מוטו נתפס עם סמים ושוחרר מצ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י eyal7, ‏18/10/04.

1. eastlands Member

ריו היה חייב להיענש בחומרה , שחקן מוביל ודמות לחיקוי עם משכורת עתק ספג עונש שאני מאמין שכשתיתעורר יום אחד אתה תומר שהגיע לו העונש ושהמיקרה עשה טוב לכדורגל האנגלי שרדף באותו תקופה שערוריה אחר שערוריה , אני חושב שכבר העונש שיפר את היתיחסות השחקנים למיקצוע ביגלל העונש של ריו
    ותפסיק לחשוב שיש רדיפה כי אם לסול קמבל זה היה קורה העונש היה בדיוק אותו עונש .

2. robson Member

תראה, אני מסכים איתך שהעונש הגיע לריו אבל לא בחומרה כזאת..
    ברור שאם זה היה דה זו למשל הוא לא היה מקבל 8 חודשים.
    בכל אופן, בלי קשר לריו לפי דעתי הגיע למוטו עונש כבד יותר מכיוון שמדובר בקוקאין!

3. GOALER Member

לך תדע מה היו מוצאים לריו אם הוא לא היה מבריז.......

4. `Sepk Member

וכאן הטעות שלך רובסון, קוקאין לא נחשב לסם ממריץ. מהסיבה הפשוטה הזו, שחקן אשר השתמש
    בסם שאינו ממריץ זכאי לעונש קל יותר מאשר שחקן אשר נטל סטרואידים או כל ממריץ מסוג אחר.
    קוקאין אולי נשמע חמור, והוא אכן סם קשה מאוד, אך בכדורגל מתייחסים יותר לכיוון הממריץ.

בכל מקרה, מוטו יכול להתחיל להגיד תודה כל בוקר לאלוהים שהוא קיבל רק 7 חודשי הרחקה,
    ושיש אחריו 4 קבוצות נחשבות, ביניהן גם ארסנל...

רק שיתנקה ויהיה בריא ומאושר. שחקן חביב בהחלט.

5. robson Member

נו..חזרת?..לך תלמד את העובדות לפני שאתה מגיב.

ו-Sepk אני יודע שקוקאין הוא לא סם ממריץ אבל הוא סם קשה. וספורטאי שאמור להוות דוגמא לאלפי מעריצים
    חייב לחטוף ובגדול על שימוש בסם זה.
    ואני לא קראתי על אף קבוצה בעקבותיו..זה שוונגר אמר שהוא לא פוסל את מוטו על הסף לא אומר שארסנל בעקבותיו.

6. Julian Joachim Member

רובסון, וכשריו פרדיננד קונה תכשיטים במקום לערוך בדיקת סמים הוא מהווה דוגמא ומופת, הא?

אם זה הקריטריון שלך, אין ספק ששניהם צריכים לקבל עונש גדול מאוד ולא משנה חומרת הסם (או קיום הסם).

7. robson Member

הקריטריון שלי הוא אי שמוש בסמים.
    ריו נמצא נקי..הוא אולי אשם בטיפשות ויהירות{עד כמה שידוע לי זה עדיין חוקי..} אבל לא לקח קוקאין.
    לא טענתי שלא הגיע לו עונש אלא שלא הגיע לו 8 חודשים בחוץ..איפה הפרופורציות?..

8. Julian Joachim Member

א. אתה לא יודע אם הוא לא ניסה להסתיר את קיום הסמים בגופו.
    ב. זלזול.
    ג. היותו דוגמא שלילית מאוד לכל אוהדי הכדורגל וגורם לפרסום שלילי לכדורגל (כוכב על בנבחרת מבריז מבדיקת סמים והולך לקנות לעצמו עגיל באותו זמן?! תחשוב איך זה נשמע).

הגיע לו עונש ועונש גדול. לא יודע אם 8 חודשים זה יותר מדי, אבל לבטח הגיע לו את אותו עונש לפחות כמו מוטו שהוא סתם שחקן בכדורגל האנגלי, לא משהו יוצא דופן כמו ריו.

