מגרשי העתיד באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏18/4/05.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליובה אין כמעט אוהדים בטורינו...רובם גרים בדרום, ויש להם מלא במילאנו, גנואה וערי הצפון, בטורינו? ממש לא.

2. shmchess Member

שחטיור הכי עשירה במזרח אירופה ? , יש את דינמו קייב , יש את צ'אסקה של אברמוביץ יש ויש !!!

אבל שוב כול הקבוצות האלה נחשבות עניות לאומת שאר הקבוצות שאנו מכירים : צ'לסי , מנצ'סטר , ריאל , באיירן , מילאן , ברצלונה ( למרות ששמעתי שהיא בחובות ) , יובה ( גם לא מי יודע מה בגל פיאט )

אבל שימו לב :

איך שחטיור בונים כזה אצטדיון ומילאן או צ'לסי לא ! תסכימו איתי שהסן סירו לא משהו , זאת אומרת מילאן המון זמן רצתה מגרש משלה והבעיה הכללכלית לא מאפשרת .

בנוגע לבאיירן מינכן :

זה שקר שבגלל המונדיאל הם בונים את האצטדיון , כבר כמה שנים טובות שזה מתתתוכנן !!!

מה שטוב : באיירן לא שילמה עליו , סביר להניח שעם המונדיאל לא היה בגרמניה לבאיירן היה אחד כזה ב 2008 ועליו היו משלמים !

עכשיו בקשר ליובה :

יש להם גם בטורינו אוהדים , רובם של טורינו אבל יש להם .
    עם לא ידעת הדלאלפי רחוק חצי שעה מטורינו , שזה מעיק לאוהדים שרוצים לראות .
    2. היציעים רחוקים מהמגרש זה עוד סיבה !

מה ממוצע הצופים של יובה ? עובר ת 5,000 בליגה ?

3. Barcik Member

ברגע שראיתי את מה שכתבת, החלטתי - אם בארסה תהיה באתונה, אז גם אני. חייבים להשכיח את הגמר הקודם בבירת יוון.

גם מאחורי שחטיור עומד מיליארדר (רינאט אחמטוב), שהוא הבעלים הישיר של הקבוצה להבדיל מהמעורבות החלקית של החברה של אברמוביץ' בצסק"א. שחטיור הכי עשירה.

יתכן שאני טועה, אבל נראה לי שאין למילאן הרבה ברירה. ה"סאן סירו" שייך לעירייה, לא למועדון.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/05
  4. רפאל Member

אני מעריך שזה רק עניין של זמן עד שבצ'לסי יפרסמו שהם עומדים לבנות איצטדיון חדש עם עזרה מהכסף של אברמוביץ'.
    אני מקווה שזה יהיה איצטדיון ענק וגדול יותר מאולד טראפורד כי אפילו שם אין מספיק מקומות לכולם,
    איצטדיון של 70 אלף מקומות לפחות.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר להגדיל את הגשר...לא יותר מזה. לעבור מקום יהיה מפגר, המיקום של סטמפורד
    הוא אחד הטובים בלונדון.עוד 15-20 אלף מקומות ל42 שקיימים (ומתמלאים כל שבוע) יהיו
    מספיקים.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסן סירו לא משהו?
    אולי האיצטדיון הכי טוב באירופה
    גם גדול, גם קרוב לקווים.

בכלל, אני לא מתרשם מכל האיצטדיונים החדשים שבונים לכל הקבוצות
    חבל שהכסף זה מה שקובע כיום ושצריך להיפרד מאיצטדיונים קלאסיים רק כדי שיהיה אפשר לבנות משהו גדול יותר ולקבל יותר הכנסה

הכי טובים האיצטדיונים האנגליים של פעם - 4 יציעים גדולים בכל צד של המגרש ובמקרה של קבוצה עם הרבה קהל אז למלאות גם את הפינות.
    כל יציע צמוד לקווי המגרש

היום כל איצטדיון שנבנה זה מעין תחרות של מי בונה מתקן יותר מרהיב ומרשים וזה מאבד כבר מהערך הרומנטי של הכדורגל, חבל

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/4/05
  7. רפאל Member

סטמפורד ברידג' בכלל ממוקם בפולהאם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx כבר יש סיבה להעביר מקום.

