מוקדמות ליגת האלופות וגביע אופ"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ofek7, ‏29/6/07.

  1. Ofek7

    Ofek7 Member

    הצטרף ב:
    ‏12/3/07
    הודעות:
    1,060
    לייקים שהתקבלו:
    0
    מוקדמות ליגת האלופות 2007/8
    [​IMG]


    סיבוב המוקדמות הראשון (17/18.7.2007, 24/25.7.2007-גומלין)
    לנקוראן (אזרבייג'אן) - דינמו זאגרב (קרואטיה)
    אפואל ניקוסיה (קפריסין) - באטה (בלארוס)
    שריף טיראספול (מולדובה) - ריינג'רס (אנדורה)
    הפנרפיורדור (איסלנד) - HB טורשהאבן (איי פארו)
    TNS (ווילס) - ונטספליס (לטביה)
    פובדה (מקדוניה) - לבאדיה טאלין (אסטוניה)
    אולימפי (גרוזיה) - אשטאנה (קזחסטן)
    זטה (מונטנגרו) - קובנה (ליטא)
    טאמפרי (פינלנד) - מוראטה (סן מרינו)
    דודלנג' (לוקסמבורג) - ז'ילינה (סלובקיה)
    לינפילד (צפון אירלנד) - אלפסבורג (שבדיה)
    דרי סיטי (אירלנד) - פיוניק (ארמניה)
    מארסקסלוק (מלטה) - סארייבו (בוסניה)
    דומז'אלה (סלובניה) - טיראנה (אלבניה)

    סיבוב המוקדמות השני (31.7.07/1.8.07, 7/8.8.07-גומלין)
    דרי סיטי (אירלנד)/פיוניק (ארמניה) - שחטיור דונייצק (אוקראינה)
    הכוכב האדום בלגרד (סרביה) - פובדה (מקדוניה)/לבאדיה טאלין (אסטוניה)
    ריינג'רס (סקוטלנד) - זטה (מונטנגרו)/קובנה (ליטא)
    דברצן (הונגריה) - לינפילד (צפון אירלנד)/אלפסבורג (שבדיה)
    זגלבייה לובלין (פולין) - סטיוואה בוקרשט (רומניה)
    גנק (בלגיה) - מארסקסלוק (מלטה)/סארייבו (בוסניה)
    TNS (ווילס)/ונטספליס (לטביה) - זלצבורג (אוסטריה)
    אולימפי (גרוזיה)/אשטאנה (קזחסטן) - רוזנבורג (נורבגיה)
    הפנרפיורדור (איסלנד)/HB טורשהאבן (איי פארו) - אפואל ניקוסיה (קפריסין)/באטה (בלארוס)
    פ.צ. קופנהאגן (דנמרק) - בית"ר ירושלים (ישראל)
    דודלנג' (לוקסמבורג)/ז'ילינה (סלובקיה) - סלביה פראג (צ'כיה)
    טאמפרי (פינלנד)/מוראטה (סן מרינו) - לבסקי סופיה (בולגריה)
    דומז'אלה (סלובניה)/טיראנה (אלבניה) - לנקוראן (אזרבייג'אן)/דינמו זאגרב (קרואטיה)
    בשיקטאש (טורקיה) - שריף טיראספול (מולדובה)/ריינג'רס (אנדורה)


    משחקי מוקדמות גביע אופ"א 2007/8-סיבוב ראשון (17.18.7.07, 24.25.7.07-גומלין)
    [​IMG]
    דרום אירופה
    היידוק ספליט (קרואטיה) - בודוצ'נוסט (מונטנגרו)
    רודאר (מונטנגרו) - אומוניה ניקוסיה (קפריסין)
    סלאבן בלופו (קרואטיה) - טאוטה (אלבניה)
    בז'אניה (סרביה) - בסה (אלבניה)
    סילמה (מלטה) - ליטקס לובץ' (בולגריה)
    וויוודינה (סרביה) - היברניאנס (מלטה)
    מכבי תל אביב (ישראל) - סנטה קולומה (אנדורה)
    שירוקי ברייג (בוסניה) - קופר (סלובניה)
    וארדאר (מקדוניה) - אנותורסיס (קפריסין)
    גוריצה (סלובניה) - רבוטניצקי (מקדוניה)
    פרטיזן בלגרד (סרביה) - זרינסקי (בוסניה)

