מוקדמות יורו 2008: יום רביעי בערב!

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏11/9/07.

1. כחול לנצח! Member

ערב ראש השנה מתקרב בצעדי ענק, אבל אנחנו לא נחים וננסה לנצל את שפע המשחקים בערב החג כדי לארגן לעצמנו דמי כיס נאים לביזבוזים. אז למי שירגיש כבד אחרי ארוחת החג וירצה לשים כמה בטים מעניינים, הנה ההמלצות שלי לרביעי, תהנו! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

משחק 4: קזחסטן - בלגיה: הבלגים מגיעים למבצר של הקזחים המפתיעים שהצליחו לנצח כבר בבית את סרביה ולהוציא תיקו מדהים מול פורטוגל. המשחק הקודם בין השתיים שנערך בבלגיה הסתיים גם הוא בתיקו 0:0. לבלגים ישנו עדיין סיכוי קלוש מאוד להעפיל, והעובדה שהם שיחקו כבר פעמיים מול סרביה ופורטוגל, מותירה להם 5 משחקים מול הנבחרות הפחות חזקות בבית עד סיום הקמפיין ואם הם לוקחים את מלוא 15 הנקודות עד הסוף הם עדיין יכולים להשתחל פנימה. וינסנט קומפני וקווין מיראלס המצויינים חוזרים לסגל של בלגיה לקראת המשחק הזה ואני מאמין שזה ידחוף אותם לניצחון. ההימור: 2, היחס 1.45

משחק 6: סלובקיה - ווילס: הסלובקים מארחים משחק שני ברציפות, אחרי שהצליחו לסחוט תיקו 2:2 בדקה ה-90 מול אירלנד החזקה. לשתי הנבחרות ישנו עדיין סיכוי קלוש להעפיל. ווילס נראית רע ללא הנשמה שלה ראיין גיגס, ולמרות שקרייג בלאמי חוזר לסגל שלה לקראת המשחק הזה אני הולך עם הביתיים. ההימור: 1, היחס 1.45

משחק 7: נורבגיה - יוון: התיקו של תורכיה מול מלטה החלשה הוריד לחץ מאלופת אירופה, שצריכה 3 ניצחונות בחמשת המשחקים שנותרו לה כדי להבטיח העפלה ליורו.הנורבגים חוזרית הביתה אחרי ניצחון חוץ חשוב מאוד במולדובה שמעמיד אותם במקום השני בבית בעמדה מצויינת להעפיל. אוטו רהאגל המאמן של יוון יהיה מרוצה מאוד מתיקו, שישמור את הנבחרת שלו בפיסגה. ניצחון נורבגי יעלה אותם לראש הבית, אבל היוונים ישיגו את מבוקשם. ההימור: X, היחס 2.75

משחק 12: סלובניה - בלארוס: שתי הנבחרות נראות רע בקמפיין הזה, רע מאוד ואיבדו מזמן סיכוי להעפיל. בלארוס הפסידה ביום שבת בבית לרומניה בעוד שסלובניה הביסה בחוץ את לוכסמבורג האנמית. ממליץ להתרחק מהמשחק הזה אבל בכל זאת. [/B] ההימור 1, היחס 1.2

משחק 13: בוסניה - מולדובה: אין יותר מידי מה להתלבט במשחק הזה. מולדובה היא נבחרת עלובה שלא השיגה עדיין אף ניצחון בחוץ. הסיכוי היחיד של הבוסנים להמשיך ולחלום על היורו הוא לנצח את המשחק הזה ולקוות לנפילות של תורכיה, יוון ונורבגיה. ההימור: 1, היחס 1.2

משחק 14: איסלנד- צפון אירלנד: אחרי 3 ניצחונות רצופים, הצפון אירים נעצרו דווקא בלטביה החלשה. ההפסד של האירים ללטבים חיבל מעט בסיכויים שלהם להעפיל אך לא בהרבה, אחרי שספרד חילצה רק תיקו מול האיסלנדים ולא ברחה לאירים בבית. לאיסלנד אין שום סיכוי להעפיל אבל כבר ראינו שלעובדה הזו אין שום פונקציה בקמפיין הזה והגאווה הלאומית היא סיבה מספיק טובה לתת את הכול. אני בדעה שהבלון של הצפון אירים יתפוצץ במשחק הזה והם יחזרו למימדים הטבעיים שלהם. ההימור: 1, היחס 2.45

