מה בדיוק הודל מתכנן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏5/8/03.

1. Julian Joachim Member

רובי קין, הלדר פוסטיגה, בובי זאמורה, פרדי קאנוטה ואני בטוח שהיד עוד נטוייה...

4 חלוצים ברמה גבוהה (כן כן, גם זאמורה, זה שלא שמעתם עליו...), קישור חביב מאוד, שוער נחמד אבל... איפה ההגנה?

מאז שהטמבל נטש להייבורי, לא הובא החיזוק שנחוץ להארט וויט ליין. למה בדיוק הודל מחכה? למשיח? לסיום החוזה של נסטה או משהו? במקום לשלם 15 מליון יורו על פוסטיגה או 6 (?) מליון יורו על זאמורה, הייתם מביאים בלם ומגן...

אבל... אנחנו מדברים על אותו בנאדם שלא ממש יודע לברור מילים, אז לצפות ממנו לחשוב על שחקן הגנה?

להה...

2. AFC Member

לצערי גלן הודל דווקא צדק כששילם 15 מליון אירו על פוסטיגה - מדובר בשחקן פשוט מעולה, אחד מהכוכבים של פורטו האלופה (ואם אני זוכר נכון הוא דווקא קשר התקפי ולא חלוץ).

בקשר להגנה - יבורך הודל. כל עוד הוא ממשיך לקנות חלוצים מכל חור ולהזניח את ההגנה, ולהשאיר את הספרס באמצע הטבלה, וכמובן להפסיד בדרבי לארסנל ללא הפסקה - אני תמיד אשאר מעריץ שלו.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מצטרף לברכות הלבביות של בני - לא נראה לי שמרטנו אי פעם את הנוצות של התרנגולים כל-כך בעקביות כפי שאנחנו עושים בשנים האחרונות.
    בכל אופן הדיון הזה יכול להפוך לדיון כללי על הנטיות המוזרות של מאמני הפרמייר-ליג... כזה דבר לא ראיתי עוד בשום מקום...
    חלקם קונים רק חלוצים (הודל)
    חלקם קונים רק קשרים (מי זה יכול להיות? יש לו שיער לבן, אף אדום.... וזהו לא נותן יותר רמזים תחשבו לבד...)
    חלקם לא קונים למרות שהם צריכים חיזוק (ונגר ופרגי)
    וחלקם לא יודעים את לוח הכפל (פיטר ריד)

תעלומה.....

4. Julian Joachim Member

חחח

ריד לפחות הלך לביצפר ללמוד את לוח הכפל מחדש... :)

אגב נטיות, בזמנו יכולת לציין את הויה שקנה רק שוערים. ג'יימס, וסטרולד, קירקלנד, דודק, פרידל...