מוקדמות היורו: מתחילים להתחמם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏6/10/06.

1. IsraeliSoccer Member

גאנה עשתה משחק מהיר זה מה היה יפה

2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

נראה שהצרפתים מתקשים לשחזר את היכולת מהשלבים האחרונים של המונדיאל, סקוטלנד מובילה 1-0.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה תוצאות מטורפות בבית 4....
    סלובקיה מנצחת בווילס 5-1, צ'כיה מכניסה לסן מרינו 7 (סן מרינו חייבת לעוף מהמפעלים האלה) ובינתיים קפריסין מובילה בבית 3-2 על אירלנד...

4. GUTE Member

קפריסין מובילה כבר 4-2.
    זה לא יאומן!! אנחנו עומדים על 18 שערים ב3 משחקים בבית 4!!!
    והזרוע עוד נטויה .

5. SeRgInHo Member

איי איי מה בדיוק מטורף בשביעיה של צ'כים לרשת של סן מרינו? מה בדיוק מפתיעה התבוסה שהנחילה סלובקיה לווילס?
    וארלנד כנראה ממשיכה את היכולת שלהמקמפיין הקודם. אגב זה כבר 4-2.
    תוצאה באמת מפתיעה היא התיקו המאופס ביירבאן בין ארמניה ופינלנד, שקילקלה לעצמה את הפתיחה המצוינת שלה.
    והסקוטים בינתיים(דקה 90)מנצחים את הצרפתים. הבית הזה מסתבך.

שבה וגוסין לא משחקים, שובקובסקי עומד בשער. זה לא מריח טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/06
  6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד כמה שנמאס לנו מקפריסין והכל, הם פשוט נבחרת של גברים, יעשו תמוות לכל מי שנכנס אליהם הביתה ולא משנה אם זו צרפת או ישראל. אני מאוד מקווה שעכשיו כשסוף סוף נפרדנו מהתיאום הסיאמי שלנו הם יצליחו בזירה הבינלאומית, אולי גם יתקדמו לדרג הרביעי ונוכל להירגע שלא ניפגש בזמן הקרוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

סקוטלנד מוליכה בדקה ה-90 על צרפת, אני אסתכן בניחוס נוראי ואומר "נהדר", אם צרפת לא תפשל וסקוטלנד לא תתפרק, יש סיכוי מעולה לראות את איטליה בחוץ, אני לא מאמין שאני אומר את זה (כנראה פעם לפני אחרונה בחיים שלי) יאללה אוקראינה!

וצ'כיה מנצחת 7-0 את סן מרינו, האמת - צריך לשקול סיבוב מוקדמות לנבחרת מהדרג השמיני, זה פשוט עצוב ולא ספורטיבי מה שקורה איתם, למרות שאני חייב לומר שרק אנדורה ופארו קיבלו באמת בראש, לוקסמבורג, ליכטנשטיין וקזחסטן דווקא מתמודדים בכבוד יחסי.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו סיימתי לראות סקוטלנד-צרפת ב-ESPN עוד 2 דקות יתחיל המשחק בין שוודיה לספרד וגם את משחק הידידות בין גרמניה לגרוזיה מראים בערוץ. אז תודה ל-ESPN על שבת של כדורגל!!!

חבורת לב אמיץ שיחקו נהדר. ובצדק ניצחו את המשחק. אני כמובן ששמחתי על כך. כי מבחינתי זו תוצאה ששיחקה לידייהם של האיטלקים שלטעמי צריכים לנצח את כל המשחקים שלהם עד סיום המוקדמות אם ברצונם לסיים במקום הראשון. אבל מצד שני, אחרי שנזכרתי שלסקוטלנד יש 9 נקודות משלוש משחקים, אולי בעצם סקוטלנד שירתה בעיקר את עצמה ודווקא איטליה צריכה לחשוש מהיכולת של הסקוטים. ואכם אם היום האצורי לא ינצחו בצורה משכנעת (לא התוצאה, אלא הדרך) את אוקראינה, אז אנחנו צריכים להתחיל באמת לחשוש.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איי איי

תלמד לקרוא עברית אחר כך תקרא לי. תגיד לי איפה ראית שכתבתי מפתיע ותקרא לי. 5-1 זו תוצאה מטורפת. גם 7-0. בקיצור... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

9. FelaKaT Member

אני מקווה שאני לא אצטרך לאכול את הכובע בסופו של דבר, אבל גם בקמפיין הקודם של מוקדמות היורו איטליה קירטעה עד שדל פיירו חזר להרכב והעלה אותה כמעט לבדו ליורו. היום דל פיירו חוזר, איטליה תנצח.

10. SeRgInHo Member

יופי גאון של אמא. מה בדיוק מטורף בתוצאה של צ'כיה? מה בדיוק מטורף בתוצאה של סלובקיה(נבחרת מעולה!)מול ווילס(שכבר היו לה תוצאות יותר גרועות מאלה!)
    מטורף, ממש מטורף. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

קפריסין כבר מובילה 5-2 על אירלנד... מפחיד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

12. מיכל3 Member

אני בהחלט אסתפק אם איטליה תסיים גם מקום שני בבית, כי בכל זאת עולים אוטומטית לטורניר.
    והייתה לי הרגשה שהסקוטים ינצחו היום, אין ספק שזה טוב לאיטליה אם וכאשר תנצח היום ואז תהיה
    צמודה לצרפת שבמקום השני כרגע. ידוע כבר מה ההרכב של איטליה היום?

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חחח סרג'יניו מה אתה מנסה להוציא אותי אידיוט כמו שאתה יצאת...? לא תצליח אחי עזוב. עבור הלאה, נגמר, שחרר אותי.

14. Spanish Weapon Member

הלם , פשוט הלם.
    5-2 לקפריסין על אירלנד, לא יודע איך לתאר את התוצאה הזאת חוץ מהלם.
    יום מוזר באי הבריטי :
    סקוטלנד מנצחת את צרפת שרק לפני חודש הביסה את איטליה ,
    אנגליה בקושי מוציאה תיקו בבית מול מקדוניה ,
    אירלנד מושפלת בניקוסיה 5-2,
    ווילס מושפלת 5-1 ע"י סלובקיה

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לעמוד ולהריע לקפריסאים, פשוט ככה, כל הכבוד!

על צפון אירלנד מוטל כעת כבוד הכדורגל הבריטי (טוב נו סקוטלנד גם נתנה וואחד פיצוי), כרגע 20 דקות בדנמרק עדיין 0-0. Go David Healy!!

אגב הקהל האירי מדהים, הצפון לא פחות טוב מהרפובליקה מהבחינה הזאת לפחות.

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/06