"מהדורות החדשות הפכו לסרסורי מידע "

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏24/5/06.

1. AVI AZULAI Member

מסכים.

בית"רי אני איתך :aaarse:

2. SeRgInHo Member

אוקיי אידיוט. עדיין זה לא אומר שכל הטופיקים בפורום האוף טופיק תריכים להיות שלו ותמיד על אותו נושא.

שיפתח פינה כמו שיואב עשה ושם יכתוב את כל זה. מי שירצה יקרא, מי שלא ירצה לא יקרא. זה מעצבן להיכנס לאוף טופיק ולראות שעשרה דיונים הם באותו נושא.

3. Gerrard Member

קודם כל למה להיגרר לקללות? אני קראתי לך אידיוט שאתה קוראט לי ככה?

חוץ מזה זה פורום אופטופיק הוא לכל הנושאים שאינם נקשרים לכדורגל, הנושאים של בית"רי הם שונים ומגוונים אם יש לך בעיה איתם כבר אמרתי פשוט אל תיכנס אליהםת זה לא שהם בדף הראשי של הפורום ככה שאתה מוכרח להיכנס אליהם אם אתה רוצה לגלוש פה.
    את בוגר מספיק לדעת את זה

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/06
  4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

[תדמיינו שאני מתחיל בלחישה ואז כל פעם מגביר את הקול]

מיכאל,מיכאל....מיכאל?מיכאל!מיכאאאאאאאאאאאאאאאאאאאלללל מיכאל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    כמה זמן לוקח לך לנעול את הדיון? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. yellow_menora Member

קשה לי להאמין שהמשתמש "ביתרי מלידה" פותח את כל הדיונים הדומים האלה משום שהוא רק רודף צדק ובעל השקפת עולם צדקנית. לפי דעתי יש פה משהו מעבר לזה, משהו אפילו אישי.
    ביתרי, אין אני רוצה לחטט, אבל אם אתה באמת מצפה לשקיפות אולי גם אתה תנדב קצת מה המניעים שלך (אני אבין אם תסרב).

6. בית"רי מלידה Member

השאלה שלך ליגיטימית:

אני פשוט שונא שקרנים. יש אצלי כלל: " שיקרת - גמרת ".

אין לי מניעים אישיים: אינני מכיר אישית אף אחד מאלו שאני מתקיף, וגם לא את אלו שאני מאוד מעריך.

בוא אתן לך דוגמא: עודד זרגרי נחשב בעיניי לעיתונאי הספורט הכי ישר והכי מקצועי . עד לפני זמן קצר הוא עבד בעיתון "הארץ" שנחשב לעיתון שמאלני.הוא הביא לא מעט כתבות מביכות על הנעשה בבית"ר, דיווח בלי חשבון לאף אחד, נאמן לקוראיו - ישר!

לפני כשבועיים, הבחור הצעיר הזה ( כולה 32 ) מונה לדובר בית"ר. שמחתי מאוד. ואתה יודע מה: אין לי אפילו מושג אם הוא אוהד בית"ר,אני לא יודע אפילו איך הוא ניראה, וזה גם לא מעניין אותי. הוא פשוט עשה את עבודתו העיתונאית ביושר, במקצועיות, כמו שצריך כל עיתונאי...צריך ולא עושה.

ולמה יש לי השקפת עולם כזו? כי אני רוויזיוניסט, בית"רי, ככה נולדתי.

כשאתה קראת בילדותך ספרים על ציפורים ועצים - אותי לימדו מי היו עולי הגרדום, מי פוצץ את כלא עכו, מי הרים באוויר את כל החלק הדרומי של מלון המלך דוד, מי שיחרר את יפו , ומי סילק מפה את השילטון הבריטי.הספר הראשון שלי בחיים היה "זכרם נצח" - ספר היזכור של חללי האצ"ל.

אני צדקן מידיי? יכול להיות. אני מקבל זאת כמחמאה.

בכל מקום שהייתי בו, אם זה בית ספר, צבא, עבודה או אינטרנט, אמרתי תמיד את האמת כפי שאני רואה אותה, ואני מאמין שזאת האמת היחידה.גם שילמתי לא פעם מחיר אישי כבד. אם הייתי חי מחדש, ומגיע מחדש לאותן סיטואציות, לא הייתי משנה דבר.

איך נאמר בשיר בית"ר : " כי שקט הוא רפש ".

7. Riki Member

תגידו לי אתם בסדר ? הבן אדם פותח דיונים באוף טופיק !! פורום שבו אפשר לדבר על הכול. פולטיקה שחיטות וכדומה אותי למשל מעניין לדון על זה. אז למה שלא יפתח ?
    לא בא לכם אל תיכנסו. אבל דיי להתנהג כמו ילדים בני 13. במידה ואחד המנהלים חושב שזה לא במקום, הוא כבר ינעל.
    אגב אני כבר מזמן הצעתי תת פורום משלו. נקרא לזה, הזולה של חיים .... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

אהה ויזו.... אין אין איןןןןן איןןןןןןןןןןןןן איןןןןןןןןןןןןןןן עיר כזאתתתתתתתתתת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

8. Gerrard Member

בדיוק!
    נשבר לי כבר מהקטנוניות שרצה פה בטופיקים

9. BLUE MOON Member

הדעה שלי לגבי כל הסיפור הזה. לבית"רי מלידה יהיה דיון משלו לא רוצה להיכנס? אל תכנס! אבל בחיית רבק זה לא כל כך קשה לא להיכנס לדיונים של בית"רי, כך שכדי שתיתעלמו במקום לענות בהודעות מפגרות וקטנוניות. ושוב, דיון מיוחד לבית"רי שבו ידובר על כל השחיטויות והשקרים שיש...

10. Kiko Member

ניסינו לפתוח לו דיון מיוחד משלו, אבל הוא לא הבין את העניין.
    הדיון הזה כבר מזמן איבד את הכיוון.
    נעול