9. eastlands Member

ג'ולין - אל תישכח שאתה מסביר לאוהד י,,,,,ד שחי בן תיקוה ליאוש (פומפי לפראג) .
    אתה מישתדל להסביר , אבל עדיין מדובר בגרעין קשה וממורמר .
    רובסון -אתה צודק העונש היה חמור
    סטרטפורד- גארי נוויל ענק

10. KirkH Member

הטיעון הזה הוא מצוץ מהאצבע...

מוטו כוכב גדול פי שלוש מריו פרדיננד כי הוא מייצג מדינה שלמה. הוא קפטן נבחרת רומניה ואליל נוער מהגדולים שקיימים במדינת הגנבים. אז להגיד שלמוטו לא מגיע עונש כי הוא סתם כדורגלן ולא מוערץ כמו ריו זו בורות.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/04
  11. THE STRETFORD END Member

Julian Joachim
    א.ריו נבדק למחרת ונמצא נקי.
    ב.הסאן(שלא ידוע באהדתו ליונייטד) יחד עם ריו שלחו שערה שלו לבדיקת מעבדה בארה'ב,בדיקה שיכולה לגלות אם הבן-אדם השתמש בכל סוג של סם חצי שנה אחורה וריו נמצא נקי גם בבדיקה הזו.
    ג.מאיפה אתה יודע מה הוא קנה באותו היום?וזה גם לא משנה!
    ד.ריו היה צריך להענש אבל חומרת העונש היתה חסרת כל פרופרציה,יאפ סתאם שנמצא(באשמתו או לא)בגופו ממריצים הורחק ל 3 חודשים בלבד!!!
    ה.מדוע הסיני של הסיטי קיבל עונש הרחקה על תנאי חודשיים לפני על אותה עבירה?
    ו.מספיק כבר עם הדוגמא האישית שכדורגלנים צריכים ככביכול לשמש,הם לא מורים או מחנכים,רק שחקני כדורגל!לפי התפיסה שלך גם שחקני קולנוע או זמרים מפורסמים צריכים לשמש דוגמא למופת גם כן כי הם נערצים ע'י בני נוער והרי זו שטות אחת גדולה לצפות לכזה דבר!

איסטלנד,
    אתה מצחיק אותי היום,תמשיך ככה כי יש לך עד יום ראשון להיות ליצן אחרי זה אתה יורד למחתרת.

12. eastlands Member

סטרטפורד- אתה מבלבל עם השערה של ריו , המטרה הייתה מהג'ירפה
    לריו לא הגיע עונש , הוא היה במספרה עם אייל
    הסאן שונא את י,,,,ד - מה אתה אומר , רציני , את מי הוא אוהב ?

13. ג'רמיין דפו Member

או אני רואה שכל המחלות נמצאות בפורום בעת ובעונה אחת...סטרטפורד אתה צריך להיזהר שלא תמעד בדרבי אחרת תראה בן אדם רץ עם לום בעלייה לצור יגאל...ואיסטלנדס אם כצפוי תפסיד צפה לדקירות מהערפד הוא ימצוץ לך את הדם בתאווה. ראו הוזהרתם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

14. THE STRETFORD END Member

הסאן כמו שאר הצוהבונים הלונדונים מעדיף את הקבוצות הלונדוניות!
    אפילו קיגאן לא מוכן שהעיתונאי הראשי שלהם(או של המירור אני לא זוכר כרגע)יכנס למסיבות העיתונאים של הסיטי בגלל "מסע צלב"נגדו.

רובי,
    זה שהבחור לא שפוי שנינו יודעים אבל אנחנו רק ביום חמישי ואני דואג שעד יום ראשון לחץ הדם וקצב פעימות הלב שלו מהפחד יגרמו לו לראות את המשחק בבית חולים מאיר.
    לא נשארו לך קצת מהכדורים הירוקים שהיית נותן לו בזמנים קשים?אני חושב שעכשיו זה הזמן לטיפול חירום.

15. ג'רמיין דפו Member

שום קוקטייל לא יעזור לו לפני הדרבי....הבן אדם מוכן לרוץ להציל את עראפת אם לוקחים את רוי קין במקומו. שאיסטלנדס שונא משהו שאלוהים ישמור שום כדור לא יעזור אילחאוני.