מודדים את הכרס:: מה שלום הבטן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏1/7/10.

1. benos Member

אני מניח שהתכוונת לסאנטיאגו גארסיה ולא סילבה, סילבה הוא החלוץ הגבוה שזכה עם באנפילד באליפות, אם אני לא טועה יש לו אזרחות/דרכון ספרדי ולכן הוא יחשב כלא זר, היו דיבורים על כך שפורטו ועוד קבוצה איטלקית ששכחתי מי היא בידיוק(רומא נראה לי, לא בטוח) רצו אותו. הוא משחק כמגן שמאלי, בקלאוסורה הוא רק פרץ להרכב ולצערי את הטורניר האחרון לא יצא לי לראות כל כך הרבה, ממה שראיתי הוא נראה מגן סולידי, לא הפיל אותי מהכיסא אבל אם פורטו ופאלרמו עקבו אחריו אז כנראה שיש בו משהו שאני לא ראיתי, אחרי הכול יש לפאלרמו מחלקת סקאוטינג דיי טובה לפי השחקנים שהם הביאו מדרום אמריקה.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כמו שבן אמר, מדובר בסאנטיאגו גארסיה שהוא מגן שמאלי. ערך בכורה בפרימרה בשלהי 2008 אבל חזר לרסרבה למשך יותר משנה ורק בטורניר האחרון קיבל הזדמנות מחודשת אותה לקח בשתי "רגליים". אני לא ראיתי ממנו שום דבר מיוחד לטובה או לרעה ב-14 ההופעות שלו סה"כ, אבל ההתעניינות מצד קבוצות אירופאיות לא קטנות מעידה על כך שכנראה יש לו סוכן מצוין (אם להיות ציני).

500 א' יורו לעונה? הכדורגל הוא מקצוע נדיב...

יש ידיעות בארגנטינה על מגעים בין פאלרמו לבוקה על רכישת שירותיו של הבלם אסקיאל מוניוס הצעיר, שחקן בו עסקנו כשפיורנטינה התעניינה בו בעונה שעברה, למרות שטרם שיחק בפרימרה אז (משחק וחצי עד לטורניר האחרון). אחרי ששיחק בטורניר האחרון לא מעט, סימני השאלה סביב הסכומים שמציעות האיטלקיות עליו רק גוברים לדעתי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/7/10
  3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לוקה צ'יגאריני עומד להיות שחקן סביליה. שחקנה של נאפולי לא ממש מצא את עצמו בקבוצה מעיר הנמל למרות ההבטחות הרבות וההייפ הגדול. כרגע לא נמצא גם שום מועדון איטלקי שמעוניין בקשר שעומד לנטוש את איטליה לטובת הליגה הספרדית.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה בן ואליאס. אכן הכוונה הייתה לסנטיאגו גארסיה. גם גרסיה וגם סילבה הוזכרו בחודש האחרון בהקשר של קבוצות איטלקיות ולכן הבילבול. בכל מקרה, המחיר שלו הופך אותו להימור סביר, והוא בטח מהווה שידרוג משמעותי למאלינטה, שהוא המגן הכי גרוע שראיתי בימי חיי. גארסיה מגיע כגיבוי לבלצארטי וזה מוריד עוד יותר מרמת הסיכון של העסקה.

יניב, צ'יגאריני לא נוטש את הליגה - הוא נזרק מהליגה. היכולת המאכזבת שלו באטאלנטה ונאפולי היא הסיבה המרכזית לכך שאין קבוצת סרייה A שמוכנה לקחת אותו. אפשר לאחל לו הצלחה בסביליה, שם הוא אמור שוב פעם לשתף פעולה במרכז הקישור עם גווארנטה, איתו שיחק ביחד אצל הברגאמאסקים של אטאלנטה.

*פרציוזי הבן נמצא כרגע בליסבון כדי לנסות ולשכנע את ספורטינג למכור את ולוזו. ההצעה הראשונית עמדה על 7.5 מיליון יורו בנוסף לכרטיסו של זפאטר (שמוערך ע"י ג'נואה בכ-6.5 מיליון יורו), אבל הסכום המצטבר של 14 מיליון לא מספק את הפורטוגזים והם רוצים עוד כסף. במידה והעסקה לא תצא אל הפועל, ג'נואה תתפשר כנראה על קווין פרינס בואטנג.