משחק 16: צ'כיה - אירלנד: האירים עדיין מלקקים את הפצעים אחרי ששמטו שתי נקודות קריטיות מול סלובקיה ביום ראשון ממש בתוספת הזמן. ניצחון אירי היה מצמיד אותם לצ'כים, אך כעת הם מגיעים לצ'כיה למשחק שהפסד בו יחסל כמעט סופית את תקוות ההעפלה שלהם. אנחנו כבר יודיעם מה הבריטים שווים כשהם משחקים עם הגב אל הקיר. צ'כיה לא נראית מרשים בקמפיין הזה ובמשחק הזה הם יחסרו את יאן קולר, הסקורר הענק שסוחב שני כרטיסים צהובים. יש לי הרגשה שהמשחק הזה יספק לנו הפתעה. ההימור: 2, היחס 4.5

משחק 18: מקדוניה - אסטוניה: משחק במסגרת הבית הישראלי בו המקדונים פייבוריטים ברורים. המקדונים יחסרו במשחק הזה שני שחקני מפתח. איגור מיטרבסקי הבלם מושעה וגוראן פנדב החלוץ המצויין מלאציו פצוע וגם הוא לא ישחק. המקדונים הובסו 3:0 ברוסיה למרות ששיחקו בעדיפות מספרית במשך כמעט כל המחצית השנייה. אסטוניה לא נתנה פייט לקרואטים והפסידה שם 0:2. אני מאמין שמקדוניה בביתה מסוגלת להכניע את אסטוניה החלשה. ההימור: 1, היחס 1.3

משחק 22: אוקראינה - איטליה: משחק קריטי בבית 3 החזק, כאשר שתי הנבחרות פשוט חייבות את הניצחון. אלופי העולם, שלא הצליחו לנצח את צרפת החזקה בסאן סירו ביום שבת חייבים את הניצחון באוקראינה, אבל יש להם הרבה בעיות. ג'נארו גאטוסו, המנוע של האיטלקים במרכז השדה מושעה ולא ישחק. פירלו הנכס השני ממילאן באמצע פצוע וגם הוא בספק גדול למשחק, כאשר עוד שני שחקנים מפתח כמו מטראצי הבלם ולוקה טוני הסקורר מבאיירן ימשיכו להעדר, כך ש-4 שחקני הרכב חשובים בחוץ. גם לאוקראינים יש צרות, כאשר אנדריי שבצ'נקו ב-70 אחוזי כשירות ולא בטוח למשחק הזה. אוקראינה, שסיימה רק בתיקו מול גרוזיה ביום שבת חייבת גם היא את הניצחון, אבל אני חושב ששתי הנבחרות צאנה מאוכזבות מהמשחק הזה. ההימור: X, היחס 2.9

משחק 24: אלבניה - הולנד: הניצחון של ההולנדים על בולגריה ביום שבת נתן להם דחיפה מוראלית עצומה ויתרון משמעותי בבית הזה, כאשר הם היחידים שמצליחים לנצח בעימות המשולש בין הולנד בולגריה ורומניה. שניידר וואן ניסטלרוי, שני ההולנדים מריאל מדריד, נראים מצויין וגם כבשו מול הבולגרים. אלבניה תקווה לעשות סנסציה, אבל בכושר הנוכחי של שניידר והחברים קשה לי להאמין שזה יקרה. ההימור: 2, היחס 1.15

