מדיניות הטרור של ישראל

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י spurs229, ‏22/6/06.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשיש טעות צה"ל מודה בכך? אז אני מניח שהריגת שני ילדים בני 3 לא הייתה טעות.

כולם כאן בינתיים נעים בין קיצונות אחת לאחרת, כל מי שחושב שהריגת כל ערבי היא טובה ושכל מי שמסרב לכך הוא יפה נפש או לחילופין כל מי שחושב שצה"ל חייב לשמור על 100% דיוק במטרות או לסגור את הבאסטה צריך לצאת מהשטיפת המוח.

אני מן הסתם לא אוהב את מה שקורה, אבל אותי דווקא יותר מעניין למה באמת ישראל לא עושה את המינימום ומתנצלת או משהו בסגנון, ובבקשה לא להתחיל עם ה"למה שנתנצל, זה הם התחילו!", זה שטויות. עם כל ילד שמת אנחנו מפנים 10 משפחות נוספות נגדינו ואם מישהו בא לכתוב עכשיו שהם גם ככה כולם נגדינו מלכתחילה שיחסוך את השטויות האלה. מובן שבמלחמה או סכסוך אגרסיבי (כי זה לא ממש מלחמה) יהיו גם נפגעים חפים מפשע וזה משהו בלתי נימנע, אבל אם ישראל מנסה ליצור לעצמה תדמית של מדינה שמושיטה יד לשלום, שלפחות תתן איזה שהוא רמז לעולם שהמוות של הילדים האלה מצער גם עבורה.

יפה שכל מי שלא רואה בהריגות שום דבר פסול משתמש תמיד במילה "הם", רק שהדיון הזה לא מדבר על ה"הם" - משגרי הקסאמים, "הם" - פעילי החמאס, "הם" - המחבלים המתאבדים. הדיון מדבר על "הם" - ילדה בת 16 ועוד שני פעוטות שנהרגו בטעות, ואם להחליף את ה"הם" הזה במשפטים שלכם בשמות שלהם נקבל משפטים חסרי הגיון.

אישית, החמאס חושב שהוא היה מוסרי מדי עד עכשיו, ילדים בשטחים חוטפים טילים בראש כבר הרבה זמן, והחמאס צריך לעשות משהו לגבי זה. גם אם זה אומר ש1000 כובשים ציוניים ימותו. מצא את ההבדלים והסבר אותם אם אפשר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/06
  2. John Barnes Member

מיכאל, אני מודה שאין שום הבדל בין המשפטים, והאמת זה לא כ"כ אכפת לי. אנחנו נמצאים במלחמה, ובמלחמה כל האמצעים כשרים כדי להשיג ניצחון (כן, גם להפציץ את כל עזה). אני לא רוצה שילדים ימותו אבל אין מה לעשות, רק בכוח ננצח. האמת, לא כל בני האדם שווים בעיניי. כאב של משפחה ישראלית יכאב לי יותר מאשר כאב של משפחה פלסטינית.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז במילים אחרות אתה מבין את ההפגזות שלנו באותה מידה כמו שאתה מבין את המחבלים המתאבדים? כי אני מבטיח לך שבעיניהם כאב של משפחה פלסטינית כואב להם הרבה יותר מאשר משפחה ישראלית.

4. John Barnes Member

זו מלחמה, ואני מבין שהם נותנים את כל מה שיש להם. אני חושב שאנחנו צריכים להכריע את המערכה הזו כבר במהירות וביעילות, כי כל יום שעובר זה ניצחון לאוייב.

5. The koko Member

זה מה שהם עושים.
    רק אצלם זה לא בטעות,הם עושים את זה מכל הלב.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיכאל...אתה לא חושב שעשינו מספיק???די...כמה כבר אפשר להראות שאנחנו רוצים שלום..אחלה
    אנחנו רוצים שלום וכל הנבחרים שלהם לא מעוניינים בשלום...צריך 2 לטנגו..אם אין שתיים אין טנגו..
    פה אין שתיים לשלום אז אין שלום...
    כמה כבר אפשר להתנצל,אם לא היו כל היפי נפש האלה והיו נותנים לצה"ל לעבוד קצת בשקט היו נמנעות
    הרבה אבידות משני הצדדים.

עדיף שהמשפחה שלה תימחק ויחד איתה עוד איזה מחבל שאם היה חי היה גורם לפיגוע שהיו נהרגים
    בו 20 איש...

ומי שרשם בעיה שלהם לא בדיוק התכוון לזה,הוא התכוון לזה שבנאדם נורמאלי שרואה פצצה או מקום
    שהופצץ מתרחק..הערבים רק מתקרבים...

דבר אחרון,אם היית רואה את הסרטון על הפיברוקים של הערבים שהראו פה כבר בפורום היית מבין
    עם מי יש לנו עסק...יש להם הסברה הכי טובה בעולם,הם עושים את עצמם מסכנים שלא עשו כלום
    ורק האויב הציוני הגדול והחזק מפריע להם לחיות,שלא נדבר בכלל מה מלמדים אותם בבתי ספר...

