מה אתה חושב על?...

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Nesta, ‏6/6/06.

1. Waters Member

כנראה שגם הוא וגם אני לא מאלה שאוהבים לראות סרטים או סרטונים על מסך שהגודל שלו פחות מהסמיילי הזה בערך - http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/gives.Xxx

2. Robin Member

נראה לי שאחת משתי המצלמות האלו תתאים לך: Panasonic Lumix DMC-FZ7K או Canon S3 IS

אבל יחסית למישהו שרק מתחיל לצלם נראה לי שאתה ממש לא צריך זום כזה גדול ואתה יותר צריך מצלמה קטנה שתוכל לקחת איתך בכיס או בתיק לכל מקום בלי הרבה מאמץ. מצלמה כמו ה-canon sd550 או הדגם היותר חדש שהוא ה-sd700 תספיק לך בהחלט על אף הזום האופטי היחסית נמוך לפי דעתי. אני משתמש ב-sd550 אני יכול לשים כמה תמונות שתראה אם הם נראות לך מספיק טובות.

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/06
  3. Robin Member

צריך יותר מידע כמו האם המעבד דואל קור או לא, כרטיס מסך וכו'. שני המעבדים נראים לי די ישנים (ה-3 ג'יגה הרץ בטח עם הייפר-ת'רדינג). המעבד של המחשב הראשון עדיף על של השני כי הוא דואל קור אבל לפי דעתי (בלי להכיר אותך) אתה יכול להרשות לעצמך לקנות מעבד הרבה יותר מתקדם כי המחירים של זה ממש ממש כבר לא כל כך גבוהים. כמו כן נראה לי שכדאי לך לחשוב על לקנות מעבד של AMD כי המחיר שלהם יותר זול יחסית למעבדי אינטל באותה רמה (ומכיוון שאני רואה שאתה לא קונה משהו הכי חדש, אחרת ברור שאינטל כי מעבדי הקונרו שלהם עדיין מחכים למעבד AMD שישתווה אליהם). כיום במחשבים מהירות המעבד היא כבר ממש לא המדד אז תסתכלו על עוד דברים חוץ מה GHZ או תבקשו ממישהו שמבין שיסתכל...

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלום, קניתי מחשב חדש ואני מעוניין לשמוע ולראות את דעתכם לגבי המחשב:

מעבד : אינטל פנטיום D
    3.4 .

כרטיס זכרון: 512 DDR2 533 MHZ

כרטיס מסך: GEFORCE 7100 256MB UP TO 512

דיסק קשיח: 160 ג'יגה.

* תודה ללואי "CHIEVO" שהתקין לי את הWXP.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/11/06
  5. בית"רי מלידה Member

לכל מי שמתעניין בצילום, ורוצה את הפורום הכי טוב:

WWW.D-SPOT.CO.IL

תמצאו שם ביקורות מקצועיות, עצות, ובעיקר אנשים שאוהבים ורוצים לעזור.

ומי שנוסע לניו יורק, אני מציע לו ללכת ל B&H - בית המקדש לציוד צילום. אין פריט שאי אפשר למצוא שם. הם לא הכי זולים, אבל האמינות שלהם יוצאת דופן, אלו לא החנויות זבל שמוכרות לכם מצלמות מחודשות בתור חדשות, או גרוע מכך, מצלמות דפוקות.

ב B&H מדברים לא רק אנגלית, אלא גם אידיש, רוסית, ומה לא. החנות הענקית הזו, בבעלות יהודים חרדים. נסגר ביום שישי מוקדם, סגור בשבת, פתוח ביום ראשון. מומלץ בחום!

6. FelaKaT Member