משחק 25: צרפת - סקוטלנד: משחק מרתק על הבכורה בבית 2. צרפת חוזרת הביתה אחרי התיקו המכובד באיטליה ויודעת שניצחון שלה על סקוטלנד, השנייה בבית, ישים אותה עם רגל וחצי ביורו. צרפת עדיין מושלמת בביתה בקמפיין הזה כאשר בארבעה משחקים היא ניצחה את כולם, כולל את איטליה אלופת העולם. ריימוד דומנק, המאמן שצרפתי שהיה מושעה מהמשחק מול איטליה יחזור לעמוד על הקווים, אך תיירי הנרי מושעה ולא ישחק. הבשורות הטובות בסקוטלנד הן שבארי פרגוסון הקפטן חוזר מההשעייה שלו ויפתח. למרות חסרונו של הנרי, אני חושב שטרזגה, ריברי, ווירה, מקאללה ואנלקה יספיקו לניצחון צרפתי חמישית ברציפות בבית. ההימור: 1, היחס 1.15

משחק 29: פורטוגל - סרביה: עוד משחק מרתק בבית 1 בין שתי נבחרות שהיו מועמדות להיות ראשונות בבית, אך הן חולקות את המקומות השלישי והרביעי. פורטוגל יכלה לכבוש את ראשות הבת עם ניצחון ביתי על פולין, אך הפולנים הוציאו תיקו 2:2 ונשארו בפיסגה. מנגד סרביה גם היא לא הצליחה לנצח את פינלנד המפתיעה בביתה וגם היא מסתכלת עליה מלמטה. שני שחקני מפתח בסרביה חוזרים לסגל לקראת המשחק הזה. נמנייה וידיץ', הבלם הנהדר של מנצ'סטר יונייטד חוזר מהשעייה וניקולה זיגיץ', החלוץ הענק מולנסיה החלים מהפציעה שלו וצפוי לפתוח. פורטוגל שיחקה נהדר מול פולין ורק חוסר מזל מנע ממנה ניצחון. הפעם אני מאמין שהפורטוגלים יעשו את הנדרש מהם. ההימור: 1, היחס 1.35

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/07
  2. matansahmy55 Member

מסכים כמעט בהכל אחלה המלצות גבר. לדעתי משחק אחד שכדאי להתרחק ממנו זה מקדוניה. שתי קבוצות חלשות שאיבדו כל סיכוי אני לא בטוח שמקדוניה תיקח ובטח עם יחס כזה, אבל יוון הולנד צרפת משחקים ממש טובים לדעתי סחטיין הלוואי תיקח.

אני עם המזל שלי כבר יומיים משחקים שרציתי להמר לקחו 5 מתוך 5 ולא שלחתי אבל ככה זה ברגע שאני אשלח יפול, אז לפחות אתה תרוויח כמה שקלים אחי

3. המפציץ בווינר Member

כל הכבוד אחלה השקעה ואחלה המלצות אהבתי רק לדעתי אירלנד לא תנצח בצכיה !

4. duck kc samara Member

למה אף אחד לא עושה המלצה על אנגליה נגד רוסיה ניראה לי משחק מעניין ואם יחס לא רעה

5. כחול לנצח! Member

בהחלט ביזיון והנה ההמלצה שלי לאנגליה רוסיה: אחרי הניצחון על הקונוסים של ישראל, אנגליה תנסה להשיג ניצחון נוסף מול רוסיה המצויינת של חוס הידינק, שספגה רק שער אחד בשמונת משחקיה האחרונים. רוסיה הרשימה אותי מאוד מול מקדוניה, כשלמרות ההרחקה של השוער שלה היא הביסה את המקדונים 0:3 עם מהלכי כדורגל נאים לעין. אנגליה מגיעה אחרי ניצחון קליל על ישראל וזה דווקא יעמוד לרעתה. לאנגלים יש נטייה להיכנס לאופורייה אחרי ניצחונות והם רגילים לאכזב את האוהדים שלהם. החדשות הטובות במחנה האנגלי הן שפטר קראוץ חוזר מהשעייה ויפתח לצידו של מייקל אוואן, שנראה טוב מול ישראל. אני מאמין שרוסיה לא תפסיד במשחק הזה. ההימור: X, היחס 3.05

6. REAL MADRID Member

צ'כיה בכושר מצוין, אני לא מאמין שלאירלנד יש סיכוי להציא משם 3 נק'. במקרה הטוב נקודה.
    במשחק של פורטוגל-סרביה אני הייתי שם X, פורטוגל נראית רע מאוד בעוד שסרביה נראים טוב. המשחק עושה לי רושם של תיקו עצבני.