מה גרם לקפיצת מדרגה של ארסנל העונה ??

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Forza BiancoNero, ‏30/3/04.

1. Barcik Member

גם אני לא הייתי קורא לכדורגל של ארסנל העונה קפיצת מדרגה. בסך הכל, התותחנים חזרו להציג את הכדורגל הנהדר שלהם מתחילת העונה שעברה. ההבדל הוא מנטלי - היהירות והזלזול מהעונה שעברה נעלמו.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ריאל בלי רונאלדו זה מקום נשי
    וגם מנצסטר בלי בקהאם בעונת הטרבל זה לא מנצסטר של הטרבל
    וגם חיפה בלי רוסו זאת לא חיפה של המקום הראשון.

וגם עונה שעברה הנרי היה וארסנל סיימה...שנייה...

3. Forza BiancoNero Member

נכון, אז מה בכל זאת גרם לשיפור ?

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

התשובה היא שתי מילים בלבד: ג'ילברטו סילבה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

וברצינות עכשיו: לדעתי הקבוצה של ארסנל השנה נופלת ביאכות מהקבוצה של עונת הדאבל האחרונה, שהודחה אז מאירופה בגלל הרבה חוסר מזל (וחוסר יכולת של הנרי להכניס פנדלים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx ). השנה המזל פשוט איתנו, ותוסיפו לכך את ההיחלשות היחסית של מנ. יונייטד ותקבלו עונה טובה לתותחנים.

5. ArsenalFan Member

סליחה?!

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכוונה לא הובנה...לא כל הזמן היא לקחה..ככה שזה לא הנרי...הנרי תמיד היה.

7. ArsenalFan Member

נראה לי שאתה לא הבנת אותי- מה זה לא לקחה אליפות ב-3 השנים האחרונות? 2002 לא נחשב?

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יכול גם לספור את השנה.

ארסנל ממש לא מתבססת אך ורק על הנרי. בעונת הדאבל והעונה היו מספר שחקנים בכושר שיא. בעונת הדאבל אלו היו פרדי, פירס, ויירה, ברגקאמפ, אדאמס והנרי כמובן. השנה אלו פירס, הנרי, אדו, ברגקאמפ וטורה.

ההבדל בין ארסנל של השנה לזו של השנה שעברה הוא טורה, אדו ופירס שלא היו מעורבים בקבוצה הראשונה (גם להמן ורייס לא אבל התרומה שלהם ממש לא משמעותית יותר מקודמיהם). השניים הראשונים בגלל שונגר נתן קרדיט לשחקנים גרועים על פניהם (ג'ילברטו האיום וסיגאן האדיוט) והשלישי כי היה חסר חלק גדול מהעונה בשל פציעה. וכשחזר הוא כמובן היה צריך קצת זמן לחזור לעניינים (ועשה זאת בגמר הגביע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ).

השנה התחילה באמת איום ונורא. להמן היה מזעזע, קול ולאורן פשוט מזוויעים בעוד טורה היחיד שמתפקד בהגנה. הנרי נעלם לגמרי, וילטורד הוכיח שמקומו פשוט לא בארסנל וליונברג בכלל היה פצוע אם אני לא טועה. היה לנו הרבה מזל (אבל נגד אינטר למשל שכבשה שלושה שערים משלושה מצבים בהייבורי לא היה לנו שום מזל), כמו לדוגמא בדרבי שבו פוסטיגה החמיץ מול שער ריק פעמיים.

ארסנל נראית מצוין בניגוד לתחילת העונה. זה מעודד מאד - לכל קבוצה יש משבר מתישהו במהלך העונה (זה בלתי נמנע), ואנחנו עברנו אותו בצורה הכי טובה שאפשר. האליפות כבר שלנו (צ'לסי לא יכולה למחוק פער כזה עם המשחקים שנשארו לה, וארסנל לא תאבד את האליפות עם פער כזה), כך שהמטרה העיקרית בעצם הושגה הרבה לפני סוף העונה.

9. ArsenalFan Member

פירס חזר באוקטובר ושיחק כל העונה, ולדעתי הוא גם היה טוב מאוד מהרגע שהוא דרך על המגרש, הוא לא חזר רק בגמר הגביע. ו-ונגר לא נתן יותר מדי קרדיט לסיגאן, הוא נתן הרבה יותר משחקים בכלל לקיאון.

ולא עברנו שום משבר (להפסיד לאינטר 3:0 בהייבורי זה מכה, אבל לא משבר), עוד לא הפסדנו משחק אחד בליגה- אז איך אפשר לומר שעברנו איזשהו משבר?

נערך לאחרונה ב: ‏30/3/04
  10. אלי מתחן Member

לא יודע למה, הקבוצה של 98 הרשימה אותי יותר, ברגקהאמפ בכושר שיא כמו אז טוב יותר מהנרי ושאר חבריו.

11. ScottishGunner Member

עונה שעברה פירס חזר ב-9 לנובמבר, נגד ניוקאסל הוא נכנס דקה 70. הייתי במשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

גם אני לא מבין את אלה שאומרים שכבר עברנו משבר. איך קבוצה יכולה לעבור משבר בלי להפסיד כמעט, חוץ מאיזה 4 הפסדים שאפילו לא היו רצופים. גם כן הפסדים, נגד מידלסבורו שניים בגביע הליגה (שרק ההרכב שעלינו איתו באותו משחק מראה כמה הוא חשוב עבורנו העונה), ועוד שניים בליגת האלופות, שהיו די מקרה. ואם להתחשב בעובדה שנגד אינטר עוד שיחקנו לא כל כך רע, אז הרשימה השחורה שלנו מצטמצמת למשחק 1. זה לא משבר.

אבל כאן נשאלת השאלה - אולי בכל זאת אפשר לסיים עונה בלי משבר? אולי. אני בכל אופן, מאמין שארסנל של השנה מסוגלת לכך. בלי לפתוח פה לשטן.

12. שבצ'נקו Member

לא הייתה שום קפיצה, פשוט חלק מהקבוצות של אירופה השנה לא במיטבן.

13. Diego Maradona Member

זה אחי סיבה שלא חשבתי עלייה אבל אין ספק אתה פשוט צודק אבל עדיין ה-נ-ר-י

ואני לא אוהב ארסנל אפילו שונא אותם

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשבר שאני מדבר עליו לא התבטא בנקודות והפסדים. הקבוצה היתה בכושר בינוני מינוס וההגנה גרועה להחריד, המוראל של השחקנים היה באדמה ובכל משחק הצלחנו במזל גדול לנצח (הכוונה לתחילת העונה). היריבות פשוט היו חלשות\החמיצו הרבה. נגד אינטר זה התפוצץ (ושיחקנו רע מאד).

15. Diego Maradona Member

ארסנל של הנשה תיקח אליפות(ואני מקווה שנאי פותח פה לשטן)
    אבל שנה הבאה הכל ייתפרק המשברים יבואו בצרורות והנרי ייעזוב לריאל מדריד

הוא יכול להגיד שלא אבל גם ככה היה עם בקהאם....