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מבחינת הפלסטינים זו מלחמה וכל האמצעים כשרים בין היתר כי אין הרבה אמצעים. אבל מבחינת ממשלת ישראל... החיסולים האלה זה לא מלחמה וההפגזות זה בכלל טרור ככה שגם אנחנו טרוריסטים. ועזבו את זה שצה"ל מוסרי, הרי הממשלה מכתיבה לו וממשלת אולמרט לא מוסרית.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע, ואתה כן עשית חקירה שקבעת שהפלשתינים אשמים? או שאתה מתבסס על תחקיר צה"ל? נו באמת, צה"ל חקר את עצמו, סליחה באמת שאני מזלזל. זה כמו שאתה תבצע פשע ותחקור את עצמך. לצה"ל מן הסתם יש אינטרס לצאת כמה שיותר נקי מהעניין על מנת למזער נזקים.

אכן הטיפול של המדינה בבעיית הקסאמים הוא שערורייתי, אבל עם כל הכבוד חיסולי בכירים בארגוני הטרור ובטח שחיסולי משפחות לא יפתרו את הבעיה. תמיד יהיה עוד פנאט שירש את מקומו של המחוסל.

ולגבי כל מי שמביאים את צבא ארה"ב כדוגמא, דבר ראשון ארה"ב היא מעצמה והיא יכולה לעשות כל מה שתרצה, דבר שני - מי אמר בכלל שאנחנו שואפים להגיע לרמת האכזריות הזו?? האמריקאים הורגים חפים מפשע, אז גם אנחנו צריכים לעשות את זה?

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה בעצם אתה מציע לעשות?

10. burning soil Member

מה זה כל החירטוטים שאני קורא פה? צה"ל צבא טרור? תגידו לי אתם דפוקים או מה? תגידו
    תודה בכלל לכל מי שקורע את התחת ואולי עוצר כרגע את המחבל הבא שנשלח לפוצץ
    אתכם ואת האנשים הקרובים לכם.

כחלק מהמצב(מלחמה ועוד איך מיכאל)יש נפגעים חפים מפשע בשני הצדדים, מה ישראל
    לא סובלת מפיגועי טרור? רבאק החמאס משתמש בחפים מפשע לצורך תעמולה, מה אתם
    כל כך נאיבים שאתם לא מכירים את המנטליות הערבית?

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה טווח היריה של הקסאם בדיוק אבל למה לא ליצור רצועת ביטחון של 15 ק"מ ולמנוע מאמצעי חבלה ונשק להגיע דרך מצרים, הים וכו'? אתה יודע כמה נשק מבריחים לעזה כיום?

ברנינג סויל, מישהו אמר שצה"ל צבא טרור? מה אתה רוצה בדיוק?

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה? איך בדיוק "יפי הנפש" שמעיזים לרחם על ילדים בני 3 מפריעים לצה"ל לא להרוג את הילדים בני 3 האלה? ובכלל, אתה אומר "כמה כבר הראנו שאנחנו רוצים שלום", אז למען האמת אני רואה התנצלות על הרג ילדים חפים מפשע כמעשה הומניטרי מובן מאליו ולא איזה מהלך פוליטי. אבל אם אתה חושב שישראל לא צריכה להתנצל על רצח פעוטות ועדיין יכול לעמוד בצפירה ולא להרגיש צבוע, שיבושם לך.

הרג המשפחה הזאת יגרור כתגובה פיגוע שיהרוג 20 איש בכל מקרה, בטווך הארוך הרג המשפחה הזאת לא יוסיף כלום.

אני לא משווה, אבל גם מערכת החינוך שלנו צריכה להעביר שיעור יפה. כל עוד אנחנו מדינה שחיה לפי דת ומערכת החינוך שלנו מלאה בחרא הזה גם כן, אי אפשר להתייחס אלינו כמפותחים מדי. חוץ מזה שהראייה שלך היא מאוד שחור-לבן, אנחנו לא הטובים והם לא הרעים, יש טובים ורעים בשני הצדדים, כמו תמיד.

סובלת, ודווקא בגלל זה אסור לנו להצדיק פאשלות שלנו (תאמין לי שלאמא שהבן שלה מת לא ממש משנה אם זה פאשלה או בכוונה) כמו שאנחנו לא מצדיקים מן הסתם פיגועי טרור.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל צה"ל לא מנסה להרוג את הילדים בני ה-3 אלא זאת הייתה טעות,אפשר להתנצל אבל אנחנו ממש
    לא צריכים להראות למישהו את הכוונות שלנו לשלום,אני חושב שהראנו את זה מספיק עד עכשיו,תור
    הצד השני להראות קצת קצת כוונות טובות.

זה שטויות...אבל ממש שטויות...אם זה לא זה,אז זה יום האדמה ואם לא יום האדמה יום הזיכרון של עראפת
    ואם לא יום הזיכרון של ערפאת אז יום אחר...תירוצים לעשות פיגועים לא קשה להם להמציא...
    תאמין לי שלא זה הדבר שיגרום להם לעשות פיגוע..עם כל הכבוד כולנו יודעים מה חיי אדם שווים הקיצונים
    אצלהם והם אלה שעושים את הצרות.