    מרכז-מזרח אירופה
    זלאטה מוראבצה (סלובקיה) - אלמה אטה (קזחסטן)
    MTK (הונגריה) - מיקה (ארמניה)
    גרוצלין (פולין) - MKT אראז (אזרבייג'אן)
    בלצ'אטוב (פולין) - אמרי (גרוזיה)
    ארטמדיה בראטיסלבה (סלובקיה) - זימברו קישינב (מולדובה)
    יאנב בויז (שוויץ) - באנאץ (ארמניה)
    ניסטרו (רומניה) - הונבד (הונגריה)
    ריד (אוסטריה) - נפטצ'י (אזרבייג'אן)
    ואדוז (ליכטנשטיין) - דינמו טביליסי (גרוזיה)
    אקטובה (קזחסטן) - מאטרסבורג (אוסטריה)

    צפון אירופה
    B36 (איי פארו) - אקראנאס (ליטא)
    דרוגהדה (אירלנד) - ליברטאס (סן מרינו)
    האקה (פינלנד) - רייל (ווילס)
    קארמרת'ן (ווילס) - בראן (נורבגיה)
    פלורה (אסטוניה) - ולארנגה (נורבגיה)
    EB סטריימור (איי פארו) - מיפה (פינלנד)
    דונגאנון (צפון אירלנד) - סודובה (ליטא)
    קאריינג (לוקסמבורג) - לילסטרום (נורבגיה)
    מטאלורגס (לטביה) - ברסט (בלארוס)
    הלסינבורג (שבדיה) - טראנס (אסטוניה)
    מיטילאנד (דנמרק) - קפלאביק (איסלנד)
    KR (איסלנד) - האקן (שבדיה)
    סנט פטריקס (אירלנד) - אודנסה (דנמרק)
    HJK (פינלנד) - אצטייה (לוקסמבורג)
    גלנת'וראן (צפון אירלנד) - AIK (שבדיה)
    סקונטו ריגה (לטביה) - דינמו מינסק (בלארוס)
     
    נערך לאחרונה ב: ‏2/7/07
  2. itzik zohar #20

    itzik zohar #20 Member

    הצטרף ב:
    ‏5/6/07
    הודעות:
    1,078
    לייקים שהתקבלו:
    0
    הגרלה פשוט קשה יצא לנו. קופנהאגן קבוצה חזקה מאוד אולי הטובה שבסקנדינביות, עברו שנה שעברה את אייאקס וניצחו בבית את יונייטד. נקווה שבית"ר יתחזקו כמו שצריך עד למשחק.
     
  3. Ofek7

    Ofek7 Member

    הצטרף ב:
    ‏12/3/07
    הודעות:
    1,060
    לייקים שהתקבלו:
    0
    ערכתי והכל רשום אחד לאחד...

    לדעתי צריך להפוך את הדיון הזה לדיון המוקדמות שכל המשחקים של המוקדמות יהיו כאן...
     
  4. הרצליה עד המוות

    הרצליה עד המוות מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏3/6/05
    הודעות:
    14,613
    לייקים שהתקבלו:
    2,795
    אתם מוזמנים להתייחס לשאר ההגרלה, כל מה שקשור לבית"ר לישראלי בבקשה.
     
  5. samoel

    samoel Member

    הצטרף ב:
    ‏11/3/07
    הודעות:
    2,517
    לייקים שהתקבלו:
    0
    לא חושב שיש לך הרבה אפשרויות, כל מה שקשור למפגשים של הישראליות לישראלי בבקשה.
     
    נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/07
  6. צהוב שחור בנשמה!!!!