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מונוז כנראה לא יצטרף לפאלרמו. לפי סקיי איטליה עלותו של הארגנטינאי גבוהה מדי בשביל הרוזונרים.
    לדעתי הטענה הזאת מגוחכת כי פאלרמו חייבת חיזוק בהגנה כדי להתמודד בליגה ובליגה האירופית ובנוסף הם קיבלו סכום נכבד על קייאר.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שזה יותר בקטע של "מוניוז לא שווה סכום X" - לא "אנחנו לא מוכנים לשלם את סכום X על כל בלם".

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: סקיי: נאפולי ופאלרמו סיכמו על העברתו של קבאני תמורת סכום משוער של כ-16 מיליון יורו, העסקה תיסגר בשעות הקרובות או מחר בבוקר/צהריים

התפתחויות בהמשך...

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט בהלם מהסכום שנאפולי הסכימה לשלם על חלוץ שבעיניי נחשב לבינוני, מאיפה יש להם כלכך כסף?

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מצטרף למוחמד, קאבאני פשוט לא שווה את הסכומים האלו לדעתי, למרות שמצד שני במשחק ההתקפה התקוע של נאפולי הוא אולי יכול להוסיף משהו.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שדה לאורנטיס לא יבכה על הכסף שהוא שופך. איזה ביזבוז משווע של כסף..

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדברים עכשיו על השאלה עם אופציה לרכישה ב-16 מיליון, שישולמו על גבי 4 שנים. קבאני אמור לקבל חוזה לחמש שנים שבהן יקבל 1.8 מיליון יורו לעונה.

איך קבאני, האמסיק, קוואליירלה ולאבצי אמורים להכנס כולם להרכב אחד? חוץ מזה שאני מסכים איתכם שקבאני לא שווה את הסכומים האלה, אני גם לא חושב שנאפולי צריכה שחקן בסגנון שלו. היא צריכה מישהו חד שיודע לשחק ממש בתוך הרחבה קרוב לרחבת החמש, לא עוד שחקן שיורד אחורה ועוזר ביצירה.

12. cazzo Il Capocuoco

בנאפולי בונים קבוצת כדור יד חדשה. לא יודע איך לתאר את זה אחרת.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשרי בתנאי שעוברים ל- 4-3-3. ואם לא, אז יהנו מגיוון ועומק שיוכל לעלות את הקבוצה בעוד מדרגה. רכש טוב לדעתי, אני אישית מעריך את קבאני, אבל גם חושב ש-16 מיליון אילו סטנדרטים של הפרמייר ליג ולא שלנו.

:aa1: בוריילו ובלן שוב פעם ביחד.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

היו צריכים למכור אותו ולהוציא כמה גרושים מהפלופ, הרי בסופו של דבר אני מאמין שעוד עונה שתיים הוא יחזור לארגנטינה שם אף מועדון לא יוכל להציל חלק מההשקעה של נאפולי. אך עדיין יש תקווה, אולי אני טועה וכמה משחקים טובים של הדוגמן בספרד יגרמו לאספניול להתפתות לממש את האופציה.

15. benos Member

אחת ההתנהלויות הכי מוזרות נראה לי של קבוצה איטלקית, לפחות ממה שאני מכיר זה ממש מצחיק איך נתנו על שחקן כל כך טיפש וחסר כל חכמת משחק 7 מיליון יורו, מה שעוד יותר מצחיק זה שנאפולי בנתה עליו כמגן-קשר בצד שמאל במערך של שלושה בלמים שזה לחלוטין לא עמדה שהוא יכול לשחק בה, עכשיו נוסף העניין שנאפולי לא מכרה אותו וזה בכלל מצחיק, אני אישית הייתי מוכר אותו בעבור הצעות של שני מיליון יורו בלי לחשוב בכלל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/7/10