קודם כל אתה כן משווה ואפילו לא הבנתי למה אתה מתכוון בזה שהמערכת חינוך שלנו איכשהו קשורה
    למערכת "חינוך" שלהם..
    אתה רואה פה תלמידים שחונכו לחשוב שהם יכולים לעשות פיגוע התאבדות בבוקר ואז למהר עם זה כדי
    להגיע לעשות בגרות בצהריים?

14. FelaKaT Member

קודם כל, זה יותר מ50% מהקולות, אחריה כזכור סיימה הפת"ח, כאשר היא לא פחות גרועה מאשר החמאס.
    בכל מדינה נורמאלית והגיונית אחרת היו מוחקים את ה"גידול" הזה ממזמן ולא משאירים לו זכר.
    רק בישראל מרשים להם להמשיך להתגורר בסמוך אלינו, לירות עלינו קסמים ולשרוף דגלי ישראל.
    רק בישראל ימנעו מפעולה גדולה ולהיפטר מהסכנה הכי גדולה שלנו רק מחשש "שמה יגידו שאר המדינות".
    רק בישראל מרשים לאירגונים כגון "נשות מחסום וואטש" להתקיים ואף להכיר בהם כאירגון רשמי.

ברור שלא, למה הם לא מסגירים אותו?
    בשכונות ערביות כולם מכירים את כולם, ואם צה"ל יכול לדעת שהבכיר נמצא באיזור הזה אז בוודאי שהאנשים שגרים בקרבת מקום יכולים לדעת ואם הם עד כדי כך רודפי שלום, דואגים לשלומינו ונגד הטרור-אז שיסגירו אותו.

ללא צל של ספק.

שמעת את אבו-מאזן מתנצל אל מותם של אלפי יהודים? שמעת את בוש מתנצל על מותם של אלפי עיראקים? שמעת נשיא\ראש ממשלה\רמטכ"ל כל שהוא מתנצל על הרוגים בשעת מלחמה?

-הם שנתנו להם את הכוח לבצע את הפיגועים הללו לאחר שהצביעו להם. הם שיוצאים לרחובות בכדי לאסוף להם כסף. הם שמעניקים להם את המקומות מחבוא. הם שמוכנים לשטוף את מוחם של ילדיהם(!) בכדי שיצאו ויתפוצצו באוטובוסים. הם שמוכנים להתחזות\לביים כל דבר בכדי שישראל תראה הרעה. הם שמוכנים לשלוח את ילדיהם לזרוק אבנים על טנקים במקום לשלוח אותם לבית ספר.

משוואה פשוטה למדיי:
    ללא כל הקסמים\פיגועים למינהם ישראל בכלל לא הייתה צריכה לתקוף, זה בערך כמו להאשים את אחותי בכך שהיא שברה למישהי את הציפורן תוך כדי שהיא הגנה על עצמה-אל תיגע פן תיפגע.

לארוז את הדברים שלנו, למכור את כל מה שאנחנו יכולים ולעבור לגור באלסקה-בדיוק כמו שאהמדינג'אד הציע.

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת, באותה מידה אני יכול לומר שבלי שהציונות הייתה נולדת לפלסטינים לא היה את מי להרוג. מה הצעד הבא? בלי ההזיות של מוחמד לא היה איסלאם?

רק ישראל תלויה ביותר מדינות אחרות ולא יכולה להרשות לעצמה לעשות דברים בלי רשות מארה"ב לכל הפחות.

גם היטלר ראה אותנו בתור גידול דרך אגב.

יוני 2003 ונובמבר 2004, אנחנו מדברים על אירועי השבוע האחרון ולא שמעתי עדיין התנצלויות מהצבא.

בחרת להתעלם מהמשך ההודעה שלי, ה"הם" שעליהם מדבר הדיון הם ילדים.

שימו את עצמיכם לרגע בנעלי הצד השני - מבחינתם אנחנו הגענו לפה ודרשנו את המקום הזה שהסטורית היה מיושב על ידם כבר זמן מה, והאמת אם לבטל לרגע את ספרון המעשיות החמוד שלנו זה לא רחוק מהמציאות. אני לא אומר שאנחנו כובש וצריך לוותר על המדינה, אבל גבולות 67' עם חילופי שטחים מסויימים והגולן זה הוגן, ככה ששטחי A, B ו-C הם בהחלט כבושים כרגע. ואין כמו מלחמה פרטיזנית כדי לסלק שלטון זר, הקומוניסטים ברוסיה זרקו התאבדו על רשויות בכירות בממלכה, אנחנו פוצצנו בריטים וכו' וכו'. זה אמנם לא ניתן להוכחה, אבל רבים מאיתנו היו עושים אותו דבר אם היינו במקומם, רק ביום שנפסיק לעשות מהם חיות ומאיתנו ילדיו של יהווה ז"ל נהיה עם הגיוני.