מוקדמות יורו 2008: מחזורים 1 ו-2

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏1/9/06.

1. SeRgInHo Member

"נראה..."
    ומה היה לפני שנתיים מול יוון, טורקיה ודנמררק? לא נבחרות מספיק ראויות? עזוב, לנבחרת הזאת אתה אף פעם לא תחמיא. הויכוח הזה איתך אבוד מראש.
    אני דווקא חושב שהתוצאה הייתה יותר משקפת אם זה היה הולך להארכה. אוקראינה בעטה יותר, החזיקה ב-60% מהזמן, השיגה יותר קרנות. 3 הזמדנויות בטוחות לשיוויון, אח"כ משקוף שהיה פותח את המשחק מחדש, איטליה הבקיעה את הגול השני ספק באופסייד.
    להיגמר ביותר משלוש חתיכות? תזכיר לי איזה עוד מצבים היו לאיטלקים?
    הניסיון של איטליה הכריע את המשחק ההוא. כמו שאמרתי עם קצת יותר ריכוז זה 1-1/2-1 ומשם אלוהים גדול.

2. נדב מיכאלי Member

פתיחה נהדרת לצרפת עם שער מהיר ויפה של גובו בדקה השניה מול איטליה.
    איזה משחק אדיר הולך להיות עכשיו.
    היה נבדל בשער של צרפת,השער לא חוקי אבל הקוון לא ראה את זה.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה יריבות נהייתה בין איטליה לצרפת בגלל מטראצי.המשחק נראה כמו איזה דרבי גדול ומתוח.

בסוף עוד השחקנים ישכחו שיש להם חברים באותה קבוצה מהנבחרת השנייה

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נו, אז יש טיפה השתפרות אבל להתעודד מאיזה משחק נהדר ומיריבה ראויה...נייט.

בהעדרו של רובן, החלק היצירתי בהתקפה מאוד בעייתי. קוייט בצד שמאל הוא סוס עבודה אבל לא השחקן הכי יצירתי שיש, הצייד הוא שחקן שחייב לקבל את הכדור ברחבה, לא מסוג השחקנים שייצר לעצמו מצב, והיחיד שעונה על היצרתיות זה ואן פרסי (פנטסטי כרגיל). קוייט עוד הוסיף אחד אבל ברור שמול בולגריה בחודש הבא בסופיה זה לא בטוח יספיק.

נקווה שרובן יחזור עד אז, אני מאוד מקווה שאדון מרקו יפסיק עם השטויות ויביא גם את רוד לסגל. סניידר גם יחזור לכושר, ואן דר וארט שיחזור, יפצע שוב, שוב יחזור, ושוב יפצע...

מבחן אמיתי ראשון בעוד חודש.

http://www.ad.nl/multimedia/archive/00091/persie_91703h.Xxx
    נייס.

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/06
  5. GUTE Member

לא ברור לי המינוי השחצני הזה של דונאדוני. כנראה האיטלקים חשבו שאם הם אלופי העולם הם יכולים לזרוק זין. זה בדיוק נראה ככה. יש כמה מאמנים שהיו יותר ראויים לאמן את הנבחרת.
    איטליה נראתה רע מאוד, הורגש חסרונו של נסטה.
    איטליה צריכה שידוד מערכות רציני אם היא לא רוצה לחזור על המפח נפש במוקדמות יורו 1984.

6. Quique_Flores Member

3-2 לצפון אירלנד על ספרד, אני לא קולט איזה גרועים אנחנו

7. Robin Member

דונאדוני הוא ממש לא מה שאתה עושה ממנו, כבר שכחת איזה פלאים הוא עשה עם ליבורנו בתחילת העונה עד שהיו"ר שלהם פתח פה?

8. GUTE Member

אני לא חושב שדונאדוני הוא מאמן נפל, ואני מודע לדברים הטובים שהוא עשה בליבורנו, אני פשוט חושב שזה עדיין מוקדם מדי למנותו למאמן הנבחרת.

9. Robin Member

יכול להיות אבל אתה לא יכול להאשים את איטליה שבשביל חילוף הדורות הביאה מאמן עולה ומבטיח כמו שגרמניה עשתה בהצלחה רבה והולנד (פחות בהצלחה).