8. yakirmaimon Member

היית פעם באצטדיון הסן סירו? איצטדיון מדהים פשוט איצטדיון מושלם מה אתה רוצה יותר? גם גדול, גם קרוב לקווים כפי שנאמר פה וגם אימתני ויפיפה פשוט איצטדיון תאווה לעיניים, אני לא מבין מה מילאן ואינטר צריכות יותר מזה?

נ"ב- ממוצע האוהדים של יובה הוא 35 אלף צופים ..

9. =THE NEXT= Member

לדעתי אצדטיונים שהם קרובים לקוים הם פחות ברמה אני חושב ככה.
    עדיף יהיה מסיפק "אוויר לנשימה" נדמה לי בבאיירן הקהל יותר רחוק והקווים וזה עדיף

10. shmchess Member

אתה טועה !

עדיף בקווים .

2. האצטדיון שבאיירן מינכן בונה יהיה יותר טוב מהסן סירו , וגם העלות שלו היא הרבה יותר מהסן סירו .
    האצטדיון של באיירן זה אחד האצטדיונים שעלו הכי הרבה , רק וומבלי נדמה לי עלה יותר .
    האצטדיון של ארסנל - גרושים לעומת באיירן , ליברפול - מתקרב אבל עדיין לא זה , וגם הוא יהיה קטן יותר .

איזה אצטדיון חלומי זה יהיה , אליאז ארינה ! , פשוט גדול .

ואני שוב מבהיר :

אתם לא מתוכחים איתי על מה שאני חושב על הסן סירו , מילאן רוצה לעבור אצטדיון , מילאן רוצה אצטדיון משל עצמה .

בקשר לשחטיור :

יפה , לא ידעתי שהם כאלה עשירים ........ אבל סביר להניח לא כמו כול אריות אירופה .

בקשר ליובה : ממוצא 35,000 ???? אתה חיי באשליות !!! , העונה ליובה אין ממוצע של 35 אלף ! אני מדבר רק על הליגה .

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

דינמו קייב לא יותר עשירה משחטיור, אל תדבר אם אתה לא יודע. צסק"א לא של אברמוביץ' אחרת לא היינו רואים אותם באף תחרות אירופאית השנה, הוא רק מחזיק מניות בחברה שקנתה אותם, אם אני לא טועה שחטיור יותר עשירים גם מהם, אבל ההפרשים לא גדולים.

שחטיור צריכה אחד יותר דחוף.
    לצ'לסי דווקא יש תכנונים אם אני לא טועה, קראתי איזה כתבת ענק על פיטר קניון, אם אני לא טועה הוא אמר משהו על איצטדיון חדש, לא בטוח אבל.

12. Mokesh Member

דרך אגב, שמתם לב שכל 3 הגמרים הקרובים של ליגת האלופות יערכו באיצטדיונים אולימפיים? גם איצטדיון אטטורק באיסטנבול הוא אצטדיון אולימפי, שעמד במרכז ההצעה של איסטנבול לארח את אולימפיאדת 2008. גם גמר המונדיאל הקרוב יערך באיצטדיון אולימפי.

נ.ב: תיקון טעות, האיצטדיון האולימפי יבנה בכל מקרה במדריד, גם אם העיר לא תזכה במשחקים.

13. GOALER Member

וומבלי היולך להיות האיצטדיון מס' 1 באירופה, גם מדהים, גם 90.000 מקומות.
    ד"א, אומרים שאברמוביץ' קנה דווקא את צ'לסי כי הם לא תכננו לבנות איצטדיו שזו הוצאה אדירה, בניגוד לארסנל למשל

מי תשחק באיצטדיון במדריד?

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/05
  14. shmchess Member

כן , כמו שזה נראה צ'לסי לא בונים .

בקשר לוומבלי בלי שום ספק האצטדיון הטוב בעולם , והיקר בעולם !

15. Mokesh Member

אטלטיקו תעבור לאיצטדיון החדש.