מוקדמות היורו: מתחילים להתחמם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏6/10/06.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

ומסכנים הספרדים... השבדים פשוט השילו מעליהם את האנמיות הנוראית של המונדיאל, ופותחים לספרד את הצורה עם התקפה מתפרצת שנעצרת רק בשער של קסיאס וקובעת 2-0.

2. Jose Mourinho Member

לדעתי הסיבה העיקרית היא העדרותו של האגואיסט הטיפש מההרכב של השבדים. בלעדיו הם נראים הרבה יותר טוב.

3. SeRgInHo Member

אם לא ההפסד המיותר של צ' אירלנד לאיסלנד(שהובסה בלטביה!) במחזור הראשון, היא הייתה חזק על סוס. 0-0 בחוץ מול דנמרק! איזו הפתעה!
    וואו איזה בית מטורף!
    שבדיה 9 נק', דנמרק, צ' אירלנד 4 נק', ספרד, איסלנד, לטביה 3 נק'.

4. Mehmet Member

יש לא מעט הפתעות היום... חשבתי שההפסד של צרפת מפתיע, ואז קיבלתי את הבשורה על התבוסה של האירים לנבחרת שעל הנייר נחותה מהם בהרבה...

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברים איטליה 2 אוקראינה 0 דקה 90.

אחלה תצואה של איטליה , ואולי המשחק הזה יהיה הפתיחה של הנצחונות של איטליה .

6. SeRgInHo Member

כצפוי, אוקראינה הפסידה, למרות שהיו לא מעט מצבים טובים מאד לכבוש. אחרי קיץ חלומי ופתיחת עונה מבטיחה, כעט הכדורגל האוקראיני נמצא בשפל חסר תקדים.
    נקווה לניצחון ביתי מול סקוטלנד ברביעי.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח עד שראיתי מי כותב את זה הייתי בטוח שדיברת על ווילהלמסון.

בכל מקרה, צפון אירלנד נבחרת די סימפטית, ראיתי את המשחק מול דנמרק כמעט במלואו והדנים אמנם לחצו אבל אי אפשר לומר שהם לא ניסו לצאת קדימה ולעקוץ. תמיד הרגה אותי השאלה - איך זה שיש הבדל כל כך גדול בין צפון אירלנד לרפובליקה? כנראה שזה חייב להיות קטע כלכלי (לא ידוע לי על גירעון באף אחת מהמדינות אבל אין לי שום הסבר הגיוני אחר), כי זה פשוט מוזר איך כישרון מתחלק באופן כמעט חד צדדי באי הזה.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כך נהנתי לראות את שוודיה היום. משחק פשוט מושלם של החברה הבלונדינים. בצורת המשחק, בכל חלקי המשחק, הם פשוט הצטיינו. המשחק המהיר שלהם, התנועה ללא הפסקה, שינוי מקומות, ושיחרור מהיר של הכדור כאשר זה נכון רק מראה עד כמה זלאטאן איברהימוביץ' הפריע לשוודים להיות טובים.
    ואחרי שהוד מלכותו "העניש" את הנבחרת בכך שמסרב לשחק בה, אני מאוד מקווה שהשוודים יעשו את הצעד הנכון ויגידו לזלאטאן תשאר היכן שאתה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/10/06
  9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא סירב לשחק שם? אפשר יותר פרטים?

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שמעו היה לנו יום מאוד מעניין עם תוצאות מעניינות.