    צהוב שחור בנשמה!!!! Member

    הצטרף ב:
    ‏1/3/06
    הודעות:
    1,625
    לייקים שהתקבלו:
    0
    יכולים להיות מפגשים מאוד מעניינים בסיבוב השני של ליגת האלופות ובסופם יכולים גם לצאת הפתעות ( פובדה/לבאדיה - הכוכב האדום (שתיהם מסוגלות להפתיע), הפנרפיורדור ובאטה מסוגלות לעבור את אפועל ניקוסיה שגם נחשבת להפתעה, אלפסבורג - דברצן, סארייבו - גנק, בית"ר - קופנהאגן, ז'ילנה - סלאביה פראג (אגב, ז'אגלבי נגד סטיאווה ולא נגד סלאביה פראג), ודומז'אלה - דינמו זאגרב)
     
  7. Ofek7

    Ofek7 Member

    הצטרף ב:
    ‏12/3/07
    הודעות:
    1,060
    לייקים שהתקבלו:
    0
    צודק, שמתי את סלביה פראג פעמיים, אני אערוך...
     
  8. צהוב שחור בנשמה!!!!

    צהוב שחור בנשמה!!!! Member

    הצטרף ב:
    ‏1/3/06
    הודעות:
    1,625
    לייקים שהתקבלו:
    0
    היום ליגת האלופות 07/08 יוצאת לדרך עם משחקי הסיבוב הראשון:

    אולימפי רוסטאבי (גרוזיה) - פ.צ. אסטנה (קזחסטן) 17:30 המנצחת תפגוש את רוזמבורג (נורבגיה)
    חזאר לנקורן (אזרבייג'אן) - דינמו זאגרב (קרואטיה) 19:00 המנצחת תפגוש את המנצחת בין דומז'אלה (סלובניה) לבין פ.צ. טיראנה (אלבניה)
    אפועל ניקוסיה (קפריסין) - באט בוריסוב (בלארוס) 20:00 המנצחת תפגוש את המנצחת בין אף.אייג (איסלנד) לבין טורשבאן (איי פארו)
    זטה (מונטנגרו) - פ.ב.ק. קובנה (ליטא) 21:30 המנצחת תפגוש את גלאזגו ריינג'רס (סקוטלנד)
    ניו סיינטס (וולס) - ואנטפילס (לטביה) 21:30 המנצחת תפגוש את זלצבורג (אוסטריה)
    לינפלד (צפון אירלנד) - אלפסבורג (שבדיה) 21:45 המנצחת תפגוש את דברצן (הונגריה)
    מוראטה (סן מרינו) - טמפרה יונייטד (פינלנד) 22:00 המנצחת תפגוש את לבסקי סופיה (בולגריה)

    מחר:

    פ.ק. פובדה (מקדוניה) - לבאדיה טאלין (אסטוניה) 18:00 המנצחת תפגוש את הכוכב האדום בלגראד (סרביה)
    אף.אייג (איסלנד) - טורשבאן (איי פארו) 19:00 המנצחת תפגוש את המנצחת בין אפועל ניקוסיה (קפריסון לבאט בוריסוב (בלארוס)
    דרי סיטי (אירלנד) - פיוניק (ארמניה) 19:45 המנצחת תפגוש את שאחיוטר דונייצק (אוקראינה)
    דודלאנג (לוקסמבורג) - ז'ילנה (סלובקיה) 20:00 המנצחת תפגוש את סלאביה פראג (צ'כיה)
    מארקסקסלוק (מלטה) - פ.ק. סארייבו (בוסניה) 21:00 המנצחת תפגוש את גנק (בלגיה)
    דומז'אלה (סלובניה) - פ.צ. טיראנה (אלבניה) 21:15 המנצחת תפגוש את המנצחת בין חזאר לנקורן (אזרבייג'אן) לדינמו זאגרב (קרואטיה)
    שריף טריאספול (מולדובה) - פ.צ. ריינג'רס (אנדורה) 22:00 המנצחת תפגוש את בשיקטאש (טורקיה)
     
  9. SeRgInHo

    SeRgInHo Member

    הצטרף ב:
    ‏25/10/05
    הודעות:
    10,621
    לייקים שהתקבלו:
    16
    אז אתמול הושלמו חלק מהמשחקי הסיבוב הראשון של האלופות:

    דינמו זאגרב של לוקה מודריץ' נזקקה להארכה כדי לנצח את הענק האזרבג'אני. המשחק הראשון כאמור נגמר ב-1-1, ובגומלין האזרים עלו ליתרון 1-0, דינמו הישוותה, המשחק הלך להארכה שם דינמו הצליחה לשים שני שערים ולנצח 3-1.

