מוקדמות ליגת האלופות והליגה האירופאית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י BvB, ‏20/6/13.

  1. BvB

    BvB Member

    הצטרף ב:
    ‏1/5/13
    הודעות:
    1,136
    לייקים שהתקבלו:
    0
    ב24/6 יום ב',תיערך בניון(שוויץ) הגרלת הסיבוב הראשון והשני במוקדמות ליגת האלופות.
    בסיבוב הראשון ישחקו 4 קבוצות,שיראק(ארמניה),טר פן(סן מרינו),סטריימור(איי פארו),לוסיטאנס(אנדורה).
    מתוך ה4 קבוצות הללו,2 עולים לשלב המוקדמות השני והם יצטרפו ל32 קבוצות ויחד יהיו 34 קבוצות,17 מהם יעלו לסיבוב המוקדמות השלישי ויחברו לפ.צ באזל(שוויץ),אפואל ניקוסיה(קפריסין) ואוסטריה וינה(אוסטריה),ויחדיו ייאשו 20 מקומות.
    בשלב הפלייאוף(שלב לפני שלב הבתים) ישחקו 20 קבוצות ו10 מהם יצטרפו לשלב הבתים בצ'מפיונס ליג.
    5 הקבוצות שישחקו בשלב הפלייאוף באופן אוטומטי הם:פאקוס דה פריירה(פורטוגל),שאלקה 04(גרמניה),ארסנל(אנגליה),מילאן(איטליה) וריאל סוסיאדד(ספרד).
    הגרלת הסיבוב ה3 תיערך ב19/7,והגרלת שלב הפלייאוף ב9/8.
    מכבי ת"א תשחק בשלב המוקדמות ה-2,כאשר תצטרך לעבור 3 קבוצות בדרך לשלב הבתים.
    הגרלת שלב הבתים תיערך במונאקו(צרפת), ב29/8.
    הגמר ייערך ב24/5 באיצטדיון האור בליסבון(פורטוגל).
    22 הקבוצות שהבטיחו את מקומם בשלב הבתים והם:
    באיירן מינכן,ברצלונה,צ'לסי,ריאל מדריד,מנצ'סטר יונייטד,פורטו,בנפיקה,אתלטיקו מדריד,שחטאר דונייצק,מארסיי,צסק"א מוסקבה,פ.ס.ז,יובנטוס,מנצ'סטר סיטי,אייאקס,בורוסיה דורטמונד,אולימפיאקוס,גלאטסראיי,באייר לברקוזן,קופנהאגן,נאפולי ואנדרלכט.
     
  2. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    44,124
    לייקים שהתקבלו:
    12,229
    מין:
    זכר
    סיבוב מקדמות ראשון
    מדורגות:
    שטריימור(איי פארו)
    טרה פנה(סן מרינו)
    לא מדורגות:
    שירק(ארמניה)
    לוזיטנס(אנדורה)

    סיבוב מקדמות שני
    מדורגות:
    באטה בוריסוב
    סלטיק
    סטיאואה
    ויקטוריה פלזן
    דינמו זאגרב
    פרטיזן
    לגיה ורשה
    שריף טירספול
    מאריבור
    סלובן ברטיסלבה
    אלפסבורג בוראס(שוודיה)
    מכבי ת"א
    מולדה
    ה.י.ק הלסינקי
    אקרנאס(ליטא)
    נפטצ'י באקו
    דינמו טביליסי
    לא מדורגות:
    זלייזניצר סראייבו
    FH(איסלנד)
    דיור(הונגריה)
    TNS(ויילס)
    לודוגורץ(בולגריה)
    סלייגו רוברס(אירלנד)
    שחטיור קרגנדה(קזחסטן)
    שקנדרבו(אלבניה)
    בירקירקה(מלטה)
    קליפטונוויל(צ. אירלנד)
    דאוגבה(לטביה)
    סוטייסקה ניקסיץ'(מונטנגרו)
    נומה קליו(אסטוניה)
    ורדאר סקופיה(מקדוניה)
    פולה אש(לוקסמבורג)
    2 העולות מסיבוב המוקדמות הראשון