בבית 2 צריך להגיד מברוק לאיטליה על ניצחון הבכורה 2-0 על אוקראינה. אבל הסיפור של הבית הזה היא כמובן סקוטלנד שמנצחת את צרפת 1-0 ונמצאת בראש הבית עם 100 אחוזי הצלחה...לכו תדעו מה יהיה הסוף איתם. יהיה מאוד פיקנטי לראות את הסקוטים עולים על חשבון אחת מהמעצמות אבל עדיין קשה לי להאמין, בכל מקרה, אחרי יום רביעי נהייה כמובן יותר חכמים.
    בבית 3 טורקיה ויוון מנצחות ושומרות שניהן על מאזן 2 מתוך 2, כמו שצריך ויאה לאלופת אירופה אולי נראה ממנה לשם שינוי קמפיין מוצלח. אני מקווה שהקבוצות ישמרו על המאזן המושלם עד למלחמת עולם שתתקיים ביניהן... זה יהיה מעניין.
    בית 4.... או או בית 4. קפריסין?!?! 5-2?!? WTF?!? בחיים לא חשבתי שקפריסין תנצח בצורה כזאת כל קבוצה במיוחד נבחרת שאמורה להיות טובה כמו אירלנד. אני מקווה מאוד אבל שבקפריסין לא ייכנסו לסרטים מיותרים כי עדיין אין סרט בעולם שהם עולים... זאת פשוט הופעה אדירה וכנראה חד פעמית אבל אולי... אם הם יצליחו לשמור על הביתיות שלהם כמבצר נראה דברים מעניינים. אירלנד כבר אם 2 הפסדים ובבית יחד עם צ'כיה וגרמניה קשה לי לראות אותה מצליחה לעלות במיוחד ביכולת המבישה הזו. אבל ביום רביעי היא מארחת את צ'כיה (שנתנה היום לסן מרינו עוד 7 חתיכות לרשת) ואם היא תצליח לנצח אז אולי עוד יש תקווה.
    בבית 6 מצבה של ספרד הוא ממש בכי רע, ואם עכשיו ארגונייס לא ילך הביתה אז אני כבר לא יודע מה להגיד על ההתאחדות שם... הספרדים צריכים לשלוח זר פרחים לצפון אירלנד שהצליחה להוציא תיקו בדנמרק, אם דנמרק הייתה מנצחת אז היא ושבדיה היו פותחות פער מספרד.. במיוחד כאשר שניהן משחקות ברביעי וספרד לא ואז ספרד באמת כבר הייתה בקבר. ספרד במצב קשה, קשה מאוד. 3 נקודות מ-3 משחקים זאת פשוט אכזבה וכישלון גדול. צריכים להתעורר שם ומהר.
    בבית 7 תוצאת תיקו להולנד ובולגריה ויש לי רגשות מעורבים לגביי המשחק הזה. מצד אחד בולגריה נבחרת מצויינת ותיקו שם זה לא בהכרח דבר לא טוב, אבל מצד שני אני כל כך מפחד מפאשלות בהמשך שצריך לצבור כמה שיותר נקודות עכשיו. רומניה כמו הולנד בראש עם 7 נקודות, בולגריה עם 5. רומניה ובולגריה לא נבחרות פראייריות והן לא הולכות לוותר לנו עד הסוף. נקווה שהולנד כן תידע בסוף לעשות את זה יותר קל.

אנחנו מחכים עכשיו כמובן ליום רביעי, שאחרי המחזור הזה דברים כמובן יתבהרו יותר ונוכל לנתח את הדברים מחדש.

11. Mehmet Member

הספרדים לצערי בקאנטים, ואני לא רואה איך הם יוצאים מזה.
    לדעתי כבר מאוחר מדי כדי לפטר את ארגונאס. שיישאר עד סוף הקמפיין, ויאכל את החרא שהוא בישל. ואם הוא יעלה בכל זאת, אני בהחלט אסיר בפניו את הכובע...

איפה הנבחרת שדרסה את אוקראינה במונדיאל? אלו אותם שחקנים!!!

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני המשחק מול ליכטנשטיין זלאטאן ועוד שני שחקנים יצאו לבלות וחזרו מאוחר יותר משעת העוצר. מנהלי הנבחרת השעו אותם לאותו משחק כעונש. שני השחקנים האחרים קיבלו את העונש והתנצלו וכבר חזרו לנבחרת, "הוד מלכותו" לא קיבל את העונש והודיעה שהוא יעשה להם דווקא ואמר שבשני המשחקים הקרובים של הנבחרת הוא לא מתכוון לקחת חלק.

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

גועל נפש, איבדתי הרבה כבוד אליו עכשיו (דווקא לא הייתי שותף למבול הירידות עליו בזמן האחרון), אם להתאחדות השבדית יש ביצים הוא לא חוזר יותר לצהוב אלא אם הוא יורד על ארבע.

14. burning soil Member

שאר הנבחרות בבית של ספרד חייבות לנצל את החולשה הכל כך גדולה שלהם ולעבור אותם
    בטבלה, אולי אפילו להשאיר את ספרד מחוץ ליורו.

עכשיו קפריסין נזכרים לנצח את אירלנד ?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx וואי אבל מסכנים, כמה שאירלנד מתדרדרים
    מאז מונדיאל 2002. חבל עליהם.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/06
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדנמרק היתה הזדמנות מעולה לברוח לספרד אתמול, אבל היא סיימה בתיקו אפס ביתי מול צפון אירלנד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/10/06