את גביע הליגה שרק למנצ'סטר לליברפול ולקבוצות מהמקום ה10 למטה עד הליגה השלישים אכפת!!!!!!!!!!!!!!!

מי שרוצה שיגיב אבל בלי שטויות בואו נגיב ברצינות משחק שהוא אפשר להגיד לא על הפיבוריטית לא על התואר אלא על כבוד

2. ליהי Member

אני לא בטוחה שצריך לפתוח על דבר כזה נושא...אבל מכיוון שאני לא יכולה להתעלם מהשאלה אני יגיב:
    לפי דעתי את המשחק הזה מנצ'סטר תנצח
    אבל את כל המפגשים אחרי תנצח ארסנל.

שחקן המשחק?-אין לי מושג....קשה להגיד עכשיו.

3. Julian Joachim Member

כמו שזה נראה כרגע, מנצ'סטר בכושר מצויין, ולעומת זאת השחקנים הבכירים של ארסנל בכלל לא משחקים במשחקי ההכנה, ככה שקשה לי לנתח את ארסנל.

בכל אופן, משחק חסר משמעות שלא אומר שומדבר לגבי שומדבר, והדבר היחיד שחשוב במשחק הזה הוא מי תישאר עם הכבוד...

4. Fernando Cavenaghi Member

את כל ה'קניות של מנצ'סטר? אבל המשחק הוא רק 90 דקות? איך הם יספיקו להציג את כולן?

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח בנצור אהבתי...............
    אולי הם יפתחו עם דג'מבה אחד ויעלו עם עוד דג'מבה מחליף במקום הראשון...... יעשה על האוהדים רושם של קיץ עמוס ברכש.....
    למרות זאת יונייטד ינצחו (מי שראה את ארסנל היום נגד סלטיק יבין על מה אני מדבר, למרות שזה לא היה הרכב מלא.....). אבל מצד שני כשניצחנו אותם 5-0 בצ'ריטי שילד זכור במיוחד הם היו האלופים....
    מצידי שייגמר 10-0 ליונייטד אם אנחנו אלופים....

6. KirkH Member

אומנם המשחק הוא "בסך הכל" על הכבוד, אבל מסתבר שיש מקומות שזה אומר הרבה...

מי שראה היום את המשחק בין ארסנל לסלטיק יודע שאצל הבריטים המילה "כבוד" עושה משהו לשחקנים. גם במשחק הכי משני ולא חשוב כולם נלחמים כאילו מדובר במשחק ליגה לכל דבר. גם אם המשחק לא מתעלה לרמה גבוהה מלחמה במרכז המגרש ובכלל על כל כדור יש כמעט תמיד.

אסור לשכוח שזה משחק עם המון יוקרה. עזבו אותכם השם והכותרת של המשחק. עזבו אותכם התואר. אף קבוצה לא תרשה לעצמה לפשל ולשחק בלי לב והקרבה כשביציעים יושבים 60 ומשהו אלף משוגעים. זה גם משחק שמהווה איתות מסויים לכושר שבו נמצאות הקבוצות... מה עושה תוצאת המשחק לקבוצה בשבוע שבין המשחק לפתיחת העונה זה כבר משהו אחר, אבל בכל זאת, אין מה לזלזל במשחק הזה.

7. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    בנצור,אני אתה.
    בכל מקרה (מיכל קליין הא? מתגרה בנתנייתי שהוא גם אוהד בית"ר, אני מבינה שאתה רוצה לקצר את חייך משמעותית,עדיף כבר לעשן חפיסות ביום)
    אני בטוחה שמנצ'סטר תנצח את ארסנל, אבל אחר כך תיפול. מנצ'סטר פשוט תיפול עם הזמן.היא לא תצליח לתפקד בלי מחליף טוב לבקהאם. מצטערת. (ראסמי לא).