    סיבוב מקדמות השלישי
    אלופות - מדורגות:
    באזל
    המנצחת במשחק של באטה
    המנצחת במשחק של סלטיק
    המנצחת במשחק של סטיאואה
    אפועל ניקוסיה
    המנצחת במשחק של ויקטוריה פלזן
    המנצחת במשחק של דינמו זגרב
    המנצחת במשחק של פרטיזן
    אוסטריה וינה
    המנצחת במשחק של לגיה ורשה
    אלופות - לא מדורגות:
    המנצחת במשחק של מאריבור
    המנצחת במשחק של סלובן ברטיסלבה
    המנצחת במשחק של אלפסבורג בוראס
    המנצחת במשחק של מכבי ת"א
    המנצחת במשחק של שריף
    המנצחת במשחק של מולדה
    המנצחת במשחק של ה.י.ק הלסינקי
    המנצחת במשחק של אקרנאס
    המנצחת במשחק של נפטצ'י באקו
    המנצחת במשחק של דינמו טביליסי
    לא אלופות - מדורגות
    ליון
    זניט
    פ.ס.וו
    מטליסט חארקוב
    פנר
    לא אלופות - לא מדורגות
    רד בול זלצבורג
    נורשילן
    זולטה ורחם
    פאוק סלוניקי
    גרסהופרס

    פליי אוף
    לגבי אלופות מוקדם לדעת.

    לא אלופות:
    מדורגות
    ארסנל
    מילאן
    שאלקה
    לא מדורגות
    ריאל סוסיאדד
    פאסוס(פורטוגל)

    שלב הבתים
    דרג א'
    באיירן
    ברסה
    צ'לסי
    ריאל
    יונייטד
    פורטו
    בנפיקה
    דרג א' או ב'
    אתלטיקו מדריד
    דרג ב'
    שחטאר
    מרסיי
    צסק"א
    דרג ב' או ג'
    פ.ס.ז'
    יובנטוס
    סיטי
    איאקס
    דורטמונד
    דרג ג'
    אולימפיאקוס
    גלטסראי
    דרג ג' או ד'
    לברקוזן
    קופנהאגן
    נאפולי
    אנדרלכט
     
    נערך לאחרונה ב: ‏20/6/13
  3. danielone

    danielone Member

    הצטרף ב:
    ‏28/10/10
    הודעות:
    2,307
    לייקים שהתקבלו:
    332
    כל שנה אני שוב חושב על זה. ולא מבין את זה. מה הענין של הסיבוב הראשון? למה לא מאחדים את זה עם הסיבוב השני? הרי בכל מקרה הקבוצות החובבניות שמתחילות מהסיבוב הראשון. לא יעברו את הסיבוב השני. זה נראה לי מיותר.
     
  4. eran levy

    eran levy Member

    הצטרף ב:
    ‏10/12/09
    הודעות:
    2,699
    לייקים שהתקבלו:
    0
    במקום ארבע קבוצות עלובות יהיו שתיים, נפטרים מהחלשות ביותר. אם בסיבוב השני תשחק מדורגת מאיי פארו עם לא מדורגת מארמניה אנחנו עלולים לראות את אחת מהקבוצות החלשות באירופה בסיבוב השלישי.
     
  5. ג'ורדי נלסון אגדה

    ג'ורדי נלסון אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏11/10/04
    הודעות:
    10,074
    לייקים שהתקבלו:
    1,779
    מה זאת אומרת למה? זה עניין של מספרים. תאחד בין הסיבוב הראשון והשני ויהיו לך 2 קבוצות עודפות. מתי תדיח אותן?

    אני אצמצם את המספרים כדי שיהיה קל יותר להבין. נניח ששלב הבתים מורכב בסה"כ מבית אחד של 4 קבוצות. 2 עולות אוטומטית לבתים, ה-2 האחרות דרך סיבובי המוקדמות. יש לך 8 קבוצות בסה"כ, כשכאמור, 2 כבר בבתים - מה שמשאיר 6 למוקדמות. אתה לא יכול לעשות סיבוב אחד, כי אז יש 3 עולות לבתים ו"עודף". אז אתה עושה עוד סיבוב אחד מוקדם של 4 קבוצות כשהשתיים המנצחות עולות לסיבוב הבא ואז הכל מסתדר.
     