10. GUTE Member

גרמניה היא דוגמא טובה. לדעתי הרבה מההצלחה של קלינסמן ושל נבחרת גרמניה נבעה מהעניין שגרמניה גם אירחה את המונדיאל. מאוד קל לשחק בבית , אתה מוביל את המאמץ הלאומי, כל המדינה אחריך והקהל דוחף את הנבחרת במשחקים.
    אני לא אומר עכשיו לפטר את דונאדוני, אבל לדעתי באיטליה מתחילים לחשוב פעמיים.

11. burning soil Member

הכדורגל הבולגרי נמצא בתקופה טובה עם הקבוצות הבולגריות שהתקדמו במפעלים
    האירופאים, ותוסיפו שהיום הנבחרת שלהם תפרה 3-0 את סלובניה.. לא פשוט בשביל הולנד.

12. מיכל3 Member

שכחו לציין פה את הנצחון המצחיק משהו של גרמניה?
    13-0 על סן מרינו חחח מדהים..הרבה זמן לא שמעתי על תוצאה כזו במסגרות מקצועניות.

ובקשר לנבחרת שלי, שיש לי כ"כ הרבה ציפיות ממנה ובנתיים זה נראה רע מאוד....
    מאוד התאכזבתי היום מהמשחק של איטליה..כמו שציינתי בפורום האיטלקי..משחק רע, בלי רצף, בלי
    התלהבות..כל הזמן איבודי כדור, פשוט אכזבה גדולה.
    צרפת וסקוטלנד כבר מובילות ב-5 הפרש מעל איטליה..יהיה מאוד קשה לצמצם את הפער הזה אם
    האזורי ימשיכו ביכולת הזאת.
    ואני מסכימה עם יפתח (GUTE), ההחלטות המוזרות של דונאדוני לא הוסיפו לאיך שאיטליה נראית
    במשחקים האחרונים..לדעתי ההתאחדות האיטלקית מאוד מהרה למנות מאמן לאחר התפטרותו של ליפי
    וחבל.

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה איתכם אבל אני מזמן לא התרגשתי ככה מסבב מוקדמות (טוב למעט המוקדמות באפריקה בשנה שעברה), אנחנו רואים פתיחות רעות של נבחרות שאם לא יתאוששו מהר יהיו בלחץ גדול מאוד כמו איטליה (נקודה משני משחקים), ספרד (3 משני משחקים קלים), ופורטוגל (רק נקודה אחת ממשחק קל יחסית מול פינלנד). מוקדם לשפוט כמובן, אבל עוד כמה איבודי נקודות והנבחרות האלה יצטרכו להילחם על מקומם ביורו!

ומצד שני, שמות חדשים שעשויים לגנוב את ההצגה - סקוטלנד, נורבגיה, בולגריה, הרשימו עד כה. רק שימשיך ככה!

אגב, אחת הנבחרות שסומנה כמועמדת להפתעה - בוסניה, ספגה היום מכה קשה לא רק בדמות ההפסד הביתי להונגריה (3-1). מאמן הנבחרת בלאז' סלישקוביץ' החליט להתפטר אחרי שני משחקים בלבד!

ופינת כבוד קטנה לליכטנשטיין, אחרי שעשו כאב ראש רציני לפורטוגזים בקמפיין הקודם (0-0 בבית והוליכו 1-0 במחצית בליסבון, עד שפורטוגל עשתה מהפך עם באמצע המחצית השנייה ועוד אחד ממש בתוספת הזמן שמנע נקודה סנסציונת נוספת) וגם לקחו 6 נק' מלוקסמבורג, החזיקו מעמד היום כמעט עד הדקה ה-70' עם 1-1 בשבדיה, כבוד.

אה כן, נתן גם פרס לאיש המחזור, דיוויד הילי, שעם שלשוער מדהים רשם ניצחון סנסנציוני של צפון אירלנד על ספרד וסגר יום מושלם של 9 מ-9 עבור הממלכה.

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/EURO/453710_BIGLANDSCAPE.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/06
  14. SeRgInHo Member

למה שלא יעשו באופ"א טורניר המוקדמות לקבוצות הדרג השביעי שמיני(סאן מרינו, אנדורה, אייזרבז'אן וכו')? נמאס כבר לראות את התוצאות האסטרונומיות האלה חוזרות בכל קמפיין ואתמול זה הגיע לשיא חדש! 13-0! הן גם ככה לא ברמה, גם ככה סופגות בממוצע 5 שערים למשחק. לא חבל?

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הכוונה שלך שכל אלה יהיו בבית אחד ?