    באטה הבלארוסית הדהימה את אפואל הכפריסאית. אחרי שהפסידה במשחק הראשון בחוץ 2-0, הבלארוסים הדהימו עם 3-0 ביתי, ויפגשו את האיסלנדים בסיבוב הבא.

    קובנה, אחרי שהפסידה 3-1 בחוץ במשחק הראשון, הובילה 3-0 בבית, אבל עפה בדקה ה-90, כאשר מונטנגרים צימקו ל-3-2.

    סראייבו הבוסנית, שריף המולדבית ואסטאנה הקזחית כבר בשלב הבא.

    היום יושלמו שאר משחקי הסיבוב הראשון...
     
    נערך לאחרונה ב: ‏25/7/07
  10. צהוב שחור בנשמה!!!!

    צהוב שחור בנשמה!!!! Member

    הצטרף ב:
    ‏1/3/06
    הודעות:
    1,625
    לייקים שהתקבלו:
    0
    הרבה הפתעות יש...גם פיוניק מארמניה הדיחה את דרי סיטי החזקה ששנה שעברה הייתה יכולה להדיח את פ.ס.ז' מגביע אופ"א.
    לבאדיה טאלין הדיחה את פובדה, שלמרות שפובדה הייתה מדורגת, זה לא הפתיע אותי..
    טמפרה יונייטד הדיחה בקלות את הסן מרינואים, ונטפילס הלטבית העפילה לאחר 1-2 על טי אן אס (2-3 לטי אן אס במשחק הראשון).


     
  11. צהוב שחור בנשמה!!!!

    צהוב שחור בנשמה!!!! Member

    הצטרף ב:
    ‏1/3/06
    הודעות:
    1,625
    לייקים שהתקבלו:
    0
    משחקי הסיבוב השני:

    פאיוניק (ארמניה) - שאחטיור דונייצק (אוקראינה)
    כוכב אדום בלגראד (סרביה) - לבאדיה טאלין (אסטוניה)
    גלאזגו ריינג'רס (סקוטלנד) - זטה (מונטנגרו)
    דברצן (הונגריה) - אלפסבורג (שבדיה)
    ז'אגלבי לובין (פולין) - סטיאווה בוקרשט (רומניה)
    גנק (בלגיה) - סארייבו (בוסניה)
    ואנטפילס (לטביה) - זלצבורג (אוסטריה)
    אסטנה (קזחסטן) - רוזנבורג (נורבגיה)
    אף. אייג (איסלנד) - באט בוריסוב (בלארוס)
    קופנהאגן (דנמרק) - בית"ר ירושלים (ישראל)
    ז'ילנה (סלובקיה) - סלאביה פראג (צ'כיה)
    טמפרה יונייטד (פינלנד) - לבסקי סופיה (בולגריה)
    דומז'אלה (סלובניה) - דינמו זאגרב (קרואטיה)
    בשיקטאש (טורקיה) - שריף טריאספול (מולדובה)
     
  12. ניז

    ניז Member

    הצטרף ב:
    ‏15/6/07
    הודעות:
    168
    לייקים שהתקבלו:
    0
    פרטיזן הסרבית הורחקה מאופ'א בעקבות התפרעות אוהדים[ניצחה 6-1]
    טוב ליהודים!
     
  13. duck kc samara

    duck kc samara Member

    הצטרף ב:
    ‏6/10/06
    הודעות:
    808
    לייקים שהתקבלו:
    0
    מי שהוא יודע איפה ספרטק מוסקבה או שהיא מתחילה מסיבוב שלישי?
     
  14. מילובאן 23 מירוסביץ'

    מילובאן 23 מירוסביץ' Member

    הצטרף ב:
    ‏23/1/07
    הודעות:
    1,342
    לייקים שהתקבלו:
    0
    הם מתחילים בסיבוב ה-3, וצסק"א מתחילה משלב הבתים.
     
  15. צהוב שחור בנשמה!!!!

    צהוב שחור בנשמה!!!! Member

    הצטרף ב:
    ‏1/3/06
    הודעות:
    1,625
    לייקים שהתקבלו:
    0
    מתי הגרלת הסיבוב השלישי?
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!