8. shevagoal Member

ארסנל יקרעו אותם כמובן אחרי כמה סללומים של הנרי ושבירות רגליים של ויירה
    וארסנל היו אם הרכב ממש חסר בכל משחקי הידידות

9. Arsenal Dude Member

יפה shevagoal ככה צריך לענות.
    ואני חושב שהדיון הולך יפה יפה, יופי.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יודע מה אתם צודקים.... אנחנו צריכים לקחת את המשחק הזה... ולו רק כדי להחזיר קצת כבוד לאוהדים אחרי אובדן האליפות, וכדי לתת קצת בטחון ואמונה לשחקנים ששוקלים לעזוב את הקבוצה ביכולתה של הקבוצה ובכוונותיה של הקבוצה לעונה הקרובה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא התכונתי להגיב לדיון הזה,אבל התגובות ה"מלומדות" של Arsenal Dude וחבריו הכריחו אותי.
    המשחק הזה הוא על הכבוד של קבוצה אחת בלבד,ארסנל.
    אחרי האליפות של היוניטד,ארסנל חיבת לקחת את מגן הצדקה.
    בניגוד ליוניטד,שלקחה שנה שעברה אליפות ולא חייבת כלום לאוהדיה,אוהדיה של ארסנל ראו את היריבה המושבעת לוקחת את האליפות.
    לכן,אני יכול לומר בביטחון,המשחק הזה הוא על הכבוד של ארסנל ואוהדיה,שנרמס שנה שעברה כשהיוניטד לקחו אליפות. 8)

נ.ב
    Arsenal Dude שוב,אני מבין שיש לך בעיות וליקוים עקב זה שאתה אוהד ארסנל, אבל בעתיד, תנסה להשתמש בהמצאה החדשנית בכתיב בשם פ"סיק" בהודעותך.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברים רגע היסטורי:
    משה אנחנו מסכימים.... :wink:

טוב זה לא יקרה שוב!!!

13. ליהי Member

משה, נחמד שאתה מנסה לנער את מנצ'סטר מהאחריות שבלנצח את המשחק ולתרץ מבעוד מועד הפסד שאתם עלולים לקבל,אבל שנינו יודעים עמוק בלב שזה לא נכון.
    מה שהיה,היה, האליפות של מנצ'סטר יונייטד לא היתה שום דבר שרמס את הליגה או את ארסנל, והן היו צמודות כפי שנאמר פה כבר כמה פעמים- עד המחזור האחרון.
    אי אפשר להחזיק בכוח את ההישגים של מנצ'סטר בעבר בכל מחיר-עונה חדשה, הישגים חדשים. ואם ארסנל יקחו טראבל העונה אז מה תגיד? ששלטתם בשנות ה90 באנגליה? את מי זה פאקינג מעניין? מתי תבין שמנצ'סטר לא יותר טובה מארסנל כרגע- לא על הנייר,ובטח ובטח שלא על המגרש. מנצ'סטר צריכה להוכיח את עצמה בדיוק כמו שארסנל צריכה, אם כבר יותר- להראות לעולם ואחותו שהיא מסתדרת יופי גם בלי בקס. בכל מקרה, כפי שאמרתי,אני לא מאמינה שארסנל ינצחו את המשחק הזה כי היונייטד בתנופה, ומי יתן ותתפרק כמה מחזורים אחרי תחילת הליגה.
    ועל כך נאמר- אמן.

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער אוהדי ארסנל, כאחד שלא אוהד אף קבוצה באנגליה (כן כן) אני חושב שמנצ'סטר יקחו בגלל שהם רמסו את כל הגדולות בארה"ב והרכש שלהם היה הרבה יותר מאסיבי, משמעותי ויעיל (ארסנל, מה עם חיזוק ההגנה?) משל ארסנל, ובשביל משחק רשמי ראשון זה מספיק... מה יהיה הלאה בליגה ובאירופה? נחיה ונראה

15. Fernando Cavenaghi Member

אני כנראה ממש לא עוקב, ממתי דג'נבה דג'מבה הוא רכש משמעותי? או שאולי התכוונת בכלל תותח הלא נורמלי בליון? עד עכשיו מנצסטר רק הפציצו בשמועות, לא בקניות. אם מנצסטר יביאו את דפו, קז'מן, טראבלסי וואן דר וארט. אז כל הכבוד, אבל עד שאני לא רואה שם גדול (ובמקרה הזה קנייה רק של טראבלסי או של דפו לא נחשבת) אני לא רואה את מנסצטר רצה עד סוף העונה לאליפות ובוסף לוקחת אותה.