מדיניות הטרור של ישראל

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י spurs229, ‏22/6/06.

1. spurs229 Member

אתה פשוט מטומטם! איך אתה יכול להצדיק הרג של ילדים בני יומם? אולי הפעולה הקרקעית שתהיה עכשיו בעזה תהיה יותר ממוקדת, תפגע בכמה שיותר מחבלים, ובכמה שפחות אזרחים.

2. SeRgInHo Member

ואפשר להצדיק את רצח הילדים בדולפינריום? אתה חושב שלמישהו הזיז שם מזה?

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/06
  3. Gerrard Member

מאמא תרזה!

אם הייתה לי סיכה הייתי מפוצץ את הבועה הורודה שאתה חי בה!
    נתחיל בכך ש "הרג" האזרחים הזה מבויים ברובו על ידי השלטון המשוחד וההזוי ביותר בעולם.

עכשיו לאלו שאנחנו באמת אחראים למותם.
    כשאתה פועל בתוך שטח בנוי וקטן ברור לך שחפים מפשע יפגעו מכך. מה עוד שכשהחמושים הפלסטינים משתמשים "בתמימות" בילדים למטרותיהם ומתמזגים עם הציבור הפשוט הם בעצמם פוגעים בבני עמם, ויודע מה? בעיה שלהם!

אני מעדיף גן ילדים מלא בדם של ילדים פלסטינים משריטה קטנה על רגלו של ישראלי כתוצאה מפעולה פלסטינית...

אני חושב שהאתר הזה טוב לך
    www.talifahimarules.stupid
    למעשה אני גם יכול לדבר עם מתווך נדל"ן בשטחים, ימכור לך בית טוב, הרי זה חלומך לחיות בין הפלסטינים "התמימים והמסכנים" האלה...

יום טוב

4. Gerrard Member

בטח הזיז!
    את כל הקומונה הערבית זה הזיז לחגיגות ברחובות ולעלייה חדה ברוכשי הבקלאווה בשטחי A B ו C

5. SeRgInHo Member

למה לעזאזל אנחנו צריכים לדאוג לילדים שלהם אם לא אכפת להם מהילדים שלהם?!
    איך אמר פעם מישהו..."שלום יהיה ברגע שהם יאהבו את הילדים שלהם יותר ממה שהם שונאים אותנו...".

6. spurs229 Member

כל מה שאני אומר, אם עדיין לא הבנתם:
    אם פוגעים באוכלסייה אזרחית זה חוזר אלינו כמו בומרנג. אם פוגעים במחבלים/אנשי זרועות הביטחון, זה מונע פיגועים.

7. Gerrard Member

פיצול קשה יש לך...

8. SUPER-INTER Member

בנאדם אתה נאיבי או פשוט לא חי בארץ.
    עזוב את זה שכל אותם אזרחים "תמימים" לכאורה הם פוטנציאל לאדם הבא שיבצע פיגוע .
    אני יכול להבטיח לך שצה"ל בשום פנים ואופן לא מעוניין לפגוע באזרחים רגילים , זה שהם מבצעים את הבחירה שלהם להוות מגן אנושי לאותם חיות אדם כבר בעיה שלהם.
    אם צה"ל היה בוחר לבטל חיסולים כל פעם שהיה מעט חשש מפגיעה באזרחים פלשתינים היו מסתובבים כרגע הרבה משוגעים שכל הרצון שלהם זה להכחיד אותנו.

תמיד לא הבנתי למה אומות העולם חושבות שצה"ל פועל במדיניות של טרור ותופס אותנו בתור הצד הרע בסיפור?! אבל ברגע שאני שומע את כל אותם ייפי נפש פה בחצר הביתית שלנו אני פחות ופחות מתרגש מהעניין ,חבל שאתם אלה שבסופו של דבר תובילו אותנו לאבדון.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאמא תרזה...נשמה צהובה הוא באמת מטומטם אפילו אידיוט..אבל בתור בחורה היא דווקא חכמה ואתה יוצא הפחות חכם.

הטרור שלנו?

עוד פעם קלישאה?זאת איזה תחרות שאנחנו עורכים על מי אומר יותר קלישאות או ויכוח פוליטי?

איך זה חוזר אלינו בדיוק?

SUPER-INTER אני הבנתי למה לא אוהבים אותנו בחו"ל...
    אחרי שקורה מקרה שבו ערבי נפגע בחו"ל מראיינים את שני הצדדים,הצד הפלשתינאי מן הסתם תוקף
    אותנו ומאשים אותנו וזה הגיוני
    אבל אז מעלים מישהו כמו יוסי שריד או שולמית אלוני שבמקום לתת את הצד שלנו תוקף אותנו עוד
    פעם ואז הם אומרים לעצמם[הם זה האנשים בחו"ל] :אם אנשים ישראלים תוקפים את ישראל אז די ברור
    מי אשם....

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/06
  10. F-Sider Member

זה לא נכון, גם אצלנו זה ככה, לפני כמה שנים היו שני פיצוצים במכה בישראל והשני הרג יותר ישראלים כי אז כולם באו אחרי הפיצוץ הראשון לעזור, הסיבה להתאגדות סביב המקום זה לעזור ולא טיפשות, תמיד יש אנשים שעוזרים ומנסים לחלץ את הפצועים אתה אומר שהערבים רוקדים וצועקים כאילו שזה איזה טקס קדום, לא זה ככה גם אצלנו פשוט הידע שלך מבוסס לפי מה שאתה רואה בטלוויזיה, והטלוויזיה לא תמיד אומרת את הכל נכון, פשוט זאת אשמתנו שהרגנו לילדה תמימה משפחה שלמה ואני מקווה שתפתח חקירה כי דברים כאלה רק מגדילים את הסכסוך, בינתיים הרגו להם יותר משהם הרגו לנו אז לפי הסטטיסטיקה אנחנו פחות פגועים אבל אם רוצים להגיע לשלום צריך לגנות מקרים כאלה ולמנוע אותם, מי יודע אולי בגלל שהמשפחה שלה נהרגה הילדה הזאת תהפוך להיות קיצונית ותשתייך לאיזה ארגון.