מוטו נתפס עם סמים ושוחרר מצ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י eyal7, ‏18/10/04.

1. eastlands Member

הוא כבר חזר פעם אחת כמו ערפד למלון וריחמתי עליו , מיסכן הפצצה שחטף בקרדיף גרמה לו לאבד את הזיכרון , בשנה שעברה הוא שוב ניצל ממכות בהשפלה באיסטלנדס4-1 ,
    לא לומד הפך לאיש מריר וכועס על כולם , אוי יוג'י יוג'י

2. THE STRETFORD END Member

כבוד הוא לי היה לקבל פיצוץ מאוהד של מילוול,יש כאלה שקוראים על זה בספרים,יש כאלה שרואים את זה בטלוויזיה,יש כאלה שרואים מרחוק אבל לא מעיזים להתקרב,אבל אין כמו לחוות את זה על אמת(אך האדרנלין..)

בדרבי האחרון אחרי המשחק מחוץ לחללית שלכם(סליחה האצטדיון העירוני)המכות שהלכו בין האוהדים שלא שמו על השוטרים מסביב היה פשוט דבר שלא ייאמן,הפעם לא הייתי קרוב למכות,פשוט נהניתי לראות את האוהדים שוב מושפלים ע'י אוהדי היונייטד!

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההשעייה של ריו הייתה מוגזמת בזמנו. אם בבדיקה למחרת היו רואים שיש לו סמים בדם, הוא היה צריך לכקב השעייה כפולה בגלל ניסיון להעלים, אבל עצם העובדה שהוא נבדק ונמצא נקי פשוט הופכים את כל האירוע לעלילת דם מבחינתי. זה היה עונש מוגזם לחלוטין.

לגבי מוטו, קשה לי שלא להרגיש רחמים כלפיו. בסדר, עשה קוקאין, מגיע לו עונש - אבל זה לא ניסיון לספר ביצועים ולא מדובר בסם ממריץ שמשפיע על הספורט, זה פשוט אירוע שמכתים את התדמית של הספורטאים ועל כך מגיע לו עונש. 7 חודשים? נראה לי מספיק.

והכי גרוע, שבניגוד ליונייטד שעמדה מאחורי שחקן שלה ברגעים קשים, צ'לסי מתגלה כמועדון דו פרצופי וצבוע, ועוד מאשימה את ההתאחדות? בושה.
    וזה מוביל אותי לשאלה - למה ההתאחדות האנגלית קבעה עונש ולא פיפ"א? מוטו הרי שחקן בינלאומי. הוא מושעה ל-7 חודשים ממשחקי נבחרת רומניה במקביל?

4. ArsenalFan Member

לא מבין בכלל את ההשוואה לפרדיננד. פרדיננד נענש ע"י ההתאחדות האנגלית על כך שלא הופיע לבדיקת חומרים אסורים לספורטאים (הבדיקה שהוא לקח יומיים אחרי החמצת הבדיקה הייתה בדיקה פרטית בכלל), עבירה שעליה בועד האולימפי מענישים ספורטאים בצורה חמורה יותר משמונה חודשי השעייה, בלי שאלות ובלי חקירות. זו קטגוריה שונה לחלוטין מקוקאין, ששימוש בו בכלל מהווה עבירה פלילית והמקרה הזה צריך להיות מטופל במסגרת החוק קודם כל. אין לי מושג למה מוטו קיבל עונש מופחת מזה שקיבל מארק בוסניץ' על עבירה דומה, אולי כאן צריכה להיות עיקר הטענה ולא ההשוואות המיותרות למקרה של פרדיננד.

5. KirkH Member

דו פרצופיות? צביעות? בושה? מה אתה מקשקש??? יש קו מסויים שמנחה מועדון, הקו אומר: מי שנתפס עם סמים, מקבל בעיטה בתחת. נקודה.
    מה בדיוק הצביעות כאן? איפה האשמה של השחקן? איפה האחריות המקצועית של מוטו שהשאיר קבוצה בלי שום יכולת לגיטימית להביא שחקן מחליף?

ההתאחדות האנגלית היא זו שקובעת את העונש כי היות והשחקן רשום אצלה. פיפ"א יכולה לקבל את מסקנות הועדה ולהרחיק אותו ממשחק פעיל בנבחרת לתקופה זהה או לזמן ועדה חדשה במוסדות פיפ"א.

כי מרוב כל השקרנים שמסתובבים בעולם, אנשים שכחו שלומר את האמת זו חובה ולא זכות, אז נורא נורא מתלהבים שאדראיין מוטו הודה מרצונו שלקח סמים ולא הכחיש כמו שאר הכדורגלנים. ממש מרגש.

6. עמית הכדורגלן Member

מגיע לו!!
    שילמד לא להשתמש בסמים בזמן שיש לו קריירה!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא.
    חשבתי שהוא דווקא צריך לקבל חוזה משופר.

אגב, מה שמה של הזונה ארוכת הרגליים ממנה שאף אדריאן את הקוק?

8. robson Member

מורן אטיאס?...

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שגברת אטיאס עברה למיטה אחרת. אין לי התנגדות שזו תהיה המיטה שלי, אגב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אטיאס. זונה אחרת.

11. THE STRETFORD END Member

ומה תגידו על זה:
    מרויטרס,

'Villarreal's Brazilian midfielder Marcos Senna has been
    suspended for 60 days and fined 10,000 Swiss Francs
    by UEFA after testing positive for two banned
    substances, the Primera Liga club said on Thursday. The banned substances bethamethosone
    and methylprednisolone, both steroid
    related, were detected in a drugs test carried out
    after an Intertoto Cup match against Atletico Madrid on
    August 24. Senna was suspended provisionally by
    UEFA on October 21 and the 60-day ban will
    run from that date. He will miss another seven league
    matches and two UEFA Cup games during the remainder
    of his ban which will expire on December 20. Senna, 28, joined Villarreal from Sao Caetano in Brazil in 2002. He played only 25
    games over his first two seasons in Spain but he had been
    ever-present for Villarreal until his suspension.'

ואני שואל איפה הצדק???

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

עושים אפלייה מתקנת לספרדים.

13. city Member

כנראה שההתאחדות האנגלית לוקחת את עניין הסמים יותר ברצינות מאופ"א.
    איך שחקן שלקח סמים ונתפס בבדיקה מקבל חודשיים השעיה, בעוד שריו פרדיננד מקבל חצי שנה על זה שהוא החמיץ את הבדיקה ?
    זאת לא הפעם הראשונה שבאופ"א מקבלים החלטות לא הגיוניות.
    הם צריכים לקבוע עונש קבוע לכל מי שלוקח סמים. שיוסיפו חוק שמגדיר כמה זמן השעיה וכמה קנס יקבל מי שלוקח סמים וזהו. אי אפשר ככה.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה גם עונשו של פרננדו קוריאה ממאיורקה קוצר. גם קוק.