  6. Yaniv

    Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

    הצטרף ב:
    ‏22/4/08
    הודעות:
    3,583
    לייקים שהתקבלו:
    60
    מין:
    זכר
    תוצאות ההגרלה


    סיבוב ראשון

    1.שיראק (ארמניה) - טרה פנה (סן מרינו)
    2.לוסטינוס (אנדורה) - EB סטרימור (איי פארו)


    סיבוב שני

    1.נפאצ'י באקו (אזרבייג'אן) - סקנדרבו קורצ'ה (אלבניה)
    2.סטיאוה בוקרשט (רומניה) - ורדאר סקופיה(מקדוניה)
    3.ויקטוריה פאלזן (צ'כיה) - זלייזניצר סראייבו (בוסניה)
    4.שריף טריספול (מולדובה) - סוטייסקה ניקסיץ'(מונטנגרו)
    5.בירקירקה(מלטה) - מאריבור (סלובניה)
    6.סילגו רוברס (אירלנד) - מולדה (נורבגיה)
    7.אלפסבורג (שבדיה) - דאוגבה דאוגבפילס (לטביה)
    8.HJK הילסנקי (פינלנד) - נומה קליו (אסטוניה)
    9.אקראנס (ליטא) - FH הפנרפיירדיר (איי פארו)
    10.ניו סיינטס (וולס) - לגיה ורשה (פולין)
    11. סלטיק (סקוטלנד) - קליפטונוויל(צ. אירלנד)
    12.דינמו זאגרב (קרואטיה) - פולה אש(לוקסמבורג)
    13.גיור (הונגריה) - מכבי ת"א (ישראל)
    14.באטה בוריסוב (בלארוס) - שחטיור קרגנדה(קזחסטן)
    15.מנצחת משחק מספר 1 - פרטיזן בלגראד (סרביה)
    16.סלובן ברטיסלבה (סלובקיה) - לודוגורץ ראזגרד (בולגריה)
    17.דינמו טיביליסי (גיאורגיה) - מנצחת משחק מספר 2
     
    נערך לאחרונה ב: ‏24/6/13
  7. BvB

    BvB Member

    הצטרף ב:
    ‏1/5/13
    הודעות:
    1,136
    לייקים שהתקבלו:
    0
    הגרלה לא פשוטה למכבי,גם אם יעברו בשלב הבא מגיעות קבוצות יותר חזקות,ויש עוד 3 שלבים לעבור מעכשיו,קל זה לא יהיה,ואסור להם לזלזל באף קבוצה.
     
  8. danielone

    danielone Member

    הצטרף ב:
    ‏28/10/10
    הודעות:
    2,307
    לייקים שהתקבלו:
    332
    לא יאמן פשוט. לא משנה אם מכבי מדורגת או לא. כמעט תמיד היא תקבל את הגרלה די קשה. למרות שאני מאמין שהיא תעבור. מה שכן כמו שאמרו פה. זה רק שלב אחד מתוך 3 שלבים. ואני אישית מאמין שאם היא לא תגיע לליגת האלופות היא תגיע לפחות. לליגה האירופית.
     
  9. BvB

    BvB Member

    הצטרף ב:
    ‏1/5/13
    הודעות:
    1,136
    לייקים שהתקבלו:
    0
    שיראק הארמנית ניצחה במפגש הראשון בסיבוב ה-1 את טרה פנה מסן מרינו 3-0 בבית ונראה שהיא בדרך לסיבוב הבא.
    סטריימור מאיי פארו סיימה ב2-2 במשחק החוץ מול לוסיטנוס מאנדורה,האנדורים הובילו 2-0 וקיבלו פנדל,במקום לעלות ל3-0,החמיצו את הפנדל וסטריימור כבשו 2 שערי חוץ עם 10 שחקנים בלבד.
     
  10. ייא

    ייא Member

    הצטרף ב:
    ‏28/5/10
    הודעות:
    3,689
    לייקים שהתקבלו:
    557
    מין:
    זכר
    והשיא של מכבי עדין לא נשבר! +1 לך סטריימור
     
  11. Yaniv

    Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

    הצטרף ב:
    ‏22/4/08
    הודעות:
    3,583
    לייקים שהתקבלו:
    60
    מין:
    זכר
    אומנם היא מודחת אבל טרה פנה מצליחה לנצח 1-0 את שיראק והופכת לקבוצה הראשונה מסן מרינו שמנצחת (עד היום 4 תוצאות תיקו ו35 הפסדים הפרש שערים של קרוב ל160-13)

    במשחק השני סטריימור מאיי פארו מביסה את לוסיטנוס מאנדורה 5-1
     
  12. BvB

    BvB Member

    הצטרף ב:
    ‏1/5/13
    הודעות:
    1,136
    לייקים שהתקבלו:
    0
    משחקי הסיבוב השני,מוקדמות הצ'מפיונס ליג,16/7
    [​IMG]

    [​IMG]ויקטוריה פלזן(צ'כיה)
    [​IMG] ז'לייצ'נייאר(בוסניה)
    מיקום: פלזן,צ'כיה.
    שעה: 18:30 שעון ישראל.
    שופט המשחק: סזאר מונייאיז(ספרד)


    [​IMG] באטה בוריסוב(בלארוס) [​IMG] שחטאר(קזחסטן)
    מיקום: בוריסוב,בלארוס.
    שעה: 19:00 שעון ישראל.
    שופט המשחק: ג'ון ביאטון(סקוטלנד)


    [​IMG] דינמו טביליסי(גאורגיה) [​IMG] סטריימור(איי פארו)
    מיקום: טביליסי,גאורגיה.
    שעה: 19:00,שעון ישראל.
    שופט המשחק: אלן מריו סנט (מלטה)


    [​IMG] שריף טיראספול(מולדובה) [​IMG] סוטג'סקה(מונטנגרו)
    מיקום: טיראספול,מולדובה.
    שעה: 20:00 שעון ישראל.
    שופט המשחק: בולנט יילדרים(טורקיה)


    [​IMG] אקראנס(ליטא) [​IMG] אף אייג'(איסלנד)
    מיקום: פנבזיס,ליטא.
    שעה: 20:00 שעון ישראל.
    שופט המשחק: דאג וידר האפסס(נורבגיה)


    [​IMG] פולה(לוקסמבורג) [​IMG] דינמו זאגרב(קרואטיה)
    מיקום: דיפרדנג',לוקסמבורג.
    שעת המשחק: 20:30 שעון ישראל
    שופט המשחק: בובי מאדן(סקוטלנד)


    [​IMG] בירקירקרה(מלטה) [​IMG] מאריבור(סלובניה)
    מיקום: טה קלי,מלטה.
    שעת המשחק: 20:30 שעון ישראל.
    שופט המשחק: ראדו פטרסקו(רומניה)


    [​IMG] סטיאווה בוקרשט(רומניה) [​IMG] וארדר(מקדוניה)
    מיקום:בוקרשט,רומניה.
    שעת המשחק: 20:45 שעון ישראל.
    שופט המשחק: ראדק פריהודה(צ'כיה).
     
    נערך לאחרונה ב: ‏13/7/13
  13. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    44,124
    לייקים שהתקבלו:
    12,229
    מין:
    זכר
    רק תיקון קטן שחטאר זה באוקראינית, וכאן מדובר בקבוצה קזחית, ובאתר אופ"א אימצו את הגרסה הרוסית - שחטיור [​IMG]
     
  14. BvB

    BvB Member

    הצטרף ב:
    ‏1/5/13
    הודעות:
    1,136
    לייקים שהתקבלו:
    0
    הנה לך מה שכתוב באופ"א
    http://www.uefa.com/uefachampionsleague/se...9968/index.html
     
  15. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    44,124
    לייקים שהתקבלו:
    12,229
    מין:
    זכר
    נו סבבה עם E ולא A, כפי שכותבים את השם של שחטאר דונייצק [​IMG]
    לזה התכוונתי.
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!