מודדים את הכרס:: מה שלום הבטן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏1/7/10.

1. Interista Member

:aa1: רשמית: ערן זהבי שחקן פאלרמו.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

החשיפה התקשורתית היא שולית מבחינתי פה. נחמד לראות שחקן ישראלי בסריה א', הרגשה שהלאום שלך מיוצג בליגה הכי מעניינת שיש שהיא כמובן טובה. בהצלחה!

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נשאלת השאלה האם הוא הגיע לליגה בזכות הירידה ברמה שהסריה A עברה בשנים האחרונות או בזכות? אני אעקוב כמובן כמו הרוב ויהיה מעניין אם עזיבה אפשרית של פאסטורה תיתן לו במה גדולה יותר או בכלל כמה דקות הוא יקבל מפיולי או מי שיחליף אותו אחרי המחזור השלישי.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשאל כל אוהד כדורגל בארץ והוא יענה לך שזהבי הוא בין השחקנים הכי טובים בארץ. אז אם שחקנים פחות טובים ממנו שהגיעו לפריימרליג/בונדסליגה (שכטר לדוגמה) הגיעו כי הליגה שם בירידה? אני לא חושב. זהבי שחקן בכיר בארץ ומגיע כדי להיות שחקן ספסל/רוטציה בקבוצה בליגות הבכירות של אירופה. אני לא חושב שזה משנה זהות הליגה שאליה הוא הגיע.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

קראתי היום כמה תגובות של אוהדי פאלרמו, הם כנראה מאמינים למה שהנשיא שלהם אומר. נשאר רק לחכות ולראות מה הוא יעשה על הבמה הגדולה הזו. כמעט מרגש לראות שחקן ישראלי בסריה A. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

6. Lazarobbie Member

ערן זהבי עובר עובר לפאלרמו.

בכתבה רשמו שהוא מיועד להיות המחליף של פאסטורה- יומרנות ישראלית?

ממה שאני יודע, זהבי משחק במרכז הקישור או בצדדים, ופאסטורה הוא בכלל קשר התקפי, איפה הוא מתופקד במערך של פלארמו?

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לא יודע לגבי החלפת פאסטורה, אבל זה שזהבי חתם על חוזה ארוך טווח של 5 שנים יכול אולי להעיד שבאמת בונים עליו שם.

8. Muurad Member

כולם חותמים שם ל-5 שנים, ככה שזה לא משהו יוצא דופן - אבל העמדה הטבעית שלו היא קשר התקפי.. הוורסטיליות שלו מאפשרות לו לשחק בעמדות הקשר המרכזי ושחקן הכנף(למרות שהוא התחיל בגיל צעיר כשחקן כנף כעיקרון אם אני לא טועה)

יש מאמן חדש ככה ש all bets are off, ואין לנו אידיקציה לדעת מה יקרה רק אחרי מחנה האימונים ופתיחת העונה.. אבל עזיבה של פאסטורה בהחלט תעשה לערן טוב.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאציו הציעה 6, פאלרמו רוצה משהו בין 7 ו-8, היום תהיה פגישה בין הצדדים כדי לראות אם אפשר לסגור את ההפרש הקטן. פסקוואלה פוג'ה (כן, הוא עדיין חי) וטומאזו רוקי מוזכרים כקלפי מיקוח אפשריים.

בוצו, הסוכן של מארקטי, אמר שהוא יסגור סופית בלאציו בימים הראשונים של יולי, כלומר בשבוע הבא. אין עדיין התפתחויות בגזרת ג'יבריל סיסה, שדורש מעט יותר מה-2 מיליון בעונה שלאציו מוכנה להציע לו. יש גם את החיפושים אחר קשר, כשנשיא ברשה טוען שיש לו הסכם עם לאציו לגבי קונה היווני והתקשורת מתעסקת בשמות גדולים יותר כמו מיראלם פיאניץ' של ליון ואקסל ויטסל המיתי של סטנדרד ליאז'. וכן, יש עדיין אפשרות לטרייד בין לוריק צאנה/קאנה ומוסלרה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/11