מודדים את הכרס:: מה שלום הבטן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏1/7/10.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה למנהלים, אני לא רוצה לעבור על החוקים החדשים אז, על רונלדיניו ואדריאנו כותבים כאן או בדיון הקבוצות שלהן?

2. cazzo Il Capocuoco

תלוי אם הם משחקים בקבוצת בטן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: רשמי: מארק ברשיאנו, שחוזהו בפאלרמו הסתיים, חתם בלאציו.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: פאלרמו החתימה לחמש שנים את קאמיל גליק הפולני בן 22 מפיאסט גליוויץ' שבעונה הבאה תשחק בליגה השנייה.
    http://www.piast.gliwice.pl/piast/kadra2009/w2009/kamil_glik.Xxx
    האם הפולני יתגלה כמחליף הולם לסיימון קייאר?

:aa1: סלבאטורה סיריגו קרוב להארכת חוזה בפאלרמו עד 2014 עם העלאת שכר משמעותית.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: רשמי: ג'נואה רכשה מספורטינג בראגה את אדוארדו, השוער הבכיר של נבחרת פורטוגל במונדיאל האחרון

אחלה קולפו. אני לא בטוח אם הוא באמת טוב יותר מסורנטינו, אבל טוב שסורנטינו יישאר בקייבו ושנקבל עוד שוער איכותי בליגה שגם ככה לדעתי מהווה את הליגה האיכותית בעולם כשזה נוגע לעמדה המדוברת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/7/10
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסכום 4.500.000 €.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/10
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.corrieredellosport.it/images/45/C_3_Media_1096545_immagine_obig.Xxx

12.000.000 €

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ברורה לי ההחלטה של קייאר לעבור לוולפסבורג שלא תשתתף במפעלים האירופאים לעומת פאלרמו. כנראה שזאמפריני היה זקוק לכסף.

לאחר שוולפסבורג החתימה את פרידריך וקייאר, החזרה של ברצאלי לאיטליה נראת סלולה יותר מתמיד.

9. 亚历山大帕托 Member

אם אני לא טועה, לקייאר היה סעיף שחרור, כך לשזאמפריני לא היתה מילה (אם היתה, היה דורש כפול מזה). ההחלטה היא אך ורק של הדני, ומה נגיד על מי שבוחר בכסף במקום התקדמות מקצועית? מי שאמר שהוא יעזוב את פאלרמו אך ורק בשביל מועדון גדול בשביל לשחק בליגת האלופות? שייכשל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/7/10
  10. avdz7 Member

נאדיר בלהאג', שהיה מקושר ללאציו (במקרה שלאציו מוכרת את קולארוב), חתם באל-סאדד

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף פעם לא החזקתי מקייאר ולכן לא מפתיע אותי שאף קבוצה גדולה לא קפצה עליו למרות סעיף השחרור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/7/10
  12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קייאר יכול להחנק - למי אכפת ממנו? הבעיה היא עם פאלרמו שבכל פעם שנדמה שהנה היא עושה את הצעד ומתקרבת לגדולה, היא הולכת ומאבדת חלקים חשובים בפאזל שקירבו אותה לשם מלכתחילה. במקום שזה יהיה קיץ שבו היא מעמיקה את הסגל והולכת בכל הכח על זכייה בליגה האיורפית ומקום במוקדמות ליגת האלופות, עכשיו היא צריכה גם לחפש עומק וגם לסתום חורים.

לפי מה שמספרים על הבלם הפולני החדש גליק, פאלרמו החתימה עוד גויאן ולא עוד קייאר. עסקת טולוי הסתבכה עם החוק החדש של ההתאחדות ($&$%#@) ובכל מקרה הקבוצה שלו דורשת עכשיו סכומים די גבוהים. לפחות בהתקפה הכל בסדר עם עומק מרשים למדי. גם מיקולי מחלים בקצב יפה ונכון לעכשיו הוא אמור להיות מוכן בתחילת-אמצע ספטמבר (סביבות המחזור השלישי).

13. avdz7 Member

חסוס דאטולו עוזב את נאפולי לעונת השאלה באספניול.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מקווה מאוד שפאלרמו ינצלו את הכסף מהבלונדיני לחיזוק משמעותי, למרות שלפי התגובה של יותם נראה לי שהמצב לא מבטיח כרגע. מה קורה עם ההתעניינות בבן של עבדי פלה? במחיר הנכון זו יכולה להיות חתיכת גניבה, אני אישית מאוד תופס מהשחקן הזה ומאמין שהוא יפרוץ בגדול.

זו נראית לי ידיעה די ישנה כבר, ככה שיכול להיות שהתייחסתם אליה בדיון הקודם, אבל אני אזכיר זאת למרות זאת. ראיתי שלאציו החתימה את פבלו פינטוס האורוגוואי - מדובר בשחקן חמום מוח, שכונתי מאוד, אך מצד שני מהיר, כשרוני ועדיין צעיר באופן יחסי. יכול לשחק כמגן וכקשר ימני, נוטה לבלות בחצי היריבה ולשכוח את תפקידו בהגנה כמגן. אני לא בטוח שהראש שלו יאפשר לו להצליח, אבל בהחלט שחקן ששווה לעקוב אחריו אם הוא יצליח להשתלב ברוטציה.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליאס, עסקת איו תקועה מכיוון שיש כביכול התעניינות רצינית של באיירן בבחור. אני לא יודע אם זה אמיתי (ההתעניינות, כי הדיווחים מאוד אמיתיים), או שזה נעשה פשוט כדי לנסות ולהוציא יותר כסף מפאלרמו. מארסיי בכל מקרה כבר לא פקטור בעניין וזה יותר קטע של סוכן שמנסה לארגן חוזה כמה שיותר טוב לשחקן שלו.

לאחר שדרמיאן הגיע ממילאן כגיבוי לצד ימין, שחקן גיבוי נוסף הגיע כדי לגוון את האפשרויות בהגנה של פאלרמו: סנטיאגו סילבה סגר בקבוצה ויחתום על חוזה של 500,000 יורו בעונה, לאחר שהמועדון שלו, רוסריו סנטראל, קיבל את הצעתה של פאלרמו שעמדה על כמיליון וחצי דולר. לא הבנתי כל-כך את הלאום שלו, אבל הוא דרום-אמריקאי שיש לו אזרחות אירופית, כך שהוא לא משפיע על מצבת הזרים. נאמר שהגעתו תאפשר את השאלת גליק לבארי, אבל במקומות אחרים הוא הוזכר בתור מגן שמאלי דווקא, אז אני לא סגור על העמדה שלו. נצטרך לחכות לאליאס או